Středeční triatlon Dolce

09.08.2017 Dolce u Trutnova

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

děti 8 až 11 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup po kole(cil)
1 1 / Muži [1259] Matyáš Buryšek 2008 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 12:28 00:00 06:24 (1)
2 1 / Ženy [1253] Klára Retková 2006 CZE Trutnov 12:31 00:03 07:09 (4)
3 2 / Ženy [1260] Adéla Vachová 2007 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 12:35 00:07 06:46 (2)
4 3 / Ženy [1263] Kristýna Drygalská 2006 CZE Trutnov 13:22 00:54 06:57 (3)
5 4 / Ženy [1256] Kateřina Káňová 2007 CZE TJ Loko Trutnov 13:47 01:19 07:45 (5)
6 2 / Muži [1262] Radek Horák 2007 CZE Highlanders SPARTAK TRUTNOV 13:50 01:22 07:53 (6)
7 5 / Ženy [1257] Valerie Pešanová 2006 CZE Mladé Buky 14:12 01:44 08:24 (8)
8 6 / Ženy [1258] Emma Pešanová 2008 CZE Krkonošman 14:31 02:03 08:18 (7)
9 3 / Muži [1264] Dominik Drygalski 2008 CZE Trutnov 15:13 02:45 08:30 (9)
10 4 / Muži [1259] Matyáš Buryšek 2008 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 12:28 00:00 06:24 (1)

děti 12 až 15 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup po kole(cil)3
1 1 / Ženy [1254] Alžběta Dvorská 2004 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 20:06 00:00 07:42 (1) 12:05 (1)
2 1 / Muži [1255] Štěpán Stoklasa 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 20:44 00:38 08:00 (2) 12:11 (2)
3 2 / Ženy [1251] Šárka Fulková 2002 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 23:13 03:07 08:30 (3) 12:56 (3)
4 2 / Muži [1252] David Retek 2004 CZE Trutnov 24:37 04:31 09:00 (4) 13:35 (4)
5 3 / Muži [1261] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují 25:38 05:32 16:31 (5) 25:38 (5)
6 3 / Ženy [1254] Alžběta Dvorská 2004 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 20:06 00:00 07:42 (1) 12:05 (1)
7 4 / Muži [1255] Štěpán Stoklasa 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 20:44 00:38 08:00 (2) 12:11 (2)
8 4 / Ženy [1251] Šárka Fulková 2002 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 23:13 03:07 08:30 (3) 12:56 (3)
9 5 / Muži [1252] David Retek 2004 CZE Trutnov 24:37 04:31 09:00 (4) 13:35 (4)
10 6 / Muži [1261] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují 25:38 05:32 16:31 (5) 25:38 (5)

jednotlivci (400-12-3,5)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup po kole(cil)3plavani
1 1 / Muži [1003] Marek Táslar 1988 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 51:32 00:00 36:11 (1) 43:57 (2) 05:58 (1)
2 2 / Muži [1060] Zdeněk Melša 1982 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 51:53 00:21 38:25 (7) 45:09 (3) 09:21 (32)
3 3 / Muži [1048] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 52:47 01:15 38:29 (8) 38:29 (1) 07:56 (15)
4 4 / Muži [1047] Štěpán Štolfa 1998 CZE Spartak Police nad Metují 53:21 01:49 38:10 (4) 45:39 (4) 09:22 (33)
5 5 / Muži [1005] Lukáš Turek 1996 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 53:22 01:50 38:21 (6) 45:47 (5) 07:16 (8)
6 6 / Muži [1071] Luboš Holubec 1968 CZE TT Trutnov 53:39 02:07 38:19 (5) 53:39 (42) 07:38 (12)
7 7 / Muži [1024] Adam Prášek 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 53:43 02:10 38:02 (3) 46:04 (6) 07:06 (7)
8 8 / Muži [1041] Radek Brož 1984 CZE Trutnov 54:40 03:08 38:47 (10) 46:58 (7) 07:17 (9)
9 9 / Muži [1029] Tomáš Vondra 1992 CZE Loko Trutnov Triatlon Team 55:03 03:31 39:10 (12) 47:17 (10) 06:31 (3)
10 10 / Muži [1008] Lukáš Fejk 1988 CZE Carla.kupkolo.cz 55:05 03:33 39:53 (15) 47:34 (12) 09:32 (36)

štafety (dvou- či tříčlenné)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup po kole(cil)3plavani
1 1 / Muži [1211] Daniel Havelka Jindřich Král 1977 CZE ZPA Smart Energy 51:20 00:00 39:09 (4) 45:13 (3) 09:19 (7)
2 2 / Muži [1206] David David Adam 1999 CZE Béčkoví kluci 52:35 01:14 38:01 (2) 45:10 (2) 07:57 (2)
3 3 / Muži [1207] Kuba Matěj Červení Tomáš Valenta 1990 CZE Čočka s párkem 53:21 02:00 39:06 (3) 45:56 (4) 08:40 (3)
4 1 / Ženy [1209] Sláva Barvajs Martina 1980 CZE Barevní Slavíci 53:24 02:03 36:33 (1) 44:42 (1) 08:48 (4)
5 4 / Muži [1216] Jan Jana 1985 CZE Dvůr Králové nad Labem 53:52 02:31 39:27 (6) 46:49 (5) 09:36 (13)
6 5 / Muži [1214] Jakub Dan Hynek 2000 CZE Kasper - Swix Team 54:47 03:26 39:27 (5) 46:49 (6) 09:24 (9)
7 6 / Muži [1203] Michal Mráz Petr Javůrek 1980 CZE Kasper - Swix Team 54:52 03:31 40:34 (7) 47:32 (7) 14:06 (17)
8 2 / Ženy [1215] Lenka Standa Nikola 1990 CZE Fiškut 58:51 07:30 42:40 (9) 50:29 (8) 09:23 (8)
9 3 / Ženy [1208] Štepán Maňhal Jana Holubcová 2000 CZE Janšas team 01:02:26 11:05 44:02 (11) 53:15 (10) 10:40 (15)
10 4 / Ženy [1205] Milena a Vojtěch Vachovi 1980 CZE Vachovi 01:03:02 11:41 43:41 (10) 53:17 (11) 08:59 (5)