Lapierre Tautara Bike 2016

23.07.2016 Chomutov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extrém - A

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30 [85] František Novotný 1981 CZE Bikepart.cz 06:01:10.9
2 2 / M30 [7] Jakub Jicha 1977 CZE BicycleCafe 06:03:51.1 02:40.2
3 1 / M19 [16] Vojtěch Vlček 1996 CZE KL sport Děčín 06:18:29.3 17:18.4
4 3 / M30 [52] Luboš Jedlička 1979 CZE AUTOKARLOV 06:28:28.7 27:17.8
5 1 / M40 [10] Jaromir Martinek 1974 CZE R2 RIDE YOUR RACE 06:28:30.1 27:19.2
6 4 / M30 [8] Jan Kalaš 1980 CZE BikePart.cz 06:29:38.4 28:27.5
7 1 / M50 [89] Pavel Neprášek 1957 CZE Nevix Team Kadaň 06:59:40.8 58:29.9
8 5 / M30 [18] Jan Vokoun 1984 CZE Team Bike Březová 07:03:00.0 01:01:49.1
9 2 / M40 [9] Petr Kopecký 1975 CZE Nevix Team Kadaň 07:04:38.0 01:03:27.1
10 6 / M30 [15] Josef Šklíba 1980 CZE CZE 07:11:09.2 01:09:58.3

Hard - B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M19 [19] Luboš Bárta 1993 CZE KL sport Most 02:39:09.1
2 1 / Junior [25] Matouš Hrubý 1998 CZE CZE 02:39:56.5 00:47.4
3 2 / M19 [63] Petr Sůva 1996 CZE KL sport Most 02:45:24.6 06:15.5
4 2 / Junior [27] Petr Konopásek 1998 CZE Nevix Team Kadaň 02:45:28.0 06:18.9
5 1 / M30 [111] Viktor Rybáček 1982 CZE 4real shop 02:49:26.0 10:16.9
6 1 / M50 [102] František Havlíček 1964 CZE TJ Klášterec 02:50:59.4 11:50.3
7 2 / M30 [29] Martin Kříž 1978 CZE Empty Legs/Profi-proteiny 02:51:09.7 12:00.6
8 3 / M30 [82] Daniel Dolanský 1986 CZE Nevix Racing Team 02:52:03.2 12:54.1
9 2 / M50 [42] Richard ZDENĚK 1966 CZE Kbely Cycling Team 02:52:48.8 13:39.7
10 1 / M40 [92] Miroslav Veselý 1968 CZE KL SPORT MOST 02:54:29.8 15:20.7

Hobby

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [119] Daniel Matyáš 1992 CZE Tři mušketýři 38:13.6
2 2 / Muži [117] Ondřej Horyna 1992 CZE Tři mušketýři 39:04.1 00:50.5
3 3 / Muži [118] Josef Kopica 1992 CZE Tři mušketýři 40:53.9 02:40.3
4 1 / Děti [46] Petr Kopecký 2003 CZE Nevix Team Kadaň 42:00.5 03:46.9
5 4 / Muži [109] Josef Nový 1977 CZE KT Kadaň 42:07.2 03:53.6
6 5 / Muži [49] David Tattermusch 1990 CZE Donaldson 45:56.3 07:42.7
7 6 / Muži [72] Vojtěch Kolman 1989 CZE Team bike Martia 47:01.6 08:48.0
8 1 / Ženy [105] Eliška Nezbedová 2000 CZE TBP 47:08.3 08:54.7
9 7 / Muži [87] Emil Meinl 1983 CZE Chomutov 48:31.4 10:17.8
10 8 / Muži [79] Pavel Tattermusch 1961 CZE Team bike Martia 50:57.5 12:43.9