Lapierre Tautara Bike 2016

23.07.2016 Chomutov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extrém - A

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30 [85] František Novotný 1981 CZE Bikepart.cz 06:01:10 00:00
2 2 / M30 [7] Jakub Jicha 1977 CZE BicycleCafe 06:03:51 02:40
3 1 / M19 [16] Vojtěch Vlček 1996 CZE KL sport Děčín 06:18:29 17:18
4 3 / M30 [52] Luboš Jedlička 1979 CZE AUTOKARLOV 06:28:28 27:17
5 1 / M40 [10] Jaromir Martinek 1974 CZE R2 RIDE YOUR RACE 06:28:30 27:19
6 4 / M30 [8] Jan Kalaš 1980 CZE BikePart.cz 06:29:38 28:27
7 1 / M50 [89] Pavel Neprášek 1957 CZE Nevix Team Kadaň 06:59:40 58:29
8 5 / M30 [18] Jan Vokoun 1984 CZE Team Bike Březová 07:03:00 01:01:49
9 2 / M40 [9] Petr Kopecký 1975 CZE Nevix Team Kadaň 07:04:38 01:03:27
10 6 / M30 [15] Josef Šklíba 1980 CZE CZE 07:11:09 01:09:58

Hard - B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M19 [19] Luboš Bárta 1993 CZE KL sport Most 02:39:09 00:00
2 1 / Junior [25] Matouš Hrubý 1998 CZE CZE 02:39:56 00:47
3 2 / M19 [63] Petr Sůva 1996 CZE KL sport Most 02:45:24 06:15
4 2 / Junior [27] Petr Konopásek 1998 CZE Nevix Team Kadaň 02:45:28 06:18
5 1 / M30 [111] Viktor Rybáček 1982 CZE 4real shop 02:49:26 10:16
6 1 / M50 [102] František Havlíček 1964 CZE TJ Klášterec 02:50:59 11:50
7 2 / M30 [29] Martin Kříž 1978 CZE Empty Legs/Profi-proteiny 02:51:09 12:00
8 3 / M30 [82] Daniel Dolanský 1986 CZE Nevix Racing Team 02:52:03 12:54
9 2 / M50 [42] Richard ZDENĚK 1966 CZE Kbely Cycling Team 02:52:48 13:39
10 1 / M40 [92] Miroslav Veselý 1968 CZE KL SPORT MOST 02:54:29 15:20

Hobby

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [119] Daniel Matyáš 1992 CZE Tři mušketýři 38:13 00:00
2 2 / Muži [117] Ondřej Horyna 1992 CZE Tři mušketýři 39:04 00:50
3 3 / Muži [118] Josef Kopica 1992 CZE Tři mušketýři 40:53 02:40
4 1 / Děti [46] Petr Kopecký 2003 CZE Nevix Team Kadaň 42:00 03:46
5 4 / Muži [109] Josef Nový 1977 CZE KT Kadaň 42:07 03:53
6 5 / Muži [49] David Tattermusch 1990 CZE Donaldson 45:56 07:42
7 6 / Muži [72] Vojtěch Kolman 1989 CZE Team bike Martia 47:01 08:48
8 1 / Ženy [105] Eliška Nezbedová 2000 CZE TBP 47:08 08:54
9 7 / Muži [87] Emil Meinl 1983 CZE Chomutov 48:31 10:17
10 8 / Muži [79] Pavel Tattermusch 1961 CZE Team bike Martia 50:57 12:43