3.kolo Rollo ligy, Letohrad, dlouhý závod

2020-09-13 Letohrad 

announcement

registration

start list

results

předžáci 2.5km (3x červená) total: 10, men : 5, women: 5, kluci: 5, holky: 5 [html] [pdf]
žáci, žákyně, 4,2km (2x černá) total: 34, men : 11, women: 23, kluci: 11, holky: 23 [html] [pdf]
kadeti, kadetky, 8,2km (4x černá) total: 22, men : 12, women: 10, kluci: 12, holky: 10 [html] [pdf]
juniorky, ženy, ultraveteráni 14km (7x černá) total: 26, men : 5, women: 21, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 5, kadetky: 0, juniorky: 2, seniorky: 7, masters ženy: 7, veteránky: 2, ultraveteránky: 3 [html] [pdf]
muži junioři, senioři, masters, veteráni 21,7km (1 total: 44, men : 44, women: 0, kadeti: 0, junioři: 5, senioři: 17, masters muži: 14, veteráni: 8, ultraveteráni: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]

result list předžáci 2.5km (3x červená)

start ~ 09:18:54

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / kluci [274] Richard Pešek 2011 CZE Rožnov pod Radhoštěm 06:53.5 00:56.0 (1) 02:51.8 (1) 04:52.4 (1)
2 1 / holky [258] Markéta Baxová 2011 CZE PSP KK Plzen 07:01.6 00:08.1 00:59.3 (2) 02:57.9 (2) 05:00.7 (2)
3 2 / kluci [271] jan pleskot 2011 CZE PSP KK Plzeň 07:12.4 00:18.9 01:06.9 (4) 03:09.3 (3) 05:10.5 (3)
4 2 / holky [263] Anna Fryblíková 2011 CZE KOSTKA Racing 07:23.5 00:30.0 01:06.5 (3) 03:11.8 (4) 05:17.3 (4)
5 3 / holky [261] Lenka Tomková 2011 CZE 1 KK Lipník n.B. 07:40.5 00:47.0 01:09.9 (6) 03:17.6 (5) 05:29.7 (5)
6 4 / holky [259] Michalka Kadlecová 2011 CZE PSP KK Plzen 07:50.1 00:56.6 01:10.9 (8) 03:18.7 (6) 05:31.7 (6)
7 5 / holky [262] KLÁRA BAROŠOVÁ 2011 CZE 1 KK LIPNÍK N.B. 08:15.0 01:21.5 01:16.0 (9) 03:36.1 (8) 05:56.5 (8)
8 3 / kluci [257] Michal Hryzbil 2012 CZE 1 KK Lipník 08:16.1 01:22.6 01:08.5 (5) 03:24.7 (7) 05:54.5 (7)
9 4 / kluci [256] Kryštof Feranc 2011 CZE JAFIDUTO 1984 08:53.1 01:59.6 01:10.3 (7) 03:43.5 (9) 06:14.4 (9)
10 (-1) 5 / kluci [260] Matyáš Kadlec 2013 CZE PSP KK Plzen 07:06.4 01:30.1 (10) 04:19.4 (10) 07:06.4 (10)

result list žáci, žákyně, 4,2km (2x černá)

start ~ 09:44:15

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [228] Filip Krečmer 2009 CZE KOSTKA Racing 10:18.0 05:39.8 (1)
2 2 / kluci [235] Jan Vinohradník 2008 CZE KOSTKA Racing 10:21.3 00:03.3 05:40.2 (2)
3 3 / kluci [240] Šimon Kroutil 2008 CZE KOSTKA Racing 10:27.2 00:09.2 05:41.1 (3)
4 4 / kluci [241] Adam Hanuš 2008 CZE TJ Spartak Letohrad 10:52.4 00:34.4 06:02.8 (7)
5 1 / holky [239] Petra Zahradníková 2008 CZE KOSTKA Racing 10:56.0 00:38.0 05:57.8 (5)
6 5 / kluci [237] Jakub Vystrčil 2008 CZE KOSTKA Racing 11:00.3 00:42.3 05:57.5 (4)
7 6 / kluci [248] Vojtěch Moravec 2008 CZE TJ Spartak Letohrad 11:11.6 00:53.6 06:03.8 (8)
8 7 / kluci [243] Vít Strnad 2008 CZE TJ Spartak Letohrad 11:12.7 00:54.7 06:04.2 (9)
9 2 / holky [246] Ella Štruncová 2008 CZE TJ Spartak Letohrad 11:20.1 01:02.1 06:07.7 (10)
10 3 / holky [226] Tereza Drapáčová 2008 CZE Pivovar Svijany 11:28.5 01:10.5 06:00.3 (6)
11 4 / holky [249] Anna Urbanová 2009 CZE TJ Spartak Letohrad 12:07.8 01:49.8 06:33.9 (12)
12 5 / holky [230] Monika Bílovská 2009 CZE SKK Lipenští draci 12:12.9 01:54.9 06:43.3 (17)
13 6 / holky [233] Alice Tomková 2009 CZE 1 KK Lipník n.B. 12:13.3 01:55.3 06:35.1 (13)
14 7 / holky [250] Klára Svobodová 2009 CZE TJ Spartak Letohrad 12:15.1 01:57.1 06:29.1 (11)
15 8 / holky [247] Darja Mikysková 2008 CZE TJ Spartak Letohrad 12:18.5 02:00.5 06:36.5 (14)
16 8 / kluci [254] Jakub Nový 2009 CZE TJ Spartak Letohrad 12:29.1 02:11.1 06:50.0 (19)
17 9 / holky [244] Lucie Grossmannová 2008 CZE TJ Spartak Letohrad 12:31.1 02:13.1 06:42.7 (16)
18 10 / holky [234] Kristýna Pokorná 2008 CZE 1 KK Lipník n.B. 12:31.2 02:13.2 06:40.9 (15)
19 11 / holky [231] Marie Plachká 2008 CZE SKK Lipenští draci 12:57.9 02:39.9 06:54.8 (20)
20 12 / holky [238] Eva Grace Lemstrová 2008 CZE KOSTKA Racing 13:03.3 02:45.3 06:45.3 (18)
21 13 / holky [245] Ema Faltusová 2008 CZE TJ Spartak Letohrad 13:05.8 02:47.8 07:05.0 (21)
22 9 / kluci [227] Tobiáš Feranc 2009 CZE JAFIDUTO 1984 13:11.4 02:53.4 07:05.6 (22)
23 10 / kluci [277] Jakub Vlašic 2009 CZE TJ Spartak Letohrad 13:30.7 03:12.7 07:12.5 (24)
24 14 / holky [253] Vanesa Špinlerová 2009 CZE TJ Spartak Letohrad 13:32.2 03:14.2 07:07.2 (23)
25 15 / holky [276] naďa tlapáková 2009 CZE TJ Spartak Letohrad 13:40.3 03:22.3 07:16.7 (25)
26 16 / holky [252] Emma Stará 2009 CZE TJ Spartak Letohrad 13:41.5 03:23.5 07:29.9 (26)
27 17 / holky [255] Daniela Bolečková 2009 CZE TJ Sokol Kunvald 13:49.6 03:31.6 07:31.9 (27)
28 18 / holky [272] johanka poláková 2010 CZE SKK Lipník nad Bečvou 14:37.3 04:19.3 07:48.7 (28)
29 11 / kluci [236] Jakub Barusel 2010 CZE KOSTKA Racing 14:41.5 04:23.5 07:59.7 (29)
30 19 / holky [270] ellen joy lemstrová 2010 CZE kostka racing 15:01.8 04:43.8 08:20.8 (32)
31 20 / holky [275] Klára kubová 2009 CZE TJ Spartak Letohrad 15:04.6 04:46.6 08:07.1 (30)
32 21 / holky [251] Viktorie Koutníková 2009 CZE TJ Spartak Letohrad 15:21.2 05:03.2 08:27.7 (33)
33 22 / holky [278] Vendula Ferancová 2009 CZE TJ Spartak Letohrad 15:35.4 05:17.4 08:16.9 (31)
34 23 / holky [232] Sarah Sochůrková 2009 CZE SKK Lipenští draci 18:12.4 07:54.4 09:27.0 (34)

result list kadeti, kadetky, 8,2km (4x černá)

start ~ 10:14:21

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / kluci [209] František Sázel 2005 CZE KOSTKA Racing 17:14.0 04:51.5 (1) 09:00.2 (1) 13:09.6 (1)
2 1 / holky [207] Kamila Peštová 2007 CZE PSP KK Plzen 18:12.6 00:58.6 05:06.5 (2) 09:29.2 (2) 13:54.1 (2)
3 2 / kluci [203] David Hřivna 2005 CZE Lipník nad Bečvou 18:23.9 01:09.9 05:09.2 (3) 09:34.1 (3) 13:57.5 (3)
4 3 / kluci [219] Daniel Barvínek 2006 CZE TJ Spartak Letohrad 19:08.7 01:54.7 05:20.2 (5) 09:54.4 (5) 14:30.2 (5)
5 4 / kluci [220] Štěpán Suchodol 2006 CZE TJ Spartak Letohrad 19:10.6 01:56.6 05:18.4 (4) 09:52.6 (4) 14:29.1 (4)
6 2 / holky [212] Amálie Vinohradníková 2005 CZE KOSTKA Racing 19:18.4 02:04.4 05:24.7 (6) 09:59.9 (6) 14:43.1 (6)
7 5 / kluci [206] Jáchym Baxa 2007 CZE PSP KK Plzen 19:33.3 02:19.3 05:43.8 (12) 10:18.4 (8) 14:55.9 (8)
8 6 / kluci [218] Michael Málek 2007 CZE TJ Spartak Letohrad 19:34.6 02:20.6 05:33.7 (8) 10:13.8 (7) 14:55.5 (7)
9 7 / kluci [211] Jakub Kobak 2006 CZE KOSTKA Racing 19:37.6 02:23.6 05:42.2 (10) 10:24.8 (9) 15:06.1 (9)
10 8 / kluci [213] Marek Sázel 2007 CZE KOSTKA Racing 19:51.0 02:37.0 05:46.2 (15) 10:30.1 (12) 15:11.9 (10)
11 9 / kluci [225] Ondřej Suchodol 2007 CZE TJ Spartak Letohrad 20:07.7 02:53.7 05:44.3 (13) 10:35.1 (14) 15:25.4 (12)
12 10 / kluci [204] Lukáš Juřík 2006 CZE 1. kk klub koloběhu Lipník nad Bečvou 20:10.5 02:56.5 05:44.4 (14) 10:34.1 (13) 15:19.6 (11)
13 3 / holky [208] Hana Tomková 2006 CZE SKK Lipenští draci 20:28.2 03:14.2 05:36.7 (9) 10:27.9 (10) 15:28.8 (13)
14 11 / kluci [205] Filip Hryzbil 2005 CZE 1 KK Lipník 21:20.3 04:06.3 05:29.0 (7) 10:28.1 (11) 15:46.2 (14)
15 4 / holky [216] Tereza Lánová 2006 CZE TJ Spartak Letohrad 21:23.9 04:09.9 05:42.8 (11) 10:45.9 (15) 16:10.0 (15)
16 5 / holky [217] Julie Kožnarová 2006 CZE TJ Spartak Letohrad 21:36.2 04:22.2 05:50.3 (16) 11:05.8 (16) 16:20.4 (16)
17 12 / kluci [215] Jáchym Tobiáš 2006 CZE TJ Spartak Letohrad 22:09.8 04:55.8 06:09.6 (20) 11:18.8 (17) 16:40.0 (17)
18 6 / holky [273] Tereza štorková 2006 CZE Koloběžky Hodkovice 22:32.1 05:18.1 05:59.3 (18) 11:19.4 (18) 16:57.3 (18)
19 (-1) 7 / holky [222] Nina Kubíčková 2007 CZE TJ Spartak Letohrad 17:08.9 05:56.7 (17) 11:31.3 (19) 17:08.9 (19)
20 (-1) 8 / holky [202] Kateřina Hájková 2005 CZE 1KK Lipník nad Bečvou 17:16.1 06:06.0 (19) 11:32.4 (20) 17:16.1 (20)
21 (-1) 9 / holky [223] Daniela Urdová 2007 CZE TJ Spartak Letohrad 17:37.9 06:23.5 (21) 11:58.4 (21) 17:37.9 (21)
22 (-1) 10 / holky [224] Tereza Dvořáková 2007 CZE TJ Spartak Letohrad 20:40.3 07:13.4 (22) 14:00.6 (22) 20:40.3 (22)

result list juniorky, ženy, ultraveteráni 14km (7x černá)

start ~ 10:48:40

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 1 / juniorky [101] Petra Fořtová 2002 CZE Bez Pedálů 31:18.7 04:57.3 (1) 09:16.9 (1) 13:39.6 (1) 18:08.0 (1) 22:33.3 (1) 26:58.4 (3)
2 1 / ultraveteráni [43] Lubomír Macháček 1959 CZE Tsunami 33:59.0 02:40.3 05:29.2 (5) 10:16.9 (7) 15:06.0 (6) 19:54.4 (5) 24:33.9 (3) 29:16.8 (4)
3 1 / seniorky [116] Martina Kadlecová 1983 CZE PSP KK Plzen 34:10.0 02:51.3 05:27.7 (3) 10:04.5 (2) 14:53.3 (2) 19:37.1 (2) 24:28.1 (2) 29:19.7 (5)
4 2 / seniorky [102] Andrea Zbožková 2001 CZE SKK Lipenští draci 34:20.3 03:01.6 05:24.3 (2) 10:11.7 (3) 15:03.4 (3) 19:54.0 (4) 24:45.8 (5) 29:34.7 (7)
5 2 / ultraveteráni [40] Jiří Flaška 1951 CZE KOSTKA Racing 34:25.3 03:06.6 05:30.5 (7) 10:15.2 (5) 15:03.8 (4) 19:53.7 (3) 24:40.1 (4) 29:33.7 (6)
6 1 / masters ženy [119] Václava Kuříková 1979 CZE Špindlerův Mlýn 35:14.0 03:55.3 05:30.3 (6) 10:14.4 (4) 15:05.7 (5) 19:55.4 (6) 24:49.0 (6) 30:01.9 (8)
7 2 / juniorky [117] Eliška Maixnerová 2004 CZE Koloběžci Pardubice 35:21.1 04:02.4 05:28.7 (4) 10:15.6 (6) 15:11.9 (7) 20:20.8 (7) 25:26.2 (7) 30:35.0 (10)
8 2 / masters ženy [103] Veronika Pytelová 1976 CZE BKG 35:29.3 04:10.6 05:40.6 (9) 10:31.1 (8) 15:28.4 (8) 20:29.6 (8) 25:30.9 (8) 30:30.4 (9)
9 3 / masters ženy [104] Věra Vybíralová 1973 CZE KOSTKA Racing 35:45.7 04:27.0 05:51.8 (11) 10:47.9 (9) 15:46.8 (9) 20:45.3 (9) 25:45.8 (9) 30:45.2 (11)
10 (-1) 3 / seniorky [106] Pavla Trojancová 1987 CZE COCONi 31:29.5 05:57.8 (12) 11:10.9 (13) 16:18.5 (12) 21:18.1 (10) 26:27.1 (10) 31:29.5 (12)
11 (-1) 4 / seniorky [109] Alena Legátová 1996 CZE KOBRA 32:07.6 05:36.1 (8) 10:49.7 (10) 16:14.7 (11) 21:40.8 (12) 27:01.3 (11) 32:07.6 (13)
12 (-1) 4 / masters ženy [105] Jana Ondrušková 1977 CZE BKG 32:27.8 05:58.1 (13) 11:03.8 (11) 16:10.9 (10) 21:34.8 (11) 27:06.9 (12) 32:27.8 (14)
13 (-1) 3 / ultraveteráni [27] Martin Žaba 1958 CZE COCONi 32:56.9 05:47.7 (10) 11:04.5 (12) 16:26.4 (13) 21:46.9 (13) 27:24.4 (13) 32:56.9 (15)
14 (-1) 1 / veteránky [113] Monika Francová 1970 CZE BoKolobka Tým Ostrava 33:00.3 06:06.3 (14) 11:19.2 (14) 16:38.6 (14) 21:59.9 (14) 27:33.4 (14) 33:00.3 (16)
15 (-1) 5 / masters ženy [122] Marie Pleskotová 1979 CZE PSP KK Plzen 34:17.3 06:26.6 (15) 12:00.2 (15) 17:38.4 (15) 23:10.7 (15) 28:47.7 (15) 34:17.3 (17)
16 (-1) 5 / seniorky [123] Vendula Sokolová 1983 CZE BKG 36:04.7 06:40.2 (16) 12:22.9 (16) 18:21.2 (16) 24:19.0 (16) 30:15.2 (16) 36:04.7 (18)
17 (-1) 6 / seniorky [121] Barbora Doležalová 1987 CZE BKG 36:53.2 06:40.6 (17) 12:32.0 (17) 18:28.6 (17) 24:21.3 (17) 30:37.8 (17) 36:53.2 (19)
18 (-2) 4 / ultraveteráni [37] Jan Odvárka 1957 CZE ultima 31:19.0 06:44.8 (18) 12:37.5 (18) 18:34.6 (18) 24:38.7 (18) 31:19.0 (18)
19 (-2) 6 / masters ženy [111] Edita Fetterova 1979 CZE COCONi 31:31.5 07:01.5 (19) 13:04.3 (19) 19:10.2 (19) 25:17.8 (19) 31:31.5 (19) (2)
20 (-2) 7 / masters ženy [112] Libuše Ferancová 1977 CZE JAFIDUTO 1984 31:40.0 07:11.2 (20) 13:14.0 (20) 19:18.1 (20) 25:32.0 (20) 31:40.0 (20)
21 (-2) 2 / veteránky [110] Ivana Kislingerová 1965 CZE Praha 32:21.8 08:06.7 (23) 14:08.9 (21) 20:01.6 (21) 26:23.2 (21) 32:21.8 (21)
22 (-2) 5 / ultraveteráni [36] Odvárka Jaromír 1955 CZE Ultima K. Lap Team 33:46.5 08:20.9 (24) 14:52.3 (23) 21:17.1 (22) 27:39.0 (22) 33:46.5 (22)
23 (-2) 1 / ultraveteránky [114] Danuše Svobodová 1958 CZE COCONi 34:38.9 08:05.4 (22) 14:55.0 (24) 21:26.5 (23) 28:02.6 (23) 34:38.9 (23)
24 (-2) 7 / seniorky [128] Anna šafářová 1984 CZE YEDOO TEAM 36:08.9 07:53.5 (21) 14:42.2 (22) 21:54.5 (24) 29:23.2 (24) 36:08.9 (24) (1)
25 (-3) 2 / ultraveteránky [118] Ivana Lišková 1960 CZE ULTIMA KLAP TEAM 31:30.6 08:43.6 (26) 16:06.0 (25) 23:26.8 (25) 31:30.6 (25)
26 (-3) 3 / ultraveteránky [120] Běla Pluháčková 1958 CZE ULTIMA KLAP TEAM 31:45.1 08:40.1 (25) 16:06.8 (26) 23:45.2 (26) 31:45.1 (26)

result list muži junioři, senioři, masters, veteráni 21,7km (1

start ~ 11:51:15

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9lap#10lap#11
1 1 / senioři [1] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima K. Lap Team 41:39.0 04:09.7 (1) 08:03.6 (1) 11:49.0 (1) 15:34.7 (1) 19:23.9 (1) 23:10.7 (1) 26:55.8 (1) 30:41.9 (1) 34:17.7 (1) 37:59.5 (1)
2 2 / senioři [2] Michal Kulka 1982 CZE Třista60 42:21.2 00:42.2 04:24.9 (3) 08:15.4 (3) 12:04.2 (3) 15:53.4 (3) 19:44.3 (3) 23:30.0 (2) 27:06.9 (2) 30:48.3 (2) 34:52.2 (2) 38:37.3 (2)
3 3 / senioři [42] Václav Šafář 1983 CZE Lázně Slatinice 43:03.0 01:24.0 04:26.7 (5) 08:15.1 (2) 12:02.6 (2) 15:53.1 (2) 19:44.0 (2) 23:35.6 (3) 27:29.1 (3) 31:19.5 (3) 35:14.9 (3) 39:09.2 (3)
4 1 / junioři [4] Tomáš Sedlář 2004 CZE KOSTKA Racing 43:08.7 01:29.7 04:25.2 (4) 08:16.6 (4) 12:05.4 (4) 15:55.5 (4) 19:45.6 (4) 23:36.0 (4) 27:33.3 (4) 31:32.6 (4) 35:26.2 (4) 39:22.7 (4)
5 4 / senioři [5] Ladislav Mandelík 1992 CZE BKG 44:21.0 02:42.0 04:30.7 (6) 08:28.1 (5) 12:28.3 (5) 16:28.4 (5) 20:24.6 (5) 24:23.2 (5) 28:23.1 (5) 32:25.7 (5) 36:27.3 (5) 40:29.6 (5)
6 1 / masters muži [6] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzen 44:29.1 02:50.1 04:38.5 (7) 08:39.8 (6) 12:40.5 (8) 16:38.8 (8) 20:37.4 (8) 24:36.5 (8) 28:37.1 (7) 32:36.2 (6) 36:36.1 (6) 40:38.0 (8)
7 2 / masters muži [8] Radoslav Maixner 1973 CZE Koloběžci Pardubice 44:30.3 02:51.3 04:40.0 (8) 08:39.8 (7) 12:38.4 (7) 16:37.8 (7) 20:36.7 (7) 24:35.1 (6) 28:36.1 (6) 32:37.4 (8) 36:36.9 (7) 40:37.3 (6)
8 3 / masters muži [23] Martin Brož 1979 CZE COCONi 44:31.2 02:52.2 04:40.2 (9) 08:41.4 (8) 12:38.4 (6) 16:36.0 (6) 20:35.3 (6) 24:35.3 (7) 28:38.2 (8) 32:37.4 (7) 36:37.5 (8) 40:37.7 (7)
9 1 / veteráni [18] Ladislav Provod 1968 CZE PSP KK Plzen 45:35.1 03:56.1 04:44.1 (12) 08:43.6 (11) 12:42.4 (9) 16:42.3 (9) 20:47.7 (9) 24:54.2 (9) 29:02.9 (9) 33:07.5 (9) 37:15.3 (9) 41:25.9 (9)
10 5 / senioři [33] Marek Kadlec 1995 CZE PSP KK Plzen 47:54.5 06:15.5 04:46.5 (15) 08:45.0 (12) 12:49.8 (12) 16:49.8 (10) 21:01.3 (10) 25:15.1 (11) 29:17.9 (10) 33:24.1 (10) 37:32.7 (10) 41:34.2 (10)
11 (-1) 6 / senioři [54] Ladislav Bartůněk 1983 CZE KOBRA 41:47.2 04:45.9 (14) 08:42.8 (10) 12:46.9 (10) 16:50.4 (11) 21:03.6 (11) 25:16.3 (12) 29:26.4 (12) 33:30.4 (11) 37:40.7 (11) 41:47.2 (11)
12 (-1) 7 / senioři [22] Jan Burian ml. 1999 CZE T.J. Sokol Maxičky 41:50.7 04:49.8 (20) 08:57.6 (22) 12:55.4 (16) 17:00.3 (14) 21:06.1 (12) 25:15.1 (10) 29:23.8 (11) 33:34.0 (12) 37:47.2 (12) 41:50.7 (12)
13 (-1) 8 / senioři [10] Karel Hübner 1982 CZE TJ Sokol Kunvald 42:10.1 04:45.3 (13) 08:47.3 (15) 12:49.5 (11) 16:57.3 (12) 21:06.6 (13) 25:18.7 (13) 29:30.7 (13) 33:50.1 (13) 38:08.1 (14) 42:10.1 (13)
14 (-1) 4 / masters muži [20] Radek Čimbora 1980 CZE Koloběžci Pardubice 42:10.4 04:49.8 (21) 08:54.4 (19) 12:57.5 (19) 17:05.4 (18) 21:14.1 (17) 25:28.2 (14) 29:40.1 (14) 33:54.8 (15) 38:10.1 (16) 42:10.4 (14)
15 (-1) 2 / junioři [15] Ondřej Baslar 2004 CZE KOSTKA Racing 42:11.0 04:47.5 (17) 08:55.0 (20) 12:56.1 (17) 17:02.9 (15) 21:11.2 (15) 25:29.9 (15) 29:42.3 (16) 33:54.0 (14) 38:07.5 (13) 42:11.0 (15)
16 (-1) 5 / masters muži [12] Vladimír Ondruška 1976 CZE BKG 42:20.5 04:50.3 (22) 08:49.7 (17) 12:53.9 (15) 17:04.2 (17) 21:16.1 (18) 25:30.5 (16) 29:41.5 (15) 33:55.9 (16) 38:08.9 (15) 42:20.5 (16)
17 (-1) 9 / senioři [14] Jakub Navrátil 1985 CZE BKG 42:25.5 04:54.6 (25) 08:59.5 (25) 13:08.3 (23) 17:21.3 (22) 21:27.7 (21) 25:37.8 (19) 29:53.3 (18) 34:06.4 (18) 38:18.5 (17) 42:25.5 (17)
18 (-1) 3 / junioři [21] Jan Ondruška 2004 CZE BKG 42:35.6 04:42.9 (10) 08:48.8 (16) 12:53.6 (14) 16:59.1 (13) 21:13.7 (16) 25:32.3 (17) 29:46.0 (17) 34:04.3 (17) 38:22.5 (18) 42:35.6 (18)
19 (-1) 2 / veteráni [11] Alois Onderka 1969 CZE SKK Lipenští draci 42:42.9 04:43.3 (11) 08:45.4 (13) 13:05.4 (21) 17:16.0 (20) 21:25.1 (19) 25:39.2 (20) 29:56.6 (19) 34:17.2 (19) 38:30.7 (19) 42:42.9 (19)
20 (-1) 6 / masters muži [48] Martin Donát 1978 CZE YEDOO TEAM 42:47.1 04:50.5 (23) 08:47.1 (14) 12:57.1 (18) 17:10.8 (19) 21:25.7 (20) 25:48.2 (21) 30:05.9 (20) 34:22.1 (20) 38:40.8 (20) 42:47.1 (20)
21 (-1) 10 / senioři [19] Martin Kadlec 1981 CZE PSP KK Plzen 42:50.7 04:47.9 (19) 08:54.4 (18) 13:06.4 (22) 17:22.2 (23) 21:39.9 (23) 25:58.0 (23) 30:15.5 (22) 34:29.1 (21) 38:44.0 (21) 42:50.7 (21)
22 (-1) 11 / senioři [9] Jindřich Šmíd 1987 CZE PSP KK Plzen 42:54.6 04:46.8 (16) 08:55.4 (21) 13:05.2 (20) 17:17.9 (21) 21:34.7 (22) 25:54.1 (22) 30:07.3 (21) 34:36.4 (23) 38:50.0 (22) 42:54.6 (22)
23 (-1) 12 / senioři [52] Boleslav Žemlík 1991 CZE BKG 43:00.0 05:09.7 (32) 09:17.9 (27) 13:27.8 (26) 17:41.7 (26) 21:52.3 (26) 26:03.8 (25) 30:15.9 (23) 34:33.6 (22) 38:51.2 (23) 43:00.0 (23)
24 (-1) 13 / senioři [24] Norbert Palša 1993 CZE COCONi 43:17.3 04:51.0 (24) 08:59.5 (24) 13:12.8 (24) 17:28.6 (24) 21:42.9 (24) 26:00.7 (24) 30:33.3 (27) 34:50.3 (25) 39:09.0 (25) 43:17.3 (24)
25 (-1) 4 / junioři [29] Kryštof Baxa 2004 CZE PSP KK Plzen 43:19.1 05:05.7 (30) 09:19.7 (29) 13:31.9 (27) 17:46.0 (27) 21:57.8 (27) 26:08.6 (27) 30:23.0 (24) 34:43.2 (24) 39:03.7 (24) 43:19.1 (25)
26 (-1) 7 / masters muži [7] Petr Pešta 1975 CZE PSP KK Plzen 43:30.5 04:47.5 (18) 08:58.8 (23) 13:13.0 (25) 17:29.8 (25) 21:45.1 (25) 26:07.9 (26) 30:30.2 (26) 34:50.3 (26) 39:12.8 (26) 43:30.5 (26)
27 (-1) 5 / junioři [3] Roman Matyáš 2002 CZE trista60 43:44.5 04:22.5 (2) 08:42.1 (9) 12:49.8 (13) 17:02.9 (16) 21:10.8 (14) 25:32.6 (18) 30:29.3 (25) 34:54.9 (27) 39:35.3 (27) 43:44.5 (27)
28 (-1) 14 / senioři [41] Martin Beneš 2000 CZE TJ Sokol Kunvald 43:46.2 05:08.6 (31) 09:28.2 (31) 13:40.2 (28) 18:00.6 (28) 22:22.9 (28) 26:45.7 (28) 31:02.8 (28) 35:25.6 (28) 39:38.8 (28) 43:46.2 (28)
29 (-1) 3 / veteráni [16] Pavel Legát 1969 CZE SKK Lipenští draci 44:36.3 04:58.6 (27) 09:21.2 (30) 13:48.0 (31) 18:14.5 (30) 22:43.6 (29) 27:08.5 (29) 31:31.2 (29) 35:55.7 (29) 40:16.2 (29) 44:36.3 (29)
30 (-1) 8 / masters muži [32] Vlastimil Pytela 1971 CZE BKG 45:00.0 05:09.9 (33) 09:31.0 (34) 14:00.2 (34) 18:30.5 (34) 23:02.5 (34) 27:27.8 (33) 31:50.0 (32) 36:17.4 (31) 40:39.9 (30) 45:00.0 (30)
31 (-1) 15 / senioři [13] Jarda Hájek 1982 CZE YEDOO TEAM 45:06.2 04:56.8 (26) 09:12.9 (26) 13:43.4 (30) 18:14.7 (31) 22:48.3 (31) 27:18.8 (32) 31:53.7 (33) 36:21.1 (32) 40:46.5 (32) 45:06.2 (31)
32 (-1) 9 / masters muži [17] Patrik Krečmer 1972 CZE KOSTKA Racing 45:13.5 05:04.1 (29) 09:30.5 (33) 13:56.8 (33) 18:25.3 (33) 22:48.9 (32) 27:15.7 (31) 31:41.7 (30) 36:14.4 (30) 40:43.1 (31) 45:13.5 (32)
33 (-1) 4 / veteráni [38] Pavel Remeš 1970 CZE Ultima K. Lap Team 45:43.5 04:59.4 (28) 09:19.3 (28) 13:42.1 (29) 18:12.5 (29) 22:44.6 (30) 27:13.9 (30) 31:46.7 (31) 36:22.6 (33) 41:13.1 (33) 45:43.5 (33)
34 (-2) 10 / masters muži [30] Jiří Baxa 1975 CZE PSP KK Plzen 41:53.2 05:10.9 (34) 09:28.6 (32) 13:52.7 (32) 18:22.6 (32) 23:00.4 (33) 27:36.1 (34) 32:29.0 (34) 37:13.4 (34) 41:53.2 (34)
35 (-2) 5 / veteráni [31] Miroslav Pelc 1965 CZE Ultima Praha 42:21.5 05:24.0 (36) 09:44.3 (35) 14:12.8 (35) 18:52.5 (35) 23:37.9 (35) 28:20.5 (35) 32:57.1 (35) 37:40.6 (35) 42:21.5 (35)
36 (-2) 16 / senioři [34] Vláďa Patera 1983 CZE SKK Lipenští draci 42:44.1 05:20.5 (35) 09:55.4 (36) 14:41.4 (37) 19:24.0 (38) 24:04.6 (37) 28:44.1 (37) 33:24.3 (36) 38:11.6 (36) 42:44.1 (36)
37 (-2) 17 / senioři [28] Lukáš Hanel 1981 CZE Yedoo 42:53.8 05:33.1 (39) 10:10.5 (38) 14:54.8 (40) 19:42.4 (40) 24:24.0 (39) 29:01.8 (38) 33:43.3 (38) 38:25.3 (37) 42:53.8 (37)
38 (-2) 6 / veteráni [51] Antonín zálešák 1966 CZE BoKolobka tým Ostrava 43:07.0 05:26.4 (37) 10:02.7 (37) 14:35.9 (36) 19:16.7 (36) 24:00.6 (36) 28:42.9 (36) 33:37.4 (37) 38:26.5 (38) 43:07.0 (38)
39 (-2) 11 / masters muži [53] Richard Pešek 1974 CZE Rožnov pod Radhoštěm 44:05.4 05:42.6 (41) 10:23.1 (41) 15:07.8 (41) 19:48.2 (41) 24:37.6 (40) 29:25.0 (40) 34:20.3 (39) 39:13.9 (39) 44:05.4 (39)
40 (-2) 12 / masters muži [25] Radek Drapáč 1973 CZE Pivovar Svijany 44:42.0 05:33.9 (40) 10:13.4 (40) 14:47.6 (38) 19:19.3 (37) 24:13.0 (38) 29:17.9 (39) 34:26.3 (40) 39:47.8 (40) 44:42.0 (40)
41 (-2) 7 / veteráni [55] Karel vardan 1969 CZE KOBRA 45:21.6 05:30.3 (38) 10:11.7 (39) 14:51.4 (39) 19:35.7 (39) 24:43.6 (41) 29:57.5 (41) 35:17.2 (41) 40:30.8 (41) 45:21.6 (41)
42 (-3) 13 / masters muži [39] Jan Burian 1971 CZE T.J. Sokol Maxičky 42:15.9 05:42.6 (42) 10:37.8 (42) 15:39.2 (42) 20:48.8 (42) 26:25.0 (42) 31:34.4 (42) 36:54.7 (42) 42:15.9 (42)
43 (-3) 14 / masters muži [45] Martin Mihulka 1979 CZE TJ Sokol Kunvald 47:59.2 06:04.8 (43) 11:37.1 (43) 17:35.0 (43) 23:11.1 (43) 29:00.0 (43) 35:01.7 (43) 40:58.5 (43) 47:59.2 (43)
43 (-4) 8 / veteráni [26] David Seemann 1962 CZE Ultima k.lap Team 07:16.7 (44) 13:18.9 (44) 19:26.1 (44) 25:39.5 (44) 31:48.2 (44) 38:04.5 (44) 44:04.3 (44)