Okolo Vlasenice

2018-07-21 Vlasenice (Vysočina)

announcement

registration

start list

results

Terén 44km total: 7, muzi : 5, zeny: 2, Muži I: 0, Muži II: 5, Muži III: 0, Ženy I: 1, Ženy II: 1 [html] [pdf]
Tandemy v terénu 44km total: 0, muzi : 0, zeny: 0, tandem: 0 [html] [pdf]
Hobby závod 38km total: 5, muzi : 3, zeny: 2, Muži I: 3, Muži II: 0, Muži III: 0, Ženy I: 1, Ženy II: 1, Ženy III: 0 [html] [pdf]
Tandemy v Hobby závodu 38km total: 2, muzi : 2, zeny: 0, tandem: 0 [html] [pdf]
Děti 21km total: 0, muzi : 0, zeny: 0, Předžáci: 0, Mladší žáci: 0, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Potěr, miniděti 300m total: 1, muzi : 1, zeny: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf]
Potěr, děti 600m total: 0, muzi : 0, zeny: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]

start list Terén 44km

start ~ 14:00:00 , registered: 7 participants ( 5 of men, 2 of women)

category # name state team year
Ženy II [ ] Černošková Lenka CZE MTB MEL 1972
Ženy I [ ] Houšková Hana CZE Cykloteam Vlasenice 1989
Muži II [ ] Kment Radek CZE MTB MEL 1972
Muži II [ ] Kolátor Aleš CZE MTB MEL 1972
Muži II [ ] Spáčil Leopold CZE NOVATOP LAPIERRE 1959
Muži II [ ] Šláf Robert CZE CK Slavická 1971
Muži II [ ] Zadina Petr CZE KABA-SPORT Chotěboř 1968

start list Tandemy v terénu 44km

start ~ 14:00:00

start list Hobby závod 38km

start ~ 14:20:00 , registered: 5 participants ( 3 of men, 2 of women)

category # name state team year
Muži I [ ] Hřib Roman CZE Žirovnice 1983
Muži I [ ] Hyšpler Robin CZE Prodoli racing team 1986
Ženy II [ ] Kolátorová Pavlína CZE MTB MEL 1972
Ženy I [ ] Říhová Barbora CZE Cykloteam Vlasenice 1989
Muži I [ ] Šiška Pavel CZE Kamenice nad Lipou 1995

start list Tandemy v Hobby závodu 38km

start ~ 14:20:00 , registered: 2 participants ( 2 of men, 0 of women)

category # team members
N [0][][m] Kupkolo SRNCI
N [0][][m]
-
Filip Dvouletý
2000
N [0][][m]
-
Vladimír+Filip Dvouletý+Dvouletý
1942

start list Děti 21km

start ~ 14:30:00

start list Potěr, miniděti 300m

start ~ 14:35:00 , registered: 1 participants ( 1 of men, 0 of women)

category # name state team year
kluci [ ] Kolaja Bedřich CZE Slavia Liberec Orienteering 2013

start list Potěr, děti 600m

start ~ 14:40:00