Weber Jičín City Run

2018-05-26 Jičín 

archiv

announcement

registration

start list

results

DM6 total: 21, muzi : 21, zeny: 0, Muži: 21, Ženy: 0 hasic, prestige [html] [pdf]
DZ6 total: 13, muzi : 0, zeny: 13, Muži: 0, Ženy: 13 hasic, prestige [html] [pdf]
DM8 total: 9, muzi : 9, zeny: 0, Muži: 9, Ženy: 0 hasic, prestige [html] [pdf]
DZ8 total: 10, muzi : 0, zeny: 10, Muži: 0, Ženy: 10 hasic, prestige [html] [pdf]
DM10 total: 10, muzi : 10, zeny: 0, Muži: 10, Ženy: 0 hasic, prestige [html] [pdf]
DZ10 total: 9, muzi : 0, zeny: 9, Muži: 0, Ženy: 9 hasic, prestige [html] [pdf]
DM12 total: 4, muzi : 4, zeny: 0, Muži: 4, Ženy: 0 hasic, prestige [html] [pdf]
DZ12 total: 7, muzi : 0, zeny: 7, Muži: 0, Ženy: 7 hasic, prestige [html] [pdf]
21.1km total: 50, muzi : 36, zeny: 14, M30: 10, M50: 18, M60: 6, M70: 0, PRESTIGE: 2, Z30: 9, Z50: 5, PRESTIGE-W: 0 hasic, prestige [html] [pdf]
10km total: 91, muzi : 59, zeny: 32, M30: 27, M50: 17, M60: 6, M70: 3, PRESTIGE: 0, Z30: 14, Z50: 12, PRESTIGE-W: 0, páry: 12 hasic, prestige [html] [pdf]
5km total: 62, muzi : 35, zeny: 27, Kluci: 7, Junioři: 9, M23: 3, M: 16, Holky: 4, Juniorky: 0, Z23: 1, Z: 22 hasic, prestige [html] [pdf]
10km páry total: 12, muzi : 6, zeny: 6, páry: 12 hasic, prestige [html] [pdf]

result list 5km

start ~ 17:02:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / M [894] Lubomír Pokorný 1975 CZE 18:14 00:00
2 2 / M [407] Jan Drbohlav 1989 CZE RH Kartouzy/Syřenov 20:24 02:10
3 1 / M23 [896] Petr Vacek 1999 CZE AC TJ Jičín 20:29 02:15
4 1 / Junioři [415] Milan Krupka 2003 CZE Indičtí běžci 20:32 02:18
5 2 / M23 [897] Jakub Vomáčko 1999 CZE AC TJ Jičín 21:11 02:56
6 3 / M [401] Jiří Drbohlav 1976 CZE RBKA karate Jičín 21:23 03:09
7 1 / Kluci [416] František Nosek 2005 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 22:02 03:47
8 3 / M23 [902] Daniel Rodr 1999 CZE Triatlon Jičín 22:09 03:55
9 2 / Kluci [883] Filip Nýdrle 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 22:46 04:31
10 3 / Kluci [422] Filip Stránský 2004 CZE FBK Jičín 22:51 04:37
11 4 / M [834] Jesper Kallehauge 1966 DNK Praha 1 23:16 05:02
12 2 / Junioři [263] Ondřej Plocek 2002 CZE Sobotka 23:27 05:13
13 5 / M [405] Tomáš Grygera 1984 CZE SHINDA RUNNING 23:37 05:22
14 3 / Junioři [228] Václav Jelínek 2002 CZE FABIO TEAM 24:23 06:08
15 6 / M [882] Milan Oliverius 1962 CZE 25:10 06:56
16 4 / Junioři [846] Matyáš Kubín 2003 CZE Triatlon Jičín 25:20 07:05
17 7 / M [832] lukáš veselý 1988 CZE eMko team 26:09 07:54
18 1 / Holky [816] kateřina maťátková 2005 CZE 26:33 08:19
19 1 / Z [402] Lenka Drbohlavová 1979 CZE Lomnice nad Popelkou 26:57 08:43
20 8 / M [425] Pavel Ševčík 1982 CZE Teplice 27:00 08:46
21 2 / Holky [881] Antonie Kněbortová 2004 CZE Červenice 27:04 08:50
22 2 / Z [842] Kateřina Vaňková 1976 CZE PINGUIN DIVING TEAM 27:17 09:02
23 9 / M [801] pavel cvrček 1972 CZE 27:31 09:17
24 3 / Z [426] Aneta Šolínova 1989 CZE Zdarky 27:43 09:28
25 4 / Kluci [815] vít beneš 2007 CZE 27:56 09:42
26 10 / M [817] roman beneš 1977 CZE 27:58 09:43
27 4 / Z [849] Simona Kuželová 1985 CZE Jičín 28:02 09:47
28 11 / M [845] Jiří Kužel 1979 CZE Enduro Český Ráj 28:02 09:47
29 12 / M [421] Tomáš Sedláček 1986 CZE Městys Velký Vřešťov 28:35 10:21
30 5 / Junioři [418] Radek Runčík 2002 CZE Valdice 28:56 10:41
31 5 / Z [833] Lucie Vovsová 1991 CZE Jičín 28:57 10:43
32 5 / Kluci [411] Jan Jelínek 2004 CZE FABIO TEAM 29:39 11:25
33 6 / Z [839] Martina Sedláková 1976 CZE RK KARTOUZY VALDICE 29:43 11:29
34 6 / Kluci [408] Jakub Chalupa 2008 CZE Jičín 30:00 11:45
35 6 / Junioři [884] Matyáš Nýdrle 2003 CZE Triatlon Jičín 30:21 12:07
36 7 / Junioři [229] Alexandr Jenček 2002 CZE FABIO TEAM 30:30 12:16
37 7 / Z [419] Anna Runčíková 1991 CZE Valdice 31:18 13:04
38 13 / M [895] jan ševčík 1978 CZE 4bidden 31:28 13:14
39 8 / Z [420] Petra Sádlová 1986 CZE Jičín 31:48 13:33
40 9 / Z [423] Helena Šamalová 1982 CZE BŽB 32:02 13:48
41 10 / Z [410] Michaela Javůrková 1979 CZE FABIO TEAM 32:11 13:56
42 3 / Holky [424] Anděla Šemberová 2004 CZE Dřevěnice 32:13 13:59
43 11 / Z [427] Lucie Veselá 1983 CZE eMko team 32:21 14:07
44 12 / Z [827] Pavla Jaklová 1987 CZE NWOW 32:26 14:12
45 13 / Z [399] Iva Barešová 1981 CZE Praha 32:29 14:15
46 1 / Z23 [406] Śárka Hanušová 1995 CZE eMko team 32:42 14:28
47 14 / Z [806] Petra Strnadová 1984 CZE Hořičky 33:04 14:50
48 15 / Z [412] Jana Jenčková 1975 CZE FABIO TEAM 33:19 15:05
49 16 / Z [400] Helena Bláhová 1981 CZE Dřevěnice 33:35 15:20
50 17 / Z [850] Klára Havlíková 1982 CZE Hostík 33:53 15:38
51 18 / Z [885] Kateřina Nýdrlová 1978 CZE 34:12 15:57
52 19 / Z [417] Radka Pavelová 1972 CZE Libovice 35:32 17:18
53 20 / Z [413] Karolina Konopaskova 1990 CZE Jicin 36:22 18:07
54 21 / Z [409] Miroslava Chalupova 1980 CZE Jičín 37:41 19:27
dns / M [404] Jakub Gál 1993 CZE Intersport
dns / M [24] Pavel Mráz 1976 CZE BD LE MC
DNS / M [5] Jiří Kužel 1979 CZE Enduro Český Ráj
DNS / Z [233] Eva Jungwirtová 1980 CZE FABIO TEAM
DNS / Holky [439] Karolína Drbohlavová 2006 CZE LSK Lomnice nad Popelkou
DNS / Junioři [527] Matyáš Kubín 2003 CZE Triatlon Jičín
DNS / Kluci [649] Filip Nýdrle 2005 CZE BAKAKO Nová Paka
DNS / Junioři [650] Matyáš Nýdrle 2003 CZE Triatlon Jičín