Běh Teplickými skalami

31.08.2014 Teplice nad Metují 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 322, muzi : 250, zeny: 72, junior: 9, MA: 136, MB: 71, MC: 21, MD: 11, juniorky: 3, ZA: 48, ZB: 15, ZC: 5, st.zaci: 2, st.zakyne: 1 [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS 2014 celkem: 45, muzi : 27, zeny: 18, junior: 0, MA: 0, MB: 0, MC: 0, MD: 0, juniorky: 0, ZA: 0, ZB: 0, ZC: 0, st.zakyne: 9, st.zaci: 12, ml.zaci: 15, ml.zakyne: 9 [html] [pdf]

výsledková listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:31:45

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA [29] Lukáš Pomezný 1994 CZE 37:21 00:00
2 2 / MA [117] Radoslav Groh 1989 CZE Pinguin Lusti Skialp 37:50 00:28
3 3 / MA [30] Jiri Csirik 1992 CZE 39:11 01:50
4 4 / MA [241] Pavel Brýdl 1980 CZE Hudy - La Sportiva 39:29 02:07
5 1 / MB [299] Piotr Hercog 1976 XXX 39:52 02:30
6 2 / MB [24] Petr Lajtkep 1973 CZE ACSNLB 40:15 02:53
7 5 / MA [31] Jan Hruška 1989 CZE 40:54 03:32
8 6 / MA [151] Milan Kohout 1981 CZE HO FTVS Uk 40:59 03:38
9 7 / MA [280] Radek Davídek 1987 CZE Olymp Trutnov / AKLVK 41:05 03:43
10 3 / MB [263] Martin Štolfa 1974 CZE 41:06 03:45
11 4 / MB [208] Miroslav Duch 1979 CZE AKLVK Laspertina 41:26 04:05
12 8 / MA [219] Jan Beran 1983 CZE fa Beran 42:00 04:38
13 1 / junior [120] Martin Bárta 1996 CZE SK Nové Město nad Metují 42:47 05:25
14 5 / MB [228] Beniamin Buszevski 1974 CZE 42:49 05:27
15 6 / MB [161] Pavel Rucker 1976 CZE 43:04 05:43
16 9 / MA [26] Zbyněk Štěrba 1983 CZE Lokomotiva Pardubice 43:08 05:47
17 10 / MA [341] Miroslav Hornych 1980 CZE Stará 43:15 05:54
18 1 / MC [242] Miroslav Holub 1966 CZE 43:19 05:58
19 1 / ZB [81] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 43:22 06:00
20 7 / MB [127] Ondřej Penc 1977 CZE 43:41 06:20
21 11 / MA [75] Petr Zvěřina 1982 CZE OK Lokomotiva Pardubice 43:42 06:20
22 12 / MA [102] Vítězslav Šolc 1991 CZE BKL Machov 43:57 06:35
23 13 / MA [35] Lojzek nečitelné Zajněco 1983 CZE 43:58 06:37
24 8 / MB [330] Jakub Mládek 1976 CZE Silvini Madshus team 44:06 06:44
25 2 / MC [207] Martin Osoba 1965 CZE Lokomotiva Meziměstí 44:14 06:52
26 3 / MC [103] Krzysztof Drzygala 1968 CZE Gopr Watbrzch 44:20 06:58
27 14 / MA [89] Karel Svoboda 1985 CZE 44:22 07:01
28 15 / MA [69] Lukáš Krupka 1983 CZE 44:25 07:03
29 1 / MD [100] Vladimír Vacarda 1959 CZE AC Slovan Liberec 44:32 07:10
30 16 / MA [64] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 44:40 07:18
31 9 / MB [324] Jan Pohl 1976 CZE 45:02 07:40
32 2 / junior [264] Štěpán Štolfa 1998 CZE Rodiče 45:26 08:04
33 10 / MB [6] Jan Melišík 1974 CZE TE Connectivity Omega 45:35 08:13
34 2 / ZB [56] Marie Havlová 1976 CZE OLFICAR-Vella Trutnov 45:36 08:15
35 11 / MB [350] Daw Knil 1976 CZE SK Jira 45:38 08:16
36 17 / MA [313] Jan Mach 1984 CZE 45:45 08:23
37 4 / MC [79] Roman Jakoubek 1967 CZE 45:47 08:25
38 12 / MB [154] Otakar Srovnal 1975 CZE Loko Zábřeh 45:57 08:35
39 13 / MB [137] Petr Kosek 1979 CZE HK Letohrad 46:02 08:40
40 18 / MA [41] Ladislav Kubeček 1991 CZE 46:09 08:48
41 2 / MD [366] Jaromír Šimůnek 1955 CZE SKD Kornspitz 46:11 08:49
42 5 / MC [40] Ladislav Kubeček 1962 CZE 46:12 08:51
43 19 / MA [160] Jakub Rucker 1988 CZE 46:20 08:58
44 14 / MB [88] Zdeněk Krátký 1978 CZE 46:27 09:06
45 20 / MA [308] Jakub Novotný 1988 CZE 46:32 09:10
46 21 / MA [211] Martin Kužel 1986 CZE Trutnov 46:36 09:15
47 15 / MB [172] Ondřej Čáp 1974 CZE TJ Dobruška 46:38 09:16
48 16 / MB [28] Karel Nováček 1971 CZE HKO Police 46:39 09:17
49 17 / MB [224] Jaroslav Šír 1978 CZE 46:39 09:18
50 18 / MB [59] Filip Hašek 1972 CZE HO Ještěd 46:41 09:19
51 22 / MA [295] Jan Ďoubal 1986 CZE 46:44 09:22
52 23 / MA [363] Jan Mareček 1983 CZE 47:00 09:38
53 24 / MA [227] Dušan Hejl 1984 CZE 47:08 09:46
54 19 / MB [54] Petr Kuře 1975 CZE 47:09 09:47
55 25 / MA [57] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Vella Trutnov 47:12 09:50
56 20 / MB [336] Honza Mikula 1979 CZE Hosohopo 47:29 10:07
57 26 / MA [269] Tomáš Veverka 1984 CZE OOB Vamberk 47:36 10:15
58 27 / MA [305] Richard Dvořák 1981 CZE 47:38 10:16
59 28 / MA [62] Jaroslav Bendl 1987 CZE 47:43 10:22
60 29 / MA [290] Matěj Zelený 1989 CZE 47:48 10:26
61 30 / MA [327] Jan Tauchman 1987 CZE 2.nord Česká Lípa 47:49 10:27
62 31 / MA [138] Petr Nývlt 1983 CZE Start Náchod 47:49 10:27
63 21 / MB [301] Jiří Polej 1971 CZE 47:51 10:29
64 6 / MC [175] Luděk Zelený 1961 CZE 47:55 10:33
65 7 / MC [174] Radek Čipera 1964 CZE 47:55 10:33
66 32 / MA [162] Filip Čapek 1989 CZE 47:56 10:34
67 33 / MA [214] Luděk Paulas 1984 CZE 47:57 10:36
68 34 / MA [106] Ondřej Netík 1984 CZE Mrkev 48:01 10:39
69 22 / MB [335] Erik Krumphanzl 1975 CZE Odolov 48:06 10:45
70 1 / ZA [74] Martina Zvěřinová 1983 CZE OK Lokomotiva Pardubice 48:09 10:47
71 35 / MA [25] Daniela Čepová 1989 CZE OK 99 48:12 10:50
72 23 / MB [312] Vojtěch Buriánek 1978 CZE 48:18 10:56
73 36 / MA [87] Matouš Jindra 1985 CZE FTUS 48:24 11:02
74 37 / MA [310] Jakub Tesař 1992 CZE 48:27 11:05
75 38 / MA [105] Lukáš Pýcha 1984 CZE TJ Start Náchod 48:28 11:06
76 8 / MC [499] Josef Vanta 1962 CZE SK Hronov 48:29 11:08
77 39 / MA [200] Vojta Kříž 1983 CZE Start Náchod 48:32 11:10
78 24 / MB [253] Jan Schejbal 1976 CZE 48:38 11:17
79 25 / MB [77] Marcin Dudziński 1978 POL Sudeckie Wycieczki Biegowe 48:40 11:18
80 3 / ZB [114] Lenka Hanušová 1979 CZE TT Janovičky 48:45 11:23
81 40 / MA [192] Jan Hais 1994 CZE 48:45 11:24
82 41 / MA [76] Marcin Jagiellicz 1988 POL Grupa Biegowa Wałbrzych 48:49 11:27
83 42 / MA [201] David Skala 1981 CZE 49:01 11:39
84 3 / MD [159] František Pechek 1953 CZE 49:08 11:46
85 26 / MB [67] David Svárovský 1977 CZE 49:10 11:48
86 43 / MA [297] Adam Černý 1989 CZE HO Shock Sport Dobříš 49:17 11:55
87 27 / MB [129] Petr Nováček 1978 CZE 49:22 12:00
88 28 / MB [194] Tomáš Krejsa 1977 CZE Renovak Rensport 49:29 12:08
89 29 / MB [43] Václav Patsch 1979 CZE Runsport Team 49:42 12:20
90 4 / MD [5] Jiří Šlégr 1954 CZE AUTOREST ÚPICE 49:44 12:22
91 44 / MA [183] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký Mládenci 49:48 12:27
92 30 / MB [55] Lukáš Havel 1974 CZE DSA Trutnov 49:51 12:29
93 45 / MA [223] Martin Sladký 1989 CZE 49:58 12:36
94 46 / MA [287] Michal Bartoš 1992 CZE 50:01 12:40
(95) 46 / MA [33] Jakub Borůvka 1990 CZE 50:01 12:40
96 48 / MA [90] Ondřej Pleskot 1984 CZE HO Pardubice 50:02 12:40
97 49 / MA [193] Tomáš Němec 1992 CZE 50:03 12:41
98 50 / MA [232] Miroslav Košťál 1984 CZE U Peňáka 50:05 12:43
99 9 / MC [115] Jiří Malý 1963 CZE TT Janovičky 50:08 12:46
100 31 / MB [150] Martin Vašíček 1971 CZE 50:11 12:49
101 32 / MB [124] Ondřej Cerny 1979 CZE HOSOHOPO 50:20 12:58
102 33 / MB [52] Martin Šupich 1977 CZE 50:21 12:59
103 2 / ZA [112] Marie Jiřičková 1983 CZE 50:27 13:06
104 4 / ZB [49] Dagmar Tůmová 1971 CZE 50:32 13:10
105 34 / MB [152] Jan Votruba 1979 CZE Altan Team 50:34 13:12
106 35 / MB [322] Pavel Vrtík 1976 CZE HO Loko Brno 50:41 13:19
107 51 / MA [268] Šimon Smutný 1993 CZE OOB Vamberk 50:52 13:31
108 36 / MB [247] Pavel Šedivý 1973 CZE 50:53 13:32
109 37 / MB [243] Roman Vašíček 1974 CZE SK Radvanice 50:59 13:37
110 52 / MA [480] Josef Straka 1990 CZE 51:02 13:40
111 3 / junior [65] Jan Hartman 1997 CZE 51:03 13:42
112 53 / MA [1112] Jakub Marek 1987 CZE HO Studénka 51:06 13:45
113 54 / MA [63] Martin Jonák 1986 CZE 51:09 13:47
114 55 / MA [78] Tomáš Vízner 1994 CZE 51:25 14:03
115 38 / MB [345] Martin Farář 1977 CZE Veselý farář 51:33 14:11
116 3 / ZA [142] Aneta Khýrová 1993 CZE 51:39 14:17
117 56 / MA [203] Martin Hapala 1985 CZE 51:42 14:20
118 57 / MA [319] Jaroslav Frnoch 1985 CZE 51:53 14:31
119 10 / MC [133] Miloš Skalský 1967 CZE 51:54 14:32
120 58 / MA [316] Matěj Pohanský 1991 CZE 51:54 14:32
121 59 / MA [149] Petr Beneš 1983 CZE HOCK 51:54 14:33
122 5 / MD [101] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 51:59 14:38
123 39 / MB [125] Vladimír Souček 1973 CZE 52:03 14:41
124 4 / junior [37] Václav Vávra 1998 CZE ŠAK Židlochovice 52:06 14:44
125 60 / MA [122] Tomáš Srb 1988 CZE HO Větrník 52:07 14:46
126 40 / MB [233] Václav Vestfál 1972 CZE HO Loko Teplice 52:09 14:47
127 11 / MC [16] Petr Tyleček 1960 CZE Apollo Bohumín 52:10 14:48
128 61 / MA [34] Jan Macháček 1985 CZE 52:12 14:51
129 4 / ZA [121] Nikola Kochová 1993 CZE HO Větrník 52:13 14:51
130 12 / MC [104] Marek Zbyryt 1965 XXX USKS Ludwikovice 52:16 14:55
131 62 / MA [283] Martin Laštůvka 1980 CZE 52:20 14:58
132 1 / st.zaci [338] Ondřej Krákora 2003 CZE Olfin Vella Car Trutnov 52:25 15:03
133 63 / MA [221] Jan Dlouhý 1987 CZE 52:27 15:06
134 64 / MA [132] Lukáš Aliger 1986 CZE TJ Sokol Mnátnice 52:29 15:07
135 65 / MA [303] Jakub Pacina 1989 CZE 52:34 15:12
136 5 / ZA [73] Zuzana Hermanová 1987 CZE OK Lokomotiva Pardubice 52:35 15:13
137 66 / MA [173] Marek Švec 1988 CZE 52:43 15:21
138 41 / MB [199] Marcel Hrolička 1972 CZE 52:45 15:23
139 67 / MA [314] Jakub Houdek 1992 CZE 52:48 15:26
140 13 / MC [209] Petr Nádhera 1967 CZE HK 53:00 15:39
141 42 / MB [123] Martin Koch 1973 CZE Koch Team 53:01 15:40
142 68 / MA [291] lukáš Kábrt 1985 CZE 53:11 15:49
143 69 / MA [365] Jakub Svoboda 1987 CZE 53:13 15:51
144 70 / MA [202] Petr Kortán 1983 CZE 53:14 15:52
145 43 / MB [92] Daniel Melichar 1973 CZE 53:17 15:55
146 44 / MB [188] Marek Novotný 1975 CZE 53:25 16:04
147 71 / MA [311] Pavel Hekrle 1993 CZE 53:32 16:10
148 5 / ZB [27] Šárka Šimonová 1972 CZE 53:34 16:12
149 14 / MC [286] Jaroslav Mazač 1968 CZE Bonbon Police nad Metují 53:43 16:21
150 72 / MA [279] Ivo Šorm 1987 CZE 53:53 16:31
151 73 / MA [347] Lukáš Reich 1991 CZE 54:05 16:43
152 74 / MA [270] Petr Dorazil 1986 CZE 54:17 16:55
153 45 / MB [109] Martin Dvořák 1972 CZE HO TJ Sokol Stěžery 54:20 16:58
154 75 / MA [187] Radim Staněk 1981 CZE 54:21 17:00
155 46 / MB [289] Zdeněk Široký 1979 CZE 54:26 17:05
156 76 / MA [21] Tomáš Kvasnička 1982 CZE 54:27 17:05
157 6 / MD [4] Václav Cejnar 1951 CZE SKP-HK 54:29 17:07
158 47 / MB [36] Václav Vávra 1971 CZE 54:30 17:08
159 77 / MA [351] Ondřej Kuba 1984 CZE 54:34 17:12
160 48 / MB [300] Iker Pov 1974 CZE 54:34 17:12
161 78 / MA [206] Václav Štíhel 1981 CZE 54:36 17:14
162 79 / MA [48] Radek Plašil 1980 CZE 54:37 17:15
163 6 / ZA [13] Marie Czinnerová 1985 CZE Sucháč tým 54:37 17:16
164 80 / MA [296] Marek Kratochvíl 1989 CZE 54:38 17:17
165 81 / MA [97] Jan Rak 1987 CZE Řízci Pavlišov 54:41 17:19
166 82 / MA [361] Ladislav Boháč 1992 CZE 54:49 17:27
167 83 / MA [238] Tomáš Růžička 1991 CZE Pardubice 54:49 17:28
168 49 / MB [282] Henryk Drygalski 1979 CZE 54:51 17:29
169 84 / MA [367] Zdeněk Suchý 1984 CZE Czech Bouldering 54:53 17:31
170 50 / MB [185] Petr Siročák 1978 CZE Tři křížky CF 54:58 17:36
171 85 / MA [180] Tomáš Doležal 1985 CZE 55:01 17:39
172 51 / MB [47] Peter Lupták 1970 SVK Hotel Avalanche Vysoké Tatry 55:15 17:54
173 15 / MC [292] Vladimír Jošt 1966 CZE 55:16 17:55
174 86 / MA [98] Hanz Hadaš 1984 CZE 55:17 17:56
175 1 / juniorky [45] Nikol Benešová 1999 CZE 55:21 17:59
176 87 / MA [70] Lukáš Matěja 1988 CZE 55:25 18:03
177 52 / MB [85] Artur Żak 1979 POL 55:28 18:07
178 7 / ZA [136] Věra Ženožičková 1982 CZE 55:40 18:18
179 88 / MA [61] Bartlomiej Sopala 1988 POL SmartTopo 55:41 18:20
180 89 / MA [158] Ondra Novák 1985 CZE 55:43 18:21
181 90 / MA [204] Martin Simon 1980 CZE Bolavé Tlapky 55:46 18:25
182 53 / MB [1129] Eneko Pov 1977 XXX 55:51 18:29
183 54 / MB [479] Vláďa Blažek 1971 CZE 55:59 18:38
184 55 / MB [126] Petr Vyšohlíd 1973 CZE HK Mladá Boleslav 56:08 18:46
185 56 / MB [496] Aleš Vávro 1978 CZE 56:09 18:48
186 6 / ZB [168] Kateřina Mandulová 1979 CZE Horal Ruzyně 56:10 18:48
187 57 / MB [235] Viktor Tomášů 1977 CZE HK Uherské Hradiště 56:17 18:55
188 58 / MB [306] Michaela Máková 1971 CZE 56:21 18:59
189 59 / MB [276] Michal Misler 1972 CZE Vnejhoršímtodojdu Milovice 56:23 19:02
190 8 / ZA [107] Ivana Voltová 1984 CZE TJ Sokol Stěžery 56:24 19:02
191 91 / MA [1] Jakub Kubeček 1985 CZE 56:25 19:03
192 92 / MA [134] Lukáš Kubeček 1980 CZE 56:27 19:05
193 93 / MA [337] Jiří Havlíček 1982 CZE 56:38 19:16
194 7 / ZB [51] Eva Pončová 1974 CZE 56:38 19:17
195 94 / MA [217] Milan Petr 1991 CZE 56:42 19:21
196 95 / MA [293] Jaromír Pírko 1985 CZE 56:44 19:23
197 96 / MA [234] Jakub Laštovka 1989 CZE HOLOKO Teplice 56:44 19:23
198 9 / ZA [277] zuzana janouskova 1985 CZE 56:50 19:28
199 97 / MA [135] Adam Voldán 1983 CZE HO Lokomotiva Beroun 56:50 19:28
200 5 / junior [17] Rostislav Vilém 1996 CZE HO Vsetín 57:11 19:50
201 10 / ZA [318] Barbora Fialová 1982 CZE 57:14 19:53
202 98 / MA [197] Dalibor Muráň 1985 CZE 57:15 19:53
203 99 / MA [96] Jakub Kotula 1991 CZE Horoklub Chomutov 57:16 19:54
204 8 / ZB [274] Lenka Flašarová 1972 CZE 57:18 19:57
205 11 / ZA [332] Lucie Grimová 1985 CZE HO Loko Brno 57:32 20:10
206 12 / ZA [333] Jana Grimová 1985 CZE HO Loko Brno 57:33 20:11
207 100 / MA [304] Robin Weiss 1989 CZE 57:51 20:29
208 101 / MA [42] Jakub Bischof 1993 CZE 57:56 20:34
209 13 / ZA [294] Eva Smilová 1989 CZE 57:56 20:35
210 102 / MA [113] Štěpán Muchka 1981 CZE TJ Sokol Mladá Boleslav 57:58 20:37
211 103 / MA [80] David Pejšek 1987 CZE 58:00 20:38
212 14 / ZA [169] Magdaléna Kolaříková 1981 CZE 58:00 20:39
213 16 / MC [163] Stanislav Lanta 1963 CZE 58:05 20:44
214 1 / ZC [266] jana smutná 1962 CZE 58:07 20:45
215 15 / ZA [148] Pavla Růžičková 1986 CZE 58:07 20:45
216 9 / ZB [12] Eva Peratová 1979 CZE HO Vyškov 58:08 20:46
217 6 / junior [38] Petr Vávra 1999 CZE ŠAK Židlochovice 58:08 20:47
218 10 / ZB [22] Lenka Svozilová 1970 CZE není 58:14 20:52
219 104 / MA [128] Rudolf Kalousek 1986 CZE 58:15 20:54
220 105 / MA [23] Ondřej Musil 1980 CZE 58:26 21:04
221 16 / ZA [220] Anna Beranová 1991 CZE Spartak Police 58:30 21:08
222 106 / MA [372] Jakub Šedivý 1986 CZE 58:41 21:19
223 7 / MD [32] Peter Heinz 1959 CZE TVE Weiher 58:44 21:23
224 107 / MA [215] Jakub Hladík 1987 CZE 58:55 21:33
225 108 / MA [307] Martin Pirkl 1988 CZE HORO Česká Třebová 58:59 21:37
226 60 / MB [177] Jindřich Stava 1979 CZE Lenka Stavová :-) 59:18 21:56
227 11 / ZB [1127] Markéta Žamberská 1978 CZE Dobříchovice 59:20 21:59
228 2 / juniorky [340] Natálie Hanušová 1999 CZE SKP Hvězda Pardubice 59:23 22:01
229 1 / st.zakyne [248] Viktorie Vydrová 2000 CZE 59:25 22:03
230 109 / MA [181] Jan Prostředník 1983 CZE 59:27 22:05
231 17 / ZA [489] Louise Capel 1983 AUS 59:27 22:05
232 110 / MA [19] Samuel Adámek 1992 CZE HO Vsetín 59:37 22:15
233 61 / MB [1128] Pavel Žamberský 1973 CZE Dobříchovice 59:38 22:17
234 111 / MA [50] Tomáš Gotvald 1980 CZE CEPro team 59:40 22:18
235 8 / MD [157] Oldřich Rücker 1955 CZE Bon Bon Lhota 59:42 22:20
236 18 / ZA [186] Petra Šnapková 1985 CZE 59:42 22:20
237 62 / MB [153] Jan Černý 1972 CZE Hotak Praha 59:44 22:22
238 112 / MA [131] David Kolečkář 1994 CZE 59:47 22:25
239 17 / MC [267] Michal Smutný 1962 CZE gint 59:50 22:28
240 63 / MB [3] Jiří Hanuš 1972 CZE 01:00:06 22:45
241 113 / MA [359] Jan Řezník 1988 CZE HO Himal 01:00:13 22:51
242 19 / ZA [368] Pavla Dvořáková 1982 CZE Czech Bouldering 01:00:18 22:56
243 20 / ZA [191] Magdaléna Štanglerová 1994 CZE 01:00:19 22:57
244 21 / ZA [213] Lucie Šritrová 1991 CZE Pro Music - Prolog Bike Trutnov 01:00:20 22:58
245 64 / MB [182] Jaroslav Vašátko 1979 CZE 01:00:33 23:11
246 18 / MC [265] Milan Linhart 1964 CZE 01:00:35 23:14
247 9 / MD [2] Svatopluk Frohlich 1955 CZE HO La Scala 01:00:36 23:14
248 22 / ZA [99] Eva Mikesková 1990 CZE 01:00:36 23:15
249 23 / ZA [216] Kateřina Wolfová 1985 CZE HO Matahari 01:00:38 23:17
250 24 / ZA [184] Lucie Kadlecová 1986 CZE 01:00:43 23:22
251 114 / MA [8] Petr Trojan 1983 CZE 01:00:45 23:23
252 2 / ZC [285] Dagmar Hauschková 1965 CZE 01:00:45 23:23
253 115 / MA [178] Jan Sibera 1988 CZE Údolí Sviní 01:00:49 23:27
254 12 / ZB [58] Kristýna Šretrová 1977 CZE 01:00:52 23:31
255 7 / junior [256] Vojtěch Sehnal 1998 CZE K.O. Poděbrady 01:01:04 23:42
256 116 / MA [116] Lukáš Kaplan 1984 CZE HO Lysá nad Labem 01:01:16 23:55
257 117 / MA [364] Monika - asi Prostředníková 1986 CZE 01:01:17 23:55
258 118 / MA [360] David Kofron 1982 CZE 01:01:26 24:04
259 8 / junior [346] Vojtěch Přibyl 1996 CZE 01:01:40 24:18
260 65 / MB [275] Ondra Kamenik 1974 CZE 01:01:57 24:35
261 119 / MA [15] David Dvořák 1983 CZE horyzdalky.cz 01:02:00 24:39
262 120 / MA [9] Ondřej Ducháček 1987 CZE 01:02:07 24:45
263 13 / ZB [39] Anna Vávrová 1972 CZE 01:02:09 24:48
264 121 / MA [222] Josef Štěpánek 1988 CZE HO Kóta 427 01:02:19 24:57
265 25 / ZA [498] Eva Škodová 1984 CZE Žamberk 01:02:20 24:58
266 122 / MA [309] Marek Dvořák 1992 CZE 01:02:29 25:07
267 26 / ZA [130] Klára Němečková 1992 CZE 01:02:37 25:15
268 123 / MA [483] Ondřej Beneš 1988 CZE 01:02:40 25:19
269 66 / MB [369] Jaroslav Jelínek 1979 CZE 01:02:42 25:20
270 124 / MA [196] Jiří Pék 1987 CZE 01:02:56 25:34
271 27 / ZA [82] zuzana žantová 1988 CZE 01:02:58 25:37
272 67 / MB [218] Daniel Horyna 1974 CZE 01:03:35 26:13
273 9 / junior [18] Daniel Vraj 1996 CZE HO Vsetín 01:03:42 26:21
274 125 / MA [14] Martin Czinner 1980 CZE Sucháč tým 01:03:56 26:35
275 28 / ZA [497] Vladimíra Žilinová 1980 CZE 01:04:20 26:58
276 14 / ZB [320] Michaela Kosinová 1978 CZE Úžasňáci 01:04:31 27:09
277 68 / MB [321] Přemysl Kosina 1975 CZE Úžasňáci 01:04:34 27:12
278 3 / ZC [46] Jolana Benešová 1969 CZE 01:04:37 27:15
279 126 / MA [198] Zdeněk Oplištil 1989 CZE 01:05:04 27:42
280 127 / MA [353] Jiří Strnad 1984 CZE MTB TEAM PŘÍCHOVICE 01:05:09 27:47
281 29 / ZA [331] Eva Blámová 1988 CZE HO Loko Brno 01:05:15 27:53
282 128 / MA [68] Michal Zikmund 1991 CZE TJ Sokol Jičín 01:05:21 28:00
283 30 / ZA [317] Jana Brožová 1983 CZE 01:05:41 28:19
284 129 / MA [179] Filip Rezek 1987 CZE 01:05:49 28:27
285 31 / ZA [500] Jitka Zaschová 1986 CZE 01:06:00 28:38
286 130 / MA [362] Filip Kudla 1995 CZE 01:06:13 28:51
287 2 / st.zaci [230] Koblížek Koblížek 2001 CZE 01:06:18 28:56
288 69 / MB [231] Rubi Rubi 1972 CZE 01:06:18 28:56
289 32 / ZA [246] Kateřina Hlinková 1988 CZE 01:06:19 28:57
290 131 / MA [10] Branislav Štukovský 1986 SVK 01:06:20 28:59
291 19 / MC [281] Miroslav Frýdl 1964 CZE 01:06:50 29:28
292 33 / ZA [348] Radka Konečná 1985 CZE 01:07:03 29:42
293 34 / ZA [86] Tereza Havránková 1990 CZE HO Studénka 01:07:10 29:48
294 15 / ZB [53] Petra Morávková 1973 CZE 01:07:42 30:20
295 10 / MD [84] Vít Lelek 1950 CZE 01:08:01 30:39
296 35 / ZA [139] Vendula Zedníková 1991 CZE HK Mladá Boleslav 01:08:35 31:14
297 132 / MA [119] Ondřej Sojka 1988 CZE Alternátor Besedice 01:08:37 31:15
298 36 / ZA [11] Petra Cabalková 1988 CZE 01:08:58 31:36
299 20 / MC [229] Petr Macek 1967 CZE 01:09:08 31:46
300 37 / ZA [144] Iva Joudalová 1982 CZE Modrá Střelka 01:09:14 31:53
301 70 / MB [212] Josef Pražský 1978 CZE 01:09:17 31:55
302 3 / juniorky [143] Hana Bezděková 1998 CZE 01:09:49 32:27
303 71 / MB [111] Jarda Jisl 1973 CZE Craft Team 01:11:43 34:22
304 38 / ZA [7] Zdeňka Výravská 1989 CZE 01:11:55 34:33
305 133 / MA [349] Adéla Dvořáková 1995 CZE 01:12:07 34:45
306 39 / ZA [60] Iwona Żurowska 1987 POL 01:12:16 34:54
307 40 / ZA [108] Veronika Zámečníková 1984 CZE 01:12:50 35:28
308 41 / ZA [328] Kristýna Marková 1984 CZE 01:13:25 36:04
309 42 / ZA [118] Hana Davídková 1990 CZE Alternátor Besedice 01:14:34 37:13
310 21 / MC [315] Michal Beneš 1960 CZE ABZP 01:15:32 38:10
311 43 / ZA [323] Kateřina Šprínarová 1991 CZE BKBÚ Masty 01:15:33 38:11
312 44 / ZA [339] Lucie Vernerová 1984 CZE 01:16:05 38:44
313 45 / ZA [495] Nelly Kudrová 1980 CZE 01:16:30 39:08
314 4 / ZC [94] Ivana Hlaváčková 1964 CZE 01:16:55 39:34
315 134 / MA [355] Radim Šála 1985 CZE 01:17:59 40:38
316 46 / ZA [334] Michaela Boudová 1981 CZE HO Loko Brno 01:18:54 41:33
317 11 / MD [93] Jaroslav Tománek 1955 CZE 01:20:33 43:11
318 135 / MA [156] Lukáš Fajt 1982 CZE AM 01:22:20 44:58
319 47 / ZA [155] Kateřina Fajtová 1985 CZE 01:22:21 44:59
320 48 / ZA [110] Adéla Pintířová 1981 CZE 01:23:54 46:32
321 136 / MA [20] Martina Oborová 1991 CZE HO Vsetín 01:38:58 01:01:36
322 5 / ZC [210] Hana Nádherová 1968 CZE 01:44:20 01:06:59

výsledková listina BUFO BABY CROSS 2014

start ~ 09:41:46

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / st.zakyne [255] Adéla Sádlová 2001 CZE SK Nové Město nad Metují
2 1 / st.zaci [288] Tomáš Dudek 2001 CZE
3 2 / st.zaci [140] Matěj Šimek 2002 CZE SKP Hvězda Pardubice
4 2 / st.zakyne [141] Kateřina Tůmová 2001 CZE
5 3 / st.zaci [190] David Mach 2001 CZE
6 4 / st.zaci [91] Adam Werner 2003 CZE
7 5 / st.zaci [262] Šimon Štolfa 2003 CZE Rodiče s.r.o.
8 3 / st.zakyne [189] Žaneta Machová 2000 CZE Hugobike Team
9 6 / st.zaci [167] Vojta Podroužek 2000 CZE HO Harcov
10 1 / ml.zaci [66] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS
11 7 / st.zaci [250] Tomáš Matas 2000 CZE
12 1 / ml.zakyne [251] Karolína Černá 2005 CZE
13 4 / st.zakyne [271] Michaela Mislerová 2001 CZE HO Alpici Milovice
14 5 / st.zakyne [273] Magdaléna Mislerová 2000 CZE HO Alpici Milovice
15 8 / st.zaci [352] Zuzana Bernardová 2003 CZE
16 6 / st.zakyne [272] Anežka Mislerová 2004 CZE HO Alpici Milovice
17 2 / ml.zaci [236] Oliver Horyna 2005 CZE
18 3 / ml.zaci [356] Petr Šimůnek 2006 CZE Jablonec nad Nisou
19 2 / ml.zakyne [261] Kateřina Fojtíková 2006 CZE taťka a mamka
20 7 / st.zakyne [260] Sára Fojtíková 2004 CZE
21 4 / ml.zaci [237] Erik Buszewski 2007 CZE
22 9 / st.zaci [249] Kateřina Matasová 2004 CZE
23 3 / ml.zakyne [205] Bára Tintěrová 2006 CZE
24 5 / ml.zaci [358] Jan Pešina 2006 CZE Redpoint
25 10 / st.zaci [44] Matěj Vávra 2003 CZE
26 6 / ml.zaci [239] Matyáš Folprecht 2006 CZE
27 4 / ml.zakyne [481] Adéla Pohlová 2007 CZE
28 5 / ml.zakyne [284] Zuzana Buszewska 2005 CZE
29 8 / st.zakyne [226] Veronika Vávrová 2000 CZE
30 11 / st.zaci [225] Śimon Valenta 2003 CZE
31 7 / ml.zaci [252] Tomáš Černý 2008 CZE
32 6 / ml.zakyne [164] Štěpánka Kohlová 2007 CZE Růža bike KIDS
33 8 / ml.zaci [302] Anna Mládková 2008 CZE
34 9 / ml.zaci [165] Martin Hrouda 2005 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn
35 9 / st.zakyne [257] Adéla Vlčková 2004 CZE
36 7 / ml.zakyne [240] Mia Folprecht 2008 CZE
37 10 / ml.zaci [258] Tereza Kurzova 2006 CZE
38 11 / ml.zaci [146] Lucie Stočková 2008 CZE STB
39 12 / ml.zaci [354] Johanka Tichá 2006 CZE
40 13 / ml.zaci [145] Martin Stoček 2006 CZE STB
41 14 / ml.zaci [166] David Hrouda 2006 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn
42 8 / ml.zakyne [176] Julie Stavová 2007 CZE
43 9 / ml.zakyne [259] Veronika Kurzova 2007 CZE
44 15 / ml.zaci [147] Albert Nováček 2009 CZE STB
(45) 12 / st.zaci [357] Jakub Pešina 2004 CZE Redpoint