Konradova jedenáctka

2018-11-11 Liberec, Vratislavice 

archiv

announcement

registration

start list

results

dětské závody D4 2km total: 9, men : 5, women: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
dětské závody D3 2km total: 18, men : 10, women: 8, kluci: 10, holky: 8 [html] [pdf]
dětské závody D2 1.2km total: 18, men : 9, women: 9, kluci: 9, holky: 9 [html] [pdf]
dětské závody D1 300m total: 19, men : 7, women: 12, kluci: 7, holky: 12 [html] [pdf]
hlavní závod total: 122, men : 88, women: 34, M1: 9, M3: 43, M4: 31, M5: 4, M6: 1, Z1: 3, Z3: 17, Z4: 9, Z5: 5, Z6: 0 [html] [pdf]

result list dětské závody D4 2km

start ~ 10:03:22

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [110] Petr Patzák 2005 CZE Biatlon Liberec 04:58.05
2 2 / kluci [102] Ondřej Jiránek 2004 CZE Biatlon Liberec 05:11.9 00:13.85
3 3 / kluci [107] Michal Ferkl 2004 CZE Biatlon Liberec 05:14.15 00:16.1
4 4 / kluci [109] Jakub Farský 2005 CZE Biatlon Liberec 05:28.99 00:30.94
5 1 / holky [154] Barbora Andrlová 2003 CZE Liberec 05:29.29 00:31.24
6 5 / kluci [101] Jan Bicek 2005 CZE Biatlon Liberec 05:46.05 00:48.0
7 2 / holky [108] Veronika Šípková 2005 CZE Biatlon Liberec 05:54.02 00:55.97
8 3 / holky [104] Anna Lehmannová 2003 CZE Biatlon Liberec 07:40.34 02:42.29
9 4 / holky [135] Viktorie Tománková 2004 CZE Liberec 08:06.42 03:08.37

result list dětské závody D3 2km

start ~ 10:14:39

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [128] Kateřina Dušková 2006 CZE TJ Dukla Liberec 05:20.44
2 1 / kluci [124] Dalibor Novotný 2008 CZE Dukla Liberec 05:25.5 00:05.06
3 2 / kluci [134] Jakub Tománek 2006 CZE Liberec 05:27.81 00:07.37
4 3 / kluci [125] Václav Novotný 2006 CZE Dukla Liberec 05:35.95 00:15.51
5 2 / holky [105] Berenika Lajtkepová 2006 CZE BK Liberec 05:38.0 00:17.56
6 3 / holky [112] Jola Závacká 2007 CZE Biatlon Liberec 05:48.03 00:27.59
7 4 / kluci [106] Jáchym Strašlipka 2007 CZE Liberec 06:00.9 00:40.46
8 5 / kluci [118] lukáš kysela 2007 CZE Hodkovice nad Mohelkou 06:06.35 00:45.91
9 6 / kluci [147] Jan Kubišta 2007 CZE Vratislavice 06:09.1 00:48.66
10 7 / kluci [136] Michal Tománek 2008 CZE Liberec 06:12.58 00:52.14
11 4 / holky [111] Tereza Farská 2008 CZE Biatlon Liberec 06:17.9 00:57.46
12 5 / holky [127] veronika veselá 2006 CZE tj dukla liberec 06:32.92 01:12.48
13 8 / kluci [117] tomáš vojtek 2007 CZE Hodkovice nad Mohelkou 06:44.77 01:24.33
14 6 / holky [113] Ester Třešňáková 2008 CZE TJ Lokomotiva Liberec 06:51.25 01:30.81
15 7 / holky [103] Kateřina Chudlářská 2006 CZE Biatlon Liberec 06:53.29 01:32.85
16 9 / kluci [130] Jakub Skřivánek 2007 CZE Liberec 06:53.81 01:33.37
17 10 / kluci [116] Lukáš Tomeš 2006 CZE Liberec 07:13.96 01:53.52
18 8 / holky [160] Natálie Veselá 2007 CZE Liberec 08:15.9 02:55.46

result list dětské závody D2 1.2km

start ~ 10:27:23

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [140] matěj franc 2010 CZE Hodkovice nad Mohelkou 04:36.2
2 2 / kluci [114] Bruno Třešňák 2011 CZE TJ Lokomotiva Liberec 04:38.73 00:02.53
3 3 / kluci [133] Kryštof Vochomůrka 2010 CZE Pařezová chaloupka 04:40.31 00:04.11
4 4 / kluci [142] Radim Rozsypal 2010 CZE BT Liberec 04:40.71 00:04.51
5 1 / holky [126] Terezie Blažejová 2009 CZE TJ Dukla Liberec 04:46.01 00:09.81
6 2 / holky [145] monika blažková 2009 CZE Ski klub Jablonec 04:51.79 00:15.59
7 3 / holky [162] Barbora Hegrová 2011 CZE Liberec 04:52.3 00:16.1
8 5 / kluci [151] Ondřej Dumek 2012 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 05:00.04 00:23.84
9 4 / holky [121] Emily Holcová 2011 CZE Fk Sokol Rynoltice 05:15.87 00:39.67
10 6 / kluci [119] Šťepán Bondy 2011 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 05:16.32 00:40.12
11 7 / kluci [158] Jakub maděra 2009 CZE Slavia Liberec Orienteering 05:28.85 00:52.65
12 5 / holky [120] Jana Baierová 2010 CZE Liberec 05:36.77 01:00.57
13 8 / kluci [115] štěpán svoboda 2009 CZE Báječné děti v běhu 05:40.68 01:04.48
14 6 / holky [146] Rozálie Kubištová 2012 CZE Vratislavice 05:47.52 01:11.32
15 7 / holky [143] Lena Daďourková 2010 CZE Liberec 06:01.61 01:25.41
16 9 / kluci [122] Robert Holec 2012 CZE Fk Sokol Rynoltice 06:18.88 01:42.68
17 8 / holky [157] Klára maděrová 2012 CZE Slavia Liberec Orienteering 06:23.67 01:47.47
18 9 / holky [123] tereza polívková 2011 CZE Praha 06:28.13 01:51.93

result list dětské závody D1 300m

start ~ 10:41:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [141] Linda Rozsypalová 2013 CZE BT Liberec 01:11.14
2 1 / kluci [132] Adam Vochomůrka 2013 CZE Pařezová chaloupka 01:14.86 00:03.72
3 2 / kluci [139] kryštof mohr 2013 CZE Javorník 01:17.53 00:06.39
4 3 / kluci [149] Daniel Szonda 2013 CZE Velke Hamry, Bohdalovice 01:21.16 00:10.02
5 2 / holky [131] linda tokarová 2013 CZE Liberec 01:24.11 00:12.97
6 3 / holky [138] Kateřina Procházková 2013 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:26.37 00:15.23
7 4 / holky [152] Dita Kadlečková 2013 CZE Justme 01:28.54 00:17.4
8 4 / kluci [150] Václav Dumek 2014 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:31.1 00:19.96
9 5 / holky [164] Eva kadlas 2012 CZE Liberec 01:31.59 00:20.45
10 5 / kluci [153] Jakub Andrle 2015 CZE Liberec 01:39.44 00:28.3
11 6 / holky [163] Samantha Houdková 2011 CZE Liberec 01:42.22 00:31.08
12 7 / holky [144] anežka štekrová 2015 CZE Jablonec nad Nisou 02:13.18 01:02.04
13 8 / holky [156] Beata Letková 2015 CZE AC TJ Jičín 02:22.69 01:11.55
14 9 / holky [129] Adriana Fišerová 2015 CZE Liberec 02:23.75 01:12.61
15 10 / holky [159] nina veselá 2015 CZE tj dukla liberec 02:31.19 01:20.05
16 11 / holky [155] Andrea Maděrová 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering 02:51.76 01:40.62
17 6 / kluci [161] Jakub Pešek 2014 CZE Liberec 02:56.85 01:45.71
18 7 / kluci [137] Jakub Peřina 2015 CZE Vratislavice nad Nisou 03:43.9 02:32.76
19 12 / holky [148] Johana Francke 2015 CZE Žižkovský tygři 03:54.64 02:43.5

result list hlavní závod

start ~ 11:11:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / M3 [1] Jiří Čivrný 1980 CZE Semily 41:56.48
2 2 / M3 [180] Jakub Gräf 1991 CZE Dukla Liberec 42:29.45 00:32.97
3 3 / M3 [6] Michal Francke 1986 CZE Žižkovský tygři 43:27.34 01:30.86
4 4 / M3 [94] Aleš Strnad 1986 CZE NAC 44:17.92 02:21.44
5 1 / M4 [7] Petr Lajtkep 1973 CZE Pomalí kluci 44:34.86 02:38.38
6 5 / M3 [98] Jakub Pšenička 1991 CZE Vltava Fund ski team 44:51.8 02:55.32
7 6 / M3 [181] Pavel Pirkl 1979 CZE Liberec 45:28.96 03:32.48
8 7 / M3 [78] Radim Třešňák 1984 CZE Fitness Life Liberec 45:38.82 03:42.34
9 2 / M4 [50] Pavel Kysela 1976 CZE ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM 46:12.81 04:16.33
10 3 / M4 [44] Roman Koravský 1969 CZE ELEVEN RUN TEAM 46:44.0 04:47.52
11 8 / M3 [40] Pavel Kocián 1990 CZE SKP MAJÁK 47:00.54 05:04.06
12 1 / M5 [24] Petr Hlaváček 1967 CZE Jablonecké Mattonky 47:39.61 05:43.13
13 9 / M3 [57] Aleš Mohr 1982 CZE PPLaser 48:34.27 06:37.79
14 4 / M4 [58] Jiří Novotný 1971 CZE Dukla Liberec 48:43.04 06:46.56
15 10 / M3 [97] Tomáš Kadlas 1980 CZE Liberec 49:03.22 07:06.74
16 11 / M3 [87] Filip Trenda 1995 CZE Silvini Madshus Team 49:04.17 07:07.69
17 5 / M4 [96] Juraj jánošík 1970 CZE SK Terchová 49:07.54 07:11.06
18 6 / M4 [20] Michal Gebhart 1977 CZE North Czech Runners 49:19.92 07:23.44
19 1 / M1 [185] Adam Holomoucký 1999 CZE Liberec 49:37.88 07:41.4
20 7 / M4 [41] Vladimír Kolář 1976 CZE Smržovka 49:39.01 07:42.53
21 8 / M4 [82] Zdeněk Vrána 1974 CZE HS Jizerské hory 50:01.48 08:05.0
22 12 / M3 [53] Zbyněk Letko 1988 CZE running_sl0tr 50:26.3 08:29.82
23 1 / Z3 [93] Kateřina Strnadová 1991 CZE Eleven Mercedes Mitas 51:14.35 09:17.87
24 13 / M3 [182] Jiří Kučera 1980 CZE Sport Future Team 51:45.22 09:48.74
25 2 / M1 [70] Jakub Strašlipka 2001 CZE Liberec 52:47.09 10:50.61
26 3 / M1 [13] Vojtěch Boháč 1999 CZE Liberec 52:56.14 10:59.66
27 14 / M3 [76] Marek Šustr 1989 CZE Liberec 53:09.68 11:13.2
28 2 / M5 [11] Lubomír Barta 1963 CZE mlýn Perner Svijany 53:22.11 11:25.63
29 2 / Z3 [67] Lenka Schlechterová 1984 CZE SKP Ústí nad Labem 53:59.29 12:02.81
30 9 / M4 [65] Tomáš Regner 1975 CZE Biatlon Liberec 54:31.13 12:34.65
31 15 / M3 [81] Jiří Vochomůrka 1982 CZE Pařezová chaloupka-Mattoni FreeRun Liberec 54:31.46 12:34.98
32 3 / M5 [74] Ladislav Šíp 1964 CZE SCMT Liberec 54:31.9 12:35.42
33 4 / M1 [31] Daniel Janalík 2002 CZE McHappy Team 54:41.0 12:44.52
34 3 / Z3 [183] Marie Kučerová 1983 CZE Sport Future Team 54:43.0 12:46.52
35 16 / M3 [4] Jiří Vajgert 1993 CZE Liberec 54:45.92 12:49.44
36 17 / M3 [48] Tomáš Kotek 1985 CZE Liberec 54:48.78 12:52.3
37 18 / M3 [2] Míra Janeček 1998 CZE TATRAN Jablonec 55:36.96 13:40.48
38 10 / M4 [38] Viktor Kaplan 1974 CZE Jablonec nad Nisou 55:40.93 13:44.45
39 11 / M4 [64] Štěpán Pulda 1976 CZE Liberec 56:14.84 14:18.36
39 1 / Z4 [17] Helena Daďourková 1978 CZE Runbo 56:14.84 14:18.36
41 19 / M3 [84] Patrik Bečvář 1987 CZE Praha 56:20.6 14:24.12
42 20 / M3 [52] Jaroslav Lachman 1993 CZE Ty víš kdo ! 56:23.55 14:27.07
43 12 / M4 [80] Vladimír Veselý 1971 CZE Hasiči Neratovice 56:28.54 14:32.06
44 4 / M5 [100] Ota Dvorský 1967 CZE KC Konrád 56:34.36 14:37.88
45 13 / M4 [29] Zdeněk Ihring 1976 CZE free natural cycling 56:35.55 14:39.07
46 5 / M1 [14] Adam Boháč 2001 CZE Liberec 56:41.38 14:44.9
47 14 / M4 [22] Tomáš Hegr 1973 CZE Night Run Team 56:49.0 14:52.52
48 15 / M4 [85] daniel veselý 1974 CZE tj dukla liberec 56:57.99 15:01.51
49 6 / M1 [187] Jan hyxa 2007 CZE Dukla Liberec 57:03.55 15:07.07
50 21 / M3 [88] Istvan Szonda 1979 CZE Velke Hamry, Bohdalovice 57:15.8 15:19.32
51 7 / M1 [167] Tomáš Vacek 2001 CZE Liberec 57:25.29 15:28.81
52 2 / Z4 [5] Monika Kapletová 1976 CZE Rohozec Amulet 57:26.32 15:29.84
53 22 / M3 [19] Radim Foltman 1979 CZE Denso babes 57:53.22 15:56.74
54 16 / M4 [3] Leoš Janeček 1972 CZE lllm 58:16.83 16:20.35
55 17 / M4 [168] Tomáš Klemša 1971 CZE Liberec 58:32.79 16:36.31
56 18 / M4 [15] Zdeněk Brousil 1976 CZE Písek - Liberec 58:38.56 16:42.08
57 23 / M3 [39] Lukáš Kmínek 1980 CZE Košťálov Runners 58:41.81 16:45.33
58 19 / M4 [83] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 59:01.32 17:04.84
59 24 / M3 [92] Josef hegr 1981 CZE Liberec 59:09.98 17:13.5
60 25 / M3 [91] Josef maděra 1979 CZE Liberecké Gazely 59:12.36 17:15.88
61 26 / M3 [62] Jan Polák 1983 CZE Liberec 59:18.93 17:22.45
62 20 / M4 [9] Aleš Andrle 1973 CZE WEBER TÝM 59:21.82 17:25.34
63 21 / M4 [95] Jiří Vencl 1972 CZE KC PIVOVAR VRATISLAVICE 59:49.67 17:53.19
64 27 / M3 [35] Martin Justl 1994 CZE MAJATOJA 01:00:19.97 18:23.49
65 8 / M1 [75] Ondřej Šitavanc 2000 CZE Liberec 01:00:20.82 18:24.34
66 28 / M3 [172] Johny walker 1984 CZE SC Lazaret 01:00:26.0 18:29.52
67 22 / M4 [174] Aleš kotek 1973 CZE Liberec 01:00:32.39 18:35.91
68 29 / M3 [27] Petr Hostaš 1990 CZE OOB TJ Turnov 01:00:41.58 18:45.1
69 4 / Z3 [37] Petra Kadlečková 1985 CZE Justme 01:00:47.86 18:51.38
69 30 / M3 [60] Václav Petřík 1986 CZE SUDETENLAND 01:00:47.86 18:51.38
71 5 / Z3 [72] Klára Svobodová 1986 CZE Jablonec nad Nisou 01:00:49.41 18:52.93
72 6 / Z3 [59] Lenka Pešková 1986 CZE Liberec 01:01:49.09 19:52.61
73 23 / M4 [10] Richard Baran 1971 CZE Praha 01:01:56.25 19:59.77
74 31 / M3 [173] tomáš svoboda 1983 CZE Liberec 01:02:23.41 20:26.93
75 1 / Z1 [32] Lucka Janečková 2001 CZE BIJA Jablonec n.N. 01:02:46.35 20:49.87
76 32 / M3 [23] Pepa Helebrant 1979 CZE Liberec 01:02:56.19 20:59.71
77 1 / M6 [56] Andrej Mindžák 1954 CZE Ski Klub Jizerská 50 01:03:52.85 21:56.37
78 1 / Z5 [16] Jolana Čmelíková 1967 CZE Mattoni freerun:Liberec 01:03:55.5 21:59.02
79 3 / Z4 [21] Jana Gittlerová 1973 CZE Biatlon Liberec 01:04:02.49 22:06.01
80 2 / Z1 [178] Natálie Kurfiřtová 2002 CZE ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM 01:04:42.37 22:45.89
81 4 / Z4 [170] Irena Brabencová 1970 CZE Liberec 01:05:58.33 24:01.85
82 9 / M1 [171] Vojtěch Janeček 2002 CZE Fbc Liberec 01:06:04.35 24:07.87
83 24 / M4 [42] Jaroslav Konečný 1978 CZE Liberec 01:06:20.02 24:23.54
84 25 / M4 [30] Radek Janalík 1969 CZE McHappy Team 01:06:44.46 24:47.98
84 25 / M4 [184] Martin Barvínek 1970 CZE ONO to jede 01:06:44.46 24:47.98
86 33 / M3 [26] Pavel Holec 1983 CZE Rynoltice 01:06:48.74 24:52.26
87 7 / Z3 [73] Petra Svobodová 1980 CZE Báječné ženy v běhu 01:06:49.68 24:53.2
88 5 / Z4 [179] Petra Kurfiřtová 1978 CZE ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM 01:07:39.41 25:42.93
89 34 / M3 [51] Vojtěch Lachman 1994 CZE Liberec 01:08:14.62 26:18.14
90 35 / M3 [54] Ondřej Matejič 1993 CZE Liberec 01:08:15.5 26:19.02
91 36 / M3 [177] Lubomír Dočkal 1979 CZE ZUŠ Jablonec 01:08:17.73 26:21.25
92 37 / M3 [86] lukáš ceé 1989 CZE Dlouhý most 01:08:20.4 26:23.92
93 2 / Z5 [79] Anita Veselá 1965 CZE SDH Chloumek 01:09:10.42 27:13.94
94 6 / Z4 [166] Gomille Katharina 1977 GER Olbersdorf 01:09:45.41 27:48.93
94 38 / M3 [165] Petter Konrad 1979 GER zittau 01:09:45.41 27:48.93
96 39 / M3 [175] Jan Fiala 1982 CZE Liberec 01:10:30.47 28:33.99
97 8 / Z3 [68] Tereza Spěšná 1995 CZE Liberec 01:11:51.65 29:55.17
97 27 / M4 [66] Michal Prášek Řehoř 1977 CZE Liberec 01:11:51.65 29:55.17
99 7 / Z4 [12] Jana Bělocká 1973 CZE Mattoni freerun:Liberec 01:12:20.06 30:23.58
100 40 / M3 [71] Michal Svoboda 1979 CZE Liberec, Karlov pod Ještědem 01:12:34.76 30:38.28
101 28 / M4 [36] Martin Kadlec 1977 CZE Vratislavice nad Nisou 01:12:55.05 30:58.57
102 29 / M4 [77] Jan Tománek 1978 CZE Šneci v běhu 01:12:59.05 31:02.57
103 41 / M3 [47] Ondřej Košek 1991 CZE Jablonné v Podještědí 01:13:13.94 31:17.46
103 41 / M3 [25] Ondřej Hofman 1987 CZE Jablonné v Podještědí 01:13:13.94 31:17.46
105 3 / Z1 [176] Tereza Marková 1999 CZE Liberec 01:13:25.24 31:28.76
106 9 / Z3 [45] Romana Korytářová 1982 CZE Višňová 01:13:25.29 31:28.81
107 10 / Z3 [69] Michala Strassová 1985 CZE Liberec 01:13:47.14 31:50.66
108 11 / Z3 [99] Petra Nikodýmová 1995 CZE Šneci v běhu 01:13:50.6 31:54.12
109 8 / Z4 [33] Lenka Janečková 1976 CZE Jablonec nad Nisou 01:15:21.8 33:25.32
110 3 / Z5 [18] Šárka Dědková 1962 CZE Mattoni FreeRun Liberec 01:15:37.52 33:41.04
111 12 / Z3 [186] Veronika šírová 1993 CZE Liberec 01:17:05.5 35:09.02
112 13 / Z3 [46] Dominika Korytářová 1993 CZE Frýdlant 01:17:07.73 35:11.25
113 9 / Z4 [34] Věra Jarolímková 1978 CZE Česká Lípa 01:18:55.61 36:59.13
114 14 / Z3 [61] Petra Pivoňková 1986 CZE Příbram 01:26:30.76 44:34.28
115 15 / Z3 [43] Petra Kopečková 1988 CZE Mladá Boleslav 01:26:31.08 44:34.6
116 16 / Z3 [89] Vendula chvojková 1984 CZE Liberec 01:29:32.28 47:35.8
117 30 / M4 [90] Bohumil havel 1973 CZE Liberec 01:29:36.67 47:40.19
118 4 / Z5 [63] Ilona Prchalová 1966 CZE Česká Lípa 02:39:00.0 01:57:03.52
118 4 / Z5 [8] Milena Adamcová 1965 CZE Mimoň 02:39:00.0 01:57:03.52
DNS / Z3 [28] Kateřina Hrnčířová 1991 CZE MC Český ráj
DNS / M3 [55] martin matějka 1984 CZE Běžecký klub Chýně
DNS / M4 [49] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting