Krakonošův cyklomaraton 2015

01.08.2015 Trutnov [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod 140km celkem: 296, muži : 288, ženy: 8, M18: 27, M30: 100, M40: 101, M50: 41, M60: 13, Z18: 3, Z30: 4, Z40: 1, N: 6 [html] [pdf]
krátká trať 93km celkem: 143, muži : 132, ženy: 11, Muži: 132, Ženy: 11 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod 140km

start ~ 09:59:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PomezkyPec
1 1 / M18 [127] Václav Nežerka 1986 CZE LAWI - Author Team 04:02:07.3 01:42:28.7 (3) 02:10:03.4 (4)
2 2 / M18 [227] Daniel Turek 1993 ISR Cycling Academy Team p/b Sagan 04:02:07.4 00:00.1 01:42:29.3 (4) 02:10:03.3 (3)
3 1 / M30 [129] Petr Novák 1978 CZE Lawi-Author Team 04:02:33.7 00:26.4 01:42:31.2 (7) 02:10:02.8 (2)
4 3 / M18 [212] Filip Endler 1988 CZE LAWI - Author Team 04:02:35.1 00:27.8 01:42:30.8 (6) 02:10:04.0 (6)
5 2 / M30 [254] Jan Fišnar 1980 CZE 04:03:59.8 01:52.5 01:42:30.6 (5) 02:10:03.8 (5)
6 4 / M18 [101] Lukáš Kunt 1997 CZE REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 04:04:57.3 02:50.0 01:42:27.5 (2) 02:10:04.0 (7)
7 5 / M18 [166] Michael Somr 1987 CZE LAWI - Author Team 04:04:58.0 02:50.7 01:42:46.9 (8) 02:10:04.3 (8)
8 1 / M40 [201] Petr Zahrádka 1975 CZE LAWI - Author Team 04:04:59.3 02:52.0 01:41:39.0 (1) 02:09:34.0 (1)
9 6 / M18 [159] Štěpán Schubert 1996 CZE REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 04:05:03.0 02:55.7 01:43:00.5 (21) 02:10:08.5 (20)
10 3 / M30 [287] Jan Martin 1980 CZE KAH sport Vrchlabí 04:05:05.2 02:57.9 01:42:51.8 (14) 02:10:06.1 (11)
11 2 / M40 [478] Pavel Petr 1969 XXX CK LOKO PARDUBICE 04:05:07.8 03:00.5 01:42:54.4 (268) 02:10:09.8 (243)
12 4 / M30 [76] Petr Javůrek 1977 CZE Apache LOKO Trutnov 04:05:08.0 03:00.7 01:42:51.4 (13) 02:10:05.5 (9)
13 5 / M30 [273] jiří chamrád 1981 CZE 04:05:09.0 03:01.7 01:42:48.6 (9) 02:10:06.9 (13)
14 6 / M30 [257] Jan Šenkeřík 1982 CZE FORCE KCK Zlín 04:06:09.9 04:02.6 01:42:50.4 (12) 02:10:06.9 (12)
15 3 / M40 [150] Stanislav Prokeš 1968 CZE 04:07:29.5 05:22.2 01:42:53.7 (16) 02:10:07.5 (15)
16 7 / M30 [202] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:07:30.6 05:23.3 01:42:49.2 (11) 02:10:12.6 (28)
17 8 / M30 [474] JAROSŁAW HAŁAS 1984 POL PRO-KAN SUSZEC 04:07:44.6 05:37.3 01:43:25.0 (31) 02:10:08.4 (18)
18 9 / M30 [91] Michal Koš 1976 CZE More Than Bikers 04:08:16.0 06:08.7 01:43:02.3 (23) 02:10:08.0 (17)
19 4 / M40 [151] Bedřich Průcha 1973 CZE 04:10:26.5 08:19.2 01:42:54.0 (17) 02:10:10.0 (22)
20 10 / M30 [270] Jan Herda 1983 XXX 04:11:55.5 09:48.2 01:42:55.7 (18) 02:10:12.2 (27)
21 11 / M30 [167] Karel Soušek 1978 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:11:57.3 09:50.0 01:42:58.4 (20) 02:10:08.5 (19)
22 12 / M30 [138] Libor Pohanka 1978 CZE KC Brno 04:11:58.2 09:50.9 01:43:24.4 (30) 02:10:17.0 (31)
23 13 / M30 [187] Jan Truhlář 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 04:12:00.5 09:53.2 01:43:20.0 (27) 02:10:10.0 (23)
24 14 / M30 [60] Robert Heczko 1978 CZE CK Kolokram Svijany 04:12:00.8 09:53.5 01:43:06.2 (24) 02:10:11.0 (25)
25 15 / M30 [132] Jiří Palek 1982 CZE 04:12:03.5 09:56.2 01:43:01.6 (22) 02:10:11.1 (26)
26 5 / M40 [103] František Landa 1974 CZE 04:12:38.7 10:31.4 01:43:16.5 (26) 02:10:10.9 (24)
27 6 / M40 [472] Evžen Šmatlák 1974 CZE CFC Kladno 04:13:25.4 11:18.1 01:43:26.2 (32) 02:10:15.4 (30)
28 16 / M30 [142] Tomáš Pozler 1976 CZE CK Loko Pardubice 04:14:08.6 12:01.3 01:44:09.7 (38) 02:11:45.5 (37)
29 17 / M30 [240] Milan Fajt 1977 CZE eurofoam team 04:14:13.8 12:06.5 01:44:08.3 (36) 02:11:19.0 (33)
30 18 / M30 [211] Martin Čížek 1985 CZE Dexter BSK racing 04:14:16.7 12:09.4 01:44:38.5 (46) 02:11:44.7 (36)
31 19 / M30 [7] Petr Benčík 1976 CZE COLNAGO & ASSOS ProShop 04:14:46.0 12:38.7
32 7 / M40 [74] Libor JANOUŠEK 1974 CZE LAWI - Author Team 04:15:51.1 13:43.8 01:42:58.1 (19) 02:14:45.4 (51)
33 7 / M18 [57] Petr Harnoš 1986 CZE TPCA bike team 04:15:51.3 13:44.0 01:44:34.7 (40) 02:11:43.3 (35)
34 8 / M40 [12] Marcel Boháč 1972 CZE 04:15:53.1 13:45.8 01:43:24.3 (29) 02:10:15.2 (29)
35 20 / M30 [246] Miroslav Mádle 1976 CZE Stalak Devoss Rychnov nad Kněžnou 04:17:00.3 14:53.0 01:44:40.3 (48) 02:11:53.7 (44)
36 21 / M30 [82] Libor Kafka 1979 CZE BC Sport Semily 04:17:06.2 14:58.9 01:44:35.6 (42) 02:11:50.4 (41)
37 22 / M30 [56] Milan Hanyk 1984 CZE 04:17:23.6 15:16.3 01:44:05.4 (35) 02:11:51.6 (42)
38 9 / M40 [279] Zbyšek Jaroš 1970 CZE Energy Team 04:17:44.6 15:37.3 01:44:37.7 (44) 02:11:28.5 (34)
39 10 / M40 [233] Adrian Jach 1971 POL Selle Italia bikeWorld.pl Test Team 04:18:35.6 16:28.3
40 11 / M40 [140] Viktor Poslt 1969 CZE VELLA Cycling 04:19:26.5 17:19.2 01:45:47.5 (54) 02:13:30.0 (49)
41 1 / M50 [179] Marek Šimoňák 1964 CZE ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 04:19:32.2 17:24.9 01:45:32.3 (52) 02:14:58.7 (52)
42 12 / M40 [66] Petr Holub 1966 CZE Apache Loko Trutnov 04:19:44.7 17:37.4 01:44:09.3 (37) 02:11:49.6 (40)
43 8 / M18 [275] Dominik Koudela 1998 CZE SCM Kovo Praha 04:20:59.5 18:52.2 01:42:53.4 (15) 02:10:07.2 (14)
44 13 / M40 [276] Michal Běhounek 1967 CZE VELO SERVIS TEAM 04:22:47.4 20:40.1 01:44:52.5 (51) 02:12:56.9 (46)
45 14 / M40 [224] Robert Sýkora 1972 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:23:12.9 21:05.6 01:44:11.5 (39) 02:11:48.3 (39)
46 23 / M30 [252] Jiří Říha 1977 CZE CK Kolokram Svijany 04:23:14.0 21:06.7 01:45:49.0 (57) 02:13:35.0 (50)
47 2 / M50 [67] Libor Hons 1965 CZE 04:23:18.6 21:11.3 01:45:53.4 (61) 02:15:04.4 (59)
48 15 / M40 [99] Pavel Kuda 1969 CZE SC MIRVA SVITAVY 04:23:32.6 21:25.3
49 16 / M40 [79] Radim Kábrt 1971 CZE EKG team 04:23:46.5 21:39.2 01:45:52.8 (59) 02:15:04.4 (60)
50 24 / M30 [26] Petr Červený 1979 CZE Cyklo Tony 04:23:48.0 21:40.7 01:44:47.7 (49) 02:12:59.7 (48)
51 17 / M40 [253] Jaroslav Rendl 1973 CZE DEXTER CYCLING 04:23:48.3 21:41.0 01:44:37.0 (43) 02:11:48.0 (38)
52 25 / M30 [181] Robert Šmíd 1978 CZE CYCLING BRNO 04:23:48.9 21:41.6 01:44:39.1 (47) 02:12:30.0 (45)
53 18 / M40 [272] Jiří Lorenz 1975 CZE adventurerace.cz 04:23:51.2 21:43.9 01:44:34.8 (41) 02:11:51.9 (43)
54 26 / M30 [248] Daniel Šafář 1978 CZE 04:23:53.5 21:46.2 01:45:49.4 (58)
55 27 / M30 [109] Radek Marek 1978 CZE Carla.kupkolo.cz 04:26:14.5 24:07.2 01:45:54.8 (64) 02:15:05.7 (62)
56 9 / M18 [176] Jiří Svoboda 1992 CZE SK Kbely 04:26:48.2 24:40.9 01:43:32.6 (33) 02:10:19.7 (32)
57 28 / M30 [215] Matěj Hořínek 1985 CZE Vysočina Cycling 04:26:53.1 24:45.8 01:45:54.3 (63) 02:15:04.4 (58)
58 19 / M40 [42] Tomáš Faltus 1975 CZE Veloservis team 04:26:54.1 24:46.8 01:45:48.9 (56) 02:15:00.3 (55)
59 29 / M30 [102] Pavel Kwiecien 1983 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 04:26:54.8 24:47.5 01:45:53.0 (60) 02:15:05.4 (61)
60 30 / M30 [130] Martin Opolecký 1984 CZE 04:27:13.5 25:06.2 01:46:15.4 (68) 02:15:03.1 (56)
61 3 / M50 [231] Miroslaw Mazurowski 1960 POL - 04:27:34.4 25:27.1
62 4 / M50 [459] Jaroslav Stárek 1963 CZE CK Vokolek Import 04:27:55.2 25:47.9 01:46:13.0 (67) 02:15:03.6 (57)
63 20 / M40 [136] Petr Podlipny 1974 CZE 04:27:59.1 25:51.8 01:45:53.5 (62) 02:14:59.1 (53)
64 21 / M40 [234] Johan Blancke 1971 BEL Team Cycling Support 04:28:01.5 25:54.2 01:44:50.3 (50) 02:12:57.8 (47)
65 10 / M18 [78] Jiří Jurečka 1996 CZE Experiment 23 04:28:06.8 25:59.5 01:42:48.7 (10) 02:10:05.5 (10)
66 31 / M30 [183] Jiří Šrain 1979 CZE 04:28:08.2 26:00.9 01:46:26.1 (70) 02:15:07.6 (65)
67 11 / M18 [278] Michał Makowski 1986 POL - 04:30:26.3 28:19.0 01:45:57.4 (65) 02:14:59.7 (54)
68 32 / M30 [46] Jiri Fiala 1976 CZE Pivovar Rohozec 04:31:13.7 29:06.4 01:48:29.6 (79) 02:18:33.2 (70)
69 22 / M40 [175] Pavel Sucharda 1970 CZE CYCLING BRNO 04:31:15.1 29:07.8 01:48:32.7 (80) 02:18:35.0 (74)
70 12 / M18 [146] Ondřej Preněk 1996 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 04:31:16.4 29:09.1 01:48:41.1 (86) 02:18:32.6 (69)
71 23 / M40 [119] Martin Mikuláš 1973 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 04:31:18.4 29:11.1 01:48:42.1 (87) 02:18:35.9 (75)
72 33 / M30 [475] Paweł Bierut 1977 POL 04:31:19.8 29:12.5 01:48:43.8 (90) 02:18:41.6 (84)
73 34 / M30 [237] Tomáš Ress 1977 CZE Bike gallery 04:31:39.8 29:32.5 01:46:12.2 (66) 02:15:07.4 (64)
74 35 / M30 [473] Sebastian Brygoła 1984 POL KK Roztocze 04:31:48.1 29:40.8 01:48:18.5 (77)
75 24 / M40 [210] Jiří Čičko 1975 CZE SKP HARRACHOV 04:33:49.2 31:41.9 01:48:50.0 (95)
76 36 / M30 [476] Lukáš Jánský 1979 CZE Adr Team 04:34:11.8 32:04.5 01:45:48.9 (55) 02:15:07.7 (66)
77 25 / M40 [88] Robert KLEINER 1966 CZE BMC racing team 04:34:34.3 32:27.0 01:48:03.2 (76) 02:18:34.4 (72)
78 37 / M30 [261] Pavel Jakoubek 1981 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:34:34.6 32:27.3 01:48:45.9 (94) 02:18:45.9 (89)
79 38 / M30 [16] Petr Cibulka 1976 CZE LAWI AUTHOR 04:34:35.5 32:28.2 01:48:54.1 (97) 02:18:40.1 (80)
80 39 / M30 [203] Petr Zavřel 1980 CZE Vysočina Cycling 04:34:36.4 32:29.1 01:47:15.8 (72) 02:18:40.4 (81)
81 26 / M40 [195] Petr Vlček 1971 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:34:36.7 32:29.4 01:48:39.5 (84) 02:18:38.4 (79)
82 40 / M30 [263] jindřich Nedvěd 1984 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:34:41.9 32:34.6 01:48:43.1 (89) 02:18:43.2 (87)
83 41 / M30 [30] Pavel Dobiášovský 1981 CZE CK Nový Bydžov 04:34:43.2 32:35.9 01:47:51.3 (74) 02:17:25.2 (68)
84 42 / M30 [266] Pavol Dobiáš 1984 SVK DEMA Racing Team 04:34:44.4 32:37.1 01:50:23.6 (101) 02:21:54.0 (95)
85 27 / M40 [251] Kamil Juřík 1967 CZE Fitko Jeseník 04:34:45.2 32:37.9 01:48:51.1 (96) 02:18:43.1 (86)
86 1 / Z30 [124] Zuzana Neckářová 1984 CZE LAWI - Author Team 04:34:47.5 32:40.2 01:49:13.5 (99) 02:18:42.9 (85)
87 28 / M40 [477] Tomáš Zelba 1969 CZE 04:34:57.4 32:50.1 01:48:45.5 (93) 02:18:53.0 (92)
88 29 / M40 [104] David Landa 1971 CZE 04:35:01.8 32:54.5 01:45:44.4 (53) 02:15:06.8 (63)
89 30 / M40 [152] Tomas Raska 1971 CZE Continental sport club Jicin 04:35:06.1 32:58.8 01:52:11.1 (106) 02:22:09.3 (96)
90 31 / M40 [258] Jan Jičínský 1975 CZE 04:35:09.6 33:02.3 01:48:44.1 (91) 02:18:37.9 (77)
91 43 / M30 [205] Ondřej Zícha 1982 CZE SK Vinohrady 04:35:41.4 33:34.1 01:47:43.2 (73) 02:17:18.3 (67)
92 13 / M18 [97] Filip Křešťák 1990 CZE CYCLING BRNO 04:36:00.2 33:52.9 01:44:38.2 (45) 02:24:03.9 (106)
93 32 / M40 [116] Pavel Mencl 1966 CZE PCK Louda 04:37:27.3 35:20.0
94 5 / M50 [219] Jindřich Matějka 1963 CZE 04:38:54.3 36:47.0 01:52:13.6 (108) 02:22:11.7 (97)
95 44 / M30 [54] Jan Hájek 1980 CZE 04:38:58.0 36:50.7 01:51:49.2 (104) 02:22:13.7 (98)
96 33 / M40 [192] Petr Váňa 1973 CZE Lawi Granfondo 04:39:26.6 37:19.3 01:50:57.9 (102) 02:21:52.5 (94)
97 6 / M50 [223] Milan Soukup 1964 CZE 04:39:33.9 37:26.6 01:48:38.9 (83) 02:18:34.3 (71)
98 14 / M18 [173] Ladislav Stratil 1986 CZE KC Brno 04:39:42.5 37:35.2 01:47:11.2 (71) 02:18:34.7 (73)
99 7 / M50 [236] Ivan Divíšek 1965 CZE 04:39:48.8 37:41.5
100 8 / M50 [94] Petr Koza 1964 CZE 04:39:52.0 37:44.7
101 45 / M30 [59] Martin Havlík 1978 CZE Makoš 04:39:55.1 37:47.8 01:46:25.4 (69) 02:24:01.6 (105)
102 34 / M40 [84] Tondáno Kalojíros 1968 CZE Be.maniax race team 04:40:09.1 38:01.8 01:52:08.2 (105) 02:22:15.8 (101)
103 46 / M30 [457] Zdeněk Polnický 1977 XXX 04:40:12.8 38:05.5 01:52:12.5 (107) 02:22:17.6 (103)
104 1 / Z18 [193] Elena Vaníčková 1996 CZE REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 04:40:34.8 38:27.5 01:52:13.9 (109) 02:22:14.4 (99)
105 15 / M18 [165] Jan Smrž 1986 CZE cyklo.wu.cz 04:42:04.3 39:57.0 01:52:15.8 (112) 02:24:04.3 (107)
106 47 / M30 [125] Michal Nehyba 1980 CZE VELLA Cycling 04:42:04.8 39:57.5 01:53:27.6 (133) 02:26:17.4 (139)
107 48 / M30 [217] Jiří Janoušek 1983 CZE KC Brno 04:42:27.9 40:20.6 01:53:12.8 (125) 02:24:24.3 (119)
108 35 / M40 [218] Zdeněk Malý 1974 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 04:42:28.9 40:21.6 01:48:40.3 (85) 02:18:46.8 (90)
109 36 / M40 [44] Jan FEIST 1971 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 04:42:30.4 40:23.1 01:53:20.6 (127) 02:24:32.9 (130)
110 9 / M50 [172] Michal Stránský 1965 CZE 04:42:31.1 40:23.8 01:53:23.0 (130) 02:24:16.7 (113)
111 10 / M50 [75] martin jauernig 1964 CZE Dimp-Giant 04:42:31.4 40:24.1
112 11 / M50 [117] Libor Menčík 1965 CZE Benátky n/Jizerou 04:42:31.5 40:24.2
113 37 / M40 [3] Tomáš Bartoš 1968 CZE 04:42:31.6 40:24.3 01:53:23.7 (131) 02:24:14.5 (110)
114 2 / Z30 [238] Naďa Voráčová 1981 CZE - 04:42:31.7 40:24.4 01:53:09.4 (122) 02:24:22.2 (117)
115 49 / M30 [162] Radim Skála 1976 CZE Sokol Veltěž 04:42:37.7 40:30.4 01:52:58.1 (118) 02:24:19.2 (114)
116 1 / M60 [169] Mládek Stanislav 1954 CZE CYKLO PROFI 04:42:40.4 40:33.1 01:53:22.4 (129) 02:24:13.7 (109)
117 50 / M30 [286] Daniel Šír 1976 CZE 04:42:45.4 40:38.1 01:52:55.5 (116) 02:24:15.1 (112)
118 16 / M18 [284] Vojtěch Kinkor 1989 CZE Dexter BSK racing 04:42:56.5 40:49.2 01:51:00.1 (103) 02:22:15.1 (100)
119 17 / M18 [163] Pavel Skalický 1992 CZE REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 04:45:01.9 42:54.6
120 12 / M50 [73] Jan Janda 1959 CZE Motorest Koliba 04:46:04.6 43:57.3
121 18 / M18 [89] Martin Klícha 1988 CZE STALAK DeVOSS RK 04:47:07.3 45:00.0 01:48:32.7 (81) 02:18:40.5 (82)
122 13 / M50 [50] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 04:48:34.8 46:27.5 01:52:21.0 (113) 02:22:17.5 (102)
122 38 / M40 [204] Václav Zídek 1973 CZE Nadšenci z posázaví 04:48:34.8 46:27.5 01:49:02.9 (98) 02:18:50.9 (91)
124 39 / M40 [53] Karel Hajdík 1968 CZE 04:48:35.3 46:28.0 01:53:52.7 (144) 02:24:40.2 (135)
125 40 / M40 [111] Petr Mařík 1970 CZE 04:48:36.6 46:29.3 01:52:55.9 (117) 02:24:25.2 (121)
126 41 / M40 [255] Pavel Dvořák 1972 XXX TJ Sokol Nové Město nad Metují 04:48:42.2 46:34.9 01:52:14.8 (111) 02:24:19.8 (115)
127 2 / M60 [260] Hynek Opolecký 1954 CZE - 04:49:34.5 47:27.2 01:53:43.6 (143) 02:24:30.5 (127)
128 19 / M18 [214] Lubomír Hnilička 1987 CZE 04:49:45.7 47:38.4 01:52:23.8 (115) 02:24:28.6 (125)
129 14 / M50 [180] Antonín Škarnitzl 1958 CZE Dimp-Giant 04:50:18.8 48:11.5
130 51 / M30 [64] Martin Hloušek 1982 CZE www.penzionadelka.cz 04:50:51.8 48:44.5 01:49:21.8 (100) 02:20:49.2 (93)
131 52 / M30 [48] Stanislav Fongus 1982 CZE More Bike Team 04:50:53.3 48:46.0 01:53:04.6 (121) 02:24:13.2 (108)
132 53 / M30 [98] Libor Kříž 1978 CZE Pivovar Rohozec 04:50:56.6 48:49.3 01:52:23.1 (114) 02:24:35.5 (132)
133 54 / M30 [222] Jiří Podlipný 1977 CZE 04:50:59.9 48:52.6 01:53:13.3 (126) 02:24:31.7 (128)
134 42 / M40 [58] Lukáš Havel 1974 CZE DSA Trutnov 04:51:02.7 48:55.4 01:54:13.2 (148) 02:26:16.6 (138)
135 43 / M40 [182] Richard Šollar 1973 CZE Beespee.cz 04:51:05.4 48:58.1 01:52:14.7 (110) 02:22:20.6 (104)
136 55 / M30 [156] Aleš Rychtera 1976 CZE 04:51:20.8 49:13.5 01:53:33.0 (140) 02:24:27.0 (124)
137 56 / M30 [134] Jára Pejsar 1984 CZE 04:51:39.2 49:31.9 01:48:27.3 (78) 02:18:43.4 (88)
138 15 / M50 [45] Zbyněk Fiala 1964 CZE 04:51:42.2 49:34.9 01:48:43.0 (88) 02:18:38.4 (78)
139 57 / M30 [220] Vitek Mužík 1976 CZE LAWI - Author Team 04:51:52.8 49:45.5 01:54:12.4 (147) 02:28:21.4 (145)
140 58 / M30 [2] Tomáš Báča 1978 CZE 04:51:54.6 49:47.3 01:48:44.9 (92) 02:18:41.2 (83)
141 44 / M40 [52] Tomáš Girgal 1974 CZE 04:52:43.4 50:36.1 01:53:28.0 (134) 02:24:24.9 (120)
142 59 / M30 [49] Petr Friml 1982 CZE 04:53:20.3 51:13.0 01:52:59.7 (120) 02:24:25.9 (122)
143 45 / M40 [13] Martin Bortlík 1970 CZE 04:53:20.5 51:13.2 01:52:58.4 (119) 02:24:43.6 (136)
144 20 / M18 [168] Karel Splítek 1989 CZE 04:53:20.6 51:13.3 01:56:36.8 (152) 02:28:18.7 (144)
145 60 / M30 [471] Václav Lexa 1977 CZE 04:53:21.6 51:14.3 01:53:22.1 (128) 02:24:30.3 (126)
146 46 / M40 [47] Jiří Fiala 1972 CZE KÚC Bike Sport 04:53:27.5 51:20.2 01:54:10.5 (146) 02:26:36.7 (141)
147 3 / M60 [213] Josef Fučík 1954 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:53:30.2 51:22.9 01:53:57.9 (145) 02:24:34.5 (131)
148 61 / M30 [149] Vít Procházka 1980 CZE 04:53:30.3 51:23.0 01:53:31.4 (137) 02:24:21.0 (116)
149 62 / M30 [71] Martin Hudos 1976 CZE 04:55:01.6 52:54.3 01:59:02.4 (161) 02:31:06.9 (157)
150 47 / M40 [39] Petr Erlebach 1968 CZE 04:55:02.9 52:55.6 01:58:24.8 (160) 02:30:35.0 (153)
151 63 / M30 [225] Miloslav Šoch 1978 CZE 04:55:31.7 53:24.4 01:53:29.4 (135) 02:24:14.6 (111)
152 16 / M50 [24] Jiří Čepelka 1963 CZE Autorest 04:55:45.0 53:37.7 01:53:32.6 (139) 02:24:31.9 (129)
153 48 / M40 [114] Luděk Broulík 1971 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 04:56:10.2 54:02.9 01:56:45.4 (153) 02:29:55.4 (149)
154 64 / M30 [274] Petr Malík 1980 CZE 04:56:32.2 54:24.9 01:59:17.1 (165) 02:30:35.7 (154)
155 65 / M30 [171] Vaclav Stejskal 1978 CZE 04:57:38.6 55:31.3 01:53:24.9 (132) 02:26:18.9 (140)
156 49 / M40 [170] Martin Stárek 1967 CZE 04:57:44.4 55:37.1 01:58:05.0 (158) 02:30:38.6 (155)
157 17 / M50 [262] Roman Čapek 1962 CZE NoTeam Hradec Králové 04:57:45.1 55:37.8 01:56:47.2 (154) 02:29:45.1 (148)
158 50 / M40 [147] Pavel Prochazka 1970 FRA 04:57:46.9 55:39.6 02:00:40.3 (175) 02:33:39.1 (162)
159 18 / M50 [123] Petr Myška 1965 CZE Dimp-Giant 04:58:11.7 56:04.4 02:00:10.4 (170) 02:32:01.4 (159)
160 19 / M50 [20] Richard Cvrkal 1965 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:58:12.0 56:04.7 01:53:36.0 (142) 02:24:35.9 (133)
161 51 / M40 [133] Miroslav Pechmann 1974 CZE 04:58:20.8 56:13.5 01:53:30.2 (136) 02:24:26.6 (123)
162 52 / M40 [43] Jaroslav Feist 1969 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 04:58:50.2 56:42.9 01:53:32.4 (138) 02:24:23.6 (118)
163 20 / M50 [174] Petr Strnad 1964 CZE Severní Větry 05:00:25.1 58:17.8 01:57:27.8 (157) 02:30:00.0 (150)
164 53 / M40 [259] Richard Loukota 1967 CZE 05:00:36.4 58:29.1 01:59:03.0 (162) 02:30:40.4 (156)
165 66 / M30 [277] Tomáš Hodermarsky 1980 CZE 05:00:40.7 58:33.4 01:55:25.6 (151) 02:27:27.2 (142)
166 67 / M30 [271] Libor Zítko 1980 CZE 05:04:06.7 01:01:59.4 01:59:16.6 (164) 02:31:57.5 (158)
167 21 / M50 [177] Aleš Synek 1965 CZE VSK Vsetín 05:05:22.6 01:03:15.3 01:58:06.2 (159) 02:33:46.2 (166)
168 68 / M30 [108] Ondřej Malý 1985 CZE Cyklosport Chropyně V+P 05:05:48.6 01:03:41.3 01:55:17.6 (150) 02:29:42.3 (146)
169 69 / M30 [107] Petr Maleček 1985 CZE 05:07:10.8 01:05:03.5 01:53:34.1 (141) 02:24:46.5 (137)
170 70 / M30 [239] Ondřej Stupka 1979 CZE 05:08:01.1 01:05:53.8 01:53:09.6 (123) 02:29:43.9 (147)
171 54 / M40 [139] Libor Pořízek 1972 CZE Vysočina Cycling 05:08:41.6 01:06:34.3 02:00:12.7 (172) 02:33:17.2 (161)
172 55 / M40 [22] Michal Částek 1975 CZE Fort SMC 05:09:18.6 01:07:11.3 02:01:19.8 (181) 02:34:58.3 (171)
173 71 / M30 [120] Vojtěch Mistr 1979 CZE OutdoorOutsiders 05:09:46.0 01:07:38.7 02:00:46.0 (177) 02:34:35.3 (169)
174 4 / M60 [242] Miroslav Klobas 1955 CZE Hradec Králové 05:09:48.6 01:07:41.3 02:00:48.1 (178) 02:37:15.0 (177)
175 56 / M40 [6] Pavel Bečka 1969 CZE Bike Freaks Holice 05:09:52.7 01:07:45.4 01:57:25.4 (156) 02:30:03.7 (151)
176 57 / M40 [289] Miroslav Páv 1975 CZE 05:09:56.9 01:07:49.6 01:59:14.1 (163) 02:33:45.0 (165)
177 5 / M60 [250] Pavel Ráb 1952 CZE 05:09:59.7 01:07:52.4 02:00:42.1 (176) 02:34:34.4 (168)
178 22 / M50 [235] Jan Bouřil 1962 CZE DEXTER CYCLING 05:10:02.2 01:07:54.9 02:00:11.0 (171) 02:32:13.8 (160)
179 21 / M18 [55] Aleš Hantl 1987 CZE 05:11:25.1 01:09:17.8 01:53:10.5 (124) 02:24:37.7 (134)
180 72 / M30 [456] Jan Beneš 1982 CZE Kola Šír Bělohrad 05:12:45.2 01:10:37.9 02:04:49.7 (196) 02:39:33.3 (186)
181 22 / M18 [188] Lukáš Turek 1996 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 05:13:14.4 01:11:07.1 02:00:05.2 (169) 02:35:08.4 (173)
182 23 / M50 [112] Jiří Mašek 1962 CZE Kola Ledeč n.Sázavou 05:13:29.5 01:11:22.2 02:00:15.2 (173) 02:33:43.8 (164)
183 58 / M40 [72] Milan Chocenský 1974 CZE Nový Bydžov 05:13:37.7 01:11:30.4 02:02:19.8 (187) 02:36:13.8 (175)
184 6 / M60 [110] Jan Martinec 1951 CZE 05:13:37.9 01:11:30.6 02:40:09.7 (192)
185 73 / M30 [226] Miloš Štejnar 1979 CZE Bike Freaks Holice 05:13:38.0 01:11:30.7 01:59:57.1 (168)
186 24 / M50 [25] Martin Černý 1964 CZE VELLA Cycling 05:13:51.7 01:11:44.4 01:59:54.2 (167) 02:33:43.2 (163)
187 74 / M30 [141] David Pouč 1979 CZE SK hasičů KHk 05:13:56.4 01:11:49.1 01:55:02.2 (149) 02:27:53.1 (143)
188 75 / M30 [34] Lukáš Dresler 1979 CZE 05:14:07.6 01:12:00.3 01:56:53.1 (155) 02:30:11.6 (152)
189 59 / M40 [184] Michal Štrof 1973 CZE 05:14:54.2 01:12:46.9
190 25 / M50 [148] Tomáš Procházka 1964 CZE Hrdlořezy Angels 05:15:40.8 01:13:33.5 02:02:29.8 (188) 02:34:57.2 (170)
191 26 / M50 [121] Josef Modrei 1960 CZE K+K sport 05:15:59.9 01:13:52.6 02:05:35.6 (203) 02:39:54.4 (188)
192 60 / M40 [480] David Hubáček 1971 CZE 05:16:01.7 01:13:54.4 02:04:24.4 (190) 02:38:57.5 (180)
193 61 / M40 [105] Petr Laňka 1975 CZE Dexter BSK racing 05:16:20.8 01:14:13.5 02:05:16.6 (198) 02:40:20.2 (195)
194 76 / M30 [65] Pavel Hobrlant 1980 CZE Severní Větry 05:16:53.7 01:14:46.4 02:02:18.4 (186) 02:37:13.5 (176)
195 27 / M50 [186] Pavel Toločko 1964 CZE Severní Větry 05:16:59.2 01:14:51.9 02:03:34.9 (189) 02:37:34.1 (178)
196 62 / M40 [80] Martin Kacerovský 1968 CZE 05:17:21.1 01:15:13.8 02:04:49.4 (195) 02:39:03.9 (181)
197 28 / M50 [485] Milan Nosek 1964 CZE IVT Náchod 05:17:24.9 01:15:17.6 02:07:57.6 (214) 02:43:17.3 (202)
198 63 / M40 [265] Vít Mráz 1974 CZE INS-Náchod 05:17:28.8 01:15:21.5 02:02:10.4 (184)
199 77 / M30 [264] Petr Háze 1977 CZE Apache Bike Team Úpice 05:17:50.4 01:15:43.1 02:02:12.4 (185) 02:35:48.1 (174)
200 29 / M50 [41] Martin Exner 1963 CZE 05:18:14.0 01:16:06.7 02:05:58.0 (206) 02:39:58.6 (189)
201 3 / Z30 [14] Lenka Borufková 1984 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 05:19:23.2 01:17:15.9 02:05:32.6 (202)
202 78 / M30 [290] Martin Podolínský 1979 CZE 05:20:08.8 01:18:01.5 02:06:02.7 (209) 02:41:49.5 (201)
203 30 / M50 [228] Roman Valenta 1960 CZE 05:20:09.0 01:18:01.7 02:06:01.9 (208)
204 7 / M60 [197] Jiří Voňka 1954 CZE Apache Loko Trutnov 05:21:41.5 01:19:34.2 02:05:11.9 (197) 02:40:08.3 (190)
205 64 / M40 [28] Jan Dell 1970 CZE Mates 05:21:41.8 01:19:34.5 02:04:37.5 (193) 02:41:20.6 (200)
206 65 / M40 [469] Pavel Hejna 1969 CZE Velké Pořící 05:21:54.8 01:19:47.5 02:05:26.2 (200) 02:40:11.3 (193)
207 31 / M50 [199] Jiří Vrbata 1958 CZE 05:22:04.8 01:19:57.5 02:09:56.2 (217) 02:44:36.7 (205)
208 2 / Z18 [21] Drobníková Cyklo Point Jičín 1987 CZE U Nemocnice 1186 05:22:14.7 01:20:07.4 02:06:26.0 (211) 02:40:18.9 (194)
209 79 / M30 [5] Jan Basař 1978 CZE 05:22:15.4 01:20:08.1 02:05:27.3 (201) 02:39:13.7 (184)
210 66 / M40 [479] Martin Glajch 1975 CZE Chabrušici 05:27:08.9 01:25:01.6 02:05:25.9 (199) 02:41:00.1 (198)
211 32 / M50 [285] Luděk Šmíd 1962 CZE Cyklovrakoviště 05:27:23.4 01:25:16.1 02:04:37.1 (192) 02:38:50.5 (179)
212 67 / M40 [95] Michal Králík 1973 CZE Krakonošovy větry 05:27:55.7 01:25:48.4 02:00:51.0 (179) 02:39:12.9 (183)
212 80 / M30 [131] Tomáš Otaševič 1984 CZE 05:27:55.7 01:25:48.4 02:09:16.2 (216) 02:44:33.0 (204)
214 68 / M40 [85] Pavel Káňa 1974 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 05:28:17.9 01:26:10.6 02:04:29.4 (191) 02:40:40.6 (196)
215 81 / M30 [135] Radek Plechač 1984 CZE Severní Větry 05:28:20.4 01:26:13.1 02:04:48.8 (194) 02:41:01.9 (199)
216 82 / M30 [216] Vojtěch Hrabal 1980 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:30:56.9 01:28:49.6 02:05:58.2 (207) 02:40:54.4 (197)
217 8 / M60 [280] Jan Flídr 1942 CZE TJDobruška 05:31:13.5 01:29:06.2 02:10:55.8 (219) 02:45:17.4 (209)
218 69 / M40 [115] Radek Mencl 1974 CZE Kabaret Voltaire 05:31:13.8 01:29:06.5 02:01:02.7 (180) 02:35:00.0 (172)
219 70 / M40 [63] Marek Hesoun 1971 CZE 05:35:45.0 01:33:37.7 02:10:21.5 (218) 02:44:41.2 (206)
220 71 / M40 [106] Jan Leugner 1974 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 05:36:35.1 01:34:27.8 02:05:38.3 (204) 02:40:09.6 (191)
221 72 / M40 [100] Jiří Kudrna 1972 CZE 05:36:40.6 01:34:33.3 02:17:35.1 (236) 02:56:22.4 (222)
222 83 / M30 [189] Jakub Urban 1982 CZE 05:39:09.6 01:37:02.3 02:08:19.2 (215)
223 73 / M40 [154] Robert Riedl 1968 CZE MCS Team 05:41:37.9 01:39:30.6 02:12:42.1 (225) 02:49:42.2 (211)
224 74 / M40 [143] Petr Pradáč 1966 CZE 05:41:54.2 01:39:46.9 02:07:12.8 (212) 02:43:46.2 (203)
225 3 / Z18 [40] Martina Ernestová 1987 CZE Dexter BSK racing 05:42:18.0 01:40:10.7 02:14:48.4 (233) 02:52:20.5 (219)
226 84 / M30 [268] Jan Brabec 1980 CZE DEXTER CYCLING 05:42:41.8 01:40:34.5 02:07:16.5 (213) 02:44:46.5 (207)
227 1 / Z40 [62] Lenka Hellerová 1968 CZE Koloshop Team 05:42:53.7 01:40:46.4 02:13:14.3 (228) 02:52:02.1 (216)
228 85 / M30 [68] Robert Hordossy 1977 CZE M SPORT 05:43:13.3 01:41:06.0 02:13:37.2 (230)
229 75 / M40 [15] Vítězslav Brož 1970 CZE Alltraining.cz - Lawi 05:43:32.8 01:41:25.5 02:11:14.7 (221) 02:48:09.1 (210)
230 76 / M40 [191] Jiří Valtera 1970 CZE Dexter BSK racing 05:44:18.3 01:42:11.0 02:11:08.5 (220) 02:52:16.9 (218)
231 77 / M40 [198] Tomas Vorel 1975 CZE 05:46:53.3 01:44:46.0 02:14:15.7 (232) 02:56:39.1 (224)
232 78 / M40 [17] Aleš Cizner 1975 CZE 05:49:08.6 01:47:01.3 02:18:12.0 (239) 02:57:38.9 (228)
233 9 / M60 [144] Peter Michalák 1955 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:49:25.3 01:47:18.0 02:18:58.2 (242) 02:57:31.9 (226)
234 33 / M50 [77] Igor Jermolajev 1962 CZE 05:49:25.6 01:47:18.3 02:19:16.9 (245) 02:57:45.9 (229)
235 4 / Z30 [4] Lenka Bartošová 1978 CZE 05:49:25.7 01:47:18.4 02:19:18.6 (246) 02:57:48.1 (230)
236 79 / M40 [38] Marek DVOŘÁK 1974 CZE 05:49:57.7 01:47:50.4 02:01:56.5 (182) 02:39:10.8 (182)
237 80 / M40 [11] Luboš Binar 1966 CZE HOBUK 05:50:52.9 01:48:45.6 02:02:08.2 (183) 02:39:47.6 (187)
238 81 / M40 [229] Vit Boruvka 1969 CZE 05:50:55.0 01:48:47.7 02:18:27.7 (241) 02:56:31.0 (223)
239 82 / M40 [96] David Křenek 1971 CZE 05:52:58.9 01:50:51.6 02:13:19.1 (229) 02:52:05.6 (217)
240 83 / M40 [190] Oldřich Vacek 1966 CZE HOBUK 05:53:24.6 01:51:17.3 02:12:38.6 (224) 02:50:33.6 (215)
241 84 / M40 [86] Radek Kaplan 1974 CZE nemám 05:53:42.0 01:51:34.7 02:17:23.4 (235) 02:56:45.7 (225)
242 86 / M30 [458] Vojtěch Ohera 1980 CZE VETAS Kralupy 05:54:59.6 01:52:52.3 02:06:24.4 (210) 02:45:06.1 (208)
243 85 / M40 [87] Jakub Kencl 1967 CZE 05:55:57.0 01:53:49.7 02:19:56.4 (249) 02:59:13.7 (233)
244 87 / M30 [207] Radek Ženíšek 1976 CZE 05:56:56.1 01:54:48.8 02:26:55.6 (259)
245 86 / M40 [249] Marcel Řehák 1970 CZE C BASE Brno 05:57:04.3 01:54:57.0 02:32:17.5 (263) 03:10:56.7 (246)
246 88 / M30 [206] Zdeněk Zobal 1983 CZE Severní Větry 05:57:28.4 01:55:21.1 02:12:59.5 (226) 02:50:16.8 (213)
247 87 / M40 [164] Radan Smíšek 1973 CZE 05:57:35.0 01:55:27.7 02:17:59.0 (238) 02:57:36.9 (227)
248 34 / M50 [93] Emil Koza 1957 CZE 06:03:42.6 02:01:35.3 02:18:21.3 (240) 02:57:56.6 (231)
249 89 / M30 [70] Milan Hrdina 1976 CZE 06:04:56.3 02:02:49.0 02:15:36.7 (234) 02:56:11.2 (221)
250 35 / M50 [61] Pavel Hejl 1956 CZE Continental sport club 06:06:44.6 02:04:37.3 02:23:36.8 (255) 03:01:52.1 (237)
251 90 / M30 [282] Jan Horák 1976 CZE Kolahory.cz 06:07:35.3 02:05:28.0 02:11:16.8 (222) 02:50:17.0 (214)
252 88 / M40 [283] Miloš Pokorný 1971 CZE 06:07:35.7 02:05:28.4 02:11:17.4 (223) 02:50:15.1 (212)
253 91 / M30 [29] Peter Depeš 1984 SVK 06:07:47.7 02:05:40.4 02:19:36.1 (248) 02:59:18.3 (234)
254 89 / M40 [145] Tomáš Preisler 1970 CZE 06:08:59.9 02:06:52.6 02:24:32.4 (257) 03:03:22.1 (240)
255 90 / M40 [245] Josef Vrzáň 1975 CZE žádný 06:10:48.9 02:08:41.6 02:21:46.6 (252) 03:02:19.5 (238)
256 36 / M50 [455] Milan Syrovátko 1963 CZE 06:11:14.7 02:09:07.4 02:20:15.5 (250) 03:03:07.0 (239)
257 91 / M40 [155] Richard Rus 1967 CZE Apache Loko Trutnov 06:11:51.5 02:09:44.2 02:19:26.9 (247) 02:58:40.1 (232)
258 92 / M40 [194] pavel Větrovec 1968 CZE 06:11:52.2 02:09:44.9 02:19:04.9 (243) 03:03:54.8 (242)
259 93 / M40 [90] kamil kolenac 1970 CZE DEXTER BSKracing 06:13:10.3 02:11:03.0 02:13:13.9 (227) 02:52:21.1 (220)
260 92 / M30 [209] Martin Prýmek 1985 CZE 06:15:09.0 02:13:01.7 02:25:04.0 (258) 03:07:58.8 (244)
261 10 / M60 [122] Vladimír Moravec 1955 CZE 06:17:07.6 02:15:00.3 02:19:11.2 (244) 03:01:44.3 (236)
262 23 / M18 [196] Leos Vondra 1986 CZE 06:17:29.6 02:15:22.3 02:17:51.9 (237) 03:01:39.4 (235)
263 11 / M60 [221] Petr Novák 1944 CZE 06:21:39.6 02:19:32.3 02:35:08.0 (266) 03:14:02.1 (250)
264 93 / M30 [19] Jan Cvachovec 1976 CZE Ski Bike Censtrum Radotín 06:21:49.6 02:19:42.3 02:23:28.4 (254) 03:10:53.1 (245)
265 94 / M30 [126] Michal Němec 1980 CZE www.radioking.cz 06:23:33.5 02:21:26.2 02:21:29.6 (251) 03:06:01.9 (243)
266 95 / M30 [51] Jan Gänsdorfer 1977 CZE MCS Team 06:28:00.8 02:25:53.5 02:26:56.3 (260) 03:12:02.6 (247)
267 37 / M50 [244] pavel Kašpar 1960 CZE LBC Nové Město nad Metují 06:37:18.4 02:35:11.1 02:23:24.2 (253) 03:03:26.3 (241)
268 94 / M40 [36] Martin Dunka 1973 CZE M SPORT Špindlerův Mlýn 06:52:08.4 02:50:01.1 02:27:52.0 (261) 03:13:35.0 (249)
269 96 / M30 [35] Matěj Dunka 1979 CZE M SPORT Špindlerův Mlýn 06:52:09.9 02:50:02.6 02:24:03.6 (256) 03:13:19.8 (248)
270 12 / M60 [241] Vladimír Pospíchal 1952 CZE 07:09:30.5 03:07:23.2 02:41:40.9 (267) 03:30:10.7 (252)
271 13 / M60 [208] Jan Ženíšek 1947 CZE 07:20:12.6 03:18:05.3 02:55:59.0 (269)
DNF / M18 [256] Michal Hradil 1987 CZE Force KCK Zlín 01:43:12.2 (25)
DNF / M30 [137] Tomas Podrazil 1985 CZE TJ SOKOL HOLE VRCHY 02:10:09.3 (21)
DNF / M18 [160] Tomas Schuhler 1994 CZE Lawi-Author Team 01:43:24.1 (28) 02:10:07.8 (16)
DNF / M50 [247] Josef Dvořák 1962 CZE KolaBSPPlanánadLužnicí 01:48:36.8 (82) 02:18:36.9 (76)
DNF / M30 [481] Petr Novotný 1981 CZE Eleven Rubena Test Team 02:00:19.3 (174) 02:33:50.5 (167)
DNF / M40 [113] Josef Melichar 1972 CZE MCS Team 02:05:40.0 (205) 02:39:23.1 (185)
DNF / M40 [185] Ota Šulc 1974 CZE M SPORT 02:32:26.5 (265) 03:15:32.0 (251)
DNF / M50 [200] Antonin Vychodil 1960 CZE 02:55:53.0 (268)
DNF / M30 [267] Filip Ptáčník 1981 CZE ASDG.S.PortoViro 01:43:39.4 (34)
DNF / M50 [230] Dariusz Szulgo 1964 POL 01:47:52.3 (75)
DNF / M40 [153] Martin Raufer 1967 CZE Velo 02:31:44.0 (262)
DNF / M40 [269] David Nádvorník 1968 CZE DEXTER CYCLING 02:32:21.9 (264)
DNF / M18 [161] Jan Schulhof 1989 CZE Severní Větry
DNF / M50 [243] Milan Novotný 1956 CZE
DNF / M40 [232] Jiří Karásek 1973 CZE Racing Olešná
DNF / M40 [158] Jan Serbus 1974 CZE
DNF / M18 [83] Jakub Kalfař 1992 CZE Kbely cycling team
DNN / N [432] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [448] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [460] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [461] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [462] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [468] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DSQ / M40 [281] Jiří Strangmuller 1975 CZE UltraČip 01:59:21.6 (166)
DSQ / M30 [9] Pavel Beneš 1978 CZE CKKV Praha 02:13:53.9 (231)

výsledková listina krátká trať 93km

start ~ 10:04:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PomezkyPec
1 1 / Muži [417] Tomasz Łukawski 1983 POL Bikestacja.pl / KCNC 02:28:50.6 01:38:03.7 (2)
2 2 / Muži [428] jiří Šorm 1997 CZE Mapei Cyklo Kaňkovský 02:29:21.7 00:31.1 01:37:31.7 (1)
3 3 / Muži [436] Tomáš Dudek 1988 CZE Kolo-park.cz 02:37:05.0 08:14.4
4 4 / Muži [379] Lukáš Tvrz 1994 CZE Sweepsport 02:37:19.0 08:28.4 01:45:31.3 (4)
5 5 / Muži [373] Michal Smolka 1981 CZE Bikecentrum Olomouc 02:37:26.1 08:35.5 01:45:27.7 (3)
6 6 / Muži [400] Jaroslav Pakosta 1983 CZE Driftwood racing 02:37:27.0 08:36.4 01:45:47.9 (5)
7 7 / Muži [401] Daniel Machala 1982 CZE Cyklo kulhánek 02:41:04.4 12:13.8 01:47:08.0 (8)
8 8 / Muži [410] Jiří Šebrle 1985 CZE SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 02:41:08.7 12:18.1 01:47:09.0 (9)
9 9 / Muži [416] Roman Smolenski 1982 POL Road Racing Boleslawiec 02:41:11.0 12:20.4 01:47:11.0 (10)
10 10 / Muži [340] Marcin Krzywonos 1981 POL Ostre Koło Lubawka 02:41:12.9 12:22.3 01:47:12.3 (11)
11 11 / Muži [444] Pawel Bury 1983 POL DOMATOR 02:41:21.0 12:30.4 01:46:19.9 (7)
12 12 / Muži [407] Adam Cihlář 1998 CZE TJ Favorit Brno 02:41:25.0 12:34.4
13 13 / Muži [390] Dani Chalupa 1989 CZE VK BOHEMIANS PRAHA 02:43:15.9 14:25.3 01:46:16.4 (6)
14 14 / Muži [424] Filip Novák 1992 CZE CT jindřichův Hradec 02:45:11.5 16:20.9 01:50:41.2 (14)
15 15 / Muži [419] Jan Bartoň 1988 CZE VK Bohemians Praha 02:45:18.9 16:28.3 01:50:42.1 (15)
16 16 / Muži [429] Václav Zídek 1997 CZE 02:45:42.8 16:52.2 01:50:41.1 (13)
17 17 / Muži [309] Pavel Dubitzký 1964 CZE PCK Louda 02:45:47.2 16:56.6 01:49:45.1 (12)
18 18 / Muži [316] Roman Foltýn 1984 CZE 02:45:55.6 17:05.0 01:50:44.5 (17)
19 19 / Muži [386] Tomáš Vosátka 1982 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:46:01.7 17:11.1 01:50:43.2 (16)
20 20 / Muži [367] Bedrich Schmied 1967 CZE 02:48:37.5 19:46.9 01:54:23.8 (26)
21 21 / Muži [321] Petr Hausknecht 1973 CZE Bikecentrum Olomouc 02:48:38.2 19:47.6 01:50:54.2 (18)
22 22 / Muži [298] marcin jagmin 1977 POL 02:48:43.5 19:52.9 01:51:44.1 (20)
23 23 / Muži [409] Radim Šebrle 1980 CZE 02:48:59.9 20:09.3 01:54:25.3 (29)
24 24 / Muži [335] Martin Kniha 1972 CZE CK Kolokram Svijany 02:50:08.5 21:17.9 01:54:24.6 (28)
25 25 / Muži [327] Michal Hons 1995 CZE 02:51:17.1 22:26.5 01:54:24.0 (27)
26 26 / Muži [331] Martin Chytráček 1985 CZE 02:52:00.7 23:10.1 01:52:35.8 (23)
27 27 / Muži [408] Igor Vymazal 1971 CZE 02:52:20.0 23:29.4 01:53:33.3 (25)
28 28 / Muži [300] Radek Chlubna 1987 CZE 02:52:23.1 23:32.5 01:53:26.1 (24)
29 29 / Muži [363] Alfred Przemieniecki 1972 POL Ostre Koło Lubawka 02:52:24.0 23:33.4 01:51:43.9 (19)
30 30 / Muži [370] Bronislav Slovák 1975 CZE 02:52:56.3 24:05.7 01:55:09.6 (30)
31 31 / Muži [434] Vaclav Svatos 1986 CZE 02:56:12.6 27:22.0 01:57:15.4 (32)
32 32 / Muži [299] Tomáš Smejkal 1983 CZE - 02:56:20.5 27:29.9 01:57:28.1 (33)
33 33 / Muži [295] Rudolf Novák 1981 CZE 02:57:34.7 28:44.1 02:02:18.5 (44)
34 34 / Muži [347] david marek 1975 CZE Agro Kolín 02:57:39.3 28:48.7 01:58:02.3 (34)
35 35 / Muži [315] Jiří Flajsar 1967 CZE 02:57:42.9 28:52.3 01:59:11.1 (36)
36 36 / Muži [423] Martin Macháček 1964 CZE 02:57:56.4 29:05.8 01:59:25.7 (38)
37 37 / Muži [383] Roman Vašíček 1974 CZE SK Radvanice 02:58:44.5 29:53.9 01:58:14.6 (35)
38 38 / Muži [31] Michal Dolejš 1968 CZE SK Kbely 02:59:03.9 30:13.3 01:51:45.2 (22)
39 39 / Muži [128] Jiří Nosek 1970 CZE SK Kbely 02:59:23.2 30:32.6 01:51:44.7 (21)
40 40 / Muži [33] Zdeněk Drbohlav 1966 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 03:00:06.4 31:15.8 02:01:21.4 (40)
41 1 / Ženy [312] Hana Feistova 1998 CZE Jiskra Jaroměř 03:00:07.5 31:16.9 01:59:12.7 (37)
42 41 / Muži [294] Bartłomiej Grzegorczyk 1983 POL - 03:01:34.2 32:43.6 02:01:25.1 (41)
43 2 / Ženy [354] Tereza Mikulová 1987 CZE 03:01:44.8 32:54.2 02:00:07.2 (39)
44 42 / Muži [368] Michael Skalický 1968 CZE 03:01:56.6 33:06.0 02:01:38.8 (43)
45 43 / Muži [296] František Paďour 1957 CZE Windoors Příbram 03:05:32.6 36:42.0 02:02:36.1 (45)
46 44 / Muži [332] Ladislav Janíček 1972 SVK SKP Most 03:05:53.9 37:03.3
47 45 / Muži [338] Vladislav Koubík 1956 CZE 03:06:15.1 37:24.5 02:07:03.0 (54)
48 46 / Muži [27] Radek Čipera 1964 CZE 03:06:34.3 37:43.7 02:05:47.1 (48)
49 47 / Muži [403] Václav Klaus 1969 CZE cyklotrenink.com 03:06:36.7 37:46.1 02:07:40.4 (61)
50 48 / Muži [369] Petr Skořepa 1995 CZE Hradecký spinning klub 03:06:59.5 38:08.9 02:01:38.6 (42)
51 49 / Muži [339] Michal Krátký 1982 CZE OutdoorOutsiders 03:07:16.7 38:26.1 02:05:39.0 (46)
52 3 / Ženy [307] Anna Dandová 1988 CZE OutdoorOutsiders 03:07:18.8 38:28.2 02:07:24.9 (58)
53 50 / Muži [328] Václav Hrbek 1975 CZE 03:07:37.5 38:46.9 02:07:00.8 (53)
54 51 / Muži [382] Martin Valášek 1972 CZE cykloPORG 03:07:57.7 39:07.1 02:07:40.1 (60)
55 52 / Muži [314] David Fírer 1987 CZE 03:09:50.5 40:59.9 02:05:48.1 (49)
56 53 / Muži [388] Pavel Hejný 1982 CZE - 03:09:51.2 41:00.6 02:06:39.7 (52)
57 54 / Muži [430] Jiří probst 1958 CZE 03:09:55.6 41:05.0 02:07:15.0 (55)
58 55 / Muži [381] Simon Vaculin 1971 CZE 03:09:56.7 41:06.1 02:06:12.2 (51)
59 56 / Muži [320] Jan Hartman 1997 CZE 03:09:57.7 41:07.1 02:05:44.7 (47)
60 57 / Muži [303] Jan Beneš 1974 CZE Pragues snails 03:10:23.6 41:33.0 02:07:23.9 (57)
61 58 / Muži [404] jiří Hledík 1963 CZE TV-tech.eu 03:11:19.0 42:28.4 02:11:43.8 (69)
62 59 / Muži [344] Miloslav Luňák 1964 CZE CK Energetik Chvaletice 03:11:23.1 42:32.5 02:09:40.2 (64)
63 60 / Muži [336] Miroslav Kočka 1973 CZE 03:11:23.6 42:33.0 02:08:30.1 (62)
64 61 / Muži [304] František Beran 1967 CZE 03:11:43.8 42:53.2 02:09:36.7 (63)
65 62 / Muži [311] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 03:11:51.0 43:00.4 02:07:19.0 (56)
66 63 / Muži [425] Paweł Kochel 1981 POL 03:12:57.7 44:07.1 02:06:03.6 (50)
67 64 / Muži [412] Andrzej Harasym 1989 POL Ostre Koło Lubawka 03:13:41.0 44:50.4 02:12:18.5 (70)
68 65 / Muži [364] Vladimír Přikryl 1983 CZE CGM Sportovní klub 03:14:38.8 45:48.2 02:14:43.9 (77)
69 66 / Muži [329] Milan Hrdina 1963 CZE 03:14:39.7 45:49.1 02:12:50.1 (73)
70 4 / Ženy [421] Iva Fabiánová 1987 CZE HSK - cycling team 03:14:50.2 45:59.6 02:12:39.8 (72)
71 67 / Muži [422] Petr Beneš 1978 CZE HSK - cycling team 03:14:50.3 45:59.7 02:12:34.8 (71)
72 68 / Muži [313] petr fiala 1977 CZE 03:14:54.7 46:04.1 02:11:29.7 (68)
73 69 / Muži [396] Petr Tůma 1970 CZE cyklotrenink.com 03:14:56.7 46:06.1 02:11:24.2 (67)
74 5 / Ženy [427] Aneta Khýrová 1993 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:15:29.6 46:39.0 02:07:36.8 (59)
75 70 / Muži [319] Maciej Harasym 1977 POL Ostre Koło Lubawka 03:15:47.6 46:57.0 02:15:00.7 (79)
76 71 / Muži [333] Luboš Jilich 1977 CZE Silvini Madhus team 03:16:19.7 47:29.1 02:10:38.5 (65)
77 72 / Muži [374] Jan Světlík 1986 CZE 03:16:40.4 47:49.8 02:11:20.0 (66)
78 73 / Muži [306] Aleš Černý 1964 CZE TriClub Dobruška 03:17:06.1 48:15.5 02:12:53.9 (74)
79 74 / Muži [291] Pavel Tvrdík 1964 CZE SK KOVO LEDEČ 03:17:06.8 48:16.2 02:14:20.3 (76)
80 75 / Muži [375] Jan Šulc 1970 CZE Continental sport club 03:17:11.7 48:21.1 02:14:19.4 (75)
81 76 / Muži [362] Zdeněk Pouznar 1973 CZE Continental Adršpach 03:17:52.4 49:01.8 02:15:42.9 (83)
82 77 / Muži [305] Luboš Bernat 1974 CZE 03:18:18.6 49:28.0 02:16:39.0 (87)
83 78 / Muži [385] Miroslav Vlasák 1960 CZE 03:19:24.2 50:33.6 02:15:28.8 (82)
84 79 / Muži [387] Tomáš Zimmermann 1971 CZE 03:20:07.9 51:17.3 02:16:12.7 (86)
85 80 / Muži [398] Ivan Kučera 1960 CZE Hradecký spinning klub 03:21:12.5 52:21.9 02:15:06.1 (80)
86 81 / Muži [378] Vojtěch Trávníček 1983 CZE kokoteam.cz 03:21:28.2 52:37.6 02:16:07.9 (85)
87 82 / Muži [438] Ariel Bogdziewicz 1984 POL Opera Software 03:21:36.4 52:45.8 02:16:50.8 (88)
88 6 / Ženy [345] Lucie Malá 1980 CZE MKV Sport 03:22:05.8 53:15.2 02:15:53.8 (84)
89 83 / Muži [353] Pavel Metlický 1970 CZE Dragons Trutnov 03:22:45.1 53:54.5 02:17:30.6 (91)
90 84 / Muži [437] Peter Balhar 1967 CZE 03:22:49.0 53:58.4 02:17:27.7 (90)
91 85 / Muži [343] Luděk Lukšan 1966 CZE 03:22:52.6 54:02.0 02:19:20.4 (100)
92 86 / Muži [349] Jiří Matoušek 1963 CZE 03:22:55.9 54:05.3 02:14:58.7 (78)
93 87 / Muži [323] Vlastimil Heller 1959 CZE Koloshop Team 03:22:59.1 54:08.5 02:18:07.5 (93)
94 7 / Ženy [337] Martina Kondrová 1982 CZE 03:23:05.2 54:14.6 02:20:19.4 (101)
95 88 / Muži [310] Pavel Ďuriš 1982 CZE 03:23:27.1 54:36.5 02:18:14.9 (94)
96 89 / Muži [293] František Malinský 1949 CZE 03:24:48.2 55:57.6 02:21:51.6 (105)
97 90 / Muži [326] David Hons 1992 CZE 03:25:24.8 56:34.2 02:19:01.8 (98)
98 91 / Muži [308] Martin Daníček 1956 CZE MKV Sport 03:26:52.2 58:01.6 02:23:46.2 (112)
99 8 / Ženy [356] Anežka Palková 1984 CZE 03:26:52.6 58:02.0 02:22:12.8 (107)
100 92 / Muži [301] Petr Antoš 1976 CZE Pragueś Snails 03:27:19.2 58:28.6 02:15:22.3 (81)
101 93 / Muži [334] Otomar Kadlec 1952 CZE Alltraining.cz - Lawi 03:28:09.1 59:18.5 02:21:20.5 (103)
102 9 / Ženy [330] Markéta Hronová 1990 CZE Czech Tri. K. Team 03:28:25.2 59:34.6 02:23:13.0 (109)
103 94 / Muži [318] Marek Gracík 1971 CZE Cyklo Ski Team Žacléř 03:29:41.3 01:00:50.7 02:19:00.8 (96)
104 95 / Muži [322] Bořivoj Hejzlar 1962 CZE 03:29:41.9 01:00:51.3 02:24:40.9 (113)
105 96 / Muži [413] PETR CHMELÍK 1977 CZE 03:29:51.3 01:01:00.7 02:19:01.4 (97)
106 10 / Ženy [392] Hana Prokopová 1964 CZE 03:30:32.8 01:01:42.2 02:22:13.5 (108)
107 97 / Muži [355] Libor Otřísal 1979 CZE RALIKA 03:30:33.4 01:01:42.8 02:22:01.3 (106)
108 98 / Muži [380] Radim Vaculík 1976 CZE Continental sport team 03:32:44.3 01:03:53.7 02:23:38.0 (111)
109 99 / Muži [418] Jan Pradáč 1991 CZE 03:34:17.5 01:05:26.9 02:19:03.3 (99)
110 100 / Muži [359] Ivo Pelc 1960 CZE 03:34:18.6 01:05:28.0 02:30:26.1 (119)
111 101 / Muži [325] Daniel Hlubuček 1992 CZE 03:34:19.0 01:05:28.4 02:17:25.4 (89)
112 102 / Muži [352] Milan Melišík 1947 CZE 03:34:23.0 01:05:32.4 02:23:27.7 (110)
113 103 / Muži [365] Miroslav Sedláček 1971 CZE Continental Adršpach 03:34:36.1 01:05:45.5 02:26:48.2 (116)
114 104 / Muži [297] Milan Horák 1954 CZE 03:34:50.2 01:05:59.6 02:30:05.2 (118)
115 105 / Muži [393] Vítězslav Pruša 1960 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:34:51.1 01:06:00.5 02:26:44.9 (115)
116 106 / Muži [426] Milan Krankus 1980 CZE 03:35:04.3 01:06:13.7 02:21:13.3 (102)
117 107 / Muži [435] Hugo Turza 1954 CZE 03:37:12.5 01:08:21.9 02:30:04.9 (117)
118 108 / Muži [415] jiří Karlík 1965 CZE 03:40:48.0 01:11:57.4 02:21:23.6 (104)
119 109 / Muži [414] Alan Tomášek 1967 CZE - 03:40:49.5 01:11:58.9 02:18:53.6 (95)
120 110 / Muži [357] Michal Pašek 1973 CZE Continental sport club 03:41:14.9 01:12:24.3 02:31:46.8 (121)
121 111 / Muži [341] Petr Kuboušek 1974 CZE 03:41:18.1 01:12:27.5 02:30:43.8 (120)
122 112 / Muži [348] Jiří Martinec 1951 CZE 03:44:16.4 01:15:25.8 02:32:17.2 (123)
123 113 / Muži [389] Jaroslav Hradecký 1949 CZE 03:44:17.4 01:15:26.8 02:32:18.3 (124)
124 114 / Muži [292] Vít Motyčka 1968 CZE 03:44:25.9 01:15:35.3 02:31:57.5 (122)
125 115 / Muži [1] Tomáš Hendrych 1959 CZE Dragons Trutnov 03:46:35.0 01:17:44.4
126 116 / Muži [346] Vladimír Malý 1959 CZE 03:46:36.3 01:17:45.7
127 117 / Muži [302] Eduard Bednařík 1969 CZE Dragons Trutnov 03:47:34.9 01:18:44.3 02:35:45.1 (132)
128 11 / Ženy [406] Eva Rychterová 1976 CZE Leháro 03:47:58.6 01:19:08.0 02:35:36.7 (130)
129 118 / Muži [405] Martin Kučera 1974 CZE Leháro 03:47:59.1 01:19:08.5 02:35:35.4 (129)
130 119 / Muži [402] Karel Klicha 1946 CZE Triklub Dobruška 03:50:40.8 01:21:50.2 02:35:39.6 (131)
131 120 / Muži [372] Eduard Smíšek 1948 CZE 03:52:32.2 01:23:41.6 02:33:44.2 (126)
132 121 / Muži [371] Libor Smíšek 1957 CZE 03:52:32.3 01:23:41.7 02:33:41.0 (125)
133 122 / Muži [411] Kamil Kubů 1959 CZE 03:52:33.1 01:23:42.5 02:35:30.6 (127)
134 123 / Muži [324] Mirek Helmich 1957 CZE Černí koně 03:52:39.1 01:23:48.5 02:35:30.8 (128)
135 124 / Muži [360] Jiří Pfeifer 1959 CZE 04:06:51.5 01:38:00.9 02:45:11.6 (134)
136 125 / Muži [317] Josef Fuchs 1953 CZE KC Nové Strašecí 04:10:15.3 01:41:24.7 02:55:50.0 (135)
137 126 / Muži [361] Petr Ponzel 1966 CZE nemam 04:37:40.4 02:08:49.8
138 127 / Muži [399] Stanislav Uma 1943 CZE LIS Team 04:59:46.4 02:30:55.8
DNF / Muži [366] Josef Sejkora 1971 CZE 01:55:44.8 (31)
DNF / Muži [377] Martin Tichý 1999 CZE Apache Loko Trutnov 02:17:34.6 (92)
DNF / Muži [394] Milan Sedláček 1971 CZE 02:25:07.0 (114)
DNF / Muži [397] Lukáš kaska 1978 CZE Hradecký spinning klub 02:36:52.3 (133)
DNF / Muži [433] Petr Matoušek 1950 CZE Žacléř