Běh Teplickými skalami

28.08.2016 Teplice nad Metují 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 315, muzi : 231, zeny: 84, junior: 15, MA: 108, MB: 66, MC: 32, MD: 10, juniorky: 12, ZA: 43, ZB: 19, ZC: 10 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 55, muzi : 30, zeny: 25, minizaci: 19, ml.zaci: 8, st.zaci: 3, minizakyne: 16, ml.zakyne: 8, st.zakyne: 1 horolezec [html] [pdf]

výsledková listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:07

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA [50] László GREGOR 1992 HUN Benedek-Team 36:06 00:00
2 2 / MA [236] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 36:19 00:13
3 3 / MA [277] Radek Hübl 1988 CZE Ústí nad Orlicí 37:30 01:24
4 4 / MA [114] Tamás NAGY 1984 HUN Benedek-Team 38:14 02:08
5 1 / MB [23] Pavel Brýdl 1980 CZE Adidas Boost Team / Olfin Car 38:53 02:47
6 2 / MB [188] František Vagenknecht 1977 CZE Aster Jičín 40:16 04:10
7 5 / MA horolezec [10] Jan Beran 1983 CZE Spartak Police nad Metují 41:13 05:06
8 3 / MB horolezec [232] Milan Kohout 1981 CZE Silvini Madshus Team 41:49 05:43
9 4 / MB horolezec [235] Petr Urbánek 1981 CZE HO skol 42:09 06:02
10 6 / MA [68] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 42:27 06:20
11 1 / junior [178] Štěpán Štolfa 1998 CZE Spartak Police nad Metují 42:29 06:22
12 7 / MA [131] David Plný 1993 CZE BKL Machov 42:49 06:43
13 8 / MA [263] Jan Kubíček 1987 CZE TJ Jiskra Litomyšl 43:10 07:03
14 5 / MB horolezec [216] Martin Hes 1976 CZE Ádr 43:32 07:26
15 6 / MB [125] Ondřej Penc 1977 CZE Cyklo Tony 43:36 07:30
16 9 / MA horolezec [140] Vaclav Punda 1990 CZE RBZ Praha 43:50 07:43
17 1 / MC [61] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 44:08 08:01
18 10 / MA horolezec [130] Ondřej Pleskot 1984 CZE HOPardubice 44:33 08:27
19 7 / MB [133] Jan Pohl 1976 CZE Spartak Police nad Metují 44:37 08:30
20 1 / ZB [106] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 44:39 08:32
21 11 / MA [132] Filip Podolský 1990 CZE Rychnov nad Kněžnou 44:44 08:37
22 8 / MB horolezec [285] Tomáš Lisý 1979 CZE SPORTABILITY 45:00 08:54
23 2 / MC [136] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 45:05 08:59
24 9 / MB [79] Jan Kárník 1980 CZE Praha 3 45:11 09:04
25 12 / MA [43] Adam Fichtner 1985 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 45:11 09:04
26 2 / junior [300] Martin Bárta 1998 CZE Bárt Team 45:14 09:08
27 13 / MA horolezec [99] Martin Kužel 1986 CZE HO EXCENTRIC 45:17 09:10
28 3 / MC horolezec [343] Vítek Pospíšil 1968 CZE Sk Praga 45:20 09:13
29 14 / MA [153] Šimon Smutný 1993 CZE BK Doudleby nad Orlicí 45:21 09:14
30 1 / ZA [77] Zita KÁCSER 1988 HUN Benedek-Team 45:21 09:14
31 15 / MA [274] Patrik Meisner 1995 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 45:28 09:21
32 1 / MD [166] Jaromír Šimůnek 1955 CZE SKP KORNSPITZ 45:29 09:22
33 16 / MA horolezec [292] Roman Chlup 1985 CZE Elite sport Boskovice 45:33 09:27
34 10 / MB horolezec [59] Lukáš Havel 1974 CZE SNS Trutnov 45:38 09:31
35 11 / MB [327] Jan Friede 1977 CZE Wikov Hronov 45:38 09:32
36 4 / MC [121] Martin Osoba 1965 CZE Lokomotiva Meziměstí 45:42 09:36
37 17 / MA horolezec [309] Ruan Pretorius 1990 CZE 45:48 09:41
38 12 / MB [42] Martin Farář 1977 CZE Veselý farář 45:52 09:46
39 13 / MB [174] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 45:55 09:49
40 18 / MA horolezec [185] Jan Tauchman 1987 CZE Tenneco 46:10 10:03
41 5 / MC [71] Roman Jakoubek 1967 CZE Trutnov 46:13 10:06
42 14 / MB horolezec [21] Miroslav Brückner 1979 CZE Horal Šumperk 46:16 10:10
43 15 / MB [165] Pavel Šimek 1980 CZE Kasper Swix Team 46:18 10:11
44 3 / junior [73] Radek Jansa 2000 CZE Spartak Police nad Metují 46:26 10:20
45 19 / MA horolezec [256] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 46:31 10:25
46 20 / MA [56] Jakub Harrer 1987 CZE Hurricane Factory 46:44 10:38
47 21 / MA [194] Dominik Virág 1997 CZE Janské Lázně 46:46 10:39
48 16 / MB [161] David Svárovský 1977 CZE HK Mladá Boleslav 46:47 10:40
49 2 / ZB [60] Marie Havlová 1976 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 46:49 10:42
50 22 / MA horolezec [268] Tomáš Dušek 1986 CZE 46:57 10:50
51 23 / MA [247] Ondřej Netík 1984 CZE Baterca 46:57 10:51
52 17 / MB horolezec [157] Otakar Srovnal 1975 CZE Lokomotiva Zábřeh 46:58 10:51
53 24 / MA horolezec [91] Petr Křístek 1987 CZE Ostrava - Radvanice 47:05 10:58
54 6 / MC [313] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 47:09 11:02
55 18 / MB horolezec [36] Richard Dvořák 1981 CZE Sambar, Lezecká stěna Kladno 47:16 11:09
(56) 25 / MA horolezec [344] Michal Koszewski 1986 POL Bydgoszlz 47:16 11:09
57 26 / MA horolezec [115] Jakub Nešvera 1986 CZE HO Lezci Kladno 47:17 11:10
58 19 / MB horolezec [312] Petr Ehl 1978 CZE HO Skol 47:22 11:15
59 2 / ZA [51] Karolina Grohová 1994 CZE Hudy - La Sportiva 47:22 11:16
60 3 / ZA [273] Daniela Čepová 1989 CZE OK 99 47:23 11:17
61 27 / MA horolezec [308] Dušan Hejl 1984 CZE Continental Adršpach 47:24 11:17
62 7 / MC [29] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 158 47:34 11:28
63 28 / MA [229] Milan Sudek 1982 CZE M.C.Metuje 47:54 11:48
64 29 / MA horolezec [249] Jan Hais 1994 CZE HO Pec 47:56 11:50
65 30 / MA horolezec [17] Tomáš Blahuta 1992 CZE Biatlon Ostrava 47:58 11:52
66 31 / MA [303] Marek Kratochvíl 1989 CZE 48:01 11:54
67 3 / ZB [126] Jitka Pešinová 1977 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 48:15 12:08
(68) 20 / MB horolezec [287] Ondřej Řípa 1981 CZE H.O. SHERPA CLIMB 48:15 12:08
69 21 / MB [89] erik krumphanzl 1975 CZE Odolov 48:27 12:21
70 22 / MB [146] Jan Schejbal 1976 CZE Run Sport Team 48:27 12:21
71 23 / MB [275] Jan Votruba 1979 CZE Altan Team 48:29 12:23
72 4 / junior [266] Tomáš Jansa 2000 CZE Spartak Police nad Metují 48:50 12:43
73 32 / MA horolezec [320] Miroslav Košťál 1984 CZE U Peňáka 48:52 12:46
74 2 / MD [170] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 48:57 12:50
75 24 / MB [299] Jan Dostál 1980 CZE TEROVA 49:02 12:55
76 5 / junior horolezec [219] Kryštof Panovec 2000 CZE 155. HO Vsetín 49:04 12:57
77 6 / junior [75] Vojtěch Joska 1999 CZE Teplice nad Metují 49:09 13:02
78 25 / MB [63] Tomas Honegr 1979 CZE Horice 49:13 13:06
79 26 / MB [190] Petr Vaněček 1975 CZE Jaroměř 49:20 13:13
80 33 / MA horolezec [239] Martin Ježek 1985 CZE Hradec Králové 49:25 13:18
81 34 / MA horolezec [238] Ondřej Šofr 1985 CZE GEkon 49:27 13:20
82 35 / MA [128] Tomáš Pilát 1989 CZE Panda debilů 49:30 13:24
83 36 / MA horolezec [270] Tomáš Srb 1988 CZE HO Větrník 49:31 13:24
84 37 / MA [57] Jan Hartman 1997 CZE - 49:32 13:25
85 38 / MA horolezec [11] Lukáš Beránek 1985 CZE HO Loko Beroun 49:37 13:31
86 39 / MA horolezec [267] Antonín Sedláček 1988 CZE 49:48 13:41
(87) 39 / MA [159] Ondra Stočes 1987 CZE Panda debilů 49:48 13:41
88 41 / MA horolezec [175] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 50:03 13:57
89 27 / MB [31] Henryk Drygalski 1979 CZE Trutnov 50:08 14:02
90 4 / ZA [12] Anna Beranová 1991 CZE Spartak Police nad Metují 50:09 14:02
91 42 / MA horolezec [34] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek 50:11 14:04
92 3 / MD [294] František Pechek 1953 CZE Maratonstav Úpice 50:14 14:08
93 43 / MA [283] Roman Grulich 1986 CZE Praha 5 50:16 14:10
94 44 / MA [191] Adam Vankat 1982 CZE Altitudo 50:18 14:11
95 4 / MD [203] luděk zelený 1961 CZE DomaŽďár 50:19 14:12
96 28 / MB [134] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 50:38 14:32
97 5 / ZA [160] Daniela Strašilová 1988 CZE Kladno 50:44 14:38
98 29 / MB horolezec [401] Matouš Vojtěch 1974 CZE Too4Fun - Liberec 50:57 14:50
99 8 / MC [334] Michal KARLÍK 1964 CZE Loko Trutnov 51:00 14:53
100 1 / ZC [123] blanka paulů 1954 CZE Maratonstav Úpice 51:01 14:55
101 45 / MA [265] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 51:10 15:03
102 46 / MA horolezec [279] Ondřej Hausche 1987 CZE To Šarkán 51:11 15:05
(103) 46 / MA horolezec [326] Kuba Drahota 1985 CZE Přírodní včely 51:11 15:05
104 48 / MA horolezec [301] Tomáš Brzobohatý 1990 CZE 51:12 15:05
105 49 / MA horolezec [341] Tomáš Waisner 1991 CZE 51:14 15:07
106 9 / MC horolezec [200] Miloslav Zedník 1967 CZE Horoklub Mladá Boleslav 51:15 15:09
107 50 / MA [82] Štěpán Knapp 1996 CZE Bražecký mládenci 51:15 15:09
108 51 / MA horolezec [317] Martin Pirkl 1988 CZE HORO Česká Třebová 51:19 15:12
109 30 / MB [192] Roman Vašíček 1974 CZE Radvanice 51:20 15:13
110 10 / MC [193] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 51:24 15:17
111 5 / MD [186] Petr Tylecek 1960 CZE Apollo Bohumín 51:26 15:19
112 11 / MC horolezec [331] Jaroslav Nosek 1963 CZE LK Prachov 51:28 15:21
113 6 / MD [167] Jiří Šlégr 1954 CZE SK Autorest 51:39 15:32
114 52 / MA [19] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Poříčí 51:40 15:34
115 31 / MB [55] Ondrej HARKABUZ 1972 CZE Sezemice 51:41 15:35
116 7 / junior horolezec [105] Ondřej Maňhal 2000 CZE SKBU Trutnov 51:44 15:38
117 53 / MA [87] Tomáš Kraus 1984 CZE SK SUNNY GANG Plzeň 51:47 15:40
118 54 / MA horolezec [108] Vojtěch Mikulenka 1997 CZE Šumperk 51:51 15:44
119 12 / MC [244] Ladislav Dlab 1970 CZE Roztoky u Jilemnice 51:56 15:50
120 32 / MB [346] Petr Nývlt 1980 CZE Start Náchod 51:58 15:52
121 33 / MB horolezec [2] Pavel Baciák 1977 CZE Nechutná společnost 52:01 15:54
122 8 / junior [80] Dominik Kašpar 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 52:06 15:59
123 55 / MA horolezec [93] Ondřej Kuba 1984 CZE HO Přírodní vědy 52:09 16:02
124 4 / ZB horolezec [242] Eva Stoklasová 1975 CZE BATERCA 52:12 16:05
125 56 / MA horolezec [76] Lukáš Kábrt 1985 CZE Rtyně v Podkrkonoší 52:17 16:11
126 57 / MA horolezec [319] Jan Novotný 1990 CZE Pijatlon 52:17 16:11
127 13 / MC [151] Miloš Skalský 1967 CZE AC Náchod 52:19 16:12
128 34 / MB [92] Martin Křováček 1979 CZE VŠAK Chemie Praha 52:19 16:12
129 58 / MA [35] Milan Důrek 1991 CZE Velký Třebešov 52:26 16:20
130 59 / MA [30] Petr Dorazil 1986 CZE Jeseník n. O. 52:26 16:20
131 35 / MB horolezec [37] Martin Dvořák 1972 CZE HO TJ Sokol Stěžery 52:28 16:21
132 60 / MA horolezec [213] jakub Svoboda 1987 CZE Ekonom Praha outdoor 52:29 16:23
133 61 / MA horolezec [49] Bronislav Folwarczný 1984 CZE Ostrava Poruba 52:34 16:27
134 62 / MA horolezec [342] Libor Mališka 1982 CZE TJ Český Ráj 52:35 16:28
135 6 / ZA horolezec [295] Lucie Luštincová 1993 CZE Adidas Outdoor Team 52:36 16:29
136 14 / MC [189] michal valenta 1962 CZE prales tužín 52:37 16:31
137 63 / MA [33] Adam Duffek 1991 CZE HDF 52:38 16:32
138 64 / MA [209] Vít Zlámal 1995 CZE - 52:44 16:37
139 65 / MA horolezec [316] Martin Uřídil 1988 CZE Kotelna 52:46 16:40
140 36 / MB [127] Martin Pešta 1978 CZE BAKAKO Nová Paka 52:47 16:40
141 66 / MA horolezec [262] Jakub Dostál 1987 CZE Equilibrum Slackline 52:48 16:41
142 15 / MC horolezec [258] Miroslav Dědek 1971 CZE C.C.Koupák 52:49 16:42
143 7 / ZA [254] Alena Schejbalová 1993 CZE VK slavia Praha 52:50 16:43
144 67 / MA horolezec [78] Jan Karlec 1987 CZE Horní Počernice 52:58 16:52
145 37 / MB [237] Oldřich Dobiáš 1977 CZE VD Bosorka 53:01 16:55
146 8 / ZA [298] Iveta Vlčková 1983 CZE Hořičky 53:05 16:58
147 38 / MB [250] Daniel Melichar 1973 CZE HO Holešovice Praha 53:06 17:00
148 68 / MA horolezec [333] Lukáš Roupa 1982 CZE Sherpa Climb 53:15 17:08
149 69 / MA [95] Michal Kubíček 1990 CZE LIDR 53:21 17:14
150 70 / MA [45] Jan Flos 1985 CZE - 53:30 17:24
151 71 / MA horolezec [118] Václav Novotný 1982 CZE HO Skol 53:43 17:37
152 39 / MB [290] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 53:45 17:38
153 72 / MA horolezec [276] Tomáš Novák 1990 CZE HO Vrch 53:54 17:47
154 9 / ZA [255] Jana Adámková 1996 CZE Apache Loko Trutnov 54:12 18:05
155 16 / MC [284] Luc Tartier 1969 CZE 54:14 18:07
156 73 / MA [195] Lukáš Vlček 1985 CZE Rtyně v Podkrkonoší 54:14 18:07
157 74 / MA [206] Jindřich Zeman 1984 CZE Proseč 54:19 18:12
158 40 / MB [145] Matt Sandiford 1979 CZE Praha 54:20 18:13
159 75 / MA [54] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad Metují 54:21 18:14
160 1 / juniorky [231] Hana Bezděková 1998 CZE Rtyně v Podkrkonoší 54:21 18:15
161 76 / MA [204] Filip Zelený 1992 CZE Bražecký mládenci 54:25 18:19
162 77 / MA [248] David Pejšek 1987 CZE EarthSurvivor 54:33 18:26
163 41 / MB horolezec [66] Daniel Horyna 1974 CZE - 54:34 18:28
164 78 / MA horolezec [217] Tomáš Bohm 1982 CZE Runsport team 54:35 18:28
165 42 / MB horolezec [150] Petr Siročák 1978 CZE Tři křížky CF 54:37 18:31
166 10 / ZA [100] Eliška Lapčíková 1992 CZE Banáni Jeseník 54:42 18:35
167 9 / junior [241] Štěpán Stoklasa 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 54:44 18:37
168 11 / ZA horolezec [251] Kateřina Melicharová 1984 CZE Ho Holešovice Praha 54:48 18:41
169 17 / MC [154] Michal Smutný 1962 CZE Doudleby nad Orlicí 54:55 18:48
170 18 / MC [20] Karel Branda 1969 CZE Usti nad Labem 55:06 18:59
171 43 / MB horolezec [310] Dalibor Skácel 1973 CZE HO Ještěd 55:07 19:00
172 44 / MB [335] Petr Dolejší 1978 CZE VŠAK chemie Praha 55:09 19:02
173 45 / MB [164] Pavel Šedivý 1973 CZE SK Janské Lázně 55:14 19:07
174 2 / juniorky [9] Nikol Benešová 1999 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 55:18 19:12
175 79 / MA horolezec [339] Josef Straka 1990 CZE 55:25 19:18
176 80 / MA horolezec [163] Michal Šatra 1986 CZE Plzeň 55:30 19:23
177 81 / MA [109] Jacob Milek 1994 CZE Lazne Belohrad 55:33 19:26
178 46 / MB [32] MARCIN DUDZIŃSKI 1978 POL SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE 55:42 19:36
179 12 / ZA horolezec [52] Anna Grześkowiak 1982 POL Sudeckie Wycieczki Biegowe 55:44 19:38
180 82 / MA horolezec [340] Jan Holub 1990 CZE 55:49 19:43
181 83 / MA horolezec [293] Václav Zábranský 1989 CZE 56:03 19:56
182 13 / ZA horolezec [314] Veronika Feifrlíková 1989 CZE Vtahu 56:08 20:01
183 47 / MB [110] Ondřej Musil 1980 CZE Praha 56:09 20:02
184 84 / MA horolezec [148] Georges Siládi 1982 CZE Komárka 56:15 20:09
185 85 / MA horolezec [328] Martin Edr 1990 CZE 56:15 20:09
186 19 / MC horolezec [112] Petr Nádhera 1967 CZE Hradec Králové 56:21 20:14
187 48 / MB [230] Michal David 1977 CZE Trutnov 56:22 20:16
188 86 / MA [101] Miloslav Lenfeld 1990 CZE TuKaBel 56:37 20:31
189 87 / MA [351] Marek Stejskal 1993 CZE 56:39 20:32
190 5 / ZB [67] Jakub Hrůša 1976 CZE Bělý 56:40 20:33
191 88 / MA horolezec [137] David Pražák 1983 CZE HO Přírodní vědy 56:48 20:41
192 20 / MC horolezec [272] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 56:50 20:43
193 21 / MC [214] Rostislav Štěpánek 1969 CZE Horastep 56:53 20:46
194 22 / MC [234] Milan xyz???? 1962 CZE Sportovní centrum Dobrošov 56:54 20:48
195 49 / MB horolezec [349] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 57:14 21:07
196 14 / ZA [278] Andrea Teunerová 1988 CZE Velké Petrovice 57:15 21:08
197 15 / ZA horolezec [271] Eva Bahníková 1989 CZE HO Větrník 57:20 21:13
198 6 / ZB [260] Šárka Šimonová 1972 CZE 57:21 21:14
199 50 / MB horolezec [102] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 57:36 21:29
200 16 / ZA [282] Lýdie Stodolová 1986 CZE Nechanice 57:50 21:43
201 89 / MA horolezec [318] Marek Dvořák 1992 CZE HORO ČT 58:02 21:55
202 51 / MB horolezec [336] Jiří Synek 1974 CZE Amulet Rohozec Team 58:02 21:55
203 7 / ZB horolezec [135] Ivana Polakova 1979 CZE VSAK Punk 58:04 21:57
204 52 / MB horolezec [264] Václav Vestfál 1972 CZE HO Loko Teplice 58:07 22:00
205 90 / MA horolezec [321] Helmut von Bránik 1986 CZE DDR 58:13 22:07
206 3 / juniorky [197] Viktorie Vydrová 2000 CZE SK Janské Lázně 58:24 22:17
207 23 / MC [81] David Kašpar 1971 CZE SK Janské Lázně 58:26 22:20
208 10 / junior [212] Tomáš Horák 2001 CZE Trutnov 58:47 22:40
209 53 / MB horolezec [259] Karol Hovorka 1980 CZE LK Mšeno 58:48 22:42
210 11 / junior horolezec [297] Vojta Rubeš 2001 CZE 58:49 22:43
211 17 / ZA horolezec [233] Erika Kohoutová 1983 CZE Pozitivní nejistota 58:51 22:45
212 91 / MA [198] Marcin Wijas 1985 POL SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE 58:52 22:46
213 24 / MC [322] Vladimír Květoň 1968 CZE KVS Šumperk 58:52 22:46
214 54 / MB horolezec [348] Jiří Foltýn 1981 CZE 58:54 22:47
215 18 / ZA horolezec [26] Petra Cabalková 1988 CZE Pardubice 58:59 22:52
216 92 / MA horolezec [225] Rostislav Vilém 1996 CZE HO Vsetín 59:13 23:06
217 8 / ZB [48] Hana Fojtíková 1979 CZE Pasivity Zamberk 59:17 23:10
218 93 / MA [143] Tomáš Růžička 1985 CZE Pasivity Žamberk 59:19 23:12
219 55 / MB [98] Jan Kulda 1973 CZE TJ Sokol Olešnice 59:21 23:14
220 19 / ZA horolezec [253] Pavla Hovorková 1987 CZE 59:27 23:21
221 56 / MB [88] Martin Krejčí 1979 CZE HS Komárka 59:38 23:32
222 57 / MB [199] Łukasz Wrona 1981 POL Aktywny Walbrzych 59:44 23:37
223 94 / MA horolezec [86] Matus Kralik 1992 CZE HO Lokomotiva Brno 59:48 23:41
224 7 / MD [207] Jindřich Zeman 1958 CZE Proseč 59:54 23:47
225 95 / MA horolezec [338] Radim Feix 1989 CZE Tendom 01:00:07 24:01
226 2 / ZC [152] Jana Smutná 1962 CZE Doudleby nad Orlicí 01:00:10 24:03
227 20 / ZA horolezec [325] Zuzana Jasanská 1984 CZE HO Lezlabych 01:00:21 24:14
228 9 / ZB horolezec [97] Nelly Kudrova 1980 CZE Baterca 01:00:22 24:16
229 25 / MC [350] Vláďa Blažek 1971 CZE Bemaniax 01:00:29 24:22
230 58 / MB horolezec [215] Michal Polák 1980 CZE HO Dvůr Králové nad Labem 01:00:29 24:23
231 21 / ZA horolezec [156] markéta součková 1987 CZE RBZ Praha 01:00:47 24:41
232 59 / MB horolezec [307] Karel Mandík 1978 CZE Beal 01:00:56 24:49
233 22 / ZA horolezec [53] Jitka Güntherová 1988 CZE HO Beroun 01:01:10 25:04
234 23 / ZA [120] Tereza Nývltová 1996 CZE TuKaBel 01:01:25 25:19
235 60 / MB [40] Jan Dycka 1980 CZE Podkážek 01:01:29 25:22
236 10 / ZB horolezec [311] Marie Skácelová 1975 CZE HO Ještěd 01:01:37 25:30
237 26 / MC [47] Michal Fogl 1966 CZE Kunvald 01:01:37 25:30
238 61 / MB [345] Jiří Vít 1974 CZE Ho Vrchoviny 01:01:40 25:34
239 11 / ZB horolezec [323] Martina Krčová 1972 CZE Horal Šumperk 01:01:46 25:39
240 27 / MC [18] Martin Blažek 1971 CZE Wohnbau Trutnov 01:01:55 25:49
241 12 / ZB [324] Míla Bejdáková 1972 CZE SK Jánské Lázně 01:01:57 25:50
242 24 / ZA [211] Věra Ženožičková 1982 CZE Hronov 01:02:00 25:54
243 25 / ZA [330] Pavla Klicnarová 1988 CZE 01:02:01 25:55
244 12 / junior [69] Martin Hůlek 2000 CZE Nové Mšsto nad Metují 01:02:02 25:55
245 62 / MB [329] Jan Kvasnička 1980 CZE 01:02:03 25:56
246 4 / juniorky [302] Justina Hošková 2000 CZE ELITE SPORT BOSKOVICE 01:02:13 26:06
247 28 / MC horolezec [296] Petr Macek 1967 CZE 01:02:27 26:20
248 26 / ZA horolezec [169] Petra Šnapková 1985 CZE Tři křížky CF 01:02:29 26:22
249 5 / juniorky [305] Leona Kubasová 2004 CZE Maratonstav Úpice 01:02:42 26:35
250 96 / MA horolezec [306] Jakub Rak 1989 CZE Banda debilů 01:02:46 26:39
251 27 / ZA [142] Marta Romanow 1986 POL Wroclaw 01:02:58 26:51
252 63 / MB horolezec [243] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 01:03:09 27:02
253 97 / MA horolezec [347] David Životský 1982 CZE 01:03:16 27:09
254 98 / MA [103] Petr Liščinský 1984 CZE Olomouc 01:03:25 27:19
255 13 / ZB [187] Pavlína Uhlířová 1980 CZE Jablonec nad Nisou 01:03:35 27:28
256 29 / MC [281] Jan Sadílek 1967 CZE Bonbon Machov 01:03:37 27:30
257 28 / ZA [304] Alena Michálková 1991 CZE Broumov 01:03:41 27:34
258 99 / MA horolezec [257] Branislav Štukovský 1986 SVK Trenčín 01:03:55 27:49
259 14 / ZB [286] Jitka Kerteszova 1977 CZE 01:03:56 27:50
260 8 / MD [182] LUBOŠ ŠVÁCHA 1959 CZE SOKOL MŠENO 01:04:00 27:54
261 3 / ZC [8] Jolana Benešová 1969 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:04:16 28:09
262 4 / ZC [90] Eva Krumphanzlová 1971 CZE Odolov 01:04:20 28:13
263 29 / ZA horolezec [269] Jana Brožová 1983 CZE 01:04:29 28:23
264 5 / ZC [280] Dagmar Hauschková 1965 CZE Police nad Metují 01:04:33 28:26
265 6 / ZC [147] Jana Schöppelová 1967 CZE Kladno 4, Rozdělov 01:04:50 28:43
266 100 / MA [227] Petr Jireček 1988 CZE Janov 01:05:06 29:00
267 30 / ZA [177] Monika Štolbová 1988 CZE Cup of Tea 01:05:09 29:03
268 9 / MD [337] Jan Martinec 1959 CZE 01:05:11 29:05
269 101 / MA horolezec [288] Jan Rak 1987 CZE ŘÍZCI PAVLIŠOV 01:05:22 29:16
270 31 / ZA [58] Žaneta Havalcová 1983 CZE MP Praha 01:05:38 29:32
271 32 / ZA [28] Lenka Čermáková 1986 CZE Pardubice 01:06:10 30:03
272 30 / MC [107] Mirosław Mikołajczyk 1967 POL MUKN Pod Stróżą. 01:06:10 30:03
273 102 / MA [210] Martin Žalud 1996 CZE Praha 9 01:06:27 30:21
274 6 / juniorky [196] Barbora Vobořilová 1999 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:06:45 30:38
275 10 / MD horolezec [158] Otakar Srovnal 1942 CZE Lokomotiva Zábřeh 01:06:52 30:45
276 15 / ZB horolezec [65] Marie Hornychová 1980 CZE Spartak Police nad Metují 01:07:11 31:04
277 33 / ZA [139] Anna Prostředníková 1984 CZE HOVRCH 01:07:18 31:12
(278) 103 / MA horolezec [138] Jan Prostředník 1983 CZE HOVRCH 01:07:18 31:12
279 34 / ZA [315] Hana Davídková 1990 CZE Alternátor Besedice 01:07:21 31:15
280 104 / MA horolezec [226] Samuel Adámek 1992 CZE HO Vsetín 01:07:25 31:19
281 35 / ZA [201] Vendula Zedníková 1991 CZE Ocún - Bemaniax Madbike 01:07:28 31:22
282 31 / MC [6] Marian Beke 1964 CZE Křivoklát 01:07:57 31:51
283 105 / MA [352] Ralf Janek 1993 CZE 01:08:17 32:10
284 13 / junior [245] Adam Jahelka 2003 CZE Olfin car Ski Team 01:08:19 32:12
285 36 / ZA [228] Jana Páslerová 1985 CZE M.C.Metuje 01:08:39 32:32
286 16 / ZB [246] Jana Žaludová 1979 CZE SPB Dubový Háj 01:08:50 32:44
287 37 / ZA [252] Barbora Mičková 1986 CZE 01:08:52 32:45
288 38 / ZA [38] Helena Dvořáková 1985 CZE Písek 01:08:54 32:48
289 14 / junior horolezec [220] Václav Opletal 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:09:33 33:27
290 39 / ZA horolezec [208] Jana Zemanova 1986 CZE Brno 01:10:45 34:38
291 7 / ZC [27] Iva Cabalková 1968 CZE Jaroměř 01:10:48 34:42
292 40 / ZA [202] Lucie Zelená 1994 CZE Broumov 01:10:54 34:47
293 64 / MB [261] Jiří Hamáček 1973 CZE Broumov 01:10:57 34:50
294 41 / ZA horolezec [96] Nina Kuderjava 1991 GER Heidenau 01:11:35 35:28
295 65 / MB [168] Aleš Šmejda 1976 CZE Pardubice 01:12:00 35:53
296 17 / ZB horolezec [74] Vladimíra Javůrková 1977 CZE HO Vítkovice 01:12:13 36:06
297 106 / MA [332] Jiří Vlk 1982 CZE Vernéřovice 01:12:44 36:38
298 107 / MA [94] Martin Kubecek 1987 CZE Bišofštajn 01:13:45 37:38
299 42 / ZA [70] Irena Chaloupková 1983 CZE Bisofštajn 01:13:50 37:43
300 66 / MB [44] Michal Flégl 1980 CZE Trutnov 01:13:51 37:44
301 43 / ZA [289] Růženka Heřmanová 1993 CZE ŘÍZCI PAVLIŠOV 01:14:10 38:03
302 7 / juniorky [4] Zuzana Bednářová 2000 CZE Šneci na Max 01:15:18 39:11
303 8 / ZC [176] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 01:15:44 39:38
304 8 / juniorky horolezec [221] Monika Hrušková 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:17:02 40:56
305 9 / ZC [291] Irena Zámečníková 1971 CZE Svoboda nad Úpou 01:17:20 41:13
306 32 / MC [240] Stanislav Lanta 1963 CZE Velké Poříčí 01:17:41 41:35
307 18 / ZB [1] Alena Aksamitová 1973 CZE HO LOKO Pardubice 01:17:44 41:38
308 19 / ZB [14] Eva Berná 1976 CZE Run4fun 01:17:55 41:49
309 9 / juniorky horolezec [222] Anna Kumbárová 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:20:42 44:35
310 108 / MA [144] Týna Ryba 1995 CZE Mníšek u Liberce 01:20:45 44:39
311 15 / junior horolezec [224] Ondřej Houdek 1999 CZE HO.Vsetín 01:25:29 49:22
312 10 / juniorky horolezec [223] Eliška Trčálková 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:26:15 50:09
313 11 / juniorky horolezec [218] Simona Šarmanová 2005 CZE 155. HO Vsetín 01:26:58 50:52
314 10 / ZC horolezec [113] Hana Nádherová 1968 CZE Hradec Králové 01:45:03 01:08:56
(315) 12 / juniorky [5] Bára Bejdáková 1999 CZE SK Janské Lázně

výsledková listina BUFO BABY CROSS

start ~ 09:40:02

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / st.zaci [469] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují 05:16 00:00
2 1 / ml.zakyne [479] Natálie Plná 2004 CZE BKL Machov 05:28 00:12
3 1 / minizaci [457] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL MACHOV 05:32 00:16
4 2 / st.zaci [467] Adam Werner 2003 CZE Spartak Police nad Metují 05:38 00:22
5 1 / ml.zaci [480] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:40 00:24
6 2 / minizaci [476] Ondřej Souček 2006 CZE Batňovice 05:42 00:26
7 3 / minizaci [488] Filip Hrubý 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:44 00:28
8 2 / ml.zakyne [484] Gabriela Malá 2005 CZE Maratonstav Úpice 05:45 00:29
9 2 / ml.zaci [492] Oliver Horyna 2005 CZE - 05:48 00:32
10 4 / minizaci [475] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:49 00:33
(11) 4 / minizaci [462] Filip Honegr 2007 CZE Jiskra Hořice 05:49 00:33
12 3 / st.zaci [451] Šimon Tintěra 2003 CZE Hospul 05:56 00:40
13 3 / ml.zakyne [485] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 06:00 00:44
14 1 / minizakyne [496] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 06:01 00:45
15 3 / ml.zaci [449] Tomáš Folc 2005 CZE SK Janské Lázně 06:01 00:45
16 4 / ml.zaci [487] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 06:04 00:48
17 4 / ml.zakyne [498] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 06:04 00:48
(18) 5 / ml.zaci [491] Denis Horyna 2005 CZE - 06:04 00:48
19 5 / ml.zakyne [483] Magdalena Malátová 2004 CZE ŠSK Újezd nad lesy 06:05 00:49
20 6 / ml.zaci [461] Šimon Krumhanzl 2005 CZE Odolov 06:11 00:55
21 6 / minizaci [434] Ondřej Stoklasa 2006 CZE Olfin Ca ski team Trutnov 06:13 00:57
22 7 / minizaci [460] Mateo Tartier 2007 CZE 06:14 00:58
23 7 / ml.zaci [464] Kryštof Jahelka 2005 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 06:28 01:12
24 2 / minizakyne [486] Štěpánka KOHLOVÁ 2007 CZE Růža Bike KIDS 06:33 01:17
25 3 / minizakyne [452] Bára Tintěrová 2006 CZE Laurich 06:34 01:18
26 6 / ml.zakyne [455] Adéla Skácelová 2004 CZE HO Ještěd 06:41 01:25
27 4 / minizakyne [478] Adéla Pohlová 2007 CZE Spartak Police nad Metují 06:42 01:26
28 5 / minizakyne [465] Klára Vojtíková 2007 CZE Sokol Brandýs n. L. 06:44 01:28
29 8 / minizaci [472] Petr Šimůnek 2006 CZE Jablonec nad Nisou 06:46 01:30
30 6 / minizakyne [471] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 06:46 01:30
31 9 / minizaci horolezec [494] Olda Hornych 2009 CZE Spartak Police nad Metují 06:47 01:31
32 7 / minizakyne [477] Matylda Pohlová 2009 CZE Spartak Police nad Metují 06:50 01:34
33 10 / minizaci [489] Martin Hrouda 2006 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 06:56 01:40
34 11 / minizaci [435] Vítek Dobrovský 2007 CZE 06:57 01:41
35 8 / minizakyne [458] Johana Krumphanzlová 2007 CZE Odolov 06:59 01:43
36 9 / minizakyne [470] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 07:03 01:47
37 10 / minizakyne [459] Jolana Tartier 2006 CZE 07:04 01:48
38 12 / minizaci [448] Matěj Tomasů 2010 CZE 07:06 01:50
39 13 / minizaci [453] Jan Skácel 2009 CZE HO Ještěd 07:07 01:51
40 11 / minizakyne [473] Anežka Ševčíková 2008 CZE Hvězda Pardubice 07:10 01:54
41 8 / ml.zaci [433] Matěj Vojtěch 2005 CZE Liberec 07:13 01:57
42 12 / minizakyne [463] Tereza Vojtíková 2009 CZE Sokol Brandýs n. L. 07:14 01:58
43 13 / minizakyne [443] Emma Šarlota Šimková 2011 CZE 07:14 01:58
44 7 / ml.zakyne [454] Kateřina Skácelová 2005 CZE HO Ještěd 07:17 02:01
45 14 / minizakyne [456] Sabina Kubasová 2006 CZE 07:22 02:06
46 14 / minizaci [490] David Hrouda 2006 CZE Sportovní akademie Šp.Mlýn 07:27 02:11
47 15 / minizaci [446] Aleš Polidor 2009 CZE KSB Benátkz nad Jizerou 07:34 02:18
48 8 / ml.zakyne [474] Nikola Stilzová 2004 CZE Chvaleč 07:37 02:21
49 15 / minizakyne [445] Martina Stínková 2007 CZE 07:39 02:23
50 1 / st.zakyne [466] Jitka Žáková 2002 CZE Chvaleč 07:40 02:24
51 16 / minizaci [444] Jan Stínka 2010 CZE 07:40 02:24
52 17 / minizaci [447] Mikolaj Romanow 2008 POL 07:40 02:24
53 18 / minizaci horolezec [493] Ivan Hornych 2011 CZE Spartak Police nad Metují 09:12 03:56
54 19 / minizaci [450] Stela Tomasů 2013 CZE 12:33 07:17
55 16 / minizakyne [495] Laura Horníková 2014 CZE Náchod 14:39 09:23