Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

Harfandění

2017-09-07 Praha 

archiv

announcement

registration

start list

results

Harfandění total: 8454, men : 993, women: 600, běžci: 8454, : 6861 [html] [pdf]

Pokud zde nemůžete najít své jméno, kontaktujte nás, prosím, na mailu info@sportchallenge.cz a napište nám, jaké startovní číslo (číslo čipu) jste obdrželi při prezentaci.

Jak probíhalo měření

Časomíra byla zajištěna pomocí jednorázových RFID čipů a cílové měřící brány. Každý závodník dostal startovní číslo s integrovaným čipem, které bylo určeno k nalepení na hrudník. Čip v přímé viditelnosti od antény cílové brány ve vzdálenosti do 10 metrů byl rozpoznán. Pro případ pomalého průchodu byl nadále čip další 3 minuty ignorován (za kratší dobu nešlo kolo uběhnout). Měřící brána neměla během měření žádné výpadky.

Co mohlo čtení čipu znemožnit

Všechny tyto problémy jsme se snažili preventovat informačními tabulemi a instrukcemi na prezentaci, ale bylo nás málo a běžců hodně. Budem na lepší prezentaci rozhodně pracovat.

Rozhodnutí pro výsledky

V případě, že máte ve výsledcích menší počet kol, než je uvedený: V tuto chvíli už nemůžeme měnit počty kol, peníze za benefici jsou již přidělené. Každopádně se rádi poučíme z předchozích chyb a zabráníme jim do budoucna, prosím napište nám na info@sportchallenge.cz, jak dopadl váš čip a jak vypadal v průběhu Harfandění.

V případě, že ve výsledcích není Vaše jméno, ale je tam Vaše číslo (resp. číslo čipu), napište nám prosím na info@sportchallenge.cz. Došlo ke ztracení Vaší přihlášky. Počty kol máme uložené, ale nezobrazujeme, aby nedošlo k tomu, že si nějaký vykuk přivlastní číslo s nejvyšším počtem okruhů.

V průběhu Harfandění se nám povedlo načíst přes 9000 průchodů více než 1300 lidí během 4 hodin. Toto číslo nelze měřit ručně, musíme se spolehnout na techniku a doufáme, že se nám spolu s Vámi podaří odladit všechny mouchy, které by mohly ještě bránit dobré věci.

result list Harfandění

start ~ 14:00:00

rank rank/cat. # name team počet okruhů
1 1 / běžci 703 Korecký Štěpán ŠK Tri 34
2 2 / běžci 697 Hájek Jiří Klokánek Brno 33
3 3 / běžci 704 Přibyl Vojtěch TRENÉR BĚHU.CZ 30
4 4 / běžci 377 Valter Marek Vlci ze Šumavy 28
5 5 / běžci 577 Foitová Šárka Klokánek Brno 28
6 6 / běžci 929 Martínek Milan Pomáháme druhým 28
7 7 / běžci 555 Řičař Martin Brno 28
8 8 / běžci 559 Šťasta Šimon Klokánek Brno 25
9 9 / běžci 562 Vávra Ondřej Klokánek Brno 25
10 10 / běžci 561 Veselý Vilém Brno 24
11 11 / běžci 322 Sabuka David Praha 6 23
12 12 / běžci 560 Vávrová Veronika Klokánek Brno 23
13 13 / běžci 616 Johnová Margareta Praha 22
14 14 / běžci 501 Drábková Kristýna Klokánek Brno 21
15 15 / běžci 696 bubla david brno 21
16 16 / běžci 390 Procházka Tomáš Hrdlořezy Angels 21
17 17 / běžci 500 tolvaj nicolas klokánek brno 21
18 18 / běžci 1163 Vít Jiří Freshkruháč 21
19 19 / běžci 563 Vávrová Hana Klokánek Brno 21
20 20 / běžci 574 Gallo David 21
21 21 / běžci 259 Schles Michal 20
22 22 / běžci 855 Šimáček Tomáš Klokánek Chabařovická 20
23 23 / běžci 694 Beránková Monika Praha 20
24 24 / běžci 624 Všianská Tereza Klokánek Brno 20
25 25 / běžci 612 Sykora Peter Janovice 20
26 26 / běžci 218 Kameníková Sára Klokánek Brno 20
27 27 / běžci 379 Čapek Tomáš KLOKÁNEK BRNO 19
28 28 / běžci 381 Ruelle Leny KLOKÁNEK BRNO 19
29 29 / běžci 619 Doležalová Lucie Klokánek Brno 19
30 30 / běžci 77 Čeřovský Jan Hořice 18
31 31 / běžci 528 Svobodová Kateřina ČKS Ski Jilemnice 18
32 32 / běžci 499 Beneš Richard Klokánek Brno 18
33 33 / běžci 215 Pertlová Radka 18
34 34 / běžci 622 Vávrová Eliška Klokánek Brno 18
35 35 / běžci 498 Štillová Lenka Klokánek Brno 18
36 36 / běžci 695 Beranek Michal Brno 18
37 37 / běžci 19 Kubištová Jaroslava brno klokanek 17
38 38 / běžci 445 KUchař Jakub Klokánek Litoměřice 17
39 39 / běžci 997 Rovenská Jana Běchovice 17
40 40 / běžci 576 Foltýn Roman Klokánek Brno 17
41 41 / běžci 579 Hotárková Nikola KLOKÁNEK BRNO 17
42 42 / běžci 312 Žejdl Michal Žejdlíci 17
43 43 / běžci 693 Kaňa Andy KLOKÁNEK BRNO 17
44 44 / běžci 331 Hlaváčová Monika SOOD 17
45 45 / běžci 49 Chovanová Marie Holky z kanceláří 17
46 46 / běžci 546 Šonská Kristýna Klokánek Litoměřice 16
47 47 / běžci 604 Zamocný Dan FOD Teplice 16
48 48 / běžci 986 Tereza Jansová 16
49 49 / běžci 209 Ngo Martin žatečtí klokani 16
50 50 / běžci 323 Dvorak Tomas Elab team 16
51 51 / běžci 378 Polach Vojta Klokanek Brno 16
52 52 / běžci 635 Veselá Daniela 16
53 53 / běžci 76 Jarmarová Lenka Holky z kanceláří 16
54 54 / běžci 320 Weiss Jakub Klokánek Litoměřice 16
55 55 / běžci 317 Vaněk Jan Předsednictvo 16
56 56 / běžci 319 Kaleta Nikolas Klokánek Litoměřice 16
57 57 / běžci 47 Svobodová Magdaléna Předsednictvo 16
58 58 / běžci 594 Jandová Alena 16
59 59 / běžci 634 Schambergerová Jana 16
60 60 / běžci 572 Gallová Kateřina 16
61 61 / běžci 615 Řezanka Marek Klokánek Chabařovická 16
62 62 / běžci 617 Vojtěchová Kateřina Praha 16
63 63 / běžci 897 Šindler David Praha 15
64 64 / běžci 280 Vácha Petr 15
65 65 / běžci 691 Šarišský David KLOKÁNEK BRNO 15
66 66 / běžci 463 Matoušková Helana Klokánek Litoměřice 15
67 67 / běžci 598 Nezvalová Martina 15
68 68 / běžci 833 Vlačihovská Helena 15
69 69 / běžci 192 Poliaková Jarmila 15
70 70 / běžci 595 Čonka Milan 15
71 71 / běžci 485 Bouzková Lenka FOD Teplice 15
72 72 / běžci 112 Kaletová Kristýna Litoměřice 15
73 73 / běžci 505 Hájková Barbora Klokánek Brno 15
74 74 / běžci 512 Kudláčková Irena Pedagogická škola Litoměřice 15
75 75 / běžci 611 Tichá Jitka Pedagogická škola Litoměřice 14
76 76 / běžci 163 Rechtorik Tomáš Pedagogická škola Litoměřice 14
77 77 / běžci 188 Hladík Michal žatečtí klokani 14
78 78 / běžci 447 Kozák Martin Litoměřice 14
79 79 / běžci 1099 Buzák Peter DPD 14
80 80 / běžci 578 Rezmuves Rudolf KLOKÁNEK BRNO 14
81 81 / běžci 692 Bekerová Alexandra 14
82 82 / běžci 321 Weiss Lukáš Klokánek Litoměřice 14
83 83 / běžci 482 Karcuňíková Jessica Ústí nad labem 14
84 84 / běžci 490 Replicová Milena Ústí nad labem 14
85 85 / běžci 476 Jana Hlaváčová FOD Ústí nad Labem 14
86 86 / běžci 475 ridejová jenny Ústí nad labem 14
87 87 / běžci 571 bajzova darina janovice 14
88 88 / běžci 573 Pokoš Patrik 14
89 89 / běžci 711 Pátek Josef Pátci 14
90 90 / běžci 590 Fuxová Eliška 14
91 91 / běžci 1075 Roman Šimek 14
92 92 / běžci 477 Krcnová Jitka Ústí nad labem 14
93 93 / běžci 478 Hájková Ilona Ústí nad labem 14
94 94 / běžci 176 Lopatová Adéla Pedagogická škola Litoměřice 13
95 95 / běžci 508 Pavlíček Vojtěch klokánek brno 13
96 96 / běžci 565 Vaněk Lukáš Andromeda 13
97 97 / běžci 502 Dašková Markéta Klokánek Brno 13
98 98 / běžci 471 Kuklová Milada FOD Teplice 13
99 99 / běžci 558 Šarišská Vanesa KLOKÁNEK BRNO 13
100 100 / běžci 277 Kupková Hanka Předsednictvo 13
101 101 / běžci 960 Sabuka Patrik Vlci ze Šumavy 13
102 102 / běžci 1344 Hrabal Josef 13
103 103 / běžci 389 Jelinek Adam Brno 13
104 104 / běžci 113 Prudič Libor Klokánek Litoměřice 13
105 105 / běžci 600 Ostrorohová Martina Morávci 13
106 106 / běžci 489 Knollová Alena FOD Teplice 13
107 107 / běžci 318 Vaněk Honzíček Žejdlíci 13
108 108 / běžci 43 Prichoďko Adam ŠD Lobkovičák 13
109 109 / běžci 1409 Belusko Daniel Nike 13
110 110 / běžci 366 Trojan Josef Láskovka 13
111 111 / běžci 300 Pícha Jan PVIP.cz 12
112 112 / běžci 376 Švástová Daniela Anna Queens Running Team 12
113 113 / běžci 324 Švec Jakub Queens Running Team 12
114 114 / běžci 727 PAT PAT 12
115 115 / běžci 511 Němečková Pavla Meziměstí 12
116 116 / běžci 601 Procházka Petr FOD Teplice 12
117 117 / běžci 995 Khrabrov Štěpán 12
118 118 / běžci 303 Žejdlová Nikolka Žejdlíci 12
119 119 / běžci 393 Soukupová Šárka Andromeda 12
120 120 / běžci 657 Matoušková Libuše Klokánek Litoměřice 12
121 121 / běžci 213 Urbášková Anna Klokánek Olomouc 12
122 122 / běžci 214 Fischerová Vlasta Klokánek Olomouc 12
123 123 / běžci 368 Kamrlová Emma FOD Teplice 12
124 124 / běžci 57 Horvátová Marie FOD Ústí nad Labem 12
125 125 / běžci 450 Kozáková Libuše Klokani Litoměřice 12
126 126 / běžci 193 Kupčáková Šárka Klokánek Olomouc 12
127 127 / běžci 567 Pokošová Marie 12
128 128 / běžci 554 Zajicova Atanaska KLOKÁNEK BRNO 12
129 129 / běžci 388 Špunda Martin KLOKÁNEK BRNO 12
130 130 / běžci 1480 Otto Šimon WOOD 12
131 131 / běžci 569 Ješetová Laura 12
132 132 / běžci 800 Šafra Petr Profesionální kouč, fitness trenér 12
133 133 / běžci 380 bublova marcela KLOKÁNEK BRNO 12
134 134 / běžci 564 Vogel Radim MyQ 12
135 135 / běžci 1114 Smeták Josef Láskovka 12
136 136 / běžci 177 Punčochářová Tereza Pedagogická škola Litoměřice 11
137 137 / běžci 636 Janecká Tereza Pedagogická škola Litoměřice 11
138 138 / běžci 534 Průšová Nikola Pedagogická škola Litoměřice 11
139 139 / běžci 533 Vlasáková Kateřina Pedagogická škola Litoměřice 11
140 140 / běžci 414 Tichý Filip 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10 11
141 141 / běžci 874 Kyncl Davídek 11
142 142 / běžci 507 krištof Matěj Klokánek Brno 11
143 143 / běžci 984 Hejtmánek Martin 11
144 144 / běžci 347 Procházková Vendula WOOD 11
145 145 / běžci 468 Kříž Karel ústí nad labem 11
146 146 / běžci 608 keleši Jan FOD Teplice 11
147 147 / běžci 907 Steinhauserová Marie 11
148 148 / běžci 208 Banom Ladislav žatečtí klokani 11
149 149 / běžci 1094 Škardová Kateřina DPD CZ 11
150 150 / běžci 305 Žejdlová Hana Žejdlíci 11
151 151 / běžci 187 Hladíková Natálie žatečtí klokani 11
152 152 / běžci 837 Čabelka Martin 11
153 153 / běžci 1037 Mašatová Miluše Ness Czech 11
154 154 / běžci 1245 Halas Martin 11
155 155 / běžci 58 Horvátová Aneta FOD Ústí nad Labem 11
156 156 / běžci 446 Kozák Martin Klokani Litoměřice 11
157 157 / běžci 171 Maňáková Daniela 11
158 158 / běžci 172 Maňáková Sabina 11
159 159 / běžci 424 Nezvalová Natálie 11
160 160 / běžci 154 Vrána Marek 11
161 161 / běžci 1231 Hradilová Tereza Morávci 11
162 162 / běžci 1042 Králová Kateřina Ness Czech 11
163 163 / běžci 1041 Třmínková Michaela Ness Czech 11
164 164 / běžci 898 Svoboda Tomáš 11
165 165 / běžci 1255 Trčková Tereza Chvaleťáci 11
166 166 / běžci 1256 Vlček Tomáš Chvaleťáci 11
167 167 / běžci 602 Morávek Tomáš Morávci 11
168 168 / běžci 274 Špicová Markéta Morávci 11
169 169 / běžci 603 Tuma František FOD Teplice 10
170 170 / běžci 582 Mojžíš Václav FOD Teplice 10
171 171 / běžci 164 Štefanisková Anna Pedagogická škola Litoměřice 10
172 172 / běžci 605 Blažek Marek FOD Teplice 10
173 173 / běžci 606 Klima Ondřej FOD Teplice 10
174 174 / běžci 437 Lacinová Lenka štěrboholy 10
175 175 / běžci 658 Suchá Gabriela 10
176 176 / běžci 639 Ševčíková Natálie Pedagogická škola Litoměřice 10
177 177 / běžci 643 Tylová Simona Pedagogická škola Litoměřice 10
178 178 / běžci 536 Drbalová Kamila Pedagogická škola Litoměřice 10
179 179 / běžci 537 horakova michaela praha 10
180 180 / běžci 325 Pačesová Klára Queens Running Team 10
181 181 / běžci 329 Kucháriková Martina Queens Running Team 10
182 182 / běžci 541 Šístková Anna Pedagogická škola Litoměřice 10
183 183 / běžci 585 Jan Prchal 10
184 184 / běžci 179 Zavřelová Viktorie Pedagogická škola Litoměřice 10
185 185 / běžci 178 Gramskopf Aleš Pedagogická škola Litoměřice 10
186 186 / běžci 539 Březinová Renáta Pedagogická škola Litoměřice 10
187 187 / běžci 535 Brandýská Nikola Pedagogická škola Litoměřice 10
188 188 / běžci 550 Vítková Tereza Daniela Pedagogická škola Litoměřice 10
189 189 / běžci 549 Vaňková Adéla Pedagogická škola Litoměřice 10
190 190 / běžci 613 Kalašová René Klokánek 10
191 191 / běžci 957 Polan Miroslav PORR a.s. 10
192 192 / běžci 812 Mrázek Pavel 10
193 193 / běžci 222 Srbecká Veronika Pedagogická škola Litoměřice 10
194 194 / běžci 521 Škodová Iveta Pedagogická škola Litoměřice 10
195 195 / běžci 520 Richtrová Nikola Pedagogická škola Litoměřice 10
196 196 / běžci 346 Sýkora Lukáš Letní scéna 10
197 197 / běžci 529 Kuchařová Lada Pedagogická škola Litoměřice 10
198 198 / běžci 662 Voborná Adéla 10
199 199 / běžci 290 Ridaj Pavel FOD Ústí nad Labem 10
200 200 / běžci 268 Morda Vratislav lednáčci 10
201 201 / běžci 232 Blailová Irena žatečtí klokani 10
202 202 / běžci 865 Klapalová Michaela 10
203 203 / běžci 875 Kynclová Natálie 10
204 204 / běžci 189 Suchý Fabricio 10
205 205 / běžci 556 Beránková Sylva Roudnice nad Labem 10
206 206 / běžci 335 Janoušek Dominik FOD Teplice 10
207 207 / běžci 52 Salák Ladislav FOD Teplice 10
208 208 / běžci 278 Hesová Zdeňka holky z kanceláře 10
209 209 / běžci 285 Chárová Karolína 10
210 210 / běžci 284 Sedláček Jiří FOD Teplice 10
211 211 / běžci 125 Hlaváč Adam SOOD 10
212 212 / běžci 333 Klejnová Sabina Sdružení na ochranu sood ohrožených dětí Praha 10
213 213 / běžci 332 Štrompová Veronika SDružení na na ochranu Sood ohrožených dětí Praha 10
214 214 / běžci 1039 Pešková Helga Mária Ness 10
215 215 / běžci 720 Holubová Alžběta Holoubci 10
216 216 / běžci 170 Malecová Markéta ANDROMEDA 10
217 217 / běžci 1137 Dzurko Štefan Klokánek Štěrboholy 10
218 218 / běžci 17 Močičková Elisabeth liroměřice 10
219 219 / běžci 667 Skoupý Jiří 10
220 220 / běžci 570 Wachtlová Alena 10
221 221 / běžci 575 Jaroušková Jana 10
222 222 / běžci 894 Bublová Kristýna 10
223 223 / běžci 158 Kanaloš Patrik Litoměřice 10
224 224 / běžci 152 Vránová Kateřina 10
225 225 / běžci 431 Jílek Jaroslav 10
226 226 / běžci 596 Novotná Andrea 10
227 227 / běžci 557 Beránková Michaela 10
228 228 / běžci 153 Cicu Albert 10
229 229 / běžci 1141 Stastny Vojta 10
230 230 / běžci 1128 Gabriel Martin Praha 8 - Chabařovická 10
231 231 / běžci 1140 Stastna Katka 10
232 232 / běžci 217 Lochmannová Klára LG Electronics 10
233 233 / běžci 899 Prudičová Michaela Klokánek Litoměřice 10
234 234 / běžci 1254 Marhounová Karolína Chvaleťáci 10
235 235 / běžci 1219 Doležalová Jana MyQ 10
236 236 / běžci 710 Králíček Daniel 10
237 237 / běžci 131 Píchal Petr Onyx 10
238 238 / běžci 140 Dvornický Damián Chvaleťáci 10
239 239 / běžci 1369 Ganbatar Sukhdorj OW 10
240 240 / běžci 1420 Vávra Jiří Spartak Hrdlořezy 10
241 241 / běžci 40 Šuhajdová Ivana 9
242 242 / běžci 375 Šťastný Dominik Queens Running Team 9
243 243 / běžci 180 Karešová Alena Klokanek 9
244 244 / běžci 589 Pham Roman FOD Teplice 9
245 245 / běžci 607 Koubek Adam FOD Teplice 9
246 246 / běžci 586 Sentenský Petr FOD Teplice 9
247 247 / běžci 588 Skuthan Petr FOD Teplice 9
248 248 / běžci 609 Tirb Jiří FOD Teplice 9
249 249 / běžci 543 Holubová Kateřina Klokánek Litoměřice 9
250 250 / běžci 614 Mareček Ondřej Klokánek 9
251 251 / běžci 540 Bažantová Markéta Pedagogická škola Litoměřice 9
252 252 / běžci 542 Jiskrová Kateřina Pedagogická škola Litoměřice 9
253 253 / běžci 538 Nosková Petra Pedagogická škola Litoměřice 9
254 254 / běžci 1035 Filip David ZŠ a MŠ Chelčického 9
255 255 / běžci 253 Stará Tereza Praha 10 - Štěrboholy 9
256 256 / běžci 626 Kudláčková Adéla Pedagogická škola Litoměřice 9
257 257 / běžci 628 Krišková Aneta Pedagogická škola Litoměřice 9
258 258 / běžci 68 Balog Jakub FOD Ústí nad Labem 9
259 259 / běžci 1066 Berka Tomáš 9
260 260 / běžci 304 Žejdlová Natálka Žejdlíci 9
261 261 / běžci 211 Le Tomáš žatečtí klokani 9
262 262 / běžci 61 Miko Zdeněk FOD Ústí nad Labem 9
263 263 / běžci 552 Prudký Jan Litoměřice 9
264 264 / běžci 237 Ridajová Michaela žatečtí klokani 9
265 265 / běžci 251 Balogová Mária žatečtí klokani 9
266 266 / běžci 1043 Trojánek Jaroslav 9
267 267 / běžci 184 Starý Petr LG Electronics 9
268 268 / běžci 553 Šarišský Erik KLOKÁNEK BRNO 9
269 269 / běžci 700 Karasová Sabina 9
270 270 / běžci 1154 Duda Vít 9
271 271 / běžci 1025 Damane Karen CCC region Damane 9
272 272 / běžci 1023 Damane Karin CCC region Damane 9
273 273 / běžci 581 Čížková Ivana 9
274 274 / běžci 54 Josefus Jiří FOD Teplice 9
275 275 / běžci 1315 Plátková Míla 9
276 276 / běžci 1375 Kruse Jan 9
277 277 / běžci 1313 Faina Aneta 9
278 278 / běžci 1052 Rohožka Ivan praha 9
279 279 / běžci 59 Šoba Jakub FOD Teplice 9
280 280 / běžci 1051 Rohožka Michael praha 9
281 281 / běžci 1113 Ondrakova Josefa Láskovka 9
282 282 / běžci 1166 Milotová Dora Zelená Liška 9
283 283 / běžci 1175 Milotová Lada Zelená Liška 9
284 284 / běžci 1187 Janouchova Marketa Andromeda 9
285 285 / běžci 138 Šepa Jaroslav Hostivice 9
286 286 / běžci 370 Hořínek Oldřich FOD Teplice 9
287 287 / běžci 371 Hořínková Lenka FOD Teplice 9
288 288 / běžci 712 Pokorná Karolína 9
289 289 / běžci 1464 Nováková Denisa 9
290 290 / běžci 373 Vodičková MIluše SOOD 9
291 291 / běžci 372 Blažková Lucie SOOD 9
292 292 / běžci 358 Dědinková Valentýna Klokánek Láskova 9
293 293 / běžci 610 duc hung Le FOD Teplice 8
294 294 / běžci 420 Terinek Kristián ŠD Lobkovičák 8
295 295 / běžci 761 Hůlek Jiří PORR 8
296 296 / běžci 1030 Roman Freddy 8
297 297 / běžci 592 Paller Ondra FOD Teplice 8
298 298 / běžci 584 Matuščík Dan FOD Teplice 8
299 299 / běžci 593 Vajdečka Tomáš FOD Teplice 8
300 300 / běžci 160 Gruntová Nella Pedagogická škola Litoměřice 8
301 301 / běžci 517 Moravcová Denisa Pedagogická škola Litoměřice 8
302 302 / běžci 706 Voglova Jirina Klokanek Zatec 8
303 303 / běžci 1103 Kříž Jaroslav Praha 8
304 304 / běžci 971 Foist Tomáš ZŠ a MŠ Chelčického 8
305 305 / běžci 13 Zlámalová Pavlína Olomouc - Peřinova 8
306 306 / běžci 814 Šlapák Jan 8
307 307 / běžci 836 Matoušek Aleš 8
308 308 / běžci 1078 Zitko Jan ZŠ a MŠ Chelčického 8
309 309 / běžci 349 Drobílek Michal Rilancio 8
310 310 / běžci 350 Ryvola Michal Rilancio 8
311 311 / běžci 510 Sklenář Martin 8
312 312 / běžci 210 Le Anička žatečtí klokani 8
313 313 / běžci 236 Banomová Anna žatečtí klokani 8
314 314 / běžci 190 Suchá Jesica 8
315 315 / běžci 994 Petra Boštíková 8
316 316 / běžci 992 Khrabrová Olina 8
317 317 / běžci 988 Ráczová Natálie 8
318 318 / běžci 1188 Šimák Petr 8
319 319 / běžci 48 Švárová Petra holky z kanceláře 8
320 320 / běžci 464 Pánková Magdalena Praha 4 - Štěrboholy 8
321 321 / běžci 50 Pavlíčková Jana holky z kanceláře 8
322 322 / běžci 1171 Müllerová Anna 8
323 323 / běžci 479 Hájková Adéla Ústí nad labem 8
324 324 / běžci 404 Zábršová Sandra 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 8
325 325 / běžci 405 Venclíková Denisa 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 8
326 326 / běžci 362 Tužková Tereza Thajský box a kickbox TKB TEPLICE, ZS 8
327 327 / běžci 279 Nádvorník Ladislav FOD Teplice 8
328 328 / běžci 233 Kováč Dominik žatečtí klokani 8
329 329 / běžci 51 Novotný Josef Žilina 8
330 330 / běžci 53 Josefus Filip FOD Teplice 8
331 331 / běžci 174 Suchý Santiago 8
332 332 / běžci 1230 Tlustá Martina 8
333 333 / běžci 1010 Zelenková Sabina 8
334 334 / běžci 648 Karasová Sofie 8
335 335 / běžci 155 Tesařová Vanesa 8
336 336 / běžci 1160 Peregrinová Martina 8
337 337 / běžci 1162 Peregrin Lukáš 8
338 338 / běžci 1161 Peregrin Ondra 8
339 339 / běžci 483 Marek Martin FOD Teplice 8
340 340 / běžci 128 Vodička Matěj SOOD 8
341 341 / běžci 338 Břuska Paver Marina CREW 8
342 342 / běžci 474 Curomková Romana Ústí nad labem 8
343 343 / běžci 292 Jana Bláhová FOD Ústí nad Labem 8
344 344 / běžci 1366 Heczkova Darina MyQ 8
345 345 / běžci 1155 Dudová Veronika 8
346 346 / běžci 566 Karas Julius 8
347 347 / běžci 287 Jana Rostová FOD Ústí nad Labem 8
348 348 / běžci 467 Peterová Nikol Ústí nad labem 8
349 349 / běžci 289 Peter Jakub Ústí nad labem 8
350 350 / běžci 469 Božena Hodická FOD Ústí nad Labem 8
351 351 / běžci 1024 Furišová Sabina CCC region Damane 8
352 352 / běžci 359 Havová Jana Klokánek Láskova 8
353 353 / běžci 1022 Pascová Caroline CCC region Damane 8
354 354 / běžci 75 Peterová Veronika Ústí nad labem 8
355 355 / běžci 283 Ridajová Samanta FOD Ústí nad Labem 8
356 356 / běžci 334 Wabner Matěj Thajský box a kickbox TKB TEPLICE, ZS 8
357 357 / běžci 1152 Valterová Petra Vlci ze Šumavy 8
358 358 / běžci 1460 Samler Kristián MyQ 8
359 359 / běžci 134 Fojtíková Gabriela Wood 8
360 360 / běžci 1405 Domský Matěj 8
361 361 / běžci 1404 Nováková Kateřina 8
362 362 / běžci 928 Tesařová Zdeňka centrála 8
363 363 / běžci 1382 Podrazil Michal Tygři Praha 8
364 364 / běžci 365 Svobodová Pavlína Klokánek Láskova 8
365 365 / běžci 1149 Danihel Petr Láskovka 8
366 366 / běžci 1314 Faina Václav 8
367 367 / běžci 818 Ješetová Anna 8
368 368 / běžci 1320 Zamazal Jaroslav 8
369 369 / běžci 1148 Vasilica Radu Daniel Láskovka 8
370 370 / běžci 1397 Roudenský Pavel PORR - Prague Marina 8
371 371 / běžci 1291 Hájek Filip Zelená Liška 8
372 372 / běžci 137 Duškevičová Veronika 8
373 373 / běžci 978 Li Vanesa ZŠ a MŠ Chelčického 8
374 374 / běžci 1317 Plátek František 8
375 375 / běžci 83 Majer Vojtěch ŠD Lobkovičák 7
376 376 / běžci 698 Baladová Martina ŠD Lobkovičák 7
377 377 / běžci 21 Utěšil Jan Fitness for Joy 7
378 378 / běžci 851 Matzke Marek 7
379 379 / běžci 850 Vlček Jiří 7
380 380 / běžci 223 Jopová Kateřina Pedagogická škola Litoměřice 7
381 381 / běžci 254 Bagoun Milan Praha 8 - Chabařovická 7
382 382 / běžci 45 Balounová Jitka 7
383 383 / běžci 46 Baloun¨ Martin 7
384 384 / běžci 415 Gočálová Magdalena 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10 7
385 385 / běžci 672 Brejchová Gabriela 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10 7
386 386 / běžci 343 Brabenec Jan ČSLH 7
387 387 / běžci 151 Tesařová Vanesa 7
388 388 / běžci 1 Antalíková Silvia 7
389 389 / běžci 551 Horáková Nikol Pedagogická škola Litoměřice 7
390 390 / běžci 175 Helclová Denisa Pedagogická škola Litoměřice 7
391 391 / běžci 451 Šubrtová Nikola 7
392 392 / běžci 970 winkler tobiáš praha 7
393 393 / běžci 979 Smolyakov Vladimír praha 7
394 394 / běžci 998 Lakatoš Gejza 7
395 395 / běžci 993 Khrabrová Anna 7
396 396 / běžci 999 Rajz Robert 7
397 397 / běžci 968 Dvořáček Tomáš ZŠ a MŠ Chelčického 7
398 398 / běžci 235 Gadžová Markéta žatečtí klokani 7
399 399 / běžci 472 Curomková Alena Ústí nad labem 7
400 400 / běžci 480 Hájková Kateřina Ústí nad labem 7
401 401 / běžci 191 Kašíková Yvona Daniela Maňáková, 7
402 402 / běžci 985 Toman Daniel 7
403 403 / běžci 462 Krupička Miroslav 7
404 404 / běžci 250 Husar Štefan žatečtí klokani 7
405 405 / běžci 1282 Tomka Jakub 7
406 406 / běžci 1295 Gzegeš Jakub 7
407 407 / běžci 234 Ozoganyová Nikola žatečtí klokani 7
408 408 / běžci 230 Perská Zdena žatečtí klokani 7
409 409 / běžci 1170 Müller Vojtěch 7
410 410 / běžci 1142 Malá Markéta MyQ 7
411 411 / běžci 1143 Gabrielová Lucie MyQ 7
412 412 / běžci 156 Tesařová Patricie 7
413 413 / běžci 1247 Mervínská Gabriela 7
414 414 / běžci 647 Tesařová Jennifer 7
415 415 / běžci 568 Karas Juliano 7
416 416 / běžci 649 Beránková Lenka Ledeč 7
417 417 / běžci 892 Kateřina Prchalová 7
418 418 / běžci 1090 Petr Laštovka 7
419 419 / běžci 895 Petra Holíková 7
420 420 / běžci 861 Pavlíková Ivana CCC region Damane 7
421 421 / běžci 493 Bílá Irinka Ústí nad labem 7
422 422 / běžci 497 Pavličová Eva FOD Teplice 7
423 423 / běžci 1244 Trnková Lucie 7
424 424 / běžci 337 Formánek Tomáš Marina CREW 7
425 425 / běžci 183 Klimova Nikokla LG Electronics 7
426 426 / běžci 481 Hájek Kristián FOD Teplice 7
427 427 / běžci 369 Rybenská Michaela FOD Teplice 7
428 428 / běžci 55 Žvachtová Anežka FOD Teplice 7
429 429 / běžci 74 Bláha Daniel FOD Ústí nad Labem 7
430 430 / běžci 63 Fabárová Markéta Ústí nad Labem 7
431 431 / běžci 252 Karas Cristiano 7
432 432 / běžci 67 Balogová Aneta FOD Ústí nad Labem 7
433 433 / běžci 473 Curomková Karolína ústní nad labem 7
434 434 / běžci 470 Vinklerová Zuzana FOD Teplice 7
435 435 / běžci 216 Bejdáková Lenka LG Electronics 7
436 436 / běžci 708 Králíčková Adéla 7
437 437 / běžci 1491 Trierová Monika Praha 7
438 438 / běžci 60 Žvachta Martin FOD Teplice 7
439 439 / běžci 996 Talomi Tamara UNIVERSIA 7
440 440 / běžci 1372 Němcová Nora 7
441 441 / běžci 286 Šobová Karolína FOD Teplice 7
442 442 / běžci 1083 Rohožková Michaela praha 7
443 443 / běžci 1089 Šubrtová Gabriela 7
444 444 / běžci 1321 Zamazalová Ivana 7
445 445 / běžci 392 Janouchová Adéla Andromeda 7
446 446 / běžci 169 Adam David Andromeda 7
447 447 / běžci 1485 Teglašiová Viktória WOOD 7
448 448 / běžci 1467 Poštulková Jitka WOOD 7
449 449 / běžci 1371 Drastíková Šárka 7
450 450 / běžci 282 Peřinová Kateřina FOD Teplice 7
451 451 / běžci 1074 Stojnov Petr 7
452 452 / běžci 1410 Besskó Tamás Ortho Clinical Diagnostics 7
453 453 / běžci 1452 Pustějová Ivana 7
454 454 / běžci 161 Anna Frostová Pedagogická škola Litoměřice 6
455 455 / běžci 597 Chiriac Lukáš FOD Teplice 6
456 456 / běžci 580 Vavřina Michal Panalpina Czech 6
457 457 / běžci 84 Valenta Matěj ŠD Lobkovičák 6
458 458 / běžci 459 Kovařík Tomáš 6
459 459 / běžci 167 Žáček David Pedagogická škola Litoměřice 6
460 460 / běžci 29 Petáková Iva zoufalci 6
461 461 / běžci 30 Matějková Rozálie zoufalci 6
462 462 / běžci 460 Sladký Matěj zoufalci 6
463 463 / běžci 28 Tkadzyková Tereza gypernští zoufalci 6
464 464 / běžci 122 Vilímková Valery ŠD Lobkovičák 6
465 465 / běžci 108 Lodinová Jana ŠD Lobkovičák 6
466 466 / běžci 330 Mádlová Markéta ŠD Lobkovičák 6
467 467 / běžci 99 Jandák Matouš ŠD Lobkovičák 6
468 468 / běžci 311 Masopustová Ema ŠD Lobkovičák 6
469 469 / běžci 327 Solomon Rediet ŠD Lobkovičák 6
470 470 / běžci 120 Rudolf Jan ŠD Lobkovičák 6
471 471 / běžci 810 Dunajová Kamila 6
472 472 / běžci 432 Hromasová Veronika 6
473 473 / běžci 316 Bartoš Matěj ŠD Lobkovičák 6
474 474 / běžci 93 Měkyš Matyáš ŠD Lobkovičák 6
475 475 / běžci 104 Sál Matěj ŠD Lobkovičák 6
476 476 / běžci 297 Vejvoda Filip ŠD Lobkovičák 6
477 477 / běžci 100 Dušek Martin ŠD Lobkovičák 6
478 478 / běžci 930 Karpenko Irina MyQ 6
479 479 / běžci 124 Mádl Viktor ŠD Lobkovičák 6
480 480 / běžci 95 Langer Jiří ŠD Lobkovičák 6
481 481 / běžci 637 Pánková Pavla Pedagogická škola Litoměřice 6
482 482 / běžci 642 Racková Veronika Pedagogická škola Litoměřice 6
483 483 / běžci 840 Vočadlová Lucka 6
484 484 / běžci 845 Slezák Damián 6
485 485 / běžci 452 Kareš Marcus 6
486 486 / běžci 870 Dolejš Michal 6
487 487 / běžci 949 Müllerová Veronika CCC region Damane 6
488 488 / běžci 544 Barcalová Tereza Pedagogická škola Litoměřice 6
489 489 / běžci 545 Pípová Tereza Pedagogická škola Litoměřice 6
490 490 / běžci 547 Holubová Šárka Pedagogická škola Litoměřice 6
491 491 / běžci 548 Baková Sabina Pedagogická škola Litoměřice 6
492 492 / běžci 903 Stanová Kateřina 6
493 493 / běžci 919 Kunstát Jan Gepardi 6
494 494 / běžci 943 Spizzirri Katerina Ortho Clinical Diagnostics 6
495 495 / běžci 918 Milerová Renata CCC 6
496 496 / běžci 935 Beková Hana Ortho Clinical Diagnostics 6
497 497 / běžci 465 Hlavatý Jiří 6
498 498 / běžci 1018 Vyrt Michal Klokánek Hostivice 6
499 499 / běžci 1027 Vařeka Pavel 6
500 500 / běžci 591 Matulík Jaroslav FOD Teplice 6
501 501 / běžci 587 Schmiedl Jiří FOD Teplice 6
502 502 / běžci 1026 Hýžová Petra CCC Czech s.r.o. 6
503 503 / běžci 518 Pokorná Eliška Pedagogická škola Litoměřice 6
504 504 / běžci 618 Svobodová Marie Pedagogická škola Litoměřice 6
505 505 / běžci 863 Wetter Filip CCC 6
506 506 / běžci 969 Zozulák Adam ZŠ a MŠ Chelčického 6
507 507 / běžci 247 Šímová Romana žatečtí klokani 6
508 508 / běžci 231 Pončová Naďa žatečtí klokani 6
509 509 / běžci 205 Jámečná Ivana žatečtí klokani 6
510 510 / běžci 344 Kuciánová Eva ČSLH 6
511 511 / běžci 952 Ejem Daniel ZŠ a MŠ Chelčického 6
512 512 / běžci 976 Bálková Eliška ZŠ a MŠ Chelčického 6
513 513 / běžci 1092 Koktová Kateřina super mani 6
514 514 / běžci 519 Červená Eliška Pedagogická škola Litoměřice 6
515 515 / běžci 515 Brádka Michal Pedagogická škola Litoměřice 6
516 516 / běžci 514 Pitelová Veronika Pedagogická škola Litoměřice 6
517 517 / běžci 516 Matoušková Anna Pedagogická škola Litoměřice 6
518 518 / běžci 925 Beranová Kristýna CCC 6
519 519 / běžci 73 Štěpánka Furiková FOD Ústí nad Labem 6
520 520 / běžci 72 kudláčková nikol ústí nadl labem 6
521 521 / běžci 973 Pham Tony praha 6
522 522 / běžci 881 Koktová Michaela Supermani 6
523 523 / běžci 913 Bíbová Alžběta CCC region Damane 6
524 524 / běžci 914 Hofbauerová Tereza CCC region Damane 6
525 525 / běžci 987 Tomanová Andrea 6
526 526 / běžci 1209 Pompa Martin 6
527 527 / běžci 1174 Sedlačík Martin 6
528 528 / běžci 1150 Kousal Daniel Fk Meteor 6
529 529 / běžci 1151 Kousalová Anna 6
530 530 / běžci 1095 Skleničková Monika DPD 6
531 531 / běžci 1084 Bernardová Pavla DPD 6
532 532 / běžci 1156 Svobodová Pavlína Láskovka 6
533 533 / běžci 934 Hrdličková Anna Marie 6
534 534 / běžci 212 Pelc Daniel žatečtí klokani 6
535 535 / běžci 207 Koutný Samuel žatečtí klokani 6
536 536 / běžci 206 Ridajová Miroslava žatečtí klokani 6
537 537 / běžci 186 Ridajová Veronika žatečtí klokani 6
538 538 / běžci 229 Kovačiková Jindra žatečtí klokani 6
539 539 / běžci 932 Setikovská Eliška 6
540 540 / běžci 1296 Schmidtmager Jan Teplice 6
541 541 / běžci 1292 Vokoun Martin Praha 4 - Láskova 6
542 542 / běžci 1249 Matyásko Jan Optimal Energy 6
543 543 / běžci 1280 Sotolář Michal 6
544 544 / běžci 1290 Mužíček Radek Optimal Energy 6
545 545 / běžci 1281 Šindelář Jaroslav 6
546 546 / běžci 1248 Chlumecký David 6
547 547 / běžci 1028 Smetana Milan Praha 6
548 548 / běžci 1044 Trojánková Monika 6
549 549 / běžci 1046 Dufková Jitka 6
550 550 / běžci 492 Vančura Jakub FOD Teplice 6
551 551 / běžci 1258 Bednářová Lucie M2C 6
552 552 / běžci 1234 Větrovská Lucie 6
553 553 / běžci 136 Kellovský Tomáš Marina CREW 6
554 554 / běžci 56 Adámek Adam Thajský box a kickbox TKB TEPLICE, ZS 6
555 555 / běžci 1100 Dzurko Tomáš Klokánek Štěrboholy 6
556 556 / běžci 62 Fabár Radek Ústí nad labem 6
557 557 / běžci 64 Vránová Andrea FOD Ústí nad Labem 6
558 558 / běžci 1115 Možíšek Pavel Láskovka 6
559 559 / běžci 1355 Hypšman Lukáš PORR - Prague Marina 6
560 560 / běžci 1367 Zvěřinová Kristýna CCC 6
561 561 / běžci 1214 Cejnar Šimon 6
562 562 / běžci 1492 Belzová Darina Praha 9 6
563 563 / běžci 1426 Pressl Michal Hawai 6
564 564 / běžci 1442 Skřivanová Tereza Hawai 6
565 565 / běžci 1159 Kufa Tomáš Kufici 6
566 566 / běžci 1482 Sluková Petra MyQ 6
567 567 / běžci 1438 Košnářová Kristýna 6
568 568 / běžci 1439 Horár Miroslav 6
569 569 / běžci 135 Alhassan Hana WOOD 6
570 570 / běžci 1112 Frechová Klára Láskovka 6
571 571 / běžci 1118 Srostlíková Michaela 6
572 572 / běžci 1486 Novotný Petr elektrYkáři 6
573 573 / běžci 1447 Hejkalová Jana Spartak Hrdlořezy 6
574 574 / běžci 1479 Barbora Nováková 6
575 575 / běžci 1381 Šimek Roman Klokánek Štěrboholy 6
576 576 / běžci 1557 Pekara Tomas Marketa TOP09 6
577 577 / běžci 1119 Rejzkova Helena Klokánek Štěrboholy 6
578 578 / běžci 1134 Mynařík Matěj Klokánek Štěrboholy 6
579 579 / běžci 1101 Dzurkova Sara Klokánek Štěrboholy 6
580 580 / běžci 1133 Wagner Martin Klokánek Štěrboholy 6
581 581 / běžci 1378 Kyndl David 6
582 582 / běžci 1539 Konečný Jiří 6
583 583 / běžci 1494 Konečná Ella 6
584 584 / běžci 1116 Melichar Matouš 6
585 585 / běžci 1145 Ziklová Tereza Láskovka 6
586 586 / běžci 1459 Kropta Matěj 6
587 587 / běžci 583 Kindl Vilém FOD Teplice 5
588 588 / běžci 374 Šitavanc Adam Queens Running Team 5
589 589 / běžci 328 Mrozková Jana Šitavancová 5
590 590 / běžci 220 Dudová Sára Pedagogická škola Litoměřice 5
591 591 / běžci 395 Košanová Kateřina Košani 5
592 592 / běžci 123 Chramcová Saša ŠD Lobkovičák 5
593 593 / běžci 301 Košan Ondřej Košani 5
594 594 / běžci 384 Šimon Vakoč ŠD Lobkovičák 5
595 595 / běžci 109 Bojko Artemy ŠD Lobkovičák 5
596 596 / běžci 308 Hezina Dominik ŠD Lobkovičák 5
597 597 / běžci 426 Pšeničková Kamila Queens Running Team 5
598 598 / běžci 523 Kuklíková Barbora Pedagogická škola Litoměřice 5
599 599 / běžci 527 Steinová Sára Pedagogická škola Litoměřice 5
600 600 / běžci 41 Škudrnová Sabina Základní a mateřská škola, Praha 3 5
601 601 / běžci 118 Pošvicová Anna ŠD Lobkovičák 5
602 602 / běžci 931 Obselková Michaela FreshKruháč 5
603 603 / běžci 82 Válková Ida ŠD Lobkovičák 5
604 604 / běžci 106 Ploskina Alžběta ŠD Lobkovičák 5
605 605 / běžci 629 Kurcová Adéla Pedagogická škola Litoměřice 5
606 606 / běžci 641 Pilneyová Miroslava Pedagogická škola Litoměřice 5
607 607 / běžci 640 Najmanová Lucie Pedagogická škola Litoměřice 5
608 608 / běžci 307 Hřebík Jan ŠD Lobkovičák 5
609 609 / běžci 525 Ozohová Kateřina Litoměřice 5
610 610 / běžci 103 Tomešová Eliška ŠD Lobkovičák 5
611 611 / běžci 34 Koukal Richard Základní a mateřská škola, Praha 3 5
612 612 / běžci 114 Huljaková Míša ŠD Lobkovičák 5
613 613 / běžci 119 Rieger Aleš ŠD Lobkovičák 5
614 614 / běžci 32 Hubínek Kimi Základní a mateřská škola, Praha 3 5
615 615 / běžci 272 Domašínský Matyáš ŠD Lobkovičák 5
616 616 / běžci 488 Mráz Matěj FOD Teplice 5
617 617 / běžci 298 Beránek Theodor ŠD Lobkovičák 5
618 618 / běžci 110 Drašnarová Lucie ŠD Lobkovičák 5
619 619 / běžci 666 Kožušníková Natálie ŠD Lobkovičák 5
620 620 / běžci 660 Suchánová Barbora 5
621 621 / běžci 315 Godlach Martin ŠD Lobkovičák 5
622 622 / běžci 165 Jabloňská Tereza Pedagogická škola Litoměřice 5
623 623 / běžci 162 Lojková Tereza Pedagogická škola Litoměřice 5
624 624 / běžci 101 Cepl Josef ŠD Lobkovičák 5
625 625 / běžci 310 Novotný Jakub Trutnov 5
626 626 / běžci 421 Otta Kryštof ŠD Lobkovičák 5
627 627 / běžci 86 Drmlová Helena Klokani Brno 5
628 628 / běžci 87 Drmlová Adéla Klokánek Brno 5
629 629 / běžci 85 Drmla Marcel Klokanek Brno 5
630 630 / běžci 411 Hradecká Vladimír 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 5
631 631 / běžci 27 FIšer Jakub lednáčci 5
632 632 / běžci 309 Trnková Ema ŠD Lobkovičák 5
633 633 / běžci 92 Podloucký Jan ŠD Lobkovičák 5
634 634 / běžci 117 Petříček Matěj ŠD Lobkovičák 5
635 635 / běžci 326 Vejr Matyáš ŠD Lobkovičák 5
636 636 / běžci 26 Burešová Jana lednáčci 5
637 637 / běžci 269 Dolfi Lucie lednáčci 5
638 638 / běžci 91 Pokorný Tomáš ŠD Lobkovičák 5
639 639 / běžci 94 Masopustová Aneta ŠD Lobkovičák 5
640 640 / běžci 97 Handšuhová Tereza ŠD Lobkovičák 5
641 641 / běžci 35 Houdek Ondřej HO.Vsetín 5
642 642 / běžci 491 Prokopová Lucie FOD Teplice 5
643 643 / běžci 503 Vančura Jiří FOD Teplice 5
644 644 / běžci 504 Vančura Michal FOD Teplice 5
645 645 / běžci 33 Trejtnar Jurda ŠD Lobkovičák 5
646 646 / běžci 276 Kaiferová Tereza ŠD Lobkovičák 5
647 647 / běžci 79 Kolbe Luisa ŠD Lobkovičák 5
648 648 / běžci 107 Macháčková Dominika 5
649 649 / běžci 295 Piccolo Sebastien ŠD Lobkovičák 5
650 650 / běžci 631 Nykielová Barbora Pedagogická škola Litoměřice 5
651 651 / běžci 645 Kolářová Šárka Pedagogická škola Litoměřice 5
652 652 / běžci 623 Kačírková Jaroslava Pedagogická škola Litoměřice 5
653 653 / běžci 638 Fejerová Hana Pedagogická škola Litoměřice 5
654 654 / běžci 839 Slezáková Sára 5
655 655 / běžci 900 Knob Pavel 5
656 656 / běžci 746 Kotrbáčková Monika 5
657 657 / běžci 399 Hořínková Anna 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 5
658 658 / běžci 391 Kolářová Adéla 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 5
659 659 / běžci 453 Petrášek Vít 5
660 660 / běžci 406 Nohalová Klára 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 5
661 661 / běžci 663 Hakl Michal 5
662 662 / běžci 302 Flegrová Andrea Fitness for JOY 5
663 663 / běžci 924 Bursová Jana CCC region Damane 5
664 664 / běžci 66 Balogová Romana FOD Ústí nad Labem 5
665 665 / běžci 938 POLÍVKOVÁ MARKÉTA ŽEROTÍNKA 5
666 666 / běžci 945 Drdlová Vendula CCC region Damane 5
667 667 / běžci 947 Krajíčková Vlasta CCC region Damane 5
668 668 / běžci 2027 Černoch Michal Ortho Clinical Diagnostics 5
669 669 / běžci 2026 Černoch Daniel Ortho Clinical Diagnostics 5
670 670 / běžci 871 Foist Tomáš ZŠ a MŠ Chelčického 5
671 671 / běžci 90 Marková Lucie Mladé Buky 5
672 672 / běžci 89 Vintiloaia Alexandr Constantin 5
673 673 / běžci 946 BULALA VALERIU ŽEROTÍNKA 5
674 674 / běžci 909 Bifuková Helena 5
675 675 / běžci 908 Šindelářová Miroslava 5
676 676 / běžci 494 Bílá Maruška ústí nad labem 5
677 677 / běžci 496 Křiváková Kristýna Ústí nad labem 5
678 678 / běžci 1006 Kudláčková Irena Pedagogická škola Litoměřice 5
679 679 / běžci 1019 Vyrt Karel Klokánek Hostivice 5
680 680 / běžci 707 Růžičková Lucie CCC 5
681 681 / běžci 864 Fiurášková Anna CCC 5
682 682 / běžci 257 Vaňková Dominika praha štěrboholy 5
683 683 / běžci 11 Benešová Vernika praha štěrboholy 5
684 684 / běžci 967 Drábová Kristýna ZŠ a MŠ Chelčického 5
685 685 / běžci 962 Kratochvílová Tereza ZŠ a MŠ Chelčického 5
686 686 / běžci 811 Müller Michal 5
687 687 / běžci 1053 Provod Matias ZŠ a MŠ Chelčického 5
688 688 / běžci 249 Husar Dezidér žatečtí klokani 5
689 689 / běžci 974 Heltová Tereza praha 5
690 690 / běžci 975 Bálková Kristýna ZŠ a MŠ Chelčického 5
691 691 / běžci 644 Jindrová Marie Pedagogická škola Litoměřice 5
692 692 / běžci 625 Darvašová Jaroslava Pedagogická škola Litoměřice 5
693 693 / běžci 977 Salem Mathias praha 5
694 694 / běžci 39 Paska Lukáš Pasčata 5
695 695 / běžci 1034 Češpivová Renata Ness Czech 5
696 696 / běžci 1036 Hrachovcová Anna Ness Czech 5
697 697 / běžci 989 Hana Jeníková 5
698 698 / běžci 1040 Brodská Hana Ness Czech 5
699 699 / běžci 1056 Rýdl Pavel ZŠ a MŠ Chelčického 5
700 700 / běžci 723 Pedret Daniela Grévin 5
701 701 / běžci 495 Bílá Klára Ústí nad labem 5
702 702 / běžci 245 Malečková Gábina Klokánek Láskova 5
703 703 / běžci 842 Slezáková Lýdie 5
704 704 / běžci 1033 Palusková Regina Klokánek Dolní Benešov 5
705 705 / běžci 1069 Ploczeková Sára 5
706 706 / běžci 1068 Franklová Alžběta 5
707 707 / běžci 1070 Drlíková Jolana 5
708 708 / běžci 966 Raška David ZŠ a MŠ Chelčického 5
709 709 / běžci 972 Petr Alexandr ZŠ a MŠ Chelčického 5
710 710 / běžci 2025 Černochová Denisa Ortho Clinical Diagnostics 5
711 711 / běžci 238 Procházková Miloslava Klokánek Láskova 5
712 712 / běžci 621 Krutská Markéta Klokánek Láskova 5
713 713 / běžci 1157 Svobodová Lucie Praha 5
714 714 / běžci 1210 Semerád Jan 5
715 715 / běžci 799 Šindlerová Kristina Klokánek Štěrboholy 5
716 716 / běžci 98 Čížek Sebasian ŠD Lobkovičák 5
717 717 / běžci 1032 Šindlerová Radka Klokánek Štěrboholy 5
718 718 / běžci 1169 Bernard Michal 5
719 719 / běžci 1111 Drexler Tomáš 5
720 720 / běžci 858 Krupičková Irena CCC region Damane 5
721 721 / běžci 1250 Pechlát Adam 2KKZ 5
722 722 / běžci 1054 Tučná Michaela ZŠ a MŠ Chelčického 5
723 723 / běžci 1064 Baláž Tadeáš BARYK STUDIO 5
724 724 / běžci 886 Lukavec Ondřej Baryk studio 5
725 725 / běžci 887 Zeman Jiří Barzk 5
726 726 / běžci 1065 Vaníček Martin BARYK STUDIO 5
727 727 / běžci 803 Štolbová Michaela Praha 10 - Štěrboholy 5
728 728 / běžci 1337 Dufek Daniel FK Meteor Praha VIII 5
729 729 / běžci 1340 Mathauser Tomáš FK Meteor Praha VIII 5
730 730 / běžci 1336 Řehák Jakub FK Meteor Praha VIII 5
731 731 / běžci 1284 Penc Michal 5
732 732 / běžci 1283 Ladislav Martin 5
733 733 / běžci 1335 Vágner Adam FK Meteor Praha VIII 5
734 734 / běžci 1333 Mathauser Petr FK Meteor Praha VIII 5
735 735 / běžci 1339 Kopecký Ondřej FK Meteor Praha VIII 5
736 736 / běžci 1253 Kocourková Marie Praha 5
737 737 / běžci 1252 Kocourek Tomáš 5
738 738 / běžci 1286 Staropražská Veronika 5
739 739 / běžci 1275 Staropražská Barbora 5
740 740 / běžci 1279 Spolková Jaroslava 5
741 741 / běžci 889 Prchal Jan 5
742 742 / běžci 1364 Pavlík Martin CCC Czech s.r.o. 5
743 743 / běžci 772 Kateřina Podzimková 5
744 744 / běžci 1081 Šimon Rut 5
745 745 / běžci 777 Anna Wittková 5
746 746 / běžci 893 Ludmila Boršíková 5
747 747 / běžci 1365 Šimonová Anita MyQ 5
748 748 / běžci 731 Holub Antonín Holoubci 5
749 749 / běžci 1274 Nováková Martina 5
750 750 / běžci 1428 Jakimič Filip dunnhumby Czech 5
751 751 / běžci 780 Zemanová Ilona BARYK STUDIO 5
752 752 / běžci 1278 Satrapová Marta 5
753 753 / běžci 1120 Wagnerová Tereza Klokánek Štěrboholy 5
754 754 / běžci 1323 Vokroj Jan 5
755 755 / běžci 1073 Vodičková Kája Olomouc- Peřinova 5
756 756 / běžci 1476 Kroužil Michal M2C A10 5
757 757 / běžci 1097 Bohatá Eva Klokánek Štěrboholy 5
758 758 / běžci 1136 Horváthová Viktorie Klokánek Štěrboholy 5
759 759 / běžci 1429 Cibulova Martina 5
760 760 / běžci 1138 Hájková Renata Klokánek Štěrboholy 5
761 761 / běžci 1139 Růzhová Jana Klokánek Štěrboholy 5
762 762 / běžci 1352 Lakomá Lucie PORR - Prague Marina 5
763 763 / běžci 1414 Besskó Jakub Ortho Clinical Diagnostics 5
764 764 / běžci 1469 Balducci Marco Ortho Clinical Diagnostics 5
765 765 / běžci 1461 Hovorka Tomáš 5
766 766 / běžci 70 Kopta Tomáš Ústí nad Labem 5
767 767 / běžci 69 Kopta Bohumil Ústí nad Labem 5
768 768 / běžci 1029 Mayerová Jana 5
769 769 / běžci 782 Nejdlová Eva 5
770 770 / běžci 1217 Hroudová Zuzana 5
(771) 770 / běžci 1218 Horák Šimon 5
772 772 / běžci 1411 Hoppová Tereza NIKE 5
773 773 / běžci 1408 Seidlová Lucie NIKE 5
774 774 / běžci 1407 Bendova Gabriela Nike 5
775 775 / běžci 816 Ješeta William William Je 5
776 776 / běžci 37 Paskova Anna Pasčata 5
777 777 / běžci 1310 Boháčová Zdenka 5
778 778 / běžci 1311 Krupička Jan 5
779 779 / běžci 885 Romaniuk Petr 5
780 780 / běžci 633 Dartůňková Marie Klokánek Láskova 5
781 781 / běžci 239 Bartůňková Lenka Klokánek Láskova 5
782 782 / běžci 1496 Dušátková Evička Parukářka 5
783 783 / běžci 1147 Fořková Kateřina Láskovka 5
784 784 / běžci 1471 Veselá Veronika 5
785 785 / běžci 1470 Říhová Klára 5
786 786 / běžci 1501 Veselá Lenka 5
787 787 / běžci 1500 Schuppiková Radka Kruhový trénink Žižkov 5
788 788 / běžci 1499 Kobolka Jozef 5
789 789 / běžci 1357 Sýkorová Kristýna Spartak Hrdlořezy 5
790 790 / běžci 1358 Nobilis Max Spartak Hrdlořezy 5
791 791 / běžci 1503 Chvátal Ladislav Wood and Co. F.S.a.s. 5
792 792 / běžci 1543 Kalousková Martina Number One 5
793 793 / běžci 1546 Čeladníková Tereza Number One 5
794 794 / běžci 1373 Uherek Jakub Jan 5
795 795 / běžci 1299 Vltavská Michaela 5
796 796 / běžci 1298 Singh Timothy 5
797 797 / běžci 1297 Singh Annie Pardubice 5
798 798 / běžci 486 Karchnák Alexandr FOD Teplice 5
799 799 / běžci 1541 Lovci Lucie K team 5
800 800 / běžci 1540 Chmelikova Hana K team 5
801 801 / běžci 1484 chvatalova Veronika 5
802 802 / běžci 1377 Uherková Barbora 5
803 803 / běžci 1483 Partynglová Eliška 5
804 804 / běžci 1450 Hejkal Tomáš Spartak Hrdlořezy 5
805 805 / běžci 1349 Freika Jiří Spartak Hrdlořezy 5
806 806 / běžci 1350 Bednářová Hana Spartak Hrdlořezy 5
807 807 / běžci 1316 Plátek Jiří 5
808 808 / běžci 1547 Andrýsková Petra Number One 5
809 809 / běžci 1551 Pelc Petr Marketa TOP09 5
810 810 / běžci 1493 Konečná Anna 5
811 811 / běžci 882 Nikolesková Sarah 5
812 812 / běžci 883 Romaniuk Miroslav 5
813 813 / běžci 1545 Vavřinová Martina Moraváci 5
814 814 / běžci 428 Klíma Daniel Queens Running Team 4
815 815 / běžci 88 Bacíková Daniela Queens Running Team 4
816 816 / běžci 16 Kovárník Jan štěrboholy 4
817 817 / běžci 271 Ryger Tobias Základní a mateřská škola, Praha 3 4
818 818 / běžci 396 Luťanský Štěpán Základní a mateřská škola, Praha 3 4
819 819 / běžci 194 Kůrková Michaela Pedagogická škola Litoměřice 4
820 820 / běžci 522 Kostková Radka Pedagogická škola Litoměřice 4
821 821 / běžci 524 Pišínová Nikola Pedagogická škola Litoměřice 4
822 822 / běžci 440 Černá Simona štěrboholy 4
823 823 / běžci 441 Valová Nikola Klokánek Štěrboholy 4
824 824 / běžci 513 Dvořák Martin SKJ Žatec 4
825 825 / běžci 81 Berezovschi Marcela ŠD Lobkovičák 4
826 826 / běžci 31 Soukupová Veronika Bozkov 4
827 827 / běžci 96 Katrnoška Filip ŠD Lobkovičák 4
828 828 / běžci 296 Radionová Sophie ŠD Lobkovičák 4
829 829 / běžci 80 Kolbe Dorota ŠD Lobkovičák 4
830 830 / běžci 682 Suchá Barbora 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 4
831 831 / běžci 680 Sobolíková Anna 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 4
832 832 / běžci 159 Růžičková Tereza Pedagogická škola Litoměřice 4
833 833 / běžci 166 Zdeňka Kratochvílová Pedagogická škola Litoměřice 4
834 834 / běžci 306 Chadima Vladislav ŠD Lobkovičák 4
835 835 / běžci 422 Vavrinec Jaroslav ŠD Lobkovičák 4
836 836 / běžci 102 Blažek Prokop ŠD Lobkovičák 4
837 837 / běžci 530 Chobotská Vanesa Pedagogická škola Litoměřice 4
838 838 / běžci 531 Hubačová Adéla Pedagogická škola Litoměřice 4
839 839 / běžci 382 Böhmová Rozálie ŠD Lobkovičák 4
840 840 / běžci 258 Vokurková Kateřina Chomutov 4
841 841 / běžci 255 Majer Daniel Praha 10 - Štěrboholy 4
842 842 / běžci 23 Milerová Lucie KLokánek Lásková 4
843 843 / běžci 267 Slezák LUkáš pardubice 4
844 844 / běžci 6 Kuklíková Kristýna Klokánek Štěrboholy 4
845 845 / běžci 270 Matuška Dan ŠD Lobkovičák 4
846 846 / běžci 383 Eliška Ziková ŠD Lobkovičák 4
847 847 / běžci 699 Veronika Slabochová ŠD Lobkovičák 4
848 848 / běžci 961 Chmelík Dan FreshKruháč 4
849 849 / běžci 685 Valentová Tereza 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 4
850 850 / běžci 679 Frajvaldová Zuzana 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 4
851 851 / běžci 22 Rybníkár Kryštof praha láskova 4
852 852 / běžci 896 Svoboda Jan 4
853 853 / běžci 116 Marková Laura ŠD Lobkovičák 4
854 854 / běžci 423 Staňková Nela ŠD Lobkovičák 4
855 855 / běžci 111 Lexová Adéla ŠD Lobkovičák 4
856 856 / běžci 121 Šplíchalová Anna ŠD Lobkovičák 4
857 857 / běžci 78 Jindrová Andrea ŠD Lobkovičák 4
858 858 / běžci 293 Berková Bára FOD Ústí nad Labem 4
859 859 / běžci 671 Rybár Dominik 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 4
860 860 / běžci 673 Tomášková Denisa 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 4
861 861 / běžci 681 Stárková Veronika 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 4
862 862 / běžci 71 Miko Daniel FOD Ústí nad Labem 4
863 863 / běžci 859 Nová Míša CCC region Damane 4
864 864 / běžci 939 PEJCHALOVÁ ALICE ŽEROTÍNKA 4
865 865 / běžci 990 Alena Ketnerová 4
866 866 / běžci 937 SPITSYN kONSTANTIN ŽEROTÍNKA 4
867 867 / běžci 203 Sajdlová Klára Klokánek Láskova 4
868 868 / běžci 1061 Malý Jakub ZŠ a MŠ Chelčického 4
869 869 / běžci 1038 Kadlecová Kristýna ZŠ a MŠ Chelčického 4
870 870 / běžci 965 Novotný Jakub Trutnov 4
871 871 / běžci 1059 Kacálková Eliška ZŠ a MŠ Chelčického 4
872 872 / běžci 1055 Říha Daniel ZŠ a MŠ Chelčického 4
873 873 / běžci 1057 Kojš Tomáš ZŠ a MŠ Chelčického 4
874 874 / běžci 991 Vlček Petr Červená Hora 4
875 875 / běžci 1079 Vazhynskij Fedir ZŠ a MŠ Chelčického 4
876 876 / běžci 1060 Kacálková Kristýna ZŠ a MŠ Chelčického 4
877 877 / běžci 964 Pohořelý Petr Praha 4
878 878 / běžci 809 Homolka Daniel praha 4
879 879 / běžci 963 Kadlecová Simona praha 4
880 880 / běžci 38 Paska Marek Pasčata 4
881 881 / běžci 1190 Pánský Vítězslav 2.MPP 4
882 882 / běžci 1195 Nekolný Josef 1.KlZm 4
883 883 / běžci 1180 Kotyra František 2.MPP 4
884 884 / běžci 954 Vojtíšková Sabina Holky Vojtíškovy 4
885 885 / běžci 955 Vojtíšková Sylva Holky Vojtíškovy 4
886 886 / běžci 959 Valterová Klaudie Vlci ze Šumavy 4
887 887 / běžci 1199 Balog David 2.MPP 4
888 888 / běžci 951 Kuře Kuře FreshKruháč 4
889 889 / běžci 808 Valíčková Katka 4
890 890 / běžci 632 Kubelková Petra KLokánek Lásková 4
891 891 / běžci 202 Šachová Pavlína Klokánek Láskova 4
892 892 / běžci 661 Franklová Magdalena Atletika Človíček 4
893 893 / běžci 1243 Medek Ondřej Finep 4
894 894 / běžci 248 Moravcová Michaela žatečtí klokani 4
895 895 / běžci 1338 Holcman Tomáš FK Meteor Praha VIII 4
896 896 / běžci 1326 Matoušová Vlasta Praha 4 - Láskova 4
897 897 / běžci 1341 Červený Adam FK Meteor Praha VIII 4
898 898 / běžci 1287 Kufová Mia Praha 8 - Chabařovická 4
899 899 / běžci 1288 Kufová Jarka Praha 8 - Chabařovická 4
900 900 / běžci 288 Marková JIndřiška Ústí nad labem 4
901 901 / běžci 823 Rovenský Vojtěch 4
902 902 / běžci 1356 Baťha Marek Spartak Hrdlořezy 4
903 903 / běžci 1277 Freika Marek 4
904 904 / běžci 1276 Freiková Zuzana 4
905 905 / běžci 1153 Duda Filip 4
906 906 / běžci 1423 Huml Jan 4fór 4
907 907 / běžci 1424 vodenková pavlína 4fór 4
908 908 / běžci 1421 Bozděchová Lenka 4fór 4
909 909 / běžci 1164 Karniš Simon 4
910 910 / běžci 718 Holubová Kristýna Holoubci 4
911 911 / běžci 1490 Chytra Ondřej M2C A10 4
912 912 / běžci 1312 Šrámková Romana 4
913 913 / běžci 1309 Kumšta Tomáš 4
914 914 / běžci 133 Fuksa Tomáš PORR a.s. 4
915 915 / běžci 487 Blažečková Anna FOD Teplice 4
916 916 / běžci 1472 Dušek Karel JANUS 4
917 917 / běžci 1415 Danko Peter 4
918 918 / běžci 1478 Végh Radek M2C A10 4
919 919 / běžci 1002 Šareš Oliver Spartak Hrdlořezy 4
920 920 / běžci 1449 Šareš Karel Spartak Hrdlořezy 4
921 921 / běžci 1412 Besskó Júlia Ortho Clinical Diagnostics 4
922 922 / běžci 1265 Štěpánová Ema Spartak Hrdlořezy 4
923 923 / běžci 1266 Štěpánová Tereza Spartak Hrdlořezy 4
924 924 / běžci 1264 Štěpánová Barbora Doubravice 4
925 925 / běžci 1215 Cejnar Fabián 4
926 926 / běžci 1087 Šubrtová Simona praha 4
927 927 / běžci 884 Kováčová Jana 4
928 928 / běžci 1418 Bessko Tereza Ortho Clinical Diagnostics 4
929 929 / běžci 1440 Alhassan Momo 4
930 930 / běžci 142 Špynar Vojtěch 4
931 931 / běžci 144 Čiadová Tereza 4
932 932 / běžci 146 Minářová Marie 4
933 933 / běžci 1000 Šnajdrová Simona 4
934 934 / běžci 1462 Kesinová Natálie 4
935 935 / běžci 1538 Konečná Hana 4
936 936 / běžci 1542 Bartova Petra K team 4
937 937 / běžci 1504 Chvátalová Tina 4
938 938 / běžci 1135 Vambersky Josef Klokánek Štěrboholy 4
939 939 / běžci 1548 Mládek Martin Number One 4
940 940 / běžci 342 Svejkovská Tereza 4
941 941 / běžci 1487 Sobotková Nikola Pohoří 4
942 942 / běžci 1550 Gulišová Leona Liga spravedlivých 4
943 943 / běžci 1077 Smolyakova Viktorie ZŠ a MŠ Chelčického 4
944 944 / běžci 427 Sochor Filip Queens Running Team 3
945 945 / běžci 14 Zahradníková Anna Klokánek Dolní Benešov 3
946 946 / běžci 5 Tučková Kristýna praha štěrboholy 3
947 947 / běžci 115 Luťanský Šimon ŠD Lobkovičák 3
948 948 / běžci 200 Svoboda Lukáš Praha 3 3
949 949 / běžci 620 Kaucká Jana Klokánek Láskova 3
950 950 / běžci 197 Vlasatá Stanislava Endíci 3
951 951 / běžci 199 Motyčáková Zuzana Endíci 3
952 952 / běžci 195 Hubáčková Kristýna Klokánek Láskova 3
953 953 / běžci 201 Veinlichová Jana ENDÍCI 3
954 954 / běžci 219 Cpinová Ladislava Klokánek Láskova 3
955 955 / běžci 227 Matyášová Eva Klokánek Láskova 3
956 956 / běžci 221 Klasová Gabriela Klokánek Láskova 3
957 957 / běžci 228 Hrušková Jitka Klokánek Láskova 3
958 958 / běžci 226 Brabcová Regina Klokánek Láskova 3
959 959 / běžci 12 Černohlávková Eliška praha láskova 3
960 960 / běžci 413 Berková Barbora 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 3
961 961 / běžci 684 Šnajdrová Veronika 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 3
962 962 / běžci 24 Šnoblová Dominika Klokánek Litoměřice 3
963 963 / běžci 25 Kulhánková Veronika 3
964 964 / běžci 678 Drvotová Kristýna 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 3
965 965 / běžci 8 Horsw Nikola 3
966 966 / běžci 10 Dosedělová Barbora Praha 4 - Láskova 3
967 967 / běžci 412 Hochmalová Michaela 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 3
968 968 / běžci 408 Lassigová Kristýna 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 3
969 969 / běžci 675 Černá Barbora 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 3
970 970 / běžci 461 párysová Kateřina štěrboholy 3
971 971 / běžci 651 Macháčková Vendula štěrboholy 3
972 972 / běžci 458 Brožová Michaela štěrboholy 3
973 973 / běžci 933 Setikovská Agáta 3
974 974 / běžci 677 Didyčová Olga 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 3
975 975 / běžci 901 Knobová Eva 3
976 976 / běžci 402 Čermáková Kristýna 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 3
977 977 / běžci 688 Jacháčková Barbora 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 3
978 978 / běžci 687 Faltová Kateřina 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 3
979 979 / běžci 275 Hiršlová Nikola ŠD Lobkovičák 3
980 980 / běžci 941 Polívková Tereza ZŠ a MŠ Chelčického 3
981 981 / běžci 948 PŘISTOUPILOVÁ BÁRA ŽEROTÍNKA 3
982 982 / běžci 385 Volaříková Sandra Praha 3
983 983 / běžci 942 KOMRSKA LUKÁŠ ŽEROTÍNKA 3
984 984 / běžci 944 GAJDOŠOVÁ VIKTORIE ŽEROTÍNKA 3
985 985 / běžci 815 Konrádová Anežka 3
986 986 / běžci 1031 Dolansky Adam Mlada Boleslav 3
987 987 / běžci 817 Konrádová Kateřina 3
988 988 / běžci 819 Konrád Mikuláš 3
989 989 / běžci 532 Černá Kamila Pedagogická škola Litoměřice 3
990 990 / běžci 526 Arsenjevová Monika Pedagogická škola Litoměřice 3
991 991 / běžci 168 Tmějová Miloslava Pedagogická škola Litoměřice 3
992 992 / běžci 42 Prichoďko Sára ŠD Lobkovičák 3
993 993 / běžci 958 Hladík Michal žatečtí klokani 3
994 994 / běžci 956 Freshkruháč Eda FreshKruháč 3
995 995 / běžci 44 Maťátková Sofie ŠD Lobkovičák 3
996 996 / běžci 750 CHERTOV TYMOFII ŽEROTÍNKA 3
997 997 / běžci 831 Hermach David 3
998 998 / běžci 821 Guthová Ľudmila 3
999 999 / běžci 835 Langer Jan 3
1000 1000 / běžci 783 Ciporanová Mariana 2.a VOŠ sociálně právní, Praha 10 3
1001 1001 / běžci 753 Ciporanová Pavla 2.a VOŠ sociálně právní, Praha 10 3
1002 1002 / běžci 784 Ciporanová Ella 2.a VOŠ sociálně právní, Praha 10 3
1003 1003 / běžci 1049 Ehlichová Petra PORR a.s. 3
1004 1004 / běžci 747 Kotrbáček Filip 3
1005 1005 / běžci 745 Špalková Blanka 3
1006 1006 / běžci 410 Kačmarčíková Magdalena 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 3
1007 1007 / běžci 834 Mirovská Lenka CCC boty 3
1008 1008 / běžci 744 Loudová Kristyna CCC boty 3
1009 1009 / běžci 1067 Kokta Jakub Supermani 3
1010 1010 / běžci 1063 Kopecký Kryštof Supermani 3
1011 1011 / běžci 299 Flegrová Frederika Fitness for JOY 3
1012 1012 / běžci 241 Černá Renata Klokánek Láskova 3
1013 1013 / běžci 1106 Janoušová Karolína 3
1014 1014 / běžci 719 Holub Jan Holoubci 3
1015 1015 / běžci 732 Holub Alois Holoubci 3
1016 1016 / běžci 730 Holubová Anna Holoubci 3
1017 1017 / běžci 246 Kapounová Leona Klokánek Láskova 3
1018 1018 / běžci 1121 Vosátka Tomáš 3
1019 1019 / běžci 1122 Ploczeková Tereza 3
1020 1020 / běžci 1123 Dub Jiří 3
1021 1021 / běžci 242 Kochtová Tereza Klokánek Láskova 3
1022 1022 / běžci 1124 Vosátková Monika 3
1023 1023 / běžci 1211 Jirásek Lukáš 3
1024 1024 / běžci 1080 Matěj Rut 3
1025 1025 / běžci 1191 Mareš Tomáš 1.KlZm 3
1026 1026 / běžci 204 Průchová Jolana ENDÍCI 3
1027 1027 / běžci 1177 Amazouz Patrik Traktory 3
1028 1028 / běžci 1176 Amazouz Hana Traktory 3
1029 1029 / běžci 1088 josef Rut 3
1030 1030 / běžci 796 Vřešťál Milan praha 3
1031 1031 / běžci 1058 Miková Iveta ZŠ a MŠ Chelčického 3
1032 1032 / běžci 1198 Vít Lukáš 2.MPP 3
1033 1033 / běžci 1062 Šah Marek 3
1034 1034 / běžci 1076 Kvaft Robert 3
1035 1035 / běžci 1182 Lekeš Teodor 2.MPP 3
1036 1036 / běžci 807 Leknerová Nela 3
1037 1037 / běžci 1183 Humhal Vladislav 2.MPP 3
1038 1038 / běžci 1197 Šín Petr 2.MPP 3
1039 1039 / běžci 1181 Křivan Michal 2.MPP 3
1040 1040 / běžci 1192 Brnoliak Marek 1.KlZm 3
1041 1041 / běžci 1193 Němec Pavel 1.KlZm 3
1042 1042 / běžci 1184 Krátký Zdeněk 2.MPP 3
1043 1043 / běžci 1189 Kofnovec Ladislav 2.MPP 3
1044 1044 / běžci 1158 Metelková Lucie Porr 3
1045 1045 / běžci 1185 Vnuk Dalibor 2.MPP 3
1046 1046 / běžci 1186 Plešek Patrik 2.MPP 3
1047 1047 / běžci 1223 Číž Adam Praha 10 - Štěrboholy 3
1048 1048 / běžci 953 Svobodová Svatava Vlci ze Šumavy 3
1049 1049 / běžci 888 Kristina Vajsarová 3
1050 1050 / běžci 1220 Vokálová Věra MyQ 3
1051 1051 / běžci 294 Brníková Daniela teplice 3
1052 1052 / běžci 748 Kajezobá Sandra Praha 10 - Štěrboholy 3
1053 1053 / běžci 804 Kurková Petra Praha 10 - Štěrboholy 3
1054 1054 / běžci 1221 Ploczeková Laura 3
1055 1055 / běžci 802 Žáčková Kristýna Praha 10 - Štěrboholy 3
1056 1056 / běžci 806 Nejedlá Lenka Teplice 3
1057 1057 / běžci 314 Kudynová Barbora Žejdlíci 3
1058 1058 / běžci 1165 Setikovská Lucie 3
1059 1059 / běžci 401 Delková Veronika 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 3
1060 1060 / běžci 1251 Šindlerová Klára Klokánek Štěrboholy 3
1061 1061 / běžci 1091 Hehlová Tereza 3
1062 1062 / běžci 1098 Videnska Petra Praha 3
1063 1063 / běžci 1003 Neužil Zdeněk 3
1064 1064 / běžci 1093 Hehlová Kristýna 3
1065 1065 / běžci 1104 Pilná Lenka 3
1066 1066 / běžci 1102 Janoušová Daniela 3
1067 1067 / běžci 1117 Melicharová Kristýna 3
1068 1068 / běžci 181 Mucková Simona LG Electronics 3
1069 1069 / běžci 1413 Strazan Richard Spartak Hrdlořezy 3
1070 1070 / běžci 1300 Freiková Jaroslava Spartak Hrdlořezy 3
1071 1071 / běžci 1376 Šimša Jan 5.B ZŠ Mládí 3
1072 1072 / běžci 1422 Dluhošová Hana 4fór 3
1073 1073 / běžci 1379 Brabcová Renáta PORR - Prague Marina 3
1074 1074 / běžci 1401 Oščádal Martin dunnhumby Czech 3
1075 1075 / běžci 224 Pudlovský Vít LG Electronics 3
1076 1076 / běžci 1334 Samokhin Alexandr Praha 8 - Chabařovická 3
1077 1077 / běžci 1108 Zeman Marek Praha 10 3
1078 1078 / běžci 1107 Prexlová Romana Láskovka 3
1079 1079 / běžci 1271 Pavelek Daniel Spartak Hrdlořezy 3
1080 1080 / běžci 1269 Bönischová Zuzana Spartak Hrdlořezy 3
1081 1081 / běžci 1451 Hejkalová Veronika Sparta Hrdlořeyz 3
1082 1082 / běžci 1110 Drexler Patrik Praha 3
1083 1083 / běžci 1109 Rotterova Veronika Praha 3
1084 1084 / běžci 1146 Zikl Petr Láskovka 3
1085 1085 / běžci 1431 Jakimič Patrik dunnhumby Czech 3
1086 1086 / běžci 1267 hricova ivana Fitness for Joy 3
1087 1087 / běžci 1263 Štěpánová Anna Spartak Hrdlořezy 3
1088 1088 / běžci 1477 Galiev Eduard M2C A10 3
1089 1089 / běžci 1475 Rovenský Daniel 3
1090 1090 / běžci 1001 Horáčková Nikola 3
1091 1091 / běžci 1343 Zeman karel 3
1092 1092 / běžci 1497 Dušátková Alenka Parukářka 3
1093 1093 / běžci 1432 Peřina Lukáš dunnhumby Czech 3
1094 1094 / běžci 129 Baxová Kateřina PORR a.s. 3
1095 1095 / běžci 336 Malíková Meda PORR a.s. 3
1096 1096 / běžci 143 Ševčenko Jáchym 3
1097 1097 / běžci 1360 Ševčenková Lenka Spartak Hrdlořezy 3
1098 1098 / běžci 145 Ševčenko Marek 3
1099 1099 / běžci 1457 Loužilová Klára 3
1100 1100 / běžci 1458 Louzil Tomáš 3
1101 1101 / běžci 1468 Lach Ivan M2C A10 3
1102 1102 / běžci 1261 Kristýna Nováková 3
1103 1103 / běžci 1260 Julie Babková 3
1104 1104 / běžci 1454 Pustějovský Vladimír 3
1105 1105 / běžci 1441 Alhassan Adam 3
1106 1106 / běžci 1544 Kudláčková Gabriela Praha 3
1107 1107 / běžci 1502 Brukner Ondřej 3
1108 1108 / běžci 1308 Holmanová Bohumila 3
1109 1109 / běžci 1307 Holman Miroslav 3
1110 1110 / běžci 1374 Uherková Zuzana 3
1111 1111 / běžci 820 Ješetová Daniela 3
1112 1112 / běžci 345 Tomek Samuel AB FACILITY 3
1113 1113 / běžci 1293 Hartingerová Marie Litoměřice 3
1114 1114 / běžci 1294 Ksatkina Olivia Litoměřice 3
1115 1115 / běžci 1436 Lasotova Irena Ortho Clinical Diagnostics 3
1116 1116 / běžci 185 Dubský Libor LG Electronics 3
1117 1117 / běžci 665 Geistová Jarmila Praha 8 - Chabařovická 3
1118 1118 / běžci 664 Geist Daniel Praha 8 - Chabařovická 3
1119 1119 / běžci 1515 Zhouf Jan 3
1120 1120 / běžci 141 Talašová Zuzana Praha 3
1121 1121 / běžci 1489 Fafílková Anna Equipe imbattable 3
1122 1122 / běžci 1488 Fafílek Martin Equipe imbattable 3
1123 1123 / běžci 352 Decastelo Eva Letní scéna 2
1124 1124 / běžci 353 Mottlová Bára Letní scéna 2
1125 1125 / běžci 351 Noha Leoš Letní scéna 2
1126 1126 / běžci 443 Kliment Matěj 2
1127 1127 / běžci 263 Krátká Tereza brno klokanek 2
1128 1128 / běžci 654 Kovaříková Barbora štěrboholy 2
1129 1129 / běžci 652 Špačková Štěpánka štěrboholy 2
1130 1130 / běžci 198 Fíčková Věra Klokánek Láskova 2
1131 1131 / běžci 240 Kamarádová Andrea Klokánek Láskova 2
1132 1132 / běžci 409 Krůtová Tereza 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 2
1133 1133 / běžci 659 Čelikovská Adéla 2
1134 1134 / běžci 683 Šlapáková Karolína 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 2
1135 1135 / běžci 265 Poláčková Kateřina Teplice n. Metují 2
1136 1136 / běžci 266 Francová Linda Klokánek Chabařovická 2
1137 1137 / běžci 686 Vašutová Barbora 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 2
1138 1138 / běžci 407 Maláková Alžběta 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 2
1139 1139 / běžci 9 Buccarello Matyáš Klokánek Chabařovická 2
1140 1140 / běžci 853 Peterová Aneta Klokánek Chabařovická 2
1141 1141 / běžci 838 Jiraská Anna Firma PORR a.s. 2
1142 1142 / běžci 910 Chocholoušová Karla Firma PORR a.a. 2
1143 1143 / běžci 2 Dědík Marek 2
1144 1144 / běžci 916 Dietrich Patrik CCC region Damane 2
1145 1145 / běžci 917 Augustová Eva CCC region Damane 2
1146 1146 / běžci 915 Veselá Iveta CCC region Damane 2
1147 1147 / běžci 670 Strnadová Milada 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 2
1148 1148 / běžci 689 Jersáková Adriana 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 2
1149 1149 / běžci 397 Karaffová Eliška 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 2
1150 1150 / běžci 926 DONČUKOVÁ PETRA ŽEROTÍNKA 2
1151 1151 / běžci 927 Bejčková Ivana ZŠ a MŠ Chelčického 2
1152 1152 / běžci 950 GOROLOVÁ SABINA ŽEROTÍNKA 2
1153 1153 / běžci 824 Plch Martin 2
1154 1154 / běžci 435 Skokánek Richard 2
1155 1155 / běžci 599 Skokánková Eva 2
1156 1156 / běžci 847 Svítková Jindra 2
1157 1157 / běžci 848 Svítková Luisa 2
1158 1158 / běžci 403 Nikola Bízová 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 2
1159 1159 / běžci 398 Kabíčková Petra 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 2
1160 1160 / běžci 715 Janíčková Vanda ZŠ a MŠ Chelčického 2
1161 1161 / běžci 829 Cagášková Monika 2
1162 1162 / běžci 827 Cagášek Josef 2
1163 1163 / běžci 1048 Dvorský Enrico 2
1164 1164 / běžci 1047 Dvorský Enrico 2
1165 1165 / běžci 936 STEPCHUK INNA ŽEROTÍNKA 2
1166 1166 / běžci 940 Müller Michal 2
1167 1167 / běžci 1045 Trojánková Nikola 2
1168 1168 / běžci 273 Kacerovská Jana 2
1169 1169 / běžci 786 Denglerová Daniela 2
1170 1170 / běžci 778 Dimitrov Filip Nikolay Dimitrov 2
1171 1171 / běžci 779 Dimitrov Simeon Dimitrova Irina 2
1172 1172 / běžci 813 Chládková Kateřina 2
1173 1173 / běžci 243 Kuchařová Lucie Klokánek Láskova 2
1174 1174 / běžci 244 Durčová Květa Klokánek Láskova 2
1175 1175 / běžci 826 Bomáčová Jindra KRALOVSKA RODINA 2
1176 1176 / běžci 982 Kralova Hana KRALOVSKA RODINA 2
1177 1177 / běžci 830 Králová Eliška KRALOVSKA RODINA 2
1178 1178 / běžci 360 Havlíková Marie 2
1179 1179 / běžci 1085 Persein Robert 2
1180 1180 / běžci 36 Pešková Jaroslava 2
1181 1181 / běžci 1200 Strejček Jan 2.MPP 2
1182 1182 / běžci 1196 Vlček Jiří 1.KlZm 2
1183 1183 / běžci 1173 Lany Tomáš 2
1184 1184 / běžci 291 Doksanský Josef FOD Ústí nad Labem 2
1185 1185 / běžci 1194 Krásný František 1.KlZm 2
1186 1186 / běžci 1105 Pilná Veronika 2
1187 1187 / běžci 1096 Macháčková Dominika 2
1188 1188 / běžci 1082 Jakub Kubík 2
1189 1189 / běžci 1213 Kemr David Optimal Energy 2
1190 1190 / běžci 1212 Matoušková Drahomíra Optimal Energy 2
1191 1191 / běžci 793 Sedláková Andrea praha 2
1192 1192 / běžci 1013 Dlouhý Adam 2
1193 1193 / běžci 1241 Nováková Kateřina 2
1194 1194 / běžci 1167 Havlík Filip 2
1195 1195 / běžci 1168 Havlík Zdeněk 2
1196 1196 / běžci 105 Vaňková Kudynová Kateřina Žejdlíci 2
1197 1197 / běžci 313 Kudyn Matýsek Žejdlíci 2
1198 1198 / běžci 1262 Štěpnička Jan 2
1199 1199 / běžci 1144 Kufa Matyáš Kufici 2
1200 1200 / běžci 1370 Síč Josef PORR - Prague Marina 2
1201 1201 / běžci 1235 Medková Veronika Finep 2
1202 1202 / běžci 1322 Štiťák Jakub OW 2
1203 1203 / běžci 1332 Neméthová Petra Praha 10 - Štěrboholy 2
1204 1204 / běžci 1272 Blábol František 2
1205 1205 / běžci 1270 Blábol Jindra 2
1206 1206 / běžci 1259 Pazderová Barbora M2C 2
1207 1207 / běžci 1319 Utěkalová Lucie 2
1208 1208 / běžci 1318 Utěkalová Eliška 2
1209 1209 / běžci 339 Janková Týna 2
1210 1210 / běžci 340 Patočková Veronika 2
1211 1211 / běžci 225 Pudlovský Darek LG Electronics 2
1212 1212 / běžci 1246 Hlono Pavel 2
1213 1213 / běžci 805 Trojánek Jaroslav 2
1214 1214 / běžci 1455 Hrabalová Izabela Praha 8 - Chabařovická 2
1215 1215 / běžci 1466 Gulfová Magdaléna 2
1216 1216 / běžci 1239 Majerníková Daniela 2
1217 1217 / běžci 1236 Majerníková Mia 2
1218 1218 / běžci 1238 Majerníková Dorota 2
1219 1219 / běžci 1237 Majerníková Lotta 2
1220 1220 / běžci 1433 Kníže Dalibor dunnhumby Czech 2
1221 1221 / běžci 1435 Slepánek Tomáš dunnhumby Czech 2
1222 1222 / běžci 1446 Šareš Tobias Sparta Hrdlořezy 2
1223 1223 / běžci 132 Krátký Marek ONYX 2
1224 1224 / běžci 1351 Malát Petr Praha 4 - Láskova 2
1225 1225 / běžci 1131 Sosna David 2
1226 1226 / běžci 1132 Sosna Julie 2
1227 1227 / běžci 1130 Vrbasová Markéta 2
1228 1228 / běžci 1473 Kestřánková Jana 2
1229 1229 / běžci 822 Straka Martin 2
1230 1230 / běžci 1342 Straka Lukáš Žtaec 2
1231 1231 / běžci 1427 Jakimič Filip dunnhumby Czech 2
1232 1232 / běžci 150 Andrlová Renata AB FACILITY 2
1233 1233 / běžci 149 Rubášová Hana AB FACILITY 2
1234 1234 / běžci 1495 Dušátková Ivana Parukářka 2
1235 1235 / běžci 1498 Dušátko František Parukářka 2
1236 1236 / běžci 1354 Bednárik Martin PORR - Prague Marina 2
1237 1237 / běžci 1437 Bergerová Jana 2
1238 1238 / běžci 1443 Vojtková Lenka Klokánek Láskova 2
1239 1239 / běžci 1444 Vojtek Štěpán 2
1240 1240 / běžci 1453 Pustějovský Jakub 2
1241 1241 / běžci 1419 Alhassan Lea 2
1242 1242 / běžci 1513 Chmelík Martin 2
1243 1243 / běžci 1179 Kostalkova Mira Mufove 2
1244 1244 / běžci 1549 Křivánková Jana Number One 2
1245 1245 / běžci 1512 Fainová Kateřina 2
1246 1246 / běžci 1481 Šafra Richard Kruhový trénink Žižkov 2
(1247) 1246 / běžci 902 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1248) 1246 / běžci 769 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1249) 1246 / běžci 781 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1250) 1246 / běžci 434 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1251) 1246 / běžci 173 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1252) 1246 / běžci 456 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1253) 1246 / běžci 846 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1254) 1246 / běžci 20 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1255) 1246 / běžci 457 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1256) 1246 / běžci 394 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1257) 1246 / běžci 484 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1258) 1246 / běžci 509 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1259) 1246 / běžci 506 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1260) 1246 / běžci 981 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1261) 1246 / běžci 355 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1262) 1246 / běžci 1204 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1263) 1246 / běžci 1203 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1264) 1246 / běžci 754 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1265) 1246 / běžci 1302 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1266) 1246 / běžci 759 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1267) 1246 / běžci 1208 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1268) 1246 / běžci 1207 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1269) 1246 / běžci 828 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1270) 1246 / běžci 1125 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1271) 1246 / běžci 764 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1272) 1246 / běžci 354 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1273) 1246 / běžci 980 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1274) 1246 / běžci 646 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1275) 1246 / běžci 367 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1276) 1246 / běžci 1126 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1277) 1246 / běžci 1127 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1278) 1246 / běžci 765 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1279) 1246 / běžci 702 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1280) 1246 / běžci 867 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1281) 1246 / běžci 878 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1282) 1246 / běžci 364 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1283) 1246 / běžci 912 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1284) 1246 / běžci 906 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1285) 1246 / běžci 766 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1286) 1246 / běžci 869 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1287) 1246 / běžci 734 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1288) 1246 / běžci 877 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1289) 1246 / běžci 775 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1290) 1246 / běžci 873 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1291) 1246 / běžci 911 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1292) 1246 / běžci 880 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1293) 1246 / běžci 363 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1294) 1246 / běžci 798 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1295) 1246 / běžci 713 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1296) 1246 / běžci 795 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1297) 1246 / běžci 791 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1298) 1246 / běžci 787 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1299) 1246 / běžci 794 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1300) 1246 / běžci 126 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1301) 1246 / běžci 905 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1302) 1246 / běžci 797 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1303) 1246 / běžci 768 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1304) 1246 / běžci 767 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1305) 1246 / běžci 774 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1306) 1246 / běžci 127 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1307) 1246 / běžci 724 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1308) 1246 / běžci 841 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1309) 1246 / běžci 721 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1310) 1246 / běžci 739 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1311) 1246 / běžci 862 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1312) 1246 / běžci 738 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1313) 1246 / běžci 866 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1314) 1246 / běžci 843 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1315) 1246 / běžci 872 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1316) 1246 / běžci 868 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1317) 1246 / běžci 856 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1318) 1246 / běžci 725 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1319) 1246 / běžci 743 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1320) 1246 / běžci 733 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1321) 1246 / běžci 736 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1322) 1246 / běžci 735 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1323) 1246 / běžci 758 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1324) 1246 / běžci 776 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1325) 1246 / běžci 737 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1326) 1246 / běžci 454 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1327) 1246 / běžci 722 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1328) 1246 / běžci 860 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1329) 1246 / běžci 740 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1330) 1246 / běžci 741 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1331) 1246 / běžci 852 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1332) 1246 / běžci 1206 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1333) 1246 / běžci 760 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1334) 1246 / běžci 1385 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1335) 1246 / běžci 1387 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1336) 1246 / běžci 1402 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1337) 1246 / běžci 763 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1338) 1246 / běžci 1306 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1339) 1246 / běžci 770 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1340) 1246 / běžci 788 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1341) 1246 / běžci 755 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1342) 1246 / běžci 771 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1343) 1246 / běžci 726 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1344) 1246 / běžci 1301 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1345) 1246 / běžci 1386 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1346) 1246 / běžci 1303 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1347) 1246 / běžci 1403 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1348) 1246 / běžci 728 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1349) 1246 / běžci 1384 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1350) 1246 / běžci 1400 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1351) 1246 / běžci 1388 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1352) 1246 / běžci 1393 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1353) 1246 / běžci 1406 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1354) 1246 / běžci 801 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1355) 1246 / běžci 789 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1356) 1246 / běžci 1394 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1357) 1246 / běžci 1383 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1358) 1246 / běžci 1398 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1359) 1246 / běžci 1416 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1360) 1246 / běžci 1391 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1361) 1246 / běžci 792 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1362) 1246 / běžci 1445 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1363) 1246 / běžci 1396 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1364) 1246 / běžci 1395 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1365) 1246 / běžci 1362 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1366) 1246 / běžci 1201 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1367) 1246 / běžci 1363 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1368) 1246 / běžci 1417 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1369) 1246 / běžci 756 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1370) 1246 / běžci 716 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1371) 1246 / běžci 1285 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1372) 1246 / běžci 1202 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1373) 1246 / běžci 757 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1374) 1246 / běžci 1389 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1375) 1246 / běžci 1268 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1376) 1246 / běžci 1222 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1377) 1246 / běžci 717 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1378) 1246 / běžci 714 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1379) 1246 / běžci 1304 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1380) 1246 / běžci 773 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1381) 1246 / běžci 1399 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1382) 1246 / běžci 1205 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1383) 1246 / běžci 1380 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1384) 1246 / běžci 1390 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1385) 1246 / běžci 751 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1386) 1246 / běžci 1305 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
(1387) 1246 / běžci 762 Účastník Neznámý Proč tu není moje jméno? 1
1388 1388 / běžci 419 Zachová Nikola 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10 1
1389 1389 / běžci 430 Rataj Jan 1
1390 1390 / běžci 433 Mrázová Dominika štěrboholy 1
1391 1391 / běžci 650 Loužil Matěj 1
1392 1392 / běžci 630 Antlová Lenka 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10 1
1393 1393 / běžci 436 Kačkošová Tereza Klokánek Štěrboholy 1
1394 1394 / běžci 438 Horáková Jiřina štěrboholy 1
1395 1395 / běžci 655 Veselá Petra Klokánek Štěrboholy 1
1396 1396 / běžci 653 Dohnalová 457 Aneta štěrboholy 1
1397 1397 / běžci 455 Fantová Valerie Klokánek Štěrboholy 1
1398 1398 / běžci 709 Pátková Zdeňka Pátci 1
1399 1399 / běžci 439 Kobosová Barbora Klokánek Štěrboholy 1
1400 1400 / běžci 260 Kanubová Evženie praha Láskova 1
1401 1401 / běžci 674 Flídrová Dominika 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10 1
1402 1402 / běžci 418 Hornychová Diana 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10 1
1403 1403 / běžci 676 Holletschková Veronika 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10 1
1404 1404 / běžci 416 Matanelli Denisa 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10 1
1405 1405 / běžci 417 Salačová Martina 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10 1
1406 1406 / běžci 669 Bártová Martina 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10 1
1407 1407 / běžci 627 Delongová Hana 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10 1
1408 1408 / běžci 18 Hessová Ivana Klokánek Chabařovická 1
1409 1409 / běžci 196 KOHÁKOVÁ ALENA ENDÍCI 1
1410 1410 / běžci 442 Čepešová Michaela 1
1411 1411 / běžci 656 Kliment Martin 1
1412 1412 / běžci 444 Kliment Radim Klokánek Štěrboholy 1
1413 1413 / běžci 386 Dušková Marie ŠD Lobkovičák 1
1414 1414 / běžci 4 Maršíková Pavla 1
1415 1415 / běžci 742 Hanuš Marek 2KTZ 1
1416 1416 / běžci 387 Vránová Dana ŠD Lobkovičák 1
1417 1417 / běžci 262 Novotná Veronika 262 1
1418 1418 / běžci 15 Marek Novotný paraha chabařovická 1
1419 1419 / běžci 261 Novotný Jakub Klokánek Chabařovická 1
1420 1420 / běžci 920 Kunstátová Marie Gepardi 1
1421 1421 / běžci 922 Kunstát Jiří Gepardi 1
1422 1422 / běžci 923 Kunstátová Kamila Gepardi 1
1423 1423 / běžci 921 Kunstátová Karolína Gepardi 1
1424 1424 / běžci 7 Kneiffeová Monika praha štěrboholy 1
1425 1425 / běžci 264 Bern Eva 1
1426 1426 / běžci 844 Šimakaia Sandra 1
1427 1427 / běžci 256 Jurečková Hana Klokánek Láskova 1
1428 1428 / běžci 690 Matoušková Tereza 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 1
1429 1429 / běžci 668 Šmídlová Michaela 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 1
1430 1430 / běžci 400 Dvořáková Zuzana 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 1
1431 1431 / běžci 348 Červenka František Rilancio 1
1432 1432 / běžci 825 Daniel Rovenský 1
1433 1433 / běžci 752 Gabriela Müllerová VOŠ sociálně právní, Praha 10 1
1434 1434 / běžci 849 Kloučková Sandra 1
1435 1435 / běžci 749 Šedivý Vilém ZŠ a MŠ Chelčického 1
1436 1436 / běžci 1050 Plochová Kateřina 1
1437 1437 / běžci 832 Plochová Jitka 1
1438 1438 / běžci 1016 Zelenka Ladislav 1
1439 1439 / běžci 1008 havajíková kristýna Hostivice 1
1440 1440 / běžci 1021 Krátká Sophie 1
1441 1441 / běžci 425 Krátká Radka Andromeda 1
1442 1442 / běžci 1020 Krátká Klementina 1
1443 1443 / běžci 790 Ježdíková Katalína 1
1444 1444 / běžci 785 Ježdík Tomáš 1
1445 1445 / běžci 1007 Drnovcová Veronika Klokánek Hostivice 1
1446 1446 / běžci 1005 Drnovcová Karolína 1
1447 1447 / běžci 1004 Hutečková Pavlína 1
1448 1448 / běžci 1009 Havajík Pavel 1
1449 1449 / běžci 361 Kamůrová Jiřina Klokánek Hostivice 1
(1450) 1449 / běžci 1011 Zelenková Bára Klokánek Hostivice 1
1451 1451 / běžci 341 Havlík Vojtěch 1
1452 1452 / běžci 1012 Zelenková Klára 1
1453 1453 / běžci 1014 Kreisová Iva Klokánek Hostivice 1
1454 1454 / běžci 1015 Lochova Jana Praha 1
1455 1455 / běžci 356 Kuthanova Hana Hostivice 1
1456 1456 / běžci 1017 Truhlář Ondřej 1
1457 1457 / běžci 857 Vertová Libuška Klokánek Hostivice 1
1458 1458 / běžci 357 Pšena Samuel Klokánek Hostivice 1
1459 1459 / běžci 1071 Rabyč Vadym 1
1460 1460 / běžci 1172 Kulíček Martin 1
1461 1461 / běžci 1216 Fořt Patrik 1
1462 1462 / běžci 1273 Hanykova Michaela M-TEAM 1
1463 1463 / běžci 1240 Novák Adam 1
1464 1464 / běžci 1242 Novák Dominik 1
1465 1465 / běžci 1233 Kocanda Radek LG Electronics 1
1466 1466 / běžci 1289 Pálka Jakub Praha 8 - Chabařovická 1
1467 1467 / běžci 1232 Pálka Slavomír Praha 8 - Chabařovická 1
1468 1468 / běžci 429 Franklová Dita Atletika Človíček 1
1469 1469 / běžci 1392 Horák Vít PORR - Prague Marina 1
1470 1470 / běžci 1331 Némethová Sára 1
1471 1471 / běžci 1330 Németh Matyáš Praha 10 - Štěrboholy 1
1472 1472 / běžci 1329 Beneš Marek Klokánek Dolní Benešov 1
1473 1473 / běžci 1327 Beneš Radek Klokánek Dolní Benešov 1
1474 1474 / běžci 1328 Benešová Hana 1
1475 1475 / běžci 1324 Vlčková Hana Praha 8 - Chabařovická 1
1476 1476 / běžci 1368 Dobeš Matyáš CCC 1
(1477) 1476 / běžci 139 Dobeš Dorota CCC 1
1478 1478 / běžci 1361 Šíbal Jindřich Mlýn 1
1479 1479 / běžci 1359 Šíbal Jáchym Mlýn 1
1480 1480 / běžci 1353 Goldšmídová Iva PORR - Prague Marina 1
1481 1481 / běžci 1257 Pechová Alexandra M2C 1
1482 1482 / běžci 1448 Šaršová Lucie Sparta Hrdlořezy 1
1483 1483 / běžci 1456 Hrabalová Daniela 1
1484 1484 / běžci 1463 Brinda Jozef 1
1485 1485 / běžci 1465 Brindová Zdenka 1
1486 1486 / běžci 1555 Kolaja Jan 1
1487 1487 / běžci 1474 Kestřánková Julie 1
1488 1488 / běžci 1506 Vlasáková Michaela MyQ 1
1489 1489 / běžci 1505 Symonová Veronika MyQ 1
1490 1490 / běžci 1507 Vojancová Jana 1
1491 1491 / běžci 1508 Vojanová Alžběta 1
1492 1492 / běžci 1510 Příleský Tadeáš 1
1493 1493 / běžci 1511 Příleská Luisa 1
1494 1494 / běžci 1509 Příleská Svatava 1
1495 1495 / běžci 1514 Bardová Světluše 1
1496 1496 / běžci 1086 Šubrtová Aneta 1
1497 1497 / běžci 1425 Závorová Veronika dunnhumby Czech 1
1498 1498 / běžci 1522 Sochorová Markéta 1
1499 1499 / běžci 1516 Suissa Yael 1
1500 1500 / běžci 1518 Suissa Nurit 1
1501 1501 / běžci 1517 Suissa Věra 1
1502 1502 / běžci 1562 Glac ml. Jiří 1
1503 1503 / běžci 1563 Glac st. Jiří 1
1504 1504 / běžci 1519 Fainová Josefína 1
1505 1505 / běžci 1520 Peksa Vilém janovice nad úhlavou 1
1506 1506 / běžci 1521 Peksa Daniel 1
1507 1507 / běžci 1553 Fafílková Kamila Equipe imbattable 1
1508 1508 / běžci 1552 Fafílková Ella Equipe imbattable 1
1509 1509 / běžci 1523 Chmelík Martin 1