Zlínská kola 2013

07.09.2013 Zlín [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

hlavní závod 5 okruhů

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 1.kolo2.kolo3.kolo
1 1 / Muzi I [1] Pavel Žák 1987 CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 01:39:29 00:00 19:11 (1) 38:37 (1) 58:23 (1)
2 2 / Muzi I [65] Tomáš Pet?í?ek 1990 CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 01:40:07 00:37 19:16 (3) 39:16 (2) 59:50 (3)
3 3 / Muzi I [48] Radek Šíbl 1980 CZE 4 EVER CYKLO BULIS 01:40:14 00:45 20:15 (5) 40:40 (5) 01:00:40 (4)
4 4 / Muzi I [7] Václav Jurák 1975 CZE JUVACYKLO Uherské Hradišt? 01:41:41 02:12 20:33 (8) 40:36 (4) 01:00:40 (5)
5 5 / Muzi I [51] Ji?í Brázdil 1988 CZE 01:43:31 04:02 19:13 (2) 39:30 (3) 59:49 (2)
6 6 / Muzi I [11] Ond?ej Fišera 1990 CZE 01:46:43 07:14 20:15 (6) 41:12 (6) 01:02:21 (6)
7 7 / Muzi I [64] Pavel Pastrnek 1976 CZE SK Ski veloneslyšící 01:46:45 07:15 20:18 (7) 41:18 (7) 01:02:48 (7)
8 8 / Muzi I [9] Vojt?ch Kone?ný 1993 CZE AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 01:49:55 10:25 20:09 (4) 41:41 (8) 01:03:44 (8)
9 9 / Muzi I [66] Tomáš Mina?ík 1981 CZE Valachbajk cyklomira 01:50:15 10:45 21:02 (10) 42:47 (10) 01:05:01 (11)
10 10 / Muzi I [63] David Studýnka 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 01:50:23 10:53 21:20 (13) 43:18 (12) 01:05:54 (12)

hlavní závod 4 okruhy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 1.kolo2.kolo3.kolo
1 1 / Muzi II [198] Svatopluk Jane?ka 1972 CZE Toyota Dolak 01:22:13 00:00 21:23 (3) 41:16 (2) 01:01:46 (1)
2 1 / Junior [200] Marek Vykoukal 1996 CZE 4 Ever Cyklo Bulis 01:23:28 01:14 20:15 (1) 41:12 (1) 01:02:11 (2)
3 2 / Junior [184] David Odstr?il 1996 CZE 01:27:49 05:35 21:02 (2) 42:51 (3) 01:05:02 (3)
4 2 / Muzi II [193] Michal Petrla 1971 CZE AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 01:30:28 08:15 22:19 (4) 44:52 (4) 01:07:33 (4)
5 1 / Veterani [179] Stanislav Javora 1962 CZE Hvozdná 01:34:05 11:51 23:14 (7) 46:32 (6) 01:10:14 (6)
6 3 / Muzi II [187] Jaroslav Novák 1970 CZE Otrokovice 01:34:30 12:17 22:38 (5) 45:35 (5) 01:09:31 (5)
7 2 / Veterani [194] Zdenek Orner 1956 CZE nemam 01:37:06 14:52 23:34 (8) 47:46 (7) 01:11:57 (7)
8 1 / Muzi I [18] Radim Pavlík 1973 CZE Valachbajk-CykloMira 01:41:25 19:11 23:02 (6) 48:17 (8) 01:14:34 (8)
9 4 / Muzi II [196] Jaroslav Mikulík 1965 CZE 01:43:18 21:04 25:43 (13) 51:44 (13) 01:17:19 (11)
10 3 / Veterani [180] Petr Linek 1959 CZE Eleven Rubena test team 01:43:27 21:13 25:20 (12) 50:52 (9) 01:17:13 (10)