Okolo Vlasenice

23.07.2016 Vlasenice (Vysočina) [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Terén 42km celkem: 127, muzi : 117, zeny: 10, Junioři: 6, Muži I.: 22, Muži II.: 31, Muži III.: 37, Muži IV.: 16, Muži V.: 5, Juniorky: 0, Ženy I: 4, Ženy II: 3, Ženy III: 3 [html] [pdf]
Hobby závod 37km celkem: 130, muzi : 97, zeny: 33, Kadeti: 10, Muži I. hobby: 33, Muži II. hobby: 54, Kadetky: 5, Juniorky: 2, Ženy I. hobby: 19, Ženy II. hobby: 7 [html] [pdf]
Děti 20km a elektrokola celkem: 41, muzi : 25, zeny: 16, kluci: 1, Předžáci: 6, Mladší žáci: 13, Starší žáci: 4, Elektrokolo muži: 1, holky: 4, Předžákyně: 3, Mladší žákyně: 3, Starší žákyně: 6, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]
Potěr, mikrožactvo 600m celkem: 18, muzi : 10, zeny: 8, kluci: 10, Předžáci: 0, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Elektrokolo muži: 0, holky: 8, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]
Tandemy 37km celkem: 3, muzi : 3, zeny: 0, Tandemy: 3 [html] [pdf]
Minižactvo celkem: 7, muzi : 6, zeny: 1, kluci: 5, Předžáci: 1, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Elektrokolo muži: 0, holky: 1, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]
Děti 21km celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži I: 0, Muži II: 0, Muži III: 0, Ženy I: 0, Ženy II: 0, Ženy III: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Terén 42km

start ~ 14:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži II. [128] TOMÁŠ STUNA 1985 CZE BB Cyklosport Superior 01:31:38 00:00
2 2 / Muži II. [100] Pavel Bartoň 1978 CZE Eurofoam 01:31:40 00:01
3 1 / Muži I. [140] tomáš Poslušný 1990 CZE 01:31:48 00:09
4 3 / Muži II. [124] Jarda Šeliga 1984 CZE JH cycling 01:32:02 00:23
5 1 / Muži III. [16] Tomáš Jakeš 1975 CZE Prodoli Racing Team 01:33:12 01:33
6 2 / Muži I. [525] Josef Vítů 1995 CZE Eurofoam Sport Team 01:35:04 03:26
7 3 / Muži I. [42] Šimon Vítů 1997 CZE UNIQA Jihlava 01:35:19 03:41
8 4 / Muži I. [28] jan Pechek 1994 CZE Kola Bakus 01:35:25 03:46
9 5 / Muži I. [23] Jan Mikolášek 1993 CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 01:36:08 04:30
10 6 / Muži I. [139] Tomáš Veselý 1989 CZE UNIQA Jihlava 01:36:34 04:56
11 4 / Muži II. [93] Jan Smrčka 1981 CZE Eurofoam Team 01:36:55 05:17
12 1 / Junioři [119] Jakub Luňáček 1998 CZE Uniqa Jihlava 01:37:35 05:57
13 2 / Muži III. [144] Libor Zavadil 1975 CZE VELO DVOŘÁK HAIBIKE TEAM 01:37:37 05:59
14 7 / Muži I. [2] Josef Marek 1995 CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 01:37:44 06:05
15 3 / Muži III. [26] Luboš Němec 1976 CZE Vokolek Cycling Team 01:37:54 06:15
16 1 / Muži IV. [35] Leopold Spáčil 1959 CZE NOVATOP LAPIERRE 01:38:06 06:28
17 4 / Muži III. [113] Martin Meloun 1975 CZE JH Cycling 01:41:28 09:50
18 5 / Muži II. [1] Jiří Šmíd 1984 CZE Kbely cycling team 01:41:30 09:51
19 6 / Muži II. [9] Viktor Ler 1985 CZE Cycling Team Kbely 01:41:30 09:52
20 5 / Muži III. [103] Antonín Florian 1972 CZE SK FIT Tábor 01:41:48 10:10
21 1 / Ženy II [520] Milena Cesnaková 1985 CZE Cyklo Team Weber 01:41:50 10:12
22 8 / Muži I. [27] Filip Papež 1995 CZE Velosport Valenta Scott team 01:41:53 10:15
23 2 / Junioři [94] Jan Marek 1999 CZE Velosport valenta Scott Team 01:43:03 11:25
24 3 / Junioři [97] Josef Kukla 1998 CZE Velosport Valenta Scott team 01:43:06 11:27
25 9 / Muži I. [98] Tomáš Ira 1997 CZE Velosport Valenta Scott team 01:43:27 11:49
26 10 / Muži I. [13] Ondřej Fišer 1987 CZE FBT Nuzbely 01:43:28 11:49
27 4 / Junioři [115] Jan Havránek 1998 CZE Čistý sport 01:44:59 13:20
28 6 / Muži III. [143] Tomáš Tůma 1968 CZE 01:46:17 14:39
29 7 / Muži II. [3] Zdenek Šimek 1977 CZE E.T.V. 01:46:23 14:44
30 2 / Muži IV. [91] Ladislav Bubla 1959 CZE Milevsko L.R.T. 01:48:17 16:39
31 8 / Muži II. [151] Pavel Tomandl 1977 CZE Penguin Team 01:48:54 17:16
32 9 / Muži II. [111] Marek Skazík 1982 CZE BSP-TREK 01:48:55 17:16
33 11 / Muži I. [8] Michal Krejčí 1987 CZE JH Cycling 01:49:37 17:59
34 7 / Muži III. [17] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:49:44 18:06
35 10 / Muži II. [99] Libor Smitka 1979 CZE Turovec 01:50:00 18:21
36 12 / Muži I. [148] Michal Mareš 1996 CZE Kola Bakus 01:50:09 18:30
37 8 / Muži III. [116] Zdeněk Zeman 1973 CZE SK Fit Tábor 01:50:18 18:39
38 9 / Muži III. [12] Karel Dvořák 1969 CZE Cyklo Jiřička 01:50:21 18:43
39 10 / Muži III. [43] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:50:22 18:44
40 3 / Muži IV. [33] Tomáš Raba 1965 CZE PRODOLI Racing Team 01:50:26 18:48
41 13 / Muži I. [112] Lukáš Širhal 1989 CZE JHCycling 01:51:04 19:25
42 1 / Muži V. [37] Miroslav Svoboda 1952 CZE Praha 9 - Kbely 01:51:10 19:31
43 11 / Muži II. [80] Petr Prouza 1985 CZE Antonka Team 01:51:15 19:37
44 14 / Muži I. [44] Jakub Zeman 1991 CZE Jankov 01:51:17 19:39
45 4 / Muži IV. [114] Jiří Pittner 1963 CZE Pohoda bike team 01:51:20 19:41
46 5 / Muži IV. [21] Raimund Mařík 1962 CZE BS JOMA Jindřichův Hradec 01:51:28 19:49
47 12 / Muži II. [149] Martin Dvořák 1985 CZE 01:51:48 20:09
48 13 / Muži II. [34] Jiří Soukup 1979 CZE UDH Číměř 01:52:17 20:39
49 14 / Muži II. [146] Petr Sladký 1978 CZE Cykloteam Vlasenice 01:53:21 21:42
50 11 / Muži III. [81] Vladimír Novák 1972 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:53:49 22:11
51 15 / Muži I. [39] David Šíp 1987 CZE Radenín 01:54:00 22:21
52 12 / Muži III. [120] Jiří Novák 1976 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:54:52 23:13
53 2 / Muži V. [104] Antonín Florián 1949 CZE SK FIT Tábor 01:55:17 23:38
54 13 / Muži III. [157] Michal Novák 1975 CZE KKTIC 01:55:31 23:53
55 6 / Muži IV. [18] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 01:55:35 23:57
56 3 / Muži V. [96] František Nechvátal 1953 CZE cyklo kněžice 01:55:47 24:09
57 7 / Muži IV. [29] Vladinír Pechek 1957 CZE Pechek team Vlasenice 01:55:59 24:20
58 15 / Muži II. [524] ivan suč 1986 CZE restaurace Černej Pták 01:56:51 25:13
59 5 / Junioři [135] Jakub Vítů 1999 CZE Eurofoam Sport Team 01:56:55 25:16
60 14 / Muži III. [95] Leoš Frecer 1967 CZE CKK Znojmo 01:57:13 25:34
61 15 / Muži III. [32] Michal Prágr 1967 CZE Cykloklub Chýnov 01:57:38 25:59
62 16 / Muži III. [521] Martin Čábelka 1974 CZE Tchabi-tour 01:58:02 26:23
63 16 / Muži I. [7] Tomáš Zahradník 1991 CZE Cykloteam Vlasenice 01:58:10 26:32
64 17 / Muži III. [118] Aleš Záhorský 1973 CZE BEZVASPORT.CZ 01:58:24 26:46
65 16 / Muži II. [90] Marek Šanda 1977 CZE Hangover Team 01:58:52 27:14
66 8 / Muži IV. [25] Josef Musil 1964 CZE CK Vinohradské Šlapky 01:58:56 27:18
67 9 / Muži IV. [86] Luděk Svačina 1964 CZE Brno 01:58:57 27:19
68 17 / Muži I. [122] Martin Lejtnar 1989 CZE Žirovnice 01:59:22 27:43
69 17 / Muži II. [36] Václav Spěváček 1981 CZE Slovan Kamenice nad Lipou 01:59:38 27:59
70 18 / Muži III. [150] Jan Pivoňka 1976 CZE Penguin Team 01:59:56 28:17
71 18 / Muži II. [152] Vojtěch Pivoňka 1981 CZE Penguin Team 01:59:57 28:19
72 2 / Ženy II [137] Zdeňka Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 02:00:15 28:37
73 19 / Muži II. [154] Miroslav Zápařka 1981 CZE Equipe sans limites 02:02:19 30:40
74 18 / Muži I. [155] Ondřej Hron 1991 CZE Vlasenice 02:03:01 31:23
75 20 / Muži II. [125] Martin Křišťál 1977 CZE Puklice 02:03:19 31:41
76 4 / Muži V. [142] jan fous 1953 CZE Horní Cerekev 02:03:38 32:00
77 21 / Muži II. [126] Pavel Kuchař 1978 CZE Mann+Hummel CZ Sport Team 02:03:47 32:09
78 22 / Muži II. [132] Rostislav Časta 1978 CZE Restaurace u Ptáka 02:04:34 32:56
79 19 / Muži I. [123] Jan Mišar 1989 CZE Žirovnice 02:04:59 33:21
80 6 / Junioři [127] Kryštof Blažek 1998 CZE 02:06:06 34:28
81 5 / Muži V. [31] Milan Poříz 1951 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:06:25 34:47
82 10 / Muži IV. [105] Milan Pechek 1964 CZE MAPEKO 02:07:45 36:06
83 20 / Muži I. [92] Petr Zahradník 1988 CZE Cykloteam Vlasenice 02:10:04 38:26
84 19 / Muži III. [156] Petr Novák 1973 CZE KKMC 02:11:46 40:08
85 20 / Muži III. [133] Bohumír Molík 1973 CZE Cime MTB Team 02:12:53 41:15
86 21 / Muži III. [14] Tomáš Houška 1971 CZE Houškovi Český ráj 02:13:24 41:45
87 11 / Muži IV. [129] Miroslav Skoták 1960 CZE CykloHobby Rynárec 02:13:27 41:49
88 12 / Muži IV. [138] Zdenek Veselý 1962 CZE Horní Cerekev 02:13:35 41:57
89 1 / Ženy III [82] Olga Jirsová 1974 CZE Kamenice nad Lipou 02:14:32 42:54
90 22 / Muži III. [131] David Buchta 1975 CZE Restaurace u Ptáka 02:15:15 43:37
91 13 / Muži IV. [30] František Pihávek 1965 CZE Žirovnice 02:15:30 43:51
92 23 / Muži II. [88] Jan Vogal 1983 CZE Třebíč 02:16:18 44:39
93 23 / Muži III. [83] Jiří Gráf 1976 CZE PSK Znojmo 02:16:26 44:48
94 24 / Muži III. [75] David Marek 1976 CZE Humpolec 02:16:33 44:55
95 25 / Muži III. [24] Jan Mikula 1974 CZE Nová Včelnice 02:16:47 45:08
96 24 / Muži II. [145] Jaroslav Smrčka 1981 CZE Nová Buková 02:17:32 45:53
97 26 / Muži III. [11] Zdenek Dostál 1974 CZE Pelhrimov 02:19:12 47:34
98 1 / Ženy I [15] Eliška Hrušková 1987 CZE PRODOLI Racing Team 02:19:14 47:35
99 14 / Muži IV. [134] Vladimír Hubka 1966 CZE 02:20:09 48:31
100 25 / Muži II. [79] Martin Strašík 1983 CZE Cykloteam Vlasenice 02:20:38 49:00
101 2 / Ženy III [102] Jana Hořejší 1974 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:21:22 49:43
102 26 / Muži II. [84] Milan Mazanec 1982 CZE 02:23:16 51:38
103 27 / Muži II. [85] Petr Šimánek 1981 CZE Pětikilový Datel 02:23:52 52:13
104 15 / Muži IV. [38] Milan Šindelář 1963 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:33:17 01:01:38
105 21 / Muži I. [78] Jakub Kudela 1987 CZE Za maminku 02:34:34 01:02:56
106 2 / Ženy I [108] Zuzana Vacková 1991 CZE 02:34:44 01:03:06
107 3 / Ženy I [40] Martina Váňová 1994 CZE Velosport Valenta Scott team 02:34:51 01:03:13
108 27 / Muži III. [20] Libor Koten 1975 CZE CT Krásná Lípa 02:36:50 01:05:12
109 28 / Muži III. [141] Václav Lapáček 1974 CZE Libkova Voda 02:36:59 01:05:20
110 3 / Ženy III [153] Renata Paloušová 1970 CZE Bike team hroši 02:37:17 01:05:38
111 29 / Muži III. [110] x Fleury 1976 CZE Pohoda team bike 02:38:05 01:06:26
112 30 / Muži III. [89] Karel Tureček 1971 CZE Resort Johanka 02:44:25 01:12:47
113 31 / Muži III. [147] Roman Smrčka 1975 CZE Nová Buková 02:45:16 01:13:37
114 16 / Muži IV. [523] Ladislav Strnad 1958 CZE CZE 02:46:46 01:15:07
115 3 / Ženy II [121] Šárka Jarolímová 1983 CZE 03:23:29 01:51:51
DNF / Muži III. [106] Josef Průcha 1971 CZE
DNF / Muži III. [41] Milan Venhoda 1971 CZE OK Jihlava
DNF / Muži III. [130] Jiří Bulant 1976 CZE Velosport Valenta Scott Team
DNF / Muži III. [109] Petr Florián 1973 CZE SK Fit Tábor
DNF / Muži III. [87] Vlastislav Pivec 1971 CZE BS JOMA Jindřichův Hradec
DNF / Muži II. [107] Jindřich Sýkora 1978 CZE Milevsko
DNF / Muži III. [117] Martin Havránek 1971 CZE Čistý sport
DNF / Muži II. [10] Jakub Gajdošík 1981 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS
DNF / Muži II. [19] Jakub Komma 1982 CZE Alupol
DNF / Muži II. [4] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM
DNF / Muži I. [158] Miroslav Fojt 1993 CZE Bike Team Častrov
DNF / Ženy I [22] Dominika Melechová 1992 CZE Miko Kennel Mushing Počátky

výsledková listina Hobby závod 37km

start ~ 14:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži II. hobby [266] Libor Homolka 1973 CZE Kamenice nad Lipou 01:07:37 00:00
2 2 / Muži II. hobby [221] Martin Lepič 1968 CZE PRODOLI Racing Team 01:07:42 00:04
3 1 / Muži I. hobby [49] robin hyšpler 1986 CZE PRODOLI Racing Team 01:07:50 00:13
4 3 / Muži II. hobby [219] Libor Šaroun 1973 CZE CKK ZNOJMO 01:07:58 00:20
5 2 / Muži I. hobby [249] Jan Heřmánek 1996 CZE JH Cycling 01:08:14 00:36
6 4 / Muži II. hobby [230] Radek Mádl 1974 CZE CBC Team 01:08:55 01:17
7 5 / Muži II. hobby [265] Petr Dvořák 1974 CZE Velo Dvořák 01:09:20 01:42
8 1 / Kadeti [46] Tadeáš Grym 2001 CZE spsvd Jistebnice 01:11:41 04:03
9 3 / Muži I. hobby [211] Miloš Jirsa 1999 CZE Kamenice nad Lipou 01:11:56 04:19
10 6 / Muži II. hobby [232] Jiří Vacek 1968 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:11:58 04:20
11 7 / Muži II. hobby [56] Martin Pexa 1974 CZE České Budějovice 01:11:58 04:20
12 2 / Kadeti [264] Jakub Michal 2001 CZE 01:11:59 04:21
13 8 / Muži II. hobby [252] Miroslav Horký 1974 CZE Žďár 01:12:11 04:33
14 9 / Muži II. hobby [187] Stanislav Papež 1964 CZE Kamenice nad Lipou 01:12:47 05:09
15 4 / Muži I. hobby [190] Jan Kidora 1981 CZE HTP Žirovnice 01:15:59 08:22
16 10 / Muži II. hobby [192] Ladislav Holý 1972 CZE CT Božejov 01:16:36 08:59
17 5 / Muži I. hobby [248] David Prášil 1989 CZE 01:16:42 09:04
18 11 / Muži II. hobby [50] Zdeněk Krejča 1968 CZE Cycling Team Vodná 01:16:50 09:12
19 12 / Muži II. hobby [234] x Pokorný 1951 CZE Jindřichův Hradec 01:16:51 09:13
20 6 / Muži I. hobby [231] David Matoušek 1980 CZE 01:17:32 09:54
21 7 / Muži I. hobby [218] Jiří Houška 1992 CZE Cykloteam Jindřichův Hradec 01:19:21 11:44
22 8 / Muži I. hobby [197] Pavel Kubů 1998 CZE 01:19:41 12:03
23 9 / Muži I. hobby [189] Jan Tománek 1983 CZE HTP Žirovnice 01:19:49 12:11
24 13 / Muži II. hobby [253] Zdeněk Staněk 1962 CZE Nová Včelnice 01:20:04 12:27
25 1 / Juniorky [207] Nikola Nováková 1998 CZE GS Cykloteam JIstebnice 01:20:44 13:06
26 10 / Muži I. hobby [194] Miroslav Tříska 1977 CZE Cykloteam Božejov 01:20:58 13:20
27 11 / Muži I. hobby [260] Tomáš Chlup 1993 CZE Beachwell 01:21:13 13:35
28 14 / Muži II. hobby [244] Stanislav Koubík 1970 CZE Pacov 01:21:32 13:54
29 12 / Muži I. hobby [229] Karel Pleticha 1978 CZE 01:21:45 14:07
30 15 / Muži II. hobby [55] Petr Pechek 1965 CZE Pechek team Vlasenice 01:22:20 14:42
31 13 / Muži I. hobby [273] Jakub Hanák 1985 CZE Cykloteam Vlasenice 01:22:21 14:43
32 14 / Muži I. hobby [205] Matěj Houška 1990 CZE cykloteam Vlásenice 01:22:21 14:44
33 16 / Muži II. hobby [528] Milan Podhradský 1975 CZE Cykloteam Vlasenice 01:22:23 14:45
34 15 / Muži I. hobby [269] Jan Velíšek 1991 CZE Pekárna Velíšek 01:22:39 15:01
35 17 / Muži II. hobby [191] Tomáš Hák 1976 CZE Cykloteam Božejov 01:23:20 15:42
36 1 / Kadetky [224] Šárka Čejková 2000 CZE Euroform sport team 01:23:35 15:57
37 18 / Muži II. hobby [241] Dušan Lunáček 1971 CZE Jihlava 01:24:02 16:24
38 1 / Ženy I. hobby [238] Jitka Mrkvicová 1980 CZE Cyklo Team WEBER 01:24:22 16:44
39 19 / Muži II. hobby [233] Jaroslav Hejda 1968 CZE Cyklo Hobby Rynádec 01:24:29 16:51
40 16 / Muži I. hobby [242] Miloš Fišera 1991 CZE KPK 01:24:31 16:53
41 20 / Muži II. hobby [196] Jiří Masopust 1968 CZE Cykloteam Božejov 01:24:33 16:55
42 21 / Muži II. hobby [243] Miloš Fišera 1950 CZE KPK 01:24:41 17:04
43 3 / Kadeti [246] Vít Koubík 2001 CZE Pacov 01:25:19 17:41
44 2 / Ženy I. hobby [280] Anna Marková 1995 CZE Bike Team Veselá 01:25:38 18:00
45 1 / Ženy II. hobby [254] Lenka Mráčková 1973 CZE Cykloklub Chýnov 01:25:47 18:09
46 17 / Muži I. hobby [214] Jaroslav Leheiček 1981 CZE Pětikilový datel 01:25:53 18:15
47 18 / Muži I. hobby [267] Vojtěch Šiman 1991 CZE Pekárna Velíšek 01:26:12 18:35
48 22 / Muži II. hobby [208] Jaroslav Hypš 1973 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:26:38 19:00
49 23 / Muži II. hobby [270] Pavel Fencl 1966 CZE Pekárna Velíšek 01:27:24 19:47
50 19 / Muži I. hobby [237] Tomáš Mrkvica 1977 CZE Cyklo Team WEBER 01:27:38 20:00
51 2 / Ženy II. hobby [222] Jarmila Svobodová 1965 CZE CKK Znojmo 01:27:58 20:20
52 24 / Muži II. hobby [223] Leoš Svoboda 1963 CZE CKK Znojmo 01:27:58 20:20
53 4 / Kadeti [202] Filip Ledecký 2001 CZE 01:29:48 22:10
54 25 / Muži II. hobby [200] Bohumil Smíšek 1955 CZE kamenice nad Lipou 01:30:27 22:50
55 5 / Kadeti [228] Lukáš Boháček 2001 CZE Cyklo hobby Rynázec 01:30:40 23:02
56 26 / Muži II. hobby [256] Jaroslav Žaloudek 1960 CZE 01:30:42 23:04
57 27 / Muži II. hobby [257] Zdeněk Vašíček 1955 CZE HAS JIHLAVA 01:30:42 23:04
58 3 / Ženy I. hobby [216] Bohunka Pivcová 1977 CZE CT Kardašova Řečice 01:30:43 23:05
59 20 / Muži I. hobby [527] Miroslav Halada 1987 CZE Antonka Team 01:31:02 23:24
60 2 / Juniorky [206] Kristýna Nováková 1998 CZE GS Cykloteam Jistebnice 01:31:15 23:37
61 2 / Kadetky [226] Pavlína Kubů 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:31:17 23:39
62 28 / Muži II. hobby [225] roman kubů 1973 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:31:19 23:41
63 4 / Ženy I. hobby [217] Eva Blažková 1985 SVK Košice 01:31:48 24:10
64 21 / Muži I. hobby [201] Michal Šindelář 1982 CZE 01:31:48 24:10
65 5 / Ženy I. hobby [227] Pavla Procházková 1980 CZE 01:32:26 24:48
66 29 / Muži II. hobby [209] Miloš Jirsa 1971 CZE Kamenice nad Lipou 01:32:42 25:04
67 30 / Muži II. hobby [193] Josef Kumžák 1967 CZE Cykloteam Božejov 01:32:57 25:19
68 22 / Muži I. hobby [236] Teodor Nováček 1979 CZE 01:33:07 25:29
69 3 / Kadetky [529] Aranka Tučková 2000 CZE CZE 01:33:31 25:53
70 23 / Muži I. hobby [530] Petr Votápek 1980 CZE CZE 01:33:33 25:55
71 24 / Muži I. hobby [289] ZDENĚK SRP 1981 CZE CZE 01:33:45 26:08
72 25 / Muži I. hobby [182] Milan Pechek 1986 CZE Cyklo team Vlasenice 01:33:55 26:17
73 26 / Muži I. hobby [210] Marek Jirsa 1999 CZE Častrov 01:33:56 26:18
74 31 / Muži II. hobby [220] Vladimír Pavelka 1950 CZE CKK Znojmo 01:34:12 26:34
75 6 / Kadeti [186] Mikuláš Stehlík 2001 CZE Kamenice nad Lipou 01:34:28 26:50
76 6 / Ženy I. hobby [272] Monika Čamrová 1990 CZE 01:34:32 26:55
77 27 / Muži I. hobby [258] Ondřej Urban 1999 CZE Gekom 01:35:34 27:57
78 32 / Muži II. hobby [251] Jaromír Kopřiva 1967 CZE 01:35:40 28:02
79 28 / Muži I. hobby [47] Tomáš Houška ml 1998 CZE Houškovi Český ráj 01:35:43 28:05
80 33 / Muži II. hobby [240] Miroslav Vítků 1970 CZE Rejoice 01:35:58 28:21
81 7 / Ženy I. hobby [263] Jitka Tomandlová 1978 CZE Penguin team 01:36:02 28:24
82 29 / Muži I. hobby [195] Jan Nechvíle 1999 CZE Cyklo team Božejov 01:36:51 29:13
83 7 / Kadeti [204] Adam Kršek 2000 CZE Pacov 01:36:58 29:20
84 34 / Muži II. hobby [235] Pavel Osadčí 1956 CZE Galaxy Cyklošvec 01:37:22 29:44
85 35 / Muži II. hobby [268] Zdeněk Velíšek 1964 CZE Pekárna Kamenice 01:37:22 29:44
86 30 / Muži I. hobby [199] Pavel Šiška 1995 CZE 01:37:24 29:47
87 36 / Muži II. hobby [285] Josef Manás 1968 CZE Rodinov 01:37:37 29:59
88 37 / Muži II. hobby [64] Leoš Zhorný 1961 CZE Kamenice nad Lipou 01:38:34 30:56
89 38 / Muži II. hobby [239] Karel Dubšík 1957 CZE MTB Team Nová Včelnice 01:38:44 31:06
90 39 / Muži II. hobby [283] Jaroslav Smutný 1967 CZE Hasiči Kamenice 01:39:35 31:57
91 8 / Ženy I. hobby [255] petra skotáková 1986 CZE cyklo hobby rynárec 01:40:24 32:46
92 9 / Ženy I. hobby [59] Lucie Rohová 1988 CZE Cyklo hobby Rynárec 01:40:34 32:56
93 31 / Muži I. hobby [245] Daniel Koubík 1995 CZE Pacov 01:40:44 33:06
94 10 / Ženy I. hobby [215] Jitka Mrázková 1990 CZE cykloteam Vlásenice 01:41:52 34:14
95 40 / Muži II. hobby [198] Karel Strašík 1957 CZE Cykloteam Kamenice 01:43:05 35:27
96 8 / Kadeti [185] Ivo Šiška 2000 CZE 01:43:07 35:29
97 41 / Muži II. hobby [53] Milan Kunc 1954 CZE Sokol Těmice 01:43:23 35:46
98 3 / Ženy II. hobby [281] Miroslava Hanusová 1961 CZE Cykloteam Vlasenice 01:43:51 36:13
99 42 / Muži II. hobby [183] Pavel Pechek 1955 CZE Cykloteam Vlasenice 01:44:00 36:22
100 43 / Muži II. hobby [250] Antonín Brychca 1975 CZE Cyklo Hobbx Rxnárec 01:44:23 36:46
101 32 / Muži I. hobby [261] Václav Kopeček 1979 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:44:38 37:00
102 11 / Ženy I. hobby [58] Miroslava Pucandlová 1985 CZE Kamenice nad Lipou 01:44:47 37:09
103 44 / Muži II. hobby [282] Vlastimil Hanus 1957 CZE Cykloteam Vlasenice 01:45:28 37:51
104 12 / Ženy I. hobby [526] Eliška Berounská 1990 CZE Hobby MTB Nová Včelnice 01:45:34 37:56
105 45 / Muži II. hobby [76] Miroslav Pipek 1971 CZE Humpolec 01:45:39 38:01
106 13 / Ženy I. hobby [188] Jana Vinklátová 1984 CZE Svratka 01:46:23 38:45
107 46 / Muži II. hobby [52] Jan Kubín 1961 CZE Brian Racing Team 01:47:02 39:24
108 14 / Ženy I. hobby [203] Juliána Miškufová 1986 SVK Antonka Team 01:47:28 39:50
109 4 / Ženy II. hobby [60] Jana Simandlova 1972 CZE Jindřichův Hradec 01:47:29 39:51
110 47 / Muži II. hobby [51] Vladimír Kubíček 1956 CZE Kamenice nad Lipou 01:47:32 39:55
111 15 / Ženy I. hobby [274] Alena Hanáková 1985 CZE Jihlava 01:49:14 41:36
112 16 / Ženy I. hobby [275] Zlata Šustrová 1986 CZE 24MTB Witches 01:49:14 41:36
113 9 / Kadeti [184] Filip Šárka 2001 CZE FidaTeam 01:49:48 42:10
114 17 / Ženy I. hobby [213] Lenka Voharčíková 1989 CZE 01:50:05 42:27
115 48 / Muži II. hobby [262] Jaroslav Smrčka 1949 CZE Nová Buková 01:50:17 42:39
116 49 / Muži II. hobby [271] Luboš Širůček 1964 CZE K.N.L. 01:50:42 43:04
117 18 / Ženy I. hobby [276] Aneta Nováková 1981 CZE Ostrý roháč Kamenice nad Lipou 01:51:00 43:22
118 50 / Muži II. hobby [286] Petr Pechek 1956 CZE Ostrý Roháč KA 01:56:48 49:11
119 51 / Muži II. hobby [181] Martin Ira 1970 CZE Kamenice nad Lipou 02:02:22 54:44
120 33 / Muži I. hobby [57] Lukáš Prosser 1993 CZE Hapina team 02:02:47 55:09
121 4 / Kadetky [277] Iva Hladovcová 2000 CZE PKJH 02:04:32 56:54
122 10 / Kadeti [61] Zdeněk Váňa 2002 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:04:50 57:12
123 5 / Kadetky [278] Anna Hladovcová 2000 CZE PKJH 02:05:37 57:59
124 52 / Muži II. hobby [62] Zdeněk Váňa 1964 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:06:05 58:27
125 5 / Ženy II. hobby [48] Simona Houšková 1971 CZE Houškovi Český ráj 02:06:31 58:53
126 53 / Muži II. hobby [63] René Vávrovský 1972 CZE Hapina team 02:09:31 01:01:53
127 54 / Muži II. hobby [284] Robert Vágner 1973 CZE Rodinov 02:10:29 01:02:51
128 19 / Ženy I. hobby [279] Hana Houdková 1993 CZE Cycling Team Vodná 02:37:33 01:29:55
129 6 / Ženy II. hobby [288] Lenka Karpíšková 1974 CZE ROOR 02:48:36 01:40:58
130 7 / Ženy II. hobby [287] Alena Petrů 1967 CZE Rodinovské Orlice 02:48:37 01:40:59

výsledková listina Děti 20km a elektrokola

start ~ 14:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Starší žákyně [410] Lenka Kotrbová 2002 CZE TJ Spartak Třebíč 43:30 00:00
2 1 / Starší žáci [342] Marek Jelínek 2003 CZE Cyklo Kučera Elite Team 43:30 00:00
3 1 / Mladší žáci [67] Robert Poleščuk 2004 CZE Zajíčkov 46:49 03:19
4 2 / Starší žákyně [387] Silvie Šašková 2003 CZE CZE 49:45 06:15
5 2 / Mladší žáci [407] Lukáš Trkola 2005 CZE Eurofoam Sport Team 49:48 06:17
6 1 / Předžáci [435] Václav Vítů 2006 CZE ZŠ Masarykova 141 Telč 49:50 06:19
7 3 / Mladší žáci [432] Jan Kotek 2005 CZE Lysolaje 50:41 07:10
8 3 / Starší žákyně [433] Denisa Mráčková 2003 CZE Cykloklub Chýnov 50:51 07:21
9 4 / Mladší žáci [347] Pavel Novák 2004 CZE CZE 51:01 07:31
10 5 / Mladší žáci [344] Tomáš Palouš 2004 CZE Bike Team Hroši 51:17 07:47
11 6 / Mladší žáci [343] Ondřej Palouš 2004 CZE Bike Team Hroši 53:07 09:36
12 7 / Mladší žáci [431] David Šimeček 2005 CZE CZE 53:38 10:07
13 1 / Mladší žákyně [68] Anna Poleščuková 2005 CZE Zajíčkov 53:53 10:23
14 2 / Starší žáci [382] Oliver Vacovský 2003 CZE CZE 54:42 11:11
15 8 / Mladší žáci [384] Daniel Ježek 2005 CZE Solo Bohdalín 55:01 11:31
16 2 / Předžáci [356] Jeník Houška 2006 CZE Houškovi Český ráj 56:43 13:12
17 2 / Mladší žákyně [66] Karolína čechová 2004 CZE RTS Praha 57:03 13:33
18 9 / Mladší žáci [383] Ondřej Vacovský 2005 CZE Mirasimir 57:19 13:48
19 10 / Mladší žáci [430] Jan Dubšík 2004 CZE MTB Team Nová Včelnice 58:02 14:31
20 3 / Starší žáci [385] Dominik Ježek 2003 CZE CZE 58:47 15:17
21 11 / Mladší žáci [390] Vít Ledecký 2005 CZE CZE 59:15 15:45
22 12 / Mladší žáci [349] Vojtěch Podhradský 2004 CZE Kamdance Parcour 01:00:49 17:19
23 4 / Starší žáci [386] David Válek 2002 CZE Fida 01:01:13 17:42
24 3 / Předžáci [65] Lukáš čech 2007 CZE RTS Praha 01:03:54 20:24
25 1 / holky [77] Lola Bednářová 2008 CZE LoKa 01:05:21 21:51
26 4 / Předžáci [350] Martin Procházka 2006 CZE CZE 01:06:18 22:48
27 2 / holky [429] Kristýnka Nováková 2008 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:07:15 23:45
28 4 / Starší žákyně [346] Anna Michalová 2003 CZE CZE 01:11:20 27:50
29 1 / Předžákyně [403] Lucie Řehulková 2007 CZE CZE 01:13:50 30:20
30 5 / Starší žákyně [402] Kristina Topičová 2003 CZE CZE 01:19:15 35:45
31 2 / Předžákyně [397] Ema Chramostová 2007 CZE CZE 01:19:37 36:07
32 6 / Starší žákyně [401] Linda Mikolášová 2003 CZE CZE 01:19:51 36:20
33 1 / Elektrokolo muži [408] Miloš Štenc 1947 CZE CZE 01:20:03 36:33
34 5 / Předžáci [399] Jakub Vašků 2006 CZE CZE 01:23:01 39:31
35 1 / kluci [400] Dominik Mikolášek 2010 CZE CZE 01:23:56 40:26
36 3 / holky [398] Tereza Vašků 2010 CZE CZE 01:24:19 40:49
37 3 / Mladší žákyně [531] Karolína Bednářová 2004 CZE LoKa 01:26:25 42:54
38 4 / holky [395] Šárka Třečková 2012 CZE CZE 01:28:11 44:41
39 3 / Předžákyně [405] Tereza Ondečková 2007 CZE CZE 01:28:15 44:44
40 13 / Mladší žáci [532] David Kohár 2005 CZE CZE 01:34:41 51:10
DNF / Předžáci [345] Jakub Dohnal 2007 CZE Bike team Častrov

výsledková listina Potěr, mikrožactvo 600m

start ~ 14:20:04

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / kluci [70] Adam Šalanda 2010 CZE Patry cycling team Třešť
2 2 / kluci [438] Martin Michal 2010 CZE CZE
3 1 / holky [393] Andrea Smíšková 2010 CZE CZE
4 3 / kluci [353] Denis Kolafa 2011 CZE CZE
5 2 / holky [406] Zuzana Trkolová 2010 CZE Eurofoam Sport Team
6 3 / holky [71] Veronika Šebestová 2012 CZE Skuhrováci
7 4 / holky [436] Terezka Houšková 2011 CZE CZE
8 4 / kluci [391] Jan Strašík 2012 CZE CZE
9 5 / kluci [392] Jakub Smíšek 2013 CZE CZE
10 6 / kluci [437] Matyáš Smrčka 2013 CZE Eurofoam Sport Team
11 7 / kluci [355] Robin Houška 2012 CZE CZE
12 5 / holky [357] Veronika Mazancová 2015 CZE Cykloteam Vlasenice
13 6 / holky [404] Zuzana Ondečková 2011 CZE CZE
14 7 / holky [351] Stela Soukupová 2011 CZE Číměř
15 8 / kluci [354] Cyril Zedníček 2012 CZE CZE
16 9 / kluci [69] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy
17 10 / kluci [394] Šimon Třeček 2014 CZE Antonka
18 8 / holky [396] Marie Třečková 2014 CZE CZE

výsledková listina Tandemy 37km

start ~ 14:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Tandemy [259] Josef a Helena Vítů 1972 CZE Eurofoam Team 01:13:35 00:00
2 2 / Tandemy [212] Jiří - Tomáš Krejča - Pechek 1957 CZE Cyklotým Lhota - Vlasenice 01:26:01 12:26
DNF / Tandemy [247] Matěj + Jakub Prosser + Krikava 1997 CZE Hapina Team

výsledková listina Minižactvo

start ~ 14:28:06

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Předžáci [348] Filip Novák 2007 CZE CZE
2 1 / kluci [428] Filip Maxera 2009 CZE G.Benedikt Švec cykloteam Želeč
3 2 / kluci [389] Krištof Trachta 2010 CZE Sokol Vršovice
4 1 / holky [352] Adéla Soukupová 2009 CZE CZE
5 3 / kluci [388] Tadeáš Trachta 2010 CZE Sokol Vršovice
6 4 / kluci [434] Petr Kruntorád 2009 CZE Skuhrováci
7 5 / kluci [409] Vlastimil Čelustka 2011 CZE CZE

výsledková listina Děti 21km

start ~ 14:20:00