Krkonošský čtvrtmaratón na kolečkových lyžích

14.09.2014 Špindlerův Mlýn [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

CLASSIC celkem: 67, muzi : 49, zeny: 18, Muži: 49, Ženy: 18 [html] [pdf]
SKATE INLINE celkem: 20, muzi : 16, zeny: 4, Muži: 16, Ženy: 4 [html] [pdf]
SKATE JOVE celkem: 2, muzi : 1, zeny: 1, Muži: 1, Ženy: 1 [html] [pdf]

výsledková listina CLASSIC

start ~ 10:10:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [7] Daniel Máka 1992 CZE 38:52.7
2 2 / Muži [6] Martin Lopota 1992 CZE TJ Dukla Liberec 38:59.9 00:07.2
3 3 / Muži [2] Adam Fellner 1993 CZE Fenix Ski Team Jeseník 39:05.4 00:12.7
4 4 / Muži [10] Michal Novák 1996 CZE LK Slovan Karlovy Vary 39:06.5 00:13.8
5 5 / Muži [87] Jiří Einar Ročárek 1983 CZE SK NMNM 39:07.9 00:15.2
6 6 / Muži [4] Miroslav Rypl 1992 CZE TJ Dukla Liberec 39:08.6 00:15.9
7 7 / Muži [3] Jakub Antoš 1994 CZE TJ Dukla Liberec 39:34.6 00:41.9
8 8 / Muži [109] Pavel Ondrášek 1992 CZE 40:31.9 01:39.2
9 9 / Muži [62] Vladislav Razým 1988 CZE 40:33.1 01:40.4
10 1 / Ženy [21] Kateřina Smutná 1983 AUT Silvini Madshus team 40:50.9 01:58.2
11 10 / Muži [102] Martin Švarc 1994 CZE rodiče 41:55.4 03:02.7
12 11 / Muži [40] Tomáš Jakoubek 1979 CZE 41:58.7 03:06.0
13 12 / Muži [49] Karel Macháč 1997 CZE ČKS SKI Jilemnice 42:34.7 03:42.0
14 13 / Muži [12] Martin Hojdekr 1995 CZE Ski klub Šumava 42:40.6 03:47.9
15 14 / Muži [108] Michal Kautz 1989 CZE 42:53.8 04:01.1
16 15 / Muži [91] Miroslav Trnavský 1975 CZE XCSPORT.cz 42:54.2 04:01.5
17 16 / Muži [50] Lukáš Slavík 1997 CZE 44:05.1 05:12.4
18 17 / Muži [52] Rostislav Urban 1973 CZE Ski klub Šumperk 44:10.4 05:17.7
19 18 / Muži [43] Tomáš Kalivoda 1998 CZE SKI KLUB ŠUMAVA 44:45.9 05:53.2
20 19 / Muži [64] Filip Schütz 1997 CZE ČKS SKI Jilemnice 44:56.5 06:03.8
21 20 / Muži [86] Marek Ondrášek 1974 CZE SILVINI MADSHUS team 45:11.6 06:18.9
22 21 / Muži [8] Luděk Šeller 1995 CZE Ski klub Šumava 45:16.1 06:23.4
23 22 / Muži [13] Jiří Váňa 1983 CZE Silvini, Madshus 45:28.9 06:36.2
24 2 / Ženy [26] Kateřina Beroušková 1991 CZE Sport Club Plzeň 45:37.0 06:44.3
25 23 / Muži [30] Ondřej Dudek 1996 CZE 46:00.2 07:07.5
26 24 / Muži [57] Matěj Opočenský 1996 CZE 46:23.6 07:30.9
27 25 / Muži [16] Ladislav Knápek 1961 CZE 46:48.4 07:55.7
28 26 / Muži [14] Martin Valigura 1973 CZE XCSPORT.CZ 47:29.2 08:36.5
29 3 / Ženy [22] Adéla Boudíková 1986 CZE SK NMNM 47:41.5 08:48.8
30 27 / Muži [90] Martin Saňák 1978 CZE 47:55.3 09:02.6
31 28 / Muži [45] František Kožnar 1996 CZE ČKS SKI Jilemnice 48:39.6 09:46.9
32 29 / Muži [56] Mike Ophoff 1999 CZE 48:49.1 09:56.4
33 30 / Muži [17] Zdenek Stuchlik 1950 CZE 48:55.9 10:03.2
34 31 / Muži [54] Adam Matouš 1998 CZE ČKS SKI Jilemnice 50:24.0 11:31.3
35 4 / Ženy [42] Šárka Jirásková 1995 CZE 50:27.4 11:34.7
36 32 / Muži [15] Pavel Buchta 1964 CZE 50:43.3 11:50.6
37 5 / Ženy [41] Kateřina Janatová 1997 CZE ČKS SKI Jilemnice 50:46.1 11:53.4
38 33 / Muži [18] Jan Roháček 1982 CZE 51:58.4 13:05.7
39 34 / Muži [25] Tomáš Auerswald 1998 CZE 52:36.8 13:44.1
40 35 / Muži [104] Martin Vaňous 1969 CZE Novák Team 53:22.7 14:30.0
41 36 / Muži [59] Jan Pechoušek 1997 CZE FENIX SKI TEAM JESENÍK 54:22.9 15:30.2
42 6 / Ženy [44] Andrea Klementová 1995 CZE Ski klub Šumava 54:40.2 15:47.5
43 37 / Muži [32] Jaroslav Fritz 1977 CZE 55:03.2 16:10.5
44 38 / Muži [47] Petr Kubeš 1964 CZE Sokol Vrát 55:12.4 16:19.7
45 39 / Muži [19] karel Macháček 1968 CZE 55:18.1 16:25.4
46 40 / Muži [58] Josef Paldus 1958 CZE Sokol Vrát 55:26.6 16:33.9
47 7 / Ženy [65] Anna Sixtová 1996 CZE Ski klub Jablonecn.N. 55:49.4 16:56.7
48 41 / Muži [101] Jan Parma 1976 CZE 56:28.2 17:35.5
49 8 / Ženy [103] Sandra Schützová 1991 CZE TJ Dukla Liberec 56:35.6 17:42.9
50 9 / Ženy [23] Kamila Knopová 1992 CZE 57:54.0 19:01.3
51 42 / Muži [46] Tomáš Krejsa 1977 CZE Renovak Rensport 58:13.8 19:21.1
52 10 / Ženy [66] Zuzana Staňková 1997 CZE LSK Lomnice n/P 01:00:07.3 21:14.6
53 43 / Muži [105] Jaromír Sladkovský 1969 CZE Silvini Madshus team 01:00:34.2 21:41.5
54 44 / Muži [20] Daniel Dziubalo 1987 CZE 01:01:17.1 22:24.4
55 11 / Ženy [31] Andrea Soukupová 1997 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:02:54.0 24:01.3
56 45 / Muži [60] Jaromír Průšek 1963 CZE 01:02:54.2 24:01.5
57 12 / Ženy [29] Karolína Daverná 1997 CZE SKI KLUB ŠUMAVA 01:03:43.7 24:51.0
58 13 / Ženy [61] Anna Ptáková 1999 CZE TJ Spartak Vrchlabí 01:03:52.3 24:59.6
59 14 / Ženy [92] Agnieszka Wanżewicz-Uznańska 1979 POL Halls Team 01:04:25.0 25:32.3
60 15 / Ženy [63] Martina Řádová 1995 CZE 01:04:42.2 25:49.5
61 16 / Ženy [34] Kateřina Háková 1999 CZE 01:05:18.9 26:26.2
62 17 / Ženy [37] Martina Hrdoušková 1970 CZE 01:06:18.2 27:25.5
63 46 / Muži [48] Filip Kysilko 1985 CZE 01:06:22.7 27:30.0
64 47 / Muži [85] Alois Kohoutek 1956 CZE 01:09:57.7 31:05.0
65 18 / Ženy [38] Monika Hrdoušková 1995 CZE 01:12:56.3 34:03.6
66 48 / Muži [84] Martin Holánek 1975 CZE 01:16:40.7 37:48.0
67 49 / Muži [27] Ivo Brunclík 1958 CZE TJ Slovan Špindlerův Mlýn 01:26:29.1 47:36.4

výsledková listina SKATE INLINE

start ~ 10:15:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [93] Vít Černý 1980 CZE VSK FEL Praha 40:00.8
2 2 / Muži [75] Pavel Kocián 1990 CZE 41:06.8 01:06.0
3 3 / Muži [100] Arkadiusz Ogorzalek 1966 POL Poliamid Plastic 41:31.0 01:30.2
4 1 / Ženy [39] Lucie Charvátová 1993 CZE ČKS SKI Jilemnice 42:21.4 02:20.6
5 4 / Muži [95] DAREK MAZURKIEWICZ 1978 POL 42:39.5 02:38.7
6 5 / Muži [96] Jan Paulu 1974 CZE 43:06.3 03:05.5
7 6 / Muži [80] Lukáš Rypl 1991 CZE 43:25.7 03:24.9
8 7 / Muži [107] Jaromír Šimůnek 1956 CZE 44:19.3 04:18.5
9 8 / Muži [74] Martin Hušek 1990 CZE 47:25.5 07:24.7
10 9 / Muži [71] Tomáš Doubek 1982 CZE 47:31.1 07:30.3
11 10 / Muži [97] Mirosław Sadownik 1966 POL 48:28.1 08:27.3
12 11 / Muži [73] Ivo Havlíček 1966 CZE Eva 50:50.4 10:49.6
13 12 / Muži [99] František Zuzánek 1950 CZE 51:01.9 11:01.1
14 13 / Muži [78] Petr Plát 1979 CZE 52:38.3 12:37.5
15 2 / Ženy [98] Renata Sujak 1987 POL 53:06.7 13:05.9
16 3 / Ženy [106] Jana Gaudelová 1957 CZE 55:32.5 15:31.7
17 14 / Muži [94] Dariusz Galle 1973 POL 56:38.6 16:37.8
18 4 / Ženy [81] Václava Škodová 1978 CZE - 59:00.6 18:59.8
DNS / Muži [79] Ladislav Rygl 1976 CZE
DNS / Muži [76] Jan Kolaja 1981 CZE

výsledková listina SKATE JOVE

start ~ 10:15:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [110] Josef Vejnar 1957 CZE Spartak MTB Vrchlabí 44:35.3
2 1 / Ženy [69] Monika Suchardová 1977 CZE 01:06:25.1 21:49.8