5.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (neděle)

11.03.2018 Jablonec na Nisou (Břízky)

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

500m K předžáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [34] Jan Elleder 2010 CZE Humanita 03:57 00:00 01:54 (1)
2 1 / holky [43] Julča Veselá 2010 CZE Sokol Senohraby 04:08 00:11 01:55 (2)
3 2 / kluci [31] Josef Baldrian 2011 CZE ZDRP 04:13 00:16 02:00 (3)
4 2 / holky [33] Zuzana Demlová 2010 CZE Žižkovský tygři 04:42 00:45 02:07 (4)
5 3 / kluci [41] Eduard Šindelář 2012 CZE Žižkovský tygři 05:11 01:14 02:21 (5)
6 3 / holky [36] Antonie Lacigová 2011 CZE ZDRP 05:22 01:25 02:29 (6)
7 4 / holky [37] Lucie Mrázová 2012 CZE ZDRP 05:49 01:52 02:40 (7)
8 4 / kluci [44] Václav Veselý 2013 CZE Sokol Senohraby 06:02 02:05 02:47 (8)
9 5 / kluci [40] David Šimeček 2012 CZE ZDRP 07:30 03:33 03:42 (9)
10 6 / kluci [32] Vilém Deml 2015 CZE Žižkovský tygři 11:13 07:16 10:43 (10)

3km K starší žačky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [241] Hana Malečková 2005 CZE ZDRP 12:26 00:00 05:58 (1)
2 2 / holky [252] Eva Beranová 2004 CZE ZDRP 13:47 01:20 06:35 (2)
3 3 / holky [255] Markéta Kodejšová 2004 CZE ZDRP 16:58 04:31 07:55 (3)

4.5km K starší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [254] Martin Gajda 2004 CZE ZDRP 16:48 00:00 05:17 (1) 10:57 (1)
2 2 / kluci [257] Matyáš Zakouřil 2004 CZE ZDRP 17:51 01:02 05:25 (2) 11:29 (2)
3 3 / kluci [251] Tomáš Baldrian 2004 CZE ZDRP 20:04 03:15 06:16 (3) 13:02 (3)

3km K mladší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [55] Michaela Gajdová 2007 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 12:01 00:00 05:45 (1)
2 1 / kluci [52] David Elleder 2006 CZE Humanita 12:17 00:16 05:57 (2)
3 2 / holky [53] Julie Mrázová 2006 CZE ZDRP 12:30 00:28 06:08 (3)
4 3 / holky [56] Klára Vojtová 2007 CZE Žižkovský tygři 13:58 01:56 06:55 (4)
5 4 / holky [54] Tereza Šindelářová 2007 CZE Žižkovský tygři 15:53 03:52 07:26 (5)

1.5km K nejmladší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [242] Martin Vojta 2008 CZE Žižkovský tygři 06:09 00:00
2 2 / kluci [236] Jakub Matějka 2008 CZE Sokol Senohraby 06:13 00:03
3 3 / kluci [237] Jonáš Matějka 2008 CZE Sokol Senohraby 06:28 00:18
4 4 / kluci [232] Petr Gajda 2009 CZE ZDRP 07:04 00:55
5 1 / holky [235] Pavlína Malečková 2008 CZE ZDRP 07:08 00:59
6 2 / holky [243] Klára Zakouřilová 2008 CZE ZDRP 07:22 01:12
7 3 / holky [238] Ema Mrázová 2009 CZE ZDRP 07:26 01:17
8 4 / holky [231] Eva Ellederová 2008 CZE Humanita 07:27 01:18
9 5 / kluci [240] Vít Šindelář 2009 CZE Žižkovský tygři 08:29 02:19

muži 3 x 2 x 1.5km K

soubor typ souboru velikost poslední změna
Vysledkova Listina Stafety Muzi pdf 46481B12.03.2018 15:59:24

ženy 3 x 2 x 1.5km K

soubor typ souboru velikost poslední změna
Vysledkova Listina Stafety Zeny pdf 44375B12.03.2018 15:59:22