TE Krkonošská 70 MTB
2018-09-01 Janské Lázně
70km družstva | celkem: 72 , men : 72, muži: 22, mix: 3 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka T E Krkonošská 70 M T B | N/A | 2021-08-31 07:44:06 |
start list 70km družstva
start ~ 10:00:00 , 1999 a starší , přihlášeno: 72 participants ( 72 of men, of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
muži | 20 | INS Ateliér Náchod |
[1020]
Karel Bernard
1967
[3020]
Marek Strnad
1972
[2020]
Tomáš Strnad
1972
|
muži | 23 | B.F.H. Team |
[1023]
Michal Bubílek
1986
[2023]
Jan Fišnar
1980
[3023]
Michal Hrach
1977
|
muži | 22 | TREK J+P Sport A |
[1022]
Daniel Čejka
1999
[3022]
Jaroslav Ludvík
2000
[2022]
Michal Pešek
1983
|
mix | 10 | Prazske Slapky |
[1010]
Vojtech Drbohlav
1979
[2010]
Hana Kratka
1967
[3010]
Stepan Tintera
1957
|
muži | 21 | MTBO racing team |
[1021]
Martin HlouŠek
1982
[2021]
Vašek Husák
1977
[3021]
Libor Kříž
1978
|
muži | 11 | RoRace Team PyÅ¡ely B |
[1011]
Jan Chmátal
1977
[2011]
Martin Chmátal
1976
[3011]
David Mareš
1977
|
muži | 5 | ASZ Trutnov |
[1005]
Jan Chmelík
1980
[2005]
Jan Basař
1978
[3005]
Josef Vrzáň
1975
|
muži | 12 | HS ÄŒerný Dul |
[1012]
Štepan Jiras
1980
[2012]
Roman Hlávko
1975
[3012]
Martin Kolanda
1977
|
muži | 6 | KáBéKáÄko |
[1006]
Jiří Kaštan
1976
[2006]
Radek Bečka
1974
[3006]
Tonda Kacálek
1974
|
muži | 18 | TREK J+P Sport A |
[1018]
Jakub Kučera
1999
[3018]
Vojtěch Pešek
1989
[2018]
Michal Pradáč
1999
|
muži | 15 | Pitrs bikes |
[1015]
Jaruch Lecnar
1983
[2015]
Pavel Jirásek
1992
[3015]
Petr Sulzbacher
1975
|
mix | 3 | Bikeclinic mix team |
[1003]
Vojtěch Mareš
1978
[2003]
Lucie Punčochářová
1980
[3003]
Martin Škabrada
1974
|
muži | 19 | Ultra Paka - lidé and HORY |
[1019]
Daniel Polman
1979
[2019]
Tomáš Berger
1987
[3019]
Sebastian Vlček
1994
|
muži | 4 | Kola Å Ãr |
[1004]
Pavel Rudiš
1976
[2004]
Jiří Podlipný
1977
[3004]
Vojtěch Záveský
1978
|
muži | 2 | Pankrác Bimbác Servác |
[1002]
Josef Sitta
1973
[3002]
Radek Novotný
1982
[2002]
Michael Skalický
1968
|
muži | 1 | AC Údolà hladu HK |
[1001]
Richard Stejskal
1975
[2001]
Petr Jaderný
1983
[3001]
Petr Říha
1974
|
muži | INS Ateliér Náchod 2 |
Petr Škoda
1983
Josef Lelek
1971
Martin Šupich
1977
|
|
muži | 17 | Rockmachine-Cyklomax |
[1017]
Roman Šťastný
1979
[2017]
Lukáš Čáp
1985
[3017]
Josef Schejbal
1978
|
muži | 13 | AEROTEC SPORT TEAM |
[1013]
Pavel Štěpánek
1973
[3013]
Lukáš Roubíček
1981
[2013]
Marek Štěpánek
2001
|
muži | 24 | Expres CZ-Scott Team KolÃn |
[1024]
Alvin Tomášek
2000
[3024]
Josef Kunášek
2000
[2024]
Jakub Schierl
2000
|
mix | 7 | Melcon - Ghost team |
[1007]
Jan Veselý
1990
[2007]
Jakub Doškář
1988
[3007]
Lenka Fridrichová
1994
|
muži | 16 | RoRace Notoric |
[1016]
Michal Veselý
1980
[3016]
Petr Koudelka
1981
[2016]
Aleš Vágner
1977
|
muži | 9 | NadÅ¡enci z Posázavà |
[1009]
Jiří Vrbata
1958
[2009]
Miroslav Borkovec
1964
[3009]
Martin Weisheitel
1970
|
muži | 8 | GEOSA |
[1008]
Jindřich Zeman
1974
[2008]
Roman Hanzl
1973
[3008]
petr nájemník
1963
|
muži | 14 | NadÅ¡enci z Posázavà II |
[1014]
Václav Zídek
1973
[2014]
Daniel Artus
1972
[3014]
Jan Vrbata
1986
|