Žernovský bajk

16.06.2018 Žernov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předzávod (odrážedla 200m) celkem: 12, muži : 9, ženy: 3, kluci: 9, holky: 3 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) kluci celkem: 31, muži : 31, ženy: 0, K7: 11, K9: 17, H7: 0, H9: 0, R: 0, [m]5: 3 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) holky celkem: 14, muži : 0, ženy: 14, K7: 0, K9: 0, H7: 6, H9: 5, R: 0, [k]10: 1, [k]4: 2 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) kluci celkem: 19, muži : 19, ženy: 0, M12: 19, Z12: 0 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) holky celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, M12: 0, Z12: 9 [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) celkem: 86, muži : 86, ženy: 0, M18: 1, M29: 14, M39: 16, M49: 35, M59: 13, M60: 5, B100: 2 [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) celkem: 15, muži : 3, ženy: 12, M16: 2, M70: 1, Z16: 0, Z18: 1, Z39: 9, Z40: 2 [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) celkem: 20, muži : 14, ženy: 6, M14: 7, Fitness: 9, Z14: 3, [m]11: 1 [html] [pdf]

výsledková listina dětský závod B (2 okruhy) kluci

start ~ 14:30:24

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M12 [64] Marek Rieger 2007 CZE MTB Spartak Vrchlabí 10:16 00:00 04:51 (1)
2 2 / M12 [59] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes 10:38 00:21 05:12 (4)
3 3 / M12 [83] Tomaš Janovský 2008 CZE Kramolna 10:39 00:22 05:10 (3)
4 4 / M12 [111] Kryštof Kubišta 2006 CZE Hokejky Nové Město nad Metují 10:40 00:23 05:10 (2)
5 5 / M12 [60] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 10:59 00:43 05:15 (5)
6 6 / M12 [65] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs bikes 11:18 01:01 05:26 (6)
7 7 / M12 [162] Petr Ticháček 2006 CZE Dragons Trutnov 11:43 01:27 05:38 (7)
8 8 / M12 [113] Kryštof Kábrt 2007 CZE Apache Loko Trutnov 11:47 01:31 05:47 (8)
9 9 / M12 [66] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 12:23 02:06 05:51 (9)
10 10 / M12 [74] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 13:27 03:10 06:36 (12)
11 11 / M12 [112] Mikuláš Kubišta 2007 CZE Hokejky Nové Město nad Metují 13:33 03:17 06:18 (10)
12 12 / M12 [139] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 14:10 03:53 07:00 (13)
13 13 / M12 [98] David Pilc 2006 CZE ČEská Skalice 14:15 03:58 06:34 (11)
14 14 / M12 [78] Lukáš Hanuš 2008 CZE Vella team Náchod 14:30 04:13 07:02 (14)
15 15 / M12 [87] Miroslav Balcar 2007 CZE Náchod 15:38 05:22 07:20 (15)
16 16 / M12 [168] Jan Veverka 2008 CZE SPRINT Česká Skalice 15:44 05:27 07:23 (16)
17 17 / M12 [61] Štěpán Holas 2006 CZE Slatina nad Úpou 18:14 07:57 07:35 (17)
18 18 / M12 [62] kristian kolář 2007 CZE praha 18:21 08:05 08:00 (18)
DNS / M12 [81] Tomáš Pivokonský 2008 CZE ČEská Skalice