Žernovský bajk

16.06.2018 Žernov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předzávod (odrážedla 200m) celkem: 12, muži : 9, ženy: 3, kluci: 9, holky: 3 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) kluci celkem: 31, muži : 31, ženy: 0, K7: 11, K9: 17, H7: 0, H9: 0, R: 0, [m]5: 3 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) holky celkem: 14, muži : 0, ženy: 14, K7: 0, K9: 0, H7: 6, H9: 5, R: 0, [k]10: 1, [k]4: 2 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) kluci celkem: 19, muži : 19, ženy: 0, M12: 19, Z12: 0 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) holky celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, M12: 0, Z12: 9 [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) celkem: 86, muži : 86, ženy: 0, M18: 1, M29: 14, M39: 16, M49: 35, M59: 13, M60: 5, B100: 2 [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) celkem: 15, muži : 3, ženy: 12, M16: 2, M70: 1, Z16: 0, Z18: 1, Z39: 9, Z40: 2 [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) celkem: 20, muži : 14, ženy: 6, M14: 7, Fitness: 9, Z14: 3, [m]11: 1 [html] [pdf]

výsledková listina Předzávod (odrážedla 200m)

start ~ 13:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / kluci [127] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy
2 2 / kluci [90] Vojtěch Balcar 2014 CZE Náchod
3 3 / kluci [93] František Balcar 2015 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují
4 4 / kluci [140] Jiří Záhrobský 2015 CZE Nové Město nad Metují
5 5 / kluci [145] Lucas Sulzbacher 2015 CZE Pitrs bikes
6 1 / holky [146] Kateřina Hanušová 2015 CZE Lhota pod Hořičkami
7 2 / holky [109] Natálie Kočová 2015 CZE TJ Sokol Žernov
8 6 / kluci [125] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší
9 3 / holky [118] Barbora Staňková 2015 CZE ČEská Skalice
10 7 / kluci [159] Matěj JOubil 2015 CZE ČEská Skalice
11 8 / kluci [114] Rudolf Blážo 2016 CZE Černožice
12 9 / kluci [123] Jan Holata 2015 CZE DLNK dream team

výsledková listina dětský závod A (1 okruh) kluci

start ~ 14:02:12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / K9 [144] Vojta Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes 06:04 00:00
2 1 / K7 [130] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 06:36 00:32
3 2 / K9 [128] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 06:44 00:39
4 3 / K9 [135] Tomáš Červinka 2009 CZE Česká Skalice 07:11 01:06
5 4 / K9 [161] Albert Línek 2009 CZE DLNK dream team 07:11 01:06
6 5 / K9 [103] Jan Škalda 2009 CZE SK Dobré 07:52 01:47
7 6 / K9 [76] Jan Špreňar 2009 CZE Sokol Žernov 07:57 01:52
8 7 / K9 [52] lukáš jungwirth 2009 CZE česká skalice 08:02 01:58
9 8 / K9 [72] Jakub Teufel 2009 CZE čEská Skalice 08:09 02:04
10 9 / K9 [151] Matěj Švec 2010 CZE Chvalkovice 08:48 02:43
11 10 / K9 [100] Tomáš škalda 2010 CZE Červená hora 09:03 02:58
12 11 / K9 [102] Josef škalda 2009 CZE Červená hora 09:11 03:06
13 2 / K7 [154] Tomáš KOšek 2011 CZE Hradec Králové 09:22 03:17
14 3 / K7 [117] Matěj Balcar 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 09:35 03:30
15 4 / K7 [153] Matěj Košek 2011 CZE Hradec Králové 09:48 03:43
16 5 / K7 [99] Samuel duff 2012 CZE Červený Kostelec 10:26 04:21
17 12 / K9 [124] Michal Jiroušek 2009 CZE ČErvený Kostelec 10:30 04:26
18 6 / K7 [104] Matěj Tuček 2012 CZE Pitrs bikes 10:31 04:26
19 1 / [m]5 [141] Jan záhrobský 2013 CZE Nové Město nad Metují 11:04 04:59
20 7 / K7 [91] Lukáš Bernard 2011 CZE Hronov 11:20 05:15
21 13 / K9 [55] Štěpán Pešek 2010 CZE TJ Sokol Žernov 11:30 05:26
22 14 / K9 [69] Matěj Vágenknecht 2009 CZE Sokol Žernov 12:14 06:09
23 15 / K9 [122] Dorotka Lelková 2010 CZE Čolek Team Červený Kostelec 12:40 06:35
24 16 / K9 [108] Šimon brejcha 2009 CZE Česká skalice 13:06 07:01
25 2 / [m]5 [149] Patrik Kellner 2013 CZE tři dva 1 13:11 07:06
26 8 / K7 [165] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 13:29 07:24
27 3 / [m]5 [119] Ondřej Staněk 2013 CZE Termyt Maraton team 14:17 08:12
28 9 / K7 [57] Michal Šatný 2012 CZE Žernov 14:24 08:20
29 10 / K7 [51] Matyáš Holas 2012 CZE Slatina nad Úpou 15:55 09:50
30 11 / K7 [105] Adam Řehák 2012 CZE Rehaklegal 16:11 10:06
31 17 / K9 [136] Tadeáš Dědek 2009 CZE Praskačka 16:47 10:43

výsledková listina dětský závod A (1 okruh) holky

start ~ 14:03:12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / H9 [126] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 06:59 00:00
2 2 / H9 [53] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 07:20 00:20
3 1 / [k]10 [138] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov 08:22 01:23
4 3 / H9 [88] Radka Balcarová 2009 CZE Náchod 08:41 01:42
5 1 / H7 [147] Lenka Hanušová 2012 CZE Lhota pod Hořičkami 10:08 03:08
6 2 / H7 [106] Viktorie Melišíková 2011 CZE STS Pavlišov 10:09 03:10
7 4 / H9 [166] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 10:42 03:42
8 3 / H7 [54] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 11:06 04:07
9 5 / H9 [157] Amálie Mejstríková 2010 CZE Hradec Králové 11:28 04:28
10 4 / H7 [80] Ema Bořková 2011 CZE FC Ležák Česká Skalice 11:44 04:44
11 5 / H7 [158] Rozálie Mejstríková 2012 CZE Hradec Králové 11:49 04:49
12 6 / H7 [137] Natálie Dědková 2012 CZE Dobruška 15:44 08:45
13 1 / [k]4 [56] Eliška Gabriela Pešková 2014 CZE TJ Sokol Žernov 25:01 18:01
DNF / [k]4 [116] Nela Balcarová 2014 CZE Vrchoviny

výsledková listina dětský závod B (2 okruhy) kluci

start ~ 14:30:24

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M12 [64] Marek Rieger 2007 CZE MTB Spartak Vrchlabí 10:16 00:00 04:51 (1)
2 2 / M12 [59] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes 10:38 00:21 05:12 (4)
3 3 / M12 [83] Tomaš Janovský 2008 CZE Kramolna 10:39 00:22 05:10 (3)
4 4 / M12 [111] Kryštof Kubišta 2006 CZE Hokejky Nové Město nad Metují 10:40 00:23 05:10 (2)
5 5 / M12 [60] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 10:59 00:43 05:15 (5)
6 6 / M12 [65] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs bikes 11:18 01:01 05:26 (6)
7 7 / M12 [162] Petr Ticháček 2006 CZE Dragons Trutnov 11:43 01:27 05:38 (7)
8 8 / M12 [113] Kryštof Kábrt 2007 CZE Apache Loko Trutnov 11:47 01:31 05:47 (8)
9 9 / M12 [66] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 12:23 02:06 05:51 (9)
10 10 / M12 [74] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 13:27 03:10 06:36 (12)
11 11 / M12 [112] Mikuláš Kubišta 2007 CZE Hokejky Nové Město nad Metují 13:33 03:17 06:18 (10)
12 12 / M12 [139] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 14:10 03:53 07:00 (13)
13 13 / M12 [98] David Pilc 2006 CZE ČEská Skalice 14:15 03:58 06:34 (11)
14 14 / M12 [78] Lukáš Hanuš 2008 CZE Vella team Náchod 14:30 04:13 07:02 (14)
15 15 / M12 [87] Miroslav Balcar 2007 CZE Náchod 15:38 05:22 07:20 (15)
16 16 / M12 [168] Jan Veverka 2008 CZE SPRINT Česká Skalice 15:44 05:27 07:23 (16)
17 17 / M12 [61] Štěpán Holas 2006 CZE Slatina nad Úpou 18:14 07:57 07:35 (17)
18 18 / M12 [62] kristian kolář 2007 CZE praha 18:21 08:05 08:00 (18)
DNS / M12 [81] Tomáš Pivokonský 2008 CZE ČEská Skalice

výsledková listina dětský závod B (2 okruhy) holky

start ~ 14:31:23

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Z12 [58] Vendula Exnarová 2006 CZE MTB Spartak Vrchlabí 12:22 00:00 05:52 (1)
2 2 / Z12 [67] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 13:01 00:39 06:27 (4)
3 3 / Z12 [75] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 13:03 00:40 06:15 (2)
4 4 / Z12 [155] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 13:31 01:08 06:24 (3)
5 5 / Z12 [82] Nikol Kubecová 2007 CZE ČEská Skalice 14:11 01:48 06:49 (5)
6 6 / Z12 [132] Sofie Piechová 2007 CZE ZŠ Česká Skalice 14:37 02:14 06:53 (6)
7 7 / Z12 [73] Anna Teufelová 2007 CZE Česká Skalice 16:58 04:35 07:31 (7)
8 8 / Z12 [148] Barbora Rýdlová 2006 CZE Gymnáziu Náchod prima A 18:44 06:21 08:46 (8)
DNS / Z12 [150] Viktorie Švecová 2006 CZE Chvalkovice 09:52 (9)

výsledková listina hlavní závod A (3 okruhy)

start ~ 16:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / M39 [189] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 01:33:50 00:00 31:47 (1) 01:02:18 (2)
2 2 / M39 [2] Michal Bubílek 1986 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 01:33:51 00:01 31:51 (2) 01:02:18 (1)
3 1 / M49 [143] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 01:39:13 05:22 32:56 (3) 01:05:29 (3)
4 3 / M39 [180] Aleš Strnad 1986 CZE Bitters Superior Cyklofit team 01:39:19 05:28 33:00 (4) 01:05:30 (4)
5 2 / M49 [4] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:40:01 06:10 33:38 (5) 01:06:28 (5)
6 1 / M29 [24] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 01:40:22 06:31 33:44 (6) 01:06:32 (6)
7 2 / M29 [16] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 01:42:25 08:34 34:39 (7) 01:08:07 (7)
8 4 / M39 [195] Josef Rejfa 1985 CZE Luže 01:43:29 09:38 35:00 (11) 01:08:57 (8)
9 3 / M49 [29] Lukáš Tříska 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:43:40 09:49 34:59 (10) 01:09:16 (10)
10 4 / M49 [176] Jan Truhlář 1977 CZE Pitrs bikes 01:43:48 09:57 34:55 (8) 01:09:02 (9)
11 5 / M39 [207] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:45:02 11:11 35:57 (15) 01:09:59 (12)
12 1 / M59 [172] Karel Bernard 1967 CZE INS Ateliér Náchod 01:45:17 11:26 34:57 (9) 01:09:21 (11)
13 2 / M59 [215] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:47:22 13:31 35:01 (12) 01:10:30 (13)
14 5 / M49 [7] Michal Gebrt 1972 CZE CUBE Pejcha HK 01:47:46 13:55 35:41 (13) 01:11:05 (14)
15 6 / M49 [18] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 01:49:36 15:46 36:14 (18) 01:11:25 (15)
16 7 / M49 [188] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes team 01:49:45 15:54 36:05 (16) 01:12:18 (16)
17 3 / M29 [12] Daniel Kábrt 1998 CZE Sokol Studnice 01:50:09 16:18 37:06 (21) 01:13:22 (19)
18 8 / M49 [205] marek strnad 1972 CZE INS Ateliér Náchod 01:50:10 16:19 35:57 (14) 01:13:06 (17)
19 6 / M39 [26] Michal Nehyba 1980 CZE Bikehome 01:51:02 17:11 36:12 (17) 01:13:41 (21)
20 9 / M49 [196] Jakub Cupal 1975 CZE Praha 4 01:52:01 18:10 36:42 (19) 01:13:14 (18)
21 10 / M49 [183] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 01:53:08 19:17 36:59 (20) 01:13:30 (20)
22 7 / M39 [164] Petr Škoda 1983 CZE INS Ateliér Náchod C 01:53:33 19:42 37:32 (23) 01:15:17 (23)
23 3 / M59 [17] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 01:57:02 23:11 38:15 (24) 01:16:55 (24)
24 4 / M29 [169] Petr Michalec 1995 CZE Pitrs bikes 01:57:17 23:26 39:36 (28) 01:17:56 (25)
25 11 / M49 [187] Pavel Vít 1971 CZE Vella team Náchod 01:58:15 24:24 39:12 (26) 01:18:51 (26)
26 1 / M60 [190] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 01:59:50 26:00 40:11 (30) 01:19:37 (27)
27 5 / M29 [6] Martin Frencl 1990 CZE Pitrs bikes 02:01:31 27:40 37:20 (22) 01:15:15 (22)
28 12 / M49 [131] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:02:08 28:17 40:32 (33) 01:20:24 (30)
29 13 / M49 [25] Jaromír Mojžíš 1974 CZE Zlíč, Česká Skalice 02:02:21 28:30 40:30 (31) 01:20:40 (31)
30 2 / M60 [177] Jiří Slabý 1956 CZE CTM SILVINI R2 Sport 02:02:40 28:49 40:06 (29) 01:20:24 (29)
31 14 / M49 [27] Karel Slavík 1974 CZE MTB Spartak Vrchlabí 02:04:20 30:29 43:41 (44) 01:22:06 (33)
32 15 / M49 [9] Milan Hlavatý 1972 CZE Symbio+ CE.Energy 02:04:55 31:04 41:15 (34) 01:22:27 (35)
33 16 / M49 [202] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:04:59 31:08 43:04 (39) 01:24:20 (36)
34 17 / M49 [14] Ladislav Koller 1977 CZE MTB Heřmánkovice 02:07:07 33:16 40:32 (32) 01:21:25 (32)
35 8 / M39 [185] Jiří Záliš 1988 CZE Pitrs bikes 02:07:46 33:55 38:29 (25) 01:20:12 (28)
36 1 / M18 [198] Filip Luštinec 2001 CZE Apache Bike Team Úpice 02:07:49 33:58 39:29 (27) 01:22:08 (34)
37 9 / M39 [19] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 02:08:09 34:18 42:18 (36) 01:24:26 (39)
38 4 / M59 [191] Martin Černý 1964 CZE Vella Team 02:08:42 34:51 42:43 (38) 01:24:24 (37)
39 6 / M29 [175] Tomáš Spurný 1989 CZE P4 - Kunratice 02:09:00 35:10 46:04 (58) 01:26:25 (44)
40 7 / M29 [22] Jiří Martin 1990 CZE Nachod 02:09:28 35:37 43:44 (45) 01:26:11 (43)
41 5 / M59 [15] Josef Kosek 1963 CZE MTB Heřmánkovice 02:09:38 35:47 43:18 (40) 01:26:08 (40)
42 6 / M59 [32] Petr Zelený 1960 CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 02:10:17 36:26 43:35 (42) 01:26:09 (41)
43 18 / M49 [31] Miloš Voleský 1972 CZE MILDATEAM 02:11:02 37:11 42:41 (37) 01:24:24 (38)
44 19 / M49 [211] Roman Vlček 1974 CZE TJ Sokol Olešnice 02:12:00 38:09 44:16 (48) 01:26:47 (45)
45 8 / M29 [20] Michal Lenzing 1996 CZE Trutnov 02:13:02 39:11 44:17 (49) 01:28:05 (46)
46 10 / M39 [163] Martin Dědek 1981 CZE Dobruška 02:13:04 39:13 44:48 (50) 01:28:19 (48)
47 20 / M49 [33] Pavel Žibřid 1973 CZE INS Ateliér Náchod 02:13:41 39:50 45:15 (52) 01:29:42 (50)
48 11 / M39 [199] Václav Klimeš 1981 CZE Náchod 02:16:03 42:12 43:56 (46) 01:28:18 (47)
49 7 / M59 [13] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:17:20 43:29 41:32 (35) 01:26:10 (42)
50 21 / M49 [8] Jiří Hanuš 1972 CZE vella team 02:17:51 44:00 44:12 (47) 01:29:18 (49)
51 22 / M49 [171] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 02:17:55 44:04 45:27 (54) 01:30:42 (52)
52 8 / M59 [204] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 02:18:08 44:17 43:38 (43) 01:29:54 (51)
53 12 / M39 [184] Martin Efler 1981 CZE ČEská Skalice 02:19:23 45:32 45:38 (56) 01:31:05 (53)
54 23 / M49 [160] David Línek 1974 CZE DLNK dream team 02:21:06 47:15 47:05 (63) 01:33:58 (58)
55 9 / M59 [206] Jan Hovorka 1959 CZE DLNK TEAM - THE BEST OF 02:21:25 47:35 47:05 (64) 01:33:54 (56)
56 10 / M59 [94] Libor Mojžíš 1968 CZE Vella team Náchod 02:23:31 49:40 45:26 (53) 01:32:02 (54)
57 24 / M49 [11] Petr Holomek 1973 CZE Náchod 02:24:39 50:48 45:33 (55) 01:33:02 (55)
58 25 / M49 [101] Radek Pražák 1973 CZE JKF Jaroměř 02:24:57 51:06 45:59 (57) 01:33:57 (57)
59 9 / M29 [174] Michal Koblížek 1992 CZE Herostore 02:25:33 51:42 46:14 (59) 01:34:05 (59)
60 26 / M49 [92] Radek Rydlo 1977 CZE Radek Rydlo čalounictvi 02:26:09 52:18 47:39 (68) 01:36:20 (63)
61 27 / M49 [156] Jan Košek 1974 CZE Hradec Králové 02:28:01 54:11 46:20 (60) 01:34:10 (60)
62 28 / M49 [86] Antonín Gráfenský 1978 CZE Náchod 02:28:34 54:43 48:54 (69) 01:36:58 (64)
63 29 / M49 [10] Roman Holata 1975 CZE DLNK dream team 02:29:06 55:15 47:07 (65) 01:35:10 (61)
64 13 / M39 [115] Ondřej Balcar 1984 CZE Vrchoviny 02:29:16 55:25 49:16 (71) 01:38:33 (65)
65 10 / M29 [28] Adam Swaczyna 1992 CZE NÁCHOD 02:32:39 58:49 47:13 (66) 01:36:14 (62)
66 14 / M39 [179] Jan Kadaník 1981 CZE Odd. klub 02:35:55 01:02:04 50:07 (72) 01:39:50 (67)
67 11 / M59 [77] Miloslav Špreňar 1963 CZE Sokol Žernov 02:36:00 01:02:09 46:59 (62) 01:39:02 (66)
68 30 / M49 [85] Radek Holubec 1973 CZE RHM-moto 02:37:41 01:03:51 43:20 (41) 01:45:38 (71)
69 12 / M59 [213] Martin Mikšovský 1968 CZE BPC 02:43:39 01:09:48 01:00:18 (82) 01:58:18 (78)
70 11 / M29 [5] Jakub Čáslavský 1995 CZE Trutnov 02:46:48 01:12:57 54:51 (77) 01:48:18 (74)
71 3 / M60 [203] Stanislav Pajer 1958 CZE Velký Trebesov 02:52:31 01:18:40 54:45 (76) 01:51:14 (75)
72 31 / M49 [178] Petr Petřík 1969 CZE Bohuslavice 03:01:16 01:27:25 53:43 (75) 01:54:13 (76)
73 4 / M60 [181] miloš Roleček 1954 CZE Čistá u Horek 03:01:38 01:27:47 58:06 (80) 01:57:50 (77)
74 (-1) 1 / B100100kg [212] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 02:18:40 01:05:29 (85) 02:18:40 (79)
75 (-1) 13 / M59 [208] Jaroslav Pavlíček 1966 CZE Velká Jesenice 02:26:49 01:03:31 (84) 02:26:49 (80)
76 (-1) 2 / B100100kg [216] Lukáš Bouček 1981 CZE Nový Bydžov 02:34:51 58:55 (81) 02:34:51 (81)
DNF / M49 [30] Miloš Voborník 1969 CZE Bohuslavice 326 48:59 (70) 01:40:38 (68)
DNF / M49 [79] Pavel Trejtnar 1973 CZE Hradec Králové 50:19 (73) 01:42:08 (69)
DNF / M49 [200] Vlastimil Bujárek 1970 CZE Hradec Králové 50:48 (74) 01:43:10 (70)
DNF / M29 [21] Martin Maršík 1997 CZE FBC Hvězdy Česká Skalice 46:28 (61) 01:45:53 (72)
DNF / M49 [133] Radovan Piech 1976 CZE 55:12 (78) 01:46:07 (73)
DNF / M39 [193] Jiří Bajer 1980 CZE BAKAKO Nová Paka 45:11 (51)
DNF / M29 [197] Jakub Melichar 1994 CZE Úpice 47:23 (67)
DNF / M29 [71] Jan Ďuriška 1995 CZE Náchod 57:03 (79)
DNF / M60 [170] oldrich beran 1950 CZE Pitrs bikes 01:00:23 (83)
DNF / M39 [70] Zdeněk Průša 1979 CZE Náchod

výsledková listina hlavní závod B (2 okruhy)

start ~ 16:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M16 [39] Tomáš Teichman 2003 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:19:47 00:00 39:57 (1)
2 1 / Z39 [40] Dagmar Vogelová 1991 CZE Kostelec n. Orl. 01:26:52 07:05 43:55 (2)
3 1 / M70 [36] Jiri Lehotsky 1948 CZE CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 01:28:03 08:15 44:15 (3)
4 2 / Z39 [41] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 01:29:31 09:44 45:09 (4)
5 3 / Z39 [42] Radka Zítková 1988 CZE Run4run 01:31:29 11:41 46:26 (5)
6 1 / Z40 [134] Petra Piechová 1976 CZE ČEská Skalice 01:39:32 19:45 49:02 (6)
7 4 / Z39 [182] Eva Štěpanovská 1994 CZE Polanský Bike and Run 01:43:22 23:34 51:05 (7)
8 5 / Z39 [110] Ivana duffová 1981 CZE Maratonstav Úpice 01:44:32 24:44 51:56 (8)
9 2 / M16 [37] Matyáš Lelek 2003 CZE Čolek Team Červený Kostelec 01:49:49 30:01 52:26 (9)
10 1 / Z18 [201] Natálie Hanušová 2000 CZE Pitrs bikes 01:51:18 31:30 53:08 (10)
11 6 / Z39 [38] Kristýna Říhová 1994 CZE Zbyslav 01:55:24 35:36 57:43 (11)
12 2 / Z40 [214] Kateřina Mikšovská 1969 CZE BPC 01:58:55 39:07 01:01:02 (14)
13 7 / Z39 [89] Tereza Bernardová 1983 CZE Hronov 02:03:38 43:51 59:59 (12)
14 8 / Z39 [121] Marie Hanušová 1995 CZE Mezilečí 02:05:53 46:06 01:00:54 (13)
15 9 / Z39 [194] Kamila Hanušová 1983 CZE Lhota pod Hořičkai 02:10:12 50:24 01:03:28 (15)

výsledková listina hlavní závod C (1 okruh)

start ~ 16:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / M14 [192] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 40:16 00:00
2 1 / [m]11 [44] Marek Rieger (mimo pořadí) 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 40:43 00:27 40:43 (1)
3 2 / M14 [49] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 41:18 01:01
4 1 / Fitness [210] Jiří Balcar 2003 CZE TJ Start Náchod 42:33 02:16
5 3 / M14 [84] Jakub Kubec 2004 CZE ČEská Skalice 44:19 04:02
6 4 / M14 [50] Jan Šubrt 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 44:39 04:23
7 1 / Z14 [47] Karla Nováková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 45:04 04:48
8 2 / Fitness [209] Pavel Balcar 1972 CZE HO Náchod 46:28 06:12
9 3 / Fitness [45] stanislav jungwirth 1975 CZE česká skalice 46:36 06:20
10 2 / Z14 [152] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pitrs bikes 51:27 11:11
11 3 / Z14 [48] Eliška Peterková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 51:33 11:16
12 5 / M14 [129] Radek Jiroušek 2004 CZE Červený Kostelec 56:43 16:26
13 4 / Fitness [167] David Bořek 1975 CZE FC Ležák Česká Skalice 58:03 17:47
14 5 / Fitness [173] Jana kubištová 1975 CZE Nové Město nad Metují 01:03:47 23:31
15 6 / Fitness [186] Josef Červinka 1938 CZE ČErvená Hora 01:05:03 24:46
16 7 / Fitness [107] David řehák 1968 CZE Řehák team 01:13:17 33:00
17 6 / M14 [120] Vojtěch Vošický 2005 CZE Hradec Králové 01:16:47 36:31
18 8 / Fitness [96] Andrea Borková 1976 CZE FC Ležák Česká Skalice 01:17:08 36:52
19 9 / Fitness [97] Ilona Balcarová 1978 CZE Náchod 01:17:16 36:59
20 7 / M14 [43] Vojtěch Holas 2004 CZE Slatina nad Úpou 01:27:10 46:53