Středeční triatlon Dolce

10.08.2016 Dolce u Trutnova

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

jednotlivci (400-12-3,5)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup plavanidepo 1kolodepo 2beh 1
1 1 / Muži [1023] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 53:21 00:00 08:00 (21) 09:10 (20) 39:45 (4) 39:45 (2) 46:49 (2)
2 2 / Muži poprve [1068] Petr Adámek 1993 CZE Apache LOKO Trutnov 53:45 00:24 08:11 (23) 09:21 (24) 38:50 (1) 39:37 (1) 46:38 (1)
3 3 / Muži [1081] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 54:15 00:54 10:05 (63) 11:27 (56) 39:42 (2) 40:27 (3) 47:23 (4)
4 4 / Muži [1071] Libor Kříž 1978 CZE MTBO racing team 54:39 01:18 09:13 (42) 09:14 (23) 39:44 (3) 40:28 (4) 47:20 (3)
5 5 / Muži [1053] David Štangler 1974 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 55:02 01:41 07:28 (11) 08:37 (12) 40:33 (7) 41:15 (6) 48:06 (5)
6 6 / Muži [1008] Jan Štěpánský 1994 CZE Loko Trutnov 55:20 01:58 07:43 (19) 08:30 (9) 41:06 (9) 41:44 (7) 48:21 (6)
7 7 / Muži [1096] Zdeněk Melša 1982 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 55:36 02:15 11:39 (78) 11:40 (59) 42:08 (13) 42:08 (10) 49:15 (9)
8 8 / Muži [1098] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 56:17 02:55 07:29 (12) 08:45 (13) 41:44 (11) 42:30 (11) 49:20 (10)
9 9 / Muži [1020] Pavel Vozka 1989 CZE Kasper - Swix Team 56:24 03:03 07:39 (14) 08:52 (16) 41:20 (10) 41:54 (9) 48:52 (7)
10 10 / Muži poprve [1014] Jakub Opočenský 1986 CZE Kasper - Swix Team 56:29 03:08 08:33 (27) 08:34 (11) 40:27 (6) 41:12 (5) 48:55 (8)

štafety (dvou- či tříčlenné)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup plavanidepo 1kolodepo 2beh 1
1 1 / Muži [1204] Standa, Petr, Jarda Opočenský, Javůrek, Bartoš 1999 CZE Kasper Swix Team 49:40 00:00 06:52 (3) 35:24 (10) 35:24 (1) 35:57 (1) 42:33 (1)
2 2 / Muži [1207] Petr, Bára, Jarda Karajanis, Morávková, Molingr 1999 CZE Na poslední chvíli 50:31 00:51 06:09 (1) 36:26 (11) 37:21 (2) 43:24 (3) 43:24 (3)
3 3 / Muži [1203] ZPA SMART ENERGY 1999 CZE Trutnov 54:14 04:34 08:46 (9) 09:17 (6) 41:21 (3) 41:56 (2) 48:07 (4)
4 4 / Muži [1208] Zbyněk, Petr, Jan Čada, Vraný, Slavíček 1999 CZE Thai Massage Therapy 58:15 08:34 07:11 (4) 08:04 (2) 43:34 (7) 44:07 (6) 51:05 (5)
5 1 / Ženy [1206] Eliška, Michael, Štěpán Jarošová, Mráz, Vaňhal 2000 CZE Beze jména 58:27 08:46 06:31 (2) 06:32 (1) 44:27 (8) 45:06 (7) 51:36 (7)
6 5 / Muži [1211] Petr, Lukáš Štěpánský, Havel 1999 CZE štěha Trutnov 58:46 09:06 07:58 (6) 08:40 (5) 42:49 (4) 43:39 (4) 51:12 (6)
7 6 / Muži [1210] Pepa, Jan, Vlasta Bako, Kuře, Vikus 1999 CZE Raketou na Mars 01:00:39 10:58 09:01 (10) 09:32 (8) 43:16 (6) 51:48 (9) 43:16 (2)
8 2 / Ženy [1202] Dolce Beat 1988 CZE www.camp-dolce.cz 01:04:58 15:17 07:50 (5) 08:39 (4) 46:08 (9) 46:44 (8) 55:29 (9)
9 7 / Muži [1209] Dita, Petr, Irena Albrechtová, Kestner, Zámeč. 1999 CZE Trutnov 01:05:02 15:21 08:09 (7) 08:10 (3) 43:01 (5) 43:40 (5) 54:00 (8)
10 8 / Muži [1205] Jiří, Josef Fišer, Vancl 1999 CZE SAP 01:13:14 23:34 11:02 (11) 14:08 (9) 53:42 (10) 54:24 (10) 01:03:22 (10)

děti 8 až 11 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup plavanidepo 1kolodepo 2beh 1
1 1 / Ženy [1302] Adéla Vachová 2007 CZE Loko Trutnov 14:58 00:00 08:55 (1)
2 1 / Muži poprve [1301] Matyáš Buryšek 2008 CZE Trutnov 16:25 01:26

děti 12 až 15 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup plavanidepo 1kolodepo 2beh 1
1 1 / Muži [1307] Adam Štěpánský 2003 CZE BK Trutnov 21:21 00:00 07:56 (1)
2 2 / Muži [1306] Patrik Langr 2001 CZE Trutnov 21:46 00:24 08:12 (2)
3 3 / Muži poprve [1304] Vojtěch Vach 2003 CZE Trutnov 22:37 01:15 08:19 (3)
4 1 / Ženy [1310] Šárka Fulková 2002 CZE Redpoint-ELEVEN 23:24 02:02 23:24 (4)

veteránky nad 70let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup plavanidepo 1kolodepo 2beh 1
1 1 / Ženy poprve [1103] Ludmila Malá 1945 CZE Sázavka 55:45 00:00 18:20 (1) 20:51 (1) 31:05 (1) 40:04 (1) 40:41 (1)