Žernovský bajk

16.06.2018 Žernov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předzávod (odrážedla 200m) celkem: 13, muži : 10, ženy: 3, kluci: 10, holky: 3 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) kluci celkem: 37, muži : 36, ženy: 1, K7: 18, K9: 18, H7: 0, H9: 1, R: 0 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) holky celkem: 14, muži : 0, ženy: 14, K7: 0, K9: 0, H7: 8, H9: 6, R: 0 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) kluci celkem: 19, muži : 19, ženy: 0, M12: 19, Z12: 0 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) holky celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, M12: 0, Z12: 9 [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) celkem: 97, muži : 97, ženy: 0, M18: 1, M29: 14, M39: 22, M49: 38, M59: 16, M60: 6, B100: 0 [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) celkem: 20, muži : 7, ženy: 13, M16: 5, M70: 2, Z16: 0, Z18: 1, Z39: 10, Z40: 2 [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) celkem: 22, muži : 16, ženy: 6, M14: 10, Fitness: 9, Z14: 3 [html] [pdf]

startovní listina Předzávod (odrážedla 200m)

start ~ 13:30:00 , přihlášeno: 13 účastníků ( 10 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [93] Balcar František CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 2015
kluci [90] Balcar Vojtěch CZE Náchod 2014
kluci [114] Blážo Rudolf CZE Černožice 2016
holky [146] Hanušová Kateřina CZE Lhota pod Hořičkami 2015
kluci [123] Holata Jan CZE DLNK dream team 2015
kluci [142] Jansa Dominik CZE Palomino hobby team 2015
kluci [159] JOubil Matěj CZE ČEská Skalice 2015
holky [109] Kočová Natálie CZE TJ Sokol Žernov 2015
kluci [127] Kolaja Jaromír CZE Kupkolo MTB Trilogy 2015
kluci [125] Laštůvka Marek CZE Rtyně v Podkrkonoší 2016
holky [118] Staňková Barbora CZE ČEská Skalice 2015
kluci [145] Sulzbacher Lucas CZE Pitrs bikes 2015
kluci [140] Záhrobský Jiří CZE Nové Město nad Metují 2015

startovní listina dětský závod A (1 okruh) kluci

start ~ 14:02:12 , přihlášeno: 37 účastníků ( 36 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
K7 [117] Balcar Matěj CZE SK Nové Město nad Metují 2011
K7 [91] Bernard Lukáš CZE Hronov 2011
K9 [108] brejcha Šimon CZE Česká skalice 2009
K9 [135] Červinka Tomáš CZE Česká Skalice 2009
K9 [136] Dědek Tadeáš CZE Praskačka 2009
K7 [99] duff Samuel CZE Červený Kostelec 2012
K7 [165] Elich Ondřej CZE Apache Loko Trutnov 2012
K9 [128] Holan Matěj CZE carla.kupkolo.cz 2009
K7 [51] Holas Matyáš CZE Slatina nad Úpou 2012
K9 [124] Jiroušek Michal CZE ČErvený Kostelec 2009
K7 [ ] John Jan CZE S-Sport Hronov 2011
K9 [52] jungwirth lukáš CZE česká skalice 2009
K9 [52] jungwirth lukáš CZE česká skalice 2009
K7 [149] Kellner Patrik CZE tři dva 1 2013
K7 [130] Kohoutek Adam CZE Pitrs bikes 2011
K7 [68] Kolaja Bedřich CZE Slavia Liberec Orienteering 2013
K7 [153] Košek Matěj CZE Hradec Králové 2011
K7 [154] KOšek Tomáš CZE Hradec Králové 2011
H9 [122] Lelková Dorotka CZE Čolek Team Červený Kostelec 2010
K9 [161] Línek Albert CZE DLNK dream team 2009
K7 [ ] Marek Antonín CZE Chvalkovice 2012
K9 [23] Mervart Vojtěch CZE Česká Skalice 2010
K9 [55] Pešek Štěpán CZE TJ Sokol Žernov 2010
K7 [105] Řehák Adam CZE Rehaklegal 2012
K7 [119] Staněk Ondřej CZE Termyt Maraton team 2013
K7 [ ] Sulzbacher Lucas CZE Pitrs bikes 2014
K9 [144] Sulzbacher Vojta CZE Pitrs bikes 2010
K7 [57] Šatný Michal CZE Žernov 2012
K9 [103] Škalda Jan CZE SK Dobré 2009
K9 [102] škalda Josef CZE Červená hora 2009
K9 [100] škalda Tomáš CZE Červená hora 2010
K9 [76] Špreňar Jan CZE Sokol Žernov 2009
K9 [151] Švec Matěj CZE Chvalkovice 2010
K9 [72] Teufel Jakub CZE čEská Skalice 2009
K7 [104] Tuček Matěj CZE Pitrs bikes 2012
K9 [69] Vágenknecht Matěj CZE Sokol Žernov 2009
K7 [141] záhrobský Jan CZE Nové Město nad Metují 2013

startovní listina dětský závod A (1 okruh) holky

start ~ 14:03:12 , přihlášeno: 14 účastníků ( 0 mužů, 14 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
H7 [116] Balcarová Nela CZE Vrchoviny 2014
H9 [88] Balcarová Radka CZE Náchod 2009
H7 [80] Bořková Ema CZE FC Ležák Česká Skalice 2011
H7 [137] Dědková Natálie CZE Dobruška 2012
H9 [166] Elichová Noemi CZE Apache Loko Trutnov 2009
H7 [147] Hanušová Lenka CZE Lhota pod Hořičkami 2012
H9 [126] Holanová Anežka CZE carla kupkolo.cz 2009
H9 [53] Kráčmarová Anna CZE BKL Machov 2009
H7 [54] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
H9 [157] Mejstríková Amálie CZE Hradec Králové 2010
H7 [158] Mejstríková Rozálie CZE Hradec Králové 2012
H7 [106] Melišíková Viktorie CZE BMC Pavlišov 2011
H7 [56] Pešková Eliška Gabriela CZE TJ Sokol Žernov 2014
H9 [138] Rusová Veronika CZE S-Sport Hronov 2008

startovní listina dětský závod B (2 okruhy) kluci

start ~ 14:30:24 , přihlášeno: 19 účastníků ( 19 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M12 [87] Balcar Miroslav CZE Náchod 2007
M12 [59] Frencl Dominik CZE Pitrs bikes 2007
M12 [60] Frencl Patrik CZE Pitrs bikes 2008
M12 [78] Hanuš Lukáš CZE Vella team Náchod 2008
M12 [61] Holas Štěpán CZE Slatina nad Úpou 2006
M12 [83] Janovský Tomaš CZE Kramolna 2008
M12 [74] John Antonin CZE S-Sport Hronov 2008
M12 [113] Kábrt Kryštof CZE Apache Loko Trutnov 2007
M12 [62] kolář kristian CZE praha 2007
M12 [111] Kubišta Kryštof CZE Hokejky Nové Město nad Metují 2006
M12 [112] Kubišta Mikuláš CZE Hokejky Nové Město nad Metují 2007
M12 [98] Pilc David CZE ČEská Skalice 2006
M12 [81] Pivokonský Tomáš CZE ČEská Skalice 2008
M12 [64] Rieger Marek CZE MTB Spartak Vrchlabí 2007
M12 [139] Rus Ondřej CZE S-Sport Hronov 2006
M12 [65] Saidl Filip CZE Pitrs bikes 2006
M12 [66] Šretr Michal CZE S-Sport Hronov 2008
M12 [162] Ticháček Petr CZE Dragons Trutnov 2006
M12 [168] Veverka Jan CZE SPRINT Česká Skalice 2008

startovní listina dětský závod B (2 okruhy) holky

start ~ 14:31:23 , přihlášeno: 9 účastníků ( 0 mužů, 9 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Z12 [58] Exnarová Vendula CZE MTB Spartak Vrchlabí 2006
Z12 [82] Kubecová Nikol CZE ČEská Skalice 2007
Z12 [155] Langová Andrea CZE Apache Loko Trutnov 2006
Z12 [132] Piechová Sofie CZE Apache LOKO Trutnov 2007
Z12 [148] Rýdlová Barbora CZE Gymnáziu Náchod prima A 2006
Z12 [67] Šretrová Lucie CZE SKI Police nad Metují 2006
Z12 [75] Šulcová Adéla CZE S- Sport Hronov 2006
Z12 [150] Švecová Viktorie CZE Chvalkovice 2006
Z12 [73] Teufelová Anna CZE Česká Skalice 2007

startovní listina hlavní závod A (3 okruhy)

start ~ 16:00:00 , přihlášeno: 97 účastníků ( 97 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M39 [193] Bajer Jiří CZE BAKAKO Nová Paka 1980
M49 [4] Balcar Aleš CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 1977
M39 [115] Balcar Ondřej CZE Vrchoviny 1984
M60 [170] beran oldrich CZE Pitrs bikes 1950
M59 [172] Bernard Karel CZE INS Atelier Náchod 1967
M39 [207] Bezděk Pavel CZE Rtyně v Podkrkonoší 1986
M39 [216] Bouček Lukáš CZE Nový Bydžov 1981
M39 [2] Bubílek Michal CZE Kellys Bikeranch Team 1986
M49 [200] Bujárek Vlastimil CZE Hradec Králové 1970
M49 [196] Cupal Jakub CZE Praha 4 1975
M59 [215] Čada Tomas CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1964
M29 [5] Čáslavský Jakub CZE Trutnov 1995
M59 [191] Černý Martin CZE Vella Team 1964
M39 [163] Dědek Martin CZE Dobruška 1981
M60 [190] Doležal Luboš CZE Cyklo Tony 1954
M29 [71] Ďuriška Jan CZE Náchod 1995
M39 [184] Efler Martin CZE ČEská Skalice 1981
M59 [204] Elich Jiří CZE Apache Loko Trutnov 1964
M29 [6] Frencl Martin CZE Pitrs bikes 1990
M39 [ ] Fulka Jan CZE Pitrs bikes 1988
M49 [7] Gebrt Michal CZE CUBE Pejcha HK 1972
M49 [86] Gráfenský Antonín CZE Náchod 1978
M49 [8] Hanuš Jiří CZE vella team 1972
M49 [9] Hlavatý Milan CZE Symbio+ CE.Energy 1972
M49 [10] Holata Roman CZE DLNK dream team 1975
M49 [11] Holomek Petr CZE Náchod 1973
M49 [85] Holubec Radek CZE RHM-moto 1973
M59 [206] Hovorka Jan CZE DLNK TEAM - THE BEST OF 1959
M49 [212] Jančík Ladislav CZE jancik.biz 1974
M39 [ ] Jero Miroslav CZE Kasper Swix Team Trutnov 1984
M29 [12] Kábrt Daniel CZE Sokol Studnice 1998
M39 [179] Kadaník Jan CZE Odd. klub 1981
M39 [3] Kaněra Michal CZE GHOST team 1986
M39 [199] Klimeš Václav CZE Náchod 1981
M59 [13] Koblasa Jiří CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 1965
M29 [174] Koblížek Michal CZE Herostore 1992
M49 [131] Kohoutek Petr CZE Blue Fly 1975
M49 [14] Koller Ladislav CZE MTB Heřmánkovice 1977
M49 [ ] Kopecký Lukáš CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1978
M59 [15] Kosek Josef CZE MTB Heřmánkovice 1963
M29 [16] Kostelecký Filip CZE Bikehome 1995
M49 [171] Kostelecký Vladimír CZE Vella team Náchod 1970
M49 [156] Košek Jan CZE Hradec Králové 1974
M59 [17] Krejsar Jiří CZE INS Atelier Náchod 1962
M49 [18] Kubec Jiří CZE Cyklo Tony 1977
M59 [ ] Květoň Roman CZE Praha 1962
M39 [19] Laštůvka Martin CZE Cyklo Tony 1980
M29 [20] Lenzing Michal CZE Trutnov 1996
M49 [160] Línek David CZE DLNK dream team 1974
M60 [ ] Lívanec Jiří CZE Praha 13 1958
M18 [198] Luštinec Filip CZE Apache Bike Team Úpice 2001
M29 [21] Maršík Martin CZE FBC Hvězdy Česká Skalice 1997
M29 [22] Martin Jiří CZE Nachod 1990
M29 [197] Melichar Jakub CZE Úpice 1994
M39 [63] Mervart Jiří CZE Česká Skalice 1980
M29 [169] Michalec Petr CZE Pitrs bikes 1995
M59 [213] Mikšovský Martin CZE BPC 1968
M49 [25] Mojžíš Jaromír CZE Zlíč, Česká Skalice 1974
M29 [24] mojžíš josef CZE Apache Loko Trutnov 1999
M59 [94] Mojžíš Libor CZE Vella team Náchod 1968
M49 [202] Mráz Vít CZE INS Atelier Náchod 1974
M39 [26] Nehyba Michal CZE Bikehome 1980
M49 [ ] Onuszkanicz Paweł CZE FAMILY BIKE TEAM 1975
M60 [203] Pajer Stanislav CZE Velký Trebesov 1958
M59 [208] Pavlíček Jaroslav CZE Velká Jesenice 1966
M49 [178] Petřík Petr CZE Bohuslavice 1969
M59 [ ] Pfeifer Jiří CZE Cyklo Tony Náchod 1959
M49 [133] Piech Radovan CZE Česká Skalice 1976
M49 [101] Pražák Radek CZE JKF Jaroměř 1973
M39 [70] Průša Zdeněk CZE Náchod 1979
M39 [195] Rejfa Josef CZE Luže 1985
M60 [181] Roleček miloš CZE BALONY.EU 1954
M49 [92] Rydlo Radek CZE Radek Rydlo čalounictvi 1977
M60 [177] Slabý Jiří CZE CTM SILVINI R2 Sport 1956
M49 [27] Slavík Karel CZE MTB Spartak Vrchlabí 1974
M29 [175] Spurný Tomáš CZE P4 - Kunratice 1989
M39 [ ] Staněk Martin CZE Termyt Byke Team 1980
M39 [180] Strnad Aleš CZE Bitters Superior Cyklofit team 1986
M49 [205] Strnad Marek CZE Pivní Fond 1972
M49 [143] Sulzbacher Petr CZE Pitrs bikes 1975
M29 [28] Swaczyna Adam CZE NÁCHOD 1992
M39 [164] Škoda Petr CZE INS Atelier Náchod 1983
M59 [77] Špreňar Miloslav CZE Sokol Žernov 1963
M59 [77] Špreňar Miloslav CZE Sokol Žernov 1963
M39 [189] Šťastný Roman CZE Rockmachine-Cyklomax 1979
M49 [188] Šupich Martin CZE Wikov 1977
M49 [79] Trejtnar Pavel CZE Hradec Králové 1973
M49 [176] Truhlář Jan CZE HSK - cycling team 1977
M49 [29] Tříska Lukáš CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1977
M49 [187] Vít Pavel CZE Vella team Náchod 1971
M49 [211] Vlček Roman CZE TJ Sokol Olešnice 1974
M49 [30] Voborník Miloš CZE Bohuslavice 326 1969
M49 [183] Vokoun Jiří CZE Červený Kostelec 1972
M49 [31] Voleský Miloš CZE MILDATEAM 1972
M39 [185] Záliš Jiří CZE Pítrs bikes 1988
M59 [32] Zelený Petr CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 1960
M49 [33] Žibřid Pavel CZE INS Atelier Náchod 1973

startovní listina hlavní závod B (2 okruhy)

start ~ 16:00:00 , přihlášeno: 20 účastníků ( 7 mužů, 13 žen) všechny ženské kategorie + kadeti a muži nad 70 let

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Z39 [89] Bernardová Tereza CZE Hronov 1983
Z39 [110] duffová Ivana CZE Maratonstav Úpice 1981
M16 [34] Exnar Filip CZE MTB Spartak Vrchlabí 2003
M16 [35] Hanč Vojtěch CZE MTB Spartak Vrchlabí 2003
Z39 [194] Hanušová Kamila CZE Lhota pod Hořičkai 1983
Z39 [121] Hanušová Marie CZE Mezilečí 1995
Z18 [201] Hanušová Natálie CZE Pitrs bikes 2000
M70 [1] Jiránek Jaroslav CZE GHOST MOJEKOLO 1948
M16 [ ] Lauryn Radek CZE Teplice nad Metují 1997
M70 [36] Lehotsky Jiri CZE CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 1948
M16 [37] Lelek Matyáš CZE Čolek Team Červený Kostelec 2003
Z40 [214] Mikšovská Kateřina CZE BPC 1969
Z40 [134] Piechová Petra CZE ČEská Skalice 1976
Z39 [38] Říhová Kristýna CZE Zbyslav 1994
Z39 [ ] Schmidtová Tereza CZE Pardubice 1991
Z39 [182] Štěpanovská Eva CZE Polanský Bike and Run 1994
M16 [39] Teichman Tomáš CZE MTB Spartak Vrchlabí 2003
Z39 [40] Vogelová Dagmar CZE Cyklo Klub Bendl 1991
Z39 [41] Zeisková Markéta CZE Rajbas klub Náchod 1998
Z39 [42] Zítková Radka CZE Run4run 1988

startovní listina hlavní závod C (1 okruh)

start ~ 16:00:00 , přihlášeno: 22 účastníků ( 16 mužů, 6 žen) kategorie žáků + fitnes (dospělí na zkoušku)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M14 [192] Bajer Jan CZE BAKAKO Nová Paka 2005
Fitness [210] Balcar Jiří CZE TJ Start Náchod 2003
Fitness [209] Balcar Pavel CZE HO Náchod 1972
Fitness [97] Balcarová Ilona CZE Náchod 1978
Fitness [96] Borková Andrea CZE FC Ležák Česká Skalice 1976
Fitness [167] Bořek David CZE FC Ležák Česká Skalice 1975
Fitness [186] Červinka Josef CZE ČErvená Hora 1938
M14 [43] Holas Vojtěch CZE Slatina nad Úpou 2004
M14 [ ] Jindřišek Martin CZE MTB Spartak Vrchlabí 2004
M14 [129] Jiroušek Radek CZE Červený Kostelec 2004
Fitness [45] jungwirth stanislav CZE česká skalice 1975
M14 [46] Koblasa Jiří CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 2004
M14 [84] Kubec Jakub CZE ČEská Skalice 2004
Fitness [173] kubištová Jana CZE Nové Město nad Metují 1975
Z14 [47] Nováková Karla CZE MTB Spartak Vrchlabí 2005
Z14 [48] Peterková Eliška CZE MTB Spartak Vrchlabí 2005
M14 [44] Rieger (mimo pořadí) Marek CZE TJ Spartak Vrchlabí 2007
Fitness [107] řehák David CZE Řehák team 1968
M14 [49] Skalický Jakub CZE MTB Spartak Vrchlabí 2004
Z14 [152] Sulzbacherová Martina CZE Pitrs bikes 2005
M14 [50] Šubrt Jan CZE MTB Spartak Vrchlabí 2005
M14 [120] Vošický Vojtěch CZE Hradec Králové 2005