61. ročník silničního běhu Hronov - Náchod
2018-10-20 Hronov
hlavní závod | celkem: 563 , men : 395, women: 168, MA: 147, MB: 110, MC: 92, MD: 31, ME: 8, MF: 7, ZA: 71, ZB: 59, ZC: 26, ZD: 12 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
61. ročník silničního běhu Hronov - Náchod | N/A | 2018-10-20 13:19:23 | |
61. ročník silničního běhu Hronov - Náchod po kategoriích | N/A | 2018-10-20 13:19:23 |
výsledková listina hlavní závod
start ~ 10:59:55
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / ZB | [ 356 ] | Marketa Maly | 1979 | CZE | Cukrářky | 37:21.1 | |
2 | 2 / ZB | [ 12 ] | Eva Vítová | 1975 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 38:56.4 | 01:35.3 |
3 | 3 / ZB | [ 355 ] | Romana Brumlichová | 1976 | CZE | Medvědí doupě | 40:58.8 | 03:37.7 |
4 | 4 / ZB | [ 70 ] | Petra Voborníková Breitrová | 1978 | CZE | SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ | 41:35.8 | 04:14.7 |
5 | 5 / ZB | [ 193 ] | Kateřina Kubiasová | 1978 | CZE | Tyčka a kulička | 42:45.5 | 05:24.4 |
6 | 6 / ZB | [ 278 ] | Denisa Rýdlová | 1982 | CZE | Vella team Náchod | 43:42.8 | 06:21.7 |
7 | 7 / ZB | [ 45 ] | Denisa Myslivcova | 1977 | CZE | Oblici | 43:44.3 | 06:23.2 |
8 | 8 / ZB | [ 564 ] | Klára Šimáková | 1983 | CZE | Hradec Králové | 44:07.4 | 06:46.3 |
9 | 9 / ZB | [ 318 ] | Lenka Tomášová | 1981 | CZE | AC Gomango Högner | 44:20.0 | 06:58.9 |
10 | 10 / ZB | [ 192 ] | Terezie Kubečková | 1976 | CZE | SOS Mamuti z Lipovky | 45:44.3 | 08:23.2 |
11 | 11 / ZB | [ 592 ] | Tereza Tyrychtrová | 1981 | CZE | Batňovice | 46:02.1 | 08:41.0 |
12 | 12 / ZB | [ 75 ] | Simona Bubeníčková | 1978 | CZE | BUBUTEAM | 46:08.5 | 08:47.4 |
13 | 13 / ZB | [ 58 ] | Romana Baškovská | 1974 | CZE | Holky z Vršovky | 46:36.5 | 09:15.4 |
14 | 14 / ZB | [ 281 ] | radana sádlová | 1975 | CZE | Rtyně v podkrkonoší | 46:49.2 | 09:28.1 |
15 | 15 / ZB | [ 181 ] | Olga Košťálová | 1977 | CZE | Hořice | 46:52.2 | 09:31.1 |
16 | 16 / ZB | [ 562 ] | Ilona Sedláčková | 1977 | CZE | RUN4FUN | 48:04.0 | 10:42.9 |
17 | 17 / ZB | [ 323 ] | Bohumila Valášková | 1975 | CZE | Česká Skalice | 48:24.3 | 11:03.2 |
18 | 18 / ZB | [ 534 ] | Eva Kostyšynová | 1977 | CZE | run4run | 49:13.5 | 11:52.4 |
19 | 19 / ZB | [ 433 ] | Jana Zelenková | 1981 | CZE | TJ Sokol Žernov | 49:42.8 | 12:21.7 |
20 | 20 / ZB | [ 485 ] | Alena Vránová | 1980 | CZE | Easygorun | 49:49.9 | 12:28.8 |
21 | 21 / ZB | [ 232 ] | Dana Moravcová | 1974 | CZE | run4run | 49:52.8 | 12:31.7 |
22 | 22 / ZB | [ 171 ] | Ivana Kleinová | 1981 | CZE | SDH Velké Poříčí | 49:59.2 | 12:38.1 |
23 | 23 / ZB | [ 32 ] | Alena Březinová | 1979 | CZE | Run4run | 50:30.3 | 13:09.2 |
24 | 24 / ZB | [ 56 ] | Klára Vítková | 1982 | CZE | Run4run | 50:30.7 | 13:09.6 |
25 | 25 / ZB | [ 540 ] | Markéta Vítová | 1982 | CZE | Tj Sokol Lhota Č.Kostelec | 50:36.1 | 13:15.0 |
26 | 26 / ZB | [ 102 ] | Iveta Filipcová | 1974 | CZE | Nové Město nad Metují | 50:45.6 | 13:24.5 |
27 | 27 / ZB | [ 546 ] | Petra Půlpánová | 1976 | CZE | Náchod | 51:03.7 | 13:42.6 |
28 | 28 / ZB | [ 260 ] | Pavla Rasslová | 1979 | CZE | Praha | 51:24.1 | 14:03.0 |
29 | 29 / ZB | [ 127 ] | Irena Herzogová | 1977 | CZE | Náchod | 51:36.2 | 14:15.1 |
30 | 30 / ZB | [ 382 ] | Petra Vaňkátová | 1982 | CZE | Wikov | 51:40.4 | 14:19.3 |
31 | 31 / ZB | [ 315 ] | Jolana Tojnarová | 1982 | CZE | Náchod | 53:13.0 | 15:51.9 |
32 | 32 / ZB | [ 585 ] | Anna Němcová | 1978 | CZE | Lysečinteam | 53:40.7 | 16:19.6 |
33 | 33 / ZB | [ 169 ] | Eva Kirschova | 1978 | CZE | LOKO Trutnov Triatlon Team | 54:08.7 | 16:47.6 |
34 | 34 / ZB | [ 138 ] | Michaela Hortová | 1975 | CZE | Berger team | 54:48.2 | 17:27.1 |
35 | 35 / ZB | [ 514 ] | Petra Jirmanová | 1979 | CZE | Praha | 55:00.8 | 17:39.7 |
36 | 36 / ZB | [ 172 ] | Zorka Koláčková | 1976 | CZE | Náchod | 55:23.7 | 18:02.6 |
37 | 37 / ZB | [ 132 ] | Žaneta Holečková | 1976 | CZE | Červený Kostelec | 55:32.4 | 18:11.3 |
38 | 38 / ZB | [ 211 ] | Jana Machová | 1976 | CZE | Nový Hrádek | 55:33.6 | 18:12.5 |
39 | 39 / ZB | [ 621 ] | Kamila Hanušová | 1983 | CZE | Lhota pod Hořičkami | 55:43.5 | 18:22.4 |
40 | 40 / ZB | [ 252 ] | Kateřina Polická | 1980 | CZE | Nové Město nad Metují | 55:46.5 | 18:25.4 |
41 | 41 / ZB | [ 537 ] | Šárka Prouzová | 1979 | CZE | Jenštejn | 55:48.6 | 18:27.5 |
42 | 42 / ZB | [ 360 ] | Lucie Seidlová | 1981 | CZE | Wikov | 56:12.4 | 18:51.3 |
43 | 43 / ZB | [ 229 ] | Veronika Miskay | 1982 | CZE | Spartan Celakovice | 56:22.6 | 19:01.5 |
44 | 44 / ZB | [ 452 ] | Alžběta Valtová | 1982 | CZE | Hello Kitty Team | 56:51.4 | 19:30.3 |
45 | 45 / ZB | [ 118 ] | Lada Hanušová | 1981 | CZE | Náchod | 57:22.2 | 20:01.1 |
46 | 46 / ZB | [ 496 ] | Klára Kavanová | 1978 | CZE | Wimex | 57:22.7 | 20:01.6 |
47 | 47 / ZB | [ 563 ] | Petra Judová | 1975 | CZE | běhna z Trauče | 58:05.7 | 20:44.6 |
48 | 48 / ZB | [ 305 ] | Marcela Šichová | 1980 | CZE | Hradec Králové | 58:06.4 | 20:45.3 |
49 | 49 / ZB | [ 504 ] | Daniela Hofmanová | 1975 | CZE | Pivní Fond | 59:15.8 | 21:54.7 |
50 | 50 / ZB | [ 512 ] | Anna Baczmańska | 1977 | POL | Opal Kudowa | 59:57.6 | 22:36.5 |
51 | 51 / ZB | [ 168 ] | Lucie Kavalkova | 1979 | CZE | Kostelec nad Orlici | 01:00:06.6 | 22:45.5 |
52 | 52 / ZB | [ 351 ] | Erika Zoubková | 1976 | CZE | Praha 3 | 01:00:09.7 | 22:48.6 |
53 | 53 / ZB | [ 255 ] | Jana Procházková | 1975 | CZE | Velké Poříčí | 01:01:54.7 | 24:33.6 |
54 | 54 / ZB | [ 29 ] | Petra Bartlová | 1976 | CZE | Velké Poříčí | 01:03:21.8 | 26:00.7 |
55 | 55 / ZB | [ 23 ] | Renata Bajzová | 1975 | CZE | Česká Skalice | 01:03:31.7 | 26:10.6 |
56 | 56 / ZB | [ 86 ] | Pavlína Divišková | 1974 | CZE | SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ | 01:03:53.3 | 26:32.2 |
57 | 57 / ZB | [ 35 ] | Martina Horáková | 1978 | CZE | TJ Sokol Náchod | 01:07:16.7 | 29:55.6 |
58 | 58 / ZB | [ 280 ] | Zuzana Sadílková | 1975 | CZE | BC Nová Trojka | 01:10:09.6 | 32:48.5 |
59 | 59 / ZB | [ 561 ] | Markéta Kopčilová | 1975 | CZE | run4fun | 01:14:07.6 | 36:46.5 |