Středeční triatlon Dolce

10.08.2016 Dolce u Trutnova 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

jednotlivci (400-12-3,5) celkem: 83, muži : 69, ženy: 14, Muži: 69, Ženy: 14 [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) celkem: 11, muži : 8, ženy: 3, Muži: 8, Ženy: 3 [html] [pdf]
děti 8 až 11 let celkem: 2, muži : 1, ženy: 1, Muži: 1, Ženy: 1 [html] [pdf]
děti 12 až 15 let celkem: 4, muži : 3, ženy: 1, Muži: 3, Ženy: 1 [html] [pdf]
veteránky nad 70let celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf]

výsledková listina jednotlivci (400-12-3,5)

start ~ 17:03:43

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup plavanidepo 1kolodepo 2beh 1
1 1 / Muži [1023] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 53:21 00:00 08:00 (21) 09:10 (20) 39:45 (4) 39:45 (2) 46:49 (2)
2 2 / Mužipoprve [1068] Petr Adámek 1993 CZE Apache LOKO Trutnov 53:45 00:24 08:11 (23) 09:21 (24) 38:50 (1) 39:37 (1) 46:38 (1)
3 3 / Muži [1081] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 54:15 00:54 10:05 (63) 11:27 (56) 39:42 (2) 40:27 (3) 47:23 (4)
4 4 / Muži [1071] Libor Kříž 1978 CZE MTBO racing team 54:39 01:18 09:13 (42) 09:14 (23) 39:44 (3) 40:28 (4) 47:20 (3)
5 5 / Muži [1053] David Štangler 1974 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 55:02 01:41 07:28 (11) 08:37 (12) 40:33 (7) 41:15 (6) 48:06 (5)
6 6 / Muži [1008] Jan Štěpánský 1994 CZE Loko Trutnov 55:20 01:58 07:43 (19) 08:30 (9) 41:06 (9) 41:44 (7) 48:21 (6)
7 7 / Muži [1096] Zdeněk Melša 1982 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 55:36 02:15 11:39 (78) 11:40 (59) 42:08 (13) 42:08 (10) 49:15 (9)
8 8 / Muži [1098] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 56:17 02:55 07:29 (12) 08:45 (13) 41:44 (11) 42:30 (11) 49:20 (10)
9 9 / Muži [1020] Pavel Vozka 1989 CZE Kasper - Swix Team 56:24 03:03 07:39 (14) 08:52 (16) 41:20 (10) 41:54 (9) 48:52 (7)
10 10 / Mužipoprve [1014] Jakub Opočenský 1986 CZE Kasper - Swix Team 56:29 03:08 08:33 (27) 08:34 (11) 40:27 (6) 41:12 (5) 48:55 (8)
11 11 / Muži [1036] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 57:31 04:10 11:00 (73) 11:01 (44) 41:02 (8) 41:54 (8) 50:04 (11)
12 12 / Muži [1025] Marek Táslar 1988 CZE Trutnov Tri Team 57:32 04:10 05:47 (2) 06:29 (1) 42:56 (15) 42:56 (13) 50:28 (13)
13 13 / Muži [1011] Matěj Opočenský 1996 CZE Kasper - Swix Team 57:42 04:21 07:42 (17) 09:07 (18) 41:45 (12) 42:33 (12) 50:05 (12)
14 14 / Muži [1002] Adam Götz 1997 CZE 2b moto 58:07 04:45 08:56 (36) 10:24 (36) 44:18 (19) 45:13 (18) 51:33 (17)
15 15 / Muži [1049] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 59:01 05:39 09:16 (44) 11:07 (47) 43:28 (17) 44:04 (16) 51:27 (15)
16 16 / Muži [1055] Richard Koreček 1976 CZE Hradec Králové 59:15 05:53 09:26 (48) 10:19 (34) 42:59 (16) 43:53 (15) 51:32 (16)
17 17 / Muži [1034] Jiří Fulka 1960 CZE Redpoint-Eleven 59:33 06:11 07:32 (13) 08:20 (7) 42:23 (14) 43:06 (14) 51:14 (14)
18 18 / Muži [1099] Tomáš Vondra 1992 CZE TRIATLON TEAM LOKO TRUTNOV 01:00:02 06:40 06:46 (8) 07:34 (4) 44:09 (18) 44:58 (17) 52:37 (18)
19 19 / Muži [1019] Matěj Zima 1998 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:00:32 07:11 11:00 (74) 12:25 (67) 45:29 (24) 46:07 (22) 53:23 (20)
20 20 / Muži [1027] David Ryzák 1999 CZE Trutnov 01:01:04 07:43 07:40 (15) 09:12 (21) 46:30 (28) 46:30 (24) 54:04 (25)
21 21 / Muži [1003] David Mrkous 1997 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 01:01:11 07:50 08:46 (31) 09:56 (28) 44:44 (20) 45:42 (20) 53:32 (21)
22 22 / Muži [1048] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 01:01:18 07:57 09:14 (43) 11:35 (57) 46:04 (26) 46:59 (26) 54:13 (26)
23 23 / Muži [1022] Michal Králík 1973 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 01:01:22 08:00 08:16 (26) 09:10 (19) 44:59 (21) 45:50 (21) 53:35 (22)
24 24 / Muži [1051] Martin Kužel 1986 CZE Trutnov 01:01:23 08:02 07:42 (18) 08:48 (15) 45:13 (23) 46:12 (23) 53:46 (23)
25 25 / Muži [1057] Jan Pešan 1974 CZE Krkonošman 01:01:43 08:22 07:54 (20) 09:25 (25) 45:48 (25) 46:37 (25) 54:01 (24)
26 26 / Mužipoprve [1037] Tomáš Tyrner 1999 CZE Malé Svatońovice 01:01:46 08:24 08:45 (30) 08:47 (14) 54:12 (64) 01:01:46 (76)
27 27 / Muži [1016] Lukáš Turek 1996 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 01:01:48 08:26 08:13 (25) 08:14 (6) 45:10 (22) 45:41 (19) 53:10 (19)
28 28 / Muži [1052] Henryk Drygalski 1979 CZE Trutnov 01:03:06 09:45 09:08 (40) 10:49 (40) 46:50 (30) 47:44 (29) 55:35 (27)
29 29 / Muži [1047] Milan Důrek 1991 CZE Velký Třebešov 01:03:15 09:54 08:50 (33) 10:57 (42) 47:53 (34) 47:53 (31) 55:44 (28)
30 30 / Muži [1040] Ondrej Čtvrtečka 1997 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 01:04:06 10:45 10:12 (65) 10:13 (33) 49:21 (39) 50:06 (39) 57:00 (31)
31 31 / Muži [1100] Tomáš Hainzel 1976 CZE IVT Náchod 01:04:37 11:16 09:24 (47) 11:12 (51) 46:36 (29) 47:37 (28) 55:58 (29)
32 32 / Muži [1232] Petr Košťál 1983 CZE FRKOVOKO 01:04:41 11:20 08:54 (35) 11:13 (52) 48:12 (36) 49:07 (36) 56:44 (30)
33 33 / Mužipoprve [1018] Pavel Hošek 1974 CZE Trutnov 01:05:52 12:31 09:09 (41) 10:57 (41) 49:29 (41) 49:29 (37) 57:57 (36)
34 34 / Muži [1010] Radomír Kirsch 1975 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 01:05:55 12:33 08:49 (32) 09:54 (27) 49:03 (38) 49:43 (38) 57:45 (35)
35 35 / Mužipoprve [1046] Lukáš Vlček 1985 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:06:04 12:43 09:22 (46) 11:37 (58) 47:56 (35) 48:51 (34) 57:28 (33)
36 36 / Muži [1017] Martin Ryšavý 1975 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 01:06:07 12:46 10:18 (66) 11:54 (63) 48:19 (37) 48:57 (35) 57:36 (34)
37 37 / Mužipoprve [1026] Břetislav Klomínský 1985 CZE Horní Maršov 01:06:10 12:49 09:30 (52) 12:40 (73) 49:48 (43) 50:46 (41) 58:18 (39)
38 38 / Mužipoprve [1012] Lukáš Kligl 1997 CZE Postřelený kachny 01:06:11 12:50 12:03 (79) 13:49 (81) 51:24 (50) 51:24 (46) 59:01 (43)
39 39 / Muži [1021] Vít Vosáhlo 2000 CZE Havlovice 01:06:22 13:01 09:17 (45) 11:14 (53) 49:24 (40) 50:10 (40) 58:17 (38)
40 40 / Muži [1042] JIŘÍ ŠUBRT 1979 CZE TATRA LEADER 01:06:27 13:06 09:33 (54) 12:06 (65) 49:46 (42) 50:59 (44) 58:45 (41)
41 41 / Muži [1024] Daniel Hrdinka 1997 CZE Trutnov 01:06:47 13:26 10:42 (69) 12:52 (78) 50:01 (44) 50:51 (43) 58:55 (42)
42 42 / Muži [1093] Jaroslav Šubrt 1999 CZE Nahořanz 01:06:56 13:35 12:42 (81) 12:43 (74) 46:12 (27) 47:51 (30) 57:03 (32)
43 43 / Muži [1044] Roman Holub 1973 CZE Malý Libotov 01:07:31 14:10 08:37 (28) 10:23 (35) 47:50 (33) 48:47 (33) 58:07 (37)
44 1 / Ženy [1104] Daniela Tylšová 1978 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 01:07:37 14:16 08:06 (22) 08:57 (17) 50:12 (45) 50:51 (42) 59:08 (45)
45 44 / Muži [1039] Lukáš Vácha 1994 CZE HC Trutnov 01:07:38 14:17 08:44 (29) 09:57 (29) 51:03 (47) 51:42 (47) 59:37 (46)
46 45 / Muži [1004] Hynek Fátor 1997 CZE Kasper - Swix Trutnov 01:07:55 14:34 09:01 (38) 11:10 (49) 50:37 (46) 01:00:01 (72) 01:00:01 (47)
47 46 / Mužipoprve [1060] Ladislav Holub 1975 CZE PAP Trutnov 01:08:25 15:04 11:39 (77) 11:40 (60) 47:37 (32) 48:40 (32) 58:45 (40)
48 47 / Muži [1056] Václav David 1974 CZE Smiřice 01:08:44 15:23 09:01 (37) 09:59 (30) 51:55 (52) 52:42 (50) 01:00:37 (49)
49 2 / Ženy [1118] Kateřina Holubová 1998 CZE Dvůr Králové 01:08:49 15:28 05:26 (1) 07:24 (2) 51:15 (48) 51:15 (45) 01:00:06 (48)
50 3 / Ženy [1116] Alena Fűllsacková 1998 CZE Svoboda n/Ú 01:09:50 16:29 06:58 (9) 52:37 (83) 52:37 (55) 01:01:20 (75) 01:01:20 (50)
51 4 / Ženypoprve [1107] Tereza Opočenská 1991 CZE Kasper - Swix Team 01:10:12 16:51 09:06 (39) 10:59 (43) 52:09 (54) 53:04 (52) 01:01:35 (51)
52 48 / Mužipoprve [1006] Petr Holubec 1964 CZE Trut-team 81 01:10:44 17:23 09:54 (58) 12:32 (70) 51:49 (51) 52:20 (48) 01:01:39 (52)
53 49 / Muži [1058] Vojtěch Novotný 1980 CZE Trutnov 01:11:14 17:53 07:41 (16) 09:50 (26) 54:45 (71) 55:46 (65) 01:03:20 (56)
54 50 / Muži [1045] Petr Inderbitzin 1995 CZE Trutnov 01:11:16 17:55 09:40 (56) 11:55 (64) 53:58 (61) 54:41 (60) 01:02:44 (55)
55 51 / Muži [1097] Roman Jančovič 1984 CZE FRKOVOKO 01:11:17 17:55 13:00 (83) 13:01 (79) 51:23 (49) 52:41 (49) 01:02:10 (53)
56 52 / Muži100kg [1005] Oldřich Hofman 1963 CZE Triklub Dobruška 01:11:44 18:23 09:47 (57) 11:06 (46) 52:05 (53) 52:54 (51) 01:02:16 (54)
57 53 / Muži [1041] Tomáš Kudrna 1997 CZE Maminka 01:11:47 18:26 06:25 (5) 08:00 (5) 47:30 (31) 47:30 (27) 59:07 (44)
58 54 / Mužipoprve [1009] David Hejzlar 1998 CZE Postřelený kachny 01:12:11 18:50 09:54 (60) 11:40 (61) 53:59 (62) 53:59 (55) 01:03:31 (59)
59 55 / Mužipoprve [1054] Petr Jirásek 1980 CZE Nouyov 01:12:20 18:59 10:54 (71) 12:30 (69) 54:06 (63) 54:46 (61) 01:03:34 (60)
60 56 / Mužipoprve [1029] Jakub Pásler 2000 CZE Batňovice 01:12:21 19:00 06:30 (6) 08:32 (10) 53:56 (59) 53:56 (54) 01:03:24 (57)
61 57 / Muži100kg [1043] Jan Trnka 1985 CZE Trutnov 01:12:55 19:33 11:28 (75) 13:25 (80) 53:02 (57) 54:01 (56) 01:03:48 (61)
62 58 / Mužipoprve [1035] Michal David 1977 CZE Trutnov 01:13:11 19:49 10:26 (67) 12:28 (68) 54:38 (69) 55:11 (62) 01:04:01 (62)
63 5 / Ženypoprve [1106] Tereza Hurdálková 1996 CZE Postřelený kachny 01:13:58 20:37 11:39 (76) 11:17 (54) 54:32 (68) 55:12 (63) 01:04:34 (64)
64 6 / Ženypoprve [1115] Jana Pechlátová 1992 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:14:11 20:49 08:51 (34) 10:08 (32) 54:27 (66) 55:35 (64) 01:04:46 (66)
65 59 / Muži [1038] pavel popelka 1980 CZE trutnov 01:14:23 21:01 12:50 (82) 12:51 (77) 52:40 (56) 53:22 (53) 01:03:24 (58)
66 7 / Ženy [1113] Jolana Benešová 1969 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:14:38 21:17 09:57 (61) 11:08 (48) 53:58 (60) 54:37 (59) 01:04:38 (65)
67 60 / Muži [1032] Libor Dočkal 1988 CZE - 01:14:43 21:22 06:08 (3) 09:13 (22) 54:20 (65) 54:20 (57) 01:04:32 (63)
68 61 / Muži [1059] Martin Ludvík 1979 CZE Dřevoplast 01:14:46 21:24 10:10 (64) 11:42 (62) 53:46 (58) 54:26 (58) 01:04:49 (67)
69 62 / Mužipoprve [1030] Patrik Doubic 1994 CZE Trutnov 01:15:49 22:28 10:55 (72) 12:47 (76) 59:47 (77) 01:00:21 (73) 01:08:21 (72)
70 8 / Ženy [1117] Antonie Holubová 1995 CZE Dvůr Králové 01:16:01 22:40 10:27 (68) 10:27 (38) 58:20 (76) 58:20 (71) 01:07:21 (71)
71 9 / Ženy [1119] Kateřina Holubcová 1992 CZE Trutnov 01:16:09 22:48 09:29 (51) 12:38 (72) 54:57 (73) 56:00 (67) 01:06:00 (68)
72 63 / Muži [1031] Vojtěch Hák 1985 CZE JHT CZ s.r.o. 01:17:08 23:46 08:12 (24) 10:25 (37) 54:29 (67) 55:48 (66) 01:06:09 (69)
73 64 / Muži100kg [1001] JAN GÖTZ 1969 CZE TRUTNOV 01:17:37 24:16 09:37 (55) 11:24 (55) 54:41 (70) 56:27 (68) 01:07:03 (70)
74 10 / Ženy [1102] Lenka Simonova 1981 CZE Jaroměř 01:18:41 25:20 09:26 (49) 10:46 (39) 57:29 (74) 58:19 (70) 01:08:28 (73)
75 65 / Muži [1015] petr kolář 1973 CZE dredz tym 01:19:20 25:59 09:54 (59) 12:38 (71) 01:01:43 (79) 01:02:13 (77) 01:10:42 (75)
76 11 / Ženy [1120] Nikola Metelková 1988 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 01:21:36 28:15 09:29 (50) 11:04 (45) 01:00:30 (78) 01:01:19 (74) 01:11:22 (76)
77 66 / Muži100kg [1013] Raadek Horák 1975 CZE Spartak Trutnov 01:21:42 28:21 06:34 (7) 08:22 (8) 54:54 (72) 56:29 (69) 01:08:56 (74)
78 67 / Mužipoprve [1007] Jakub Novotný 1991 CZE Trutnov 01:27:11 33:50 12:40 (80) 14:03 (82) 01:07:20 (83) 01:07:51 (80) 01:17:24 (78)
79 12 / Ženy [1101] Lenka Renská 1980 CZE Zběsilí Šneci 01:27:54 34:33 10:51 (70) 12:46 (75) 01:06:00 (81) 01:07:19 (79) 01:17:44 (79)
80 13 / Ženypoprve [1114] Helena Štěpánská 1975 CZE Trutnov 01:28:32 35:10 10:03 (62) 12:25 (66) 01:05:17 (80) 01:06:43 (78) 01:17:24 (77)
81 68 / Mužipoprve [1033] šimon Hlavsa 2000 CZE DVŮR KRÁLOVÉ N/L 01:30:05 36:43 07:21 (10) 10:07 (31) 40:21 (5) 01:08:16 (82) 01:18:52 (80)
82 14 / Ženypoprve [1105] Jana Kultová 1970 CZE Coolteam 01:33:07 39:46 09:30 (53) 11:11 (50) 01:06:41 (82) 01:07:52 (81) 01:20:12 (81)
DNF / Mužipoprve [1028] Tobiáš Pražák 2000 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 06:09 (4) 07:26 (3) 57:54 (75)

výsledková listina štafety (dvou- či tříčlenné)

start ~ 17:03:43

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup plavanidepo 1kolodepo 2beh 1
1 1 / Muži [1204] Standa, Petr, Jarda Opočenský, Javůrek, Bartoš 1999 CZE Kasper Swix Team 49:40 00:00 06:52 (3) 35:24 (10) 35:24 (1) 35:57 (1) 42:33 (1)
2 2 / Muži [1207] Petr, Bára, Jarda Karajanis, Morávková, Molingr 1999 CZE Na poslední chvíli 50:31 00:51 06:09 (1) 36:26 (11) 37:21 (2) 43:24 (3) 43:24 (3)
3 3 / Muži [1203] ZPA SMART ENERGY 1999 CZE Trutnov 54:14 04:34 08:46 (9) 09:17 (6) 41:21 (3) 41:56 (2) 48:07 (4)
4 4 / Muži [1208] Zbyněk, Petr, Jan Čada, Vraný, Slavíček 1999 CZE Thai Massage Therapy 58:15 08:34 07:11 (4) 08:04 (2) 43:34 (7) 44:07 (6) 51:05 (5)
5 1 / Ženy [1206] Eliška, Michael, Štěpán Jarošová, Mráz, Vaňhal 2000 CZE Beze jména 58:27 08:46 06:31 (2) 06:32 (1) 44:27 (8) 45:06 (7) 51:36 (7)
6 5 / Muži [1211] Petr, Lukáš Štěpánský, Havel 1999 CZE štěha Trutnov 58:46 09:06 07:58 (6) 08:40 (5) 42:49 (4) 43:39 (4) 51:12 (6)
7 6 / Muži [1210] Pepa, Jan, Vlasta Bako, Kuře, Vikus 1999 CZE Raketou na Mars 01:00:39 10:58 09:01 (10) 09:32 (8) 43:16 (6) 51:48 (9) 43:16 (2)
8 2 / Ženy [1202] Dolce Beat 1988 CZE www.camp-dolce.cz 01:04:58 15:17 07:50 (5) 08:39 (4) 46:08 (9) 46:44 (8) 55:29 (9)
9 7 / Muži [1209] Dita, Petr, Irena Albrechtová, Kestner, Zámeč. 1999 CZE Trutnov 01:05:02 15:21 08:09 (7) 08:10 (3) 43:01 (5) 43:40 (5) 54:00 (8)
10 8 / Muži [1205] Jiří, Josef Fišer, Vancl 1999 CZE SAP 01:13:14 23:34 11:02 (11) 14:08 (9) 53:42 (10) 54:24 (10) 01:03:22 (10)
11 3 / Ženypoprve [1201] Milena, Zdeněk,Bára Vachová, Semerád, Kosinková 1976 CZE Trutnov 01:16:31 26:51 08:39 (8) 09:24 (7) 54:02 (11) 54:46 (11) 01:05:03 (11)

výsledková listina děti 8 až 11 let

start ~ 17:03:43

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup plavanidepo 1
1 1 / Ženy [1302] Adéla Vachová 2007 CZE Loko Trutnov 14:58 00:00 08:55 (1)
2 1 / Mužipoprve [1301] Matyáš Buryšek 2008 CZE Trutnov 16:25 01:26

výsledková listina děti 12 až 15 let

start ~ 17:03:43

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup plavanidepo 1kolo
1 1 / Muži [1307] Adam Štěpánský 2003 CZE BK Trutnov 21:21 00:00 07:56 (1)
2 2 / Muži [1306] Patrik Langr 2001 CZE Trutnov 21:46 00:24 08:12 (2)
3 3 / Mužipoprve [1304] Vojtěch Vach 2003 CZE Trutnov 22:37 01:15 08:19 (3)
4 1 / Ženy [1310] Šárka Fulková 2002 CZE Redpoint-ELEVEN 23:24 02:02 23:24 (4)

výsledková listina veteránky nad 70let

start ~ 17:03:43

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup plavanidepo 1kolodepo 2beh 1
1 1 / Ženypoprve [1103] Ludmila Malá 1945 CZE Sázavka 55:45 00:00 18:20 (1) 20:51 (1) 31:05 (1) 40:04 (1) 40:41 (1)