Okolo Vlasenice

2018-07-21 Vlasenice (Vysočina)

archiv

announcement

registration

start list

results

Terén 44km total: 103, men : 91, women: 12, Muži I: 38, Muži II: 45, Muži III: 8, Ženy I: 8, Ženy II: 4 [html] [pdf]
Tandemy v terénu 44km total: 0, men : 0, women: 0, tandem: 0 [html] [pdf]
Hobby závod 38km total: 141, men : 106, women: 35, Muži I: 46, Muži II: 47, Muži III: 13, Ženy I: 22, Ženy II: 12, Ženy III: 1 [html] [pdf]
Tandemy 38km total: 4, men : 4, women: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
Tandemy v Hobby závodu 38km total: 5, men : 4, women: 1, tandem: 0, N [0][][x]: 1, N [0][][m]: 1 [html] [pdf]
Děti 21km total: 31, men : 22, women: 9, Předžáci: 9, Mladší žáci: 13, Předžákyně: 4, Mladší žákyně: 5 [html] [pdf]
Potěr, odrážedla total: 11, men : 5, women: 6, kluci: 5, holky: 6 [html] [pdf]
Potěr, děti kola total: 8, men : 6, women: 2, kluci: 6, holky: 2 [html] [pdf]
Potěr, děti starší total: 7, men : 4, women: 3, Muži: 4, Ženy: 3 [html] [pdf]

start list Terén 44km

start ~ 14:00:00 , registered: 103 participants ( 91 of men, 12 of women)

category # name state team year
Muži II [101] Bakus Petr CZE Kola Bakus cycling team 1970
Muži I [102] Bakus Tomáš CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 1998
Ženy I [103] Bakusová Monika CZE Kola Bakus cycling team 2001
Muži I [144] Bartoň Václav CZE Kola Bakus 1995
Muži II [149] Bulant Jiří CZE Velosport Valenta Scott Team 1976
Muži II [194] Čábelka Martin CZE Tchabi-tour 1974
Ženy I [104] Čejková Šárka CZE EUROFOAM SPORT TEAM 2000
Ženy I [164] Černá Klára CZE Praha 1990
Ženy II [166] Černošková Lenka CZE MTB MEL 1972
Muži I [105] Daňkovský Jiří CZE Pelhřimov 1984
Muži I [163] Doležal Vladislav CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team 1999
Muži II [ ] Dvořák Petr CZE Velo Dvořák 1974
Muži I [193] Fišer Ondřej CZE FBT Nuzbely 1987
Muži II [182] Florián Antonín CZE SK Fit Tábor 1972
Muži III [181] Florián Antonín CZE SK Fit Tábor 1949
Muži I [106] Goby Richard CZE CYKLO Mníšek 1985
Muži II [189] Gut Marek CZE Sázava 1977
Muži I [186] Havel Viktor CZE Jindřichův Hradec 1979
Muži II [183] Havránek Martin CZE SK Fit Tábor 1971
Muži II [171] Holý Ladislav CZE CT Božejov 1972
Muži II [107] Hostička Petr CZE Taekwondo LACEK 1976
Ženy I [108] Houšková Hana CZE Cykloteam Vlasenice 1989
Muži II [150] Hubka Vladimír CZE Cime MTB Team 1966
Muži I [161] Ira Tomáš CZE Velosport valenta scott team 1997
Muži II [109] Jakeš Tomáš CZE Prodoli racing team 1975
Muži II [131] Janů Václav CZE Fitness Bikers Team Nuzbely 1978
Muži II [160] Jehně Václav CZE Cykloklub Chýnov 1971
Muži I [187] Jirsa Miloš CZE Kamenice nad Lipou 1999
Ženy II [188] Jirsová Olga CZE Kamenice nad Lipou 1974
Muži II [197] Jiřička Petr CZE Havran Litvínovice 1965
Muži II [159] Karaba Zdeněk CZE KABA-SPORT Chotěboř 1967
Muži I [139] Karabinoš Michal CZE Antonka Team 1986
Muži II [165] Kment Radek CZE MTB MEL 1972
Muži I [110] Kníže David CZE PRODOLI RACING TEAM 1982
Ženy I [154] Kolářová Anna CZE Velosport Valenta Scott team 1986
Muži II [167] Kolátor Aleš CZE MTB MEL 1972
Muži I [111] Konhefr Matěj CZE JH Cycling 1999
Muži II [134] Kukla Jaroslav CZE Těmice 1972
Muži II [112] Kukla Jiří CZE Praha 8 1974
Muži I [151] Kukla Josef CZE Velosport Valenta Scott team 1998
Muži I [113] Lehocký Pavel CZE GS cyklo team Jistebnice 1997
Muži II [198] Lískovec Petr CZE České Budějovice 1965
Muži III [190] Macek Frantisek CZE KABA-SPORT Chotěboř 1958
Muži I [177] Marek Jan CZE Eurofoam sport team 1999
Muži I [156] marek Jan CZE KC Slavia Praha 1998
Muži I [168] Másilko Jiří CZE CMV Bikers 1983
Muži II [175] Máša Daniel CZE Six Monkeys 1974
Muži I [145] Mazanec Milan CZE Cykloteam Vlasenice 1982
Muži II [199] Míka Oldřich CZE Galaxy Cyklošvec 1968
Muži I [196] Mikolášek Jan CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 1993
Muži II [114] Němec Luboš CZE Vokolek-cycling-team 1976
Muži I [115] Nevoral Jiří CZE Cykklo Galík 1983
Muži I [116] Nevoral Petr CZE Cyklo Galík 1986
Muži II [136] Novák Vladimír CZE GS cyklo team Jistebnice 1972
Muži III [117] Ošmera Jan CZE RoNaKol Pravíkov 1954
Muži II [178] Palouš Petr CZE 1968
Ženy II [176] Paloušková Renata CZE Bike team Hroši 1970
Muži II [118] Pán František CZE Nová Bystřice 1974
Muži II [133] Pechek Milan CZE MAPEKO 1964
Muži I [148] Pechek Tomáš CZE Pechek team Vlasenice 1991
Muži III [143] Pechek Vladimir CZE Pechek team Vlasenice 1957
Muži I [147] Pelíšek Jaroslav CZE Cyklo team Božejov 1985
Muži II [169] Pipek Miroslav CZE Brunka Silvini 1971
Muži II [184] Pokorný Pavel CZE Jihlava 1972
Muži III [119] Poříz Milan CZE KABA SPORT Chotěboř 1951
Muži I [120] Prouza Petr CZE Antonka 1985
Muži II [173] Přech Pavel CZE Počátky 1963
Muži I [121] Přibyl Pavel CZE Kola Kamenice 1997
Muži I [135] Rataj Petr CZE Fitness Bikers Team 1984
Muži II [122] Rauer Luboš CZE KABA SPORT Chotěboř 1966
Ženy I [123] Rohová Lucie CZE Cyklo hobby Rynárec 1988
Muži I [124] Ságner Martin CZE MBikes.cz 1981
Muži I [185] Schrek Daniel CZE Jihlavská Čtyřka 1982
Muži II [125] Skoták Miroslav CZE CykloHobby Rynárec 1960
Muži II [192] Sladký Petr CZE Cykloteam Vlasenice 1978
Muži I [146] Smejkal Ondřej CZE Cykloteam Božejov 1983
Muži I [174] Smrčka Jan CZE Eurofoam sport team 1981
Muži II [ ] Spáčil Leopold CZE NOVATOP LAPIERRE 1959
Muži I [140] Spěváček Václav CZE Slovan Kamenice nad Lipou 1981
Muži II [126] Staněk Zdenék CZE Nová Včelnice 1962
Muži III [138] Strašík Karel CZE Cykloteam Kamenice 1957
Muži I [137] Strašík Martin CZE Cykloteam Vlasenice 1983
Muži II [153] Suchánek Jiří CZE Velosport valenta scott team 1977
Muži II [155] Sušer Radek CZE Top Orchestra Bechyně 1973
Muži II [157] Šimek Zdenek CZE E.T.V. 1977
Muži III [162] Škoda Milan CZE Nové Bránice 1958
Muži II [127] Šláf Robert CZE CK Slavická 1971
Muži II [141] Štěcha Libor CZE Kola Bakus 1968
Ženy II [142] Štěchová Martina CZE Kola Bakus 1969
Muži I [128] Štumpour Ondřej CZE CYKLO Mníšek 1986
Muži II [129] Tecl Libor CZE Chotěboř 1965
Muži II [191] Tůma Tomáš CZE Batelov 1968
Muži II [170] Vacek Jiří CZE Cyklo Hobby Rynárec 1968
Muži I [180] Veselý Tomáš CZE UNIQA Jihlava 1989
Muži I [158] Vítů Josef CZE Eurofoam Sport Team 1995
Muži II [ ] Zadina Petr CZE KABA-SPORT Chotěboř 1968
Muži III [179] Zahradník Pavel CZE Cykloteam Vlasenice 1957
Muži I [152] Zahradník Petr CZE Cykloteam Vlasenice 1988
Muži I [100] Zahradník Tadeáš CZE Cyklotým Vlasenice 1997
Muži I [130] Zahradník Tomáš CZE Cykloteam Vlasenice 1991
Muži II [195] Zavadil Libor CZE VELO DVOŘÁK 1975
Ženy I [172] Zemánková Linda CZE Symbio C.E.energy 2000
Ženy I [132] Žáková-Trpáková Lenka CZE Fitness Bikers Team Nuzbely 1985

start list Tandemy v terénu 44km

start ~ 14:00:00

start list Hobby závod 38km

start ~ 14:15:00 , registered: 141 participants ( 106 of men, 35 of women)

category # name state team year
Muži I [366] Bareš Lukáš CZE BBT 1984
Muži I [301] Beran Jan CZE Pelhřimov 1980
Muži I [435] Boháček Lukáš CZE Cyklo hobby Rynázec 2001
Ženy I [405] Bulíčková Hana CZE Amcykl Humpolec 1986
Muži II [397] Burda Pavel CZE Amcykl Humpolec 1976
Ženy I [398] Burdová Hana CZE Amcykl Humpolec 1981
Muži II [401] Buzek Luboš CZE Kunžak 1964
Muži I [432] Čábelka Šimon CZE CHABI-TOUR 2005
Ženy II [431] Čábelková Petra CZE 1974
Ženy I [433] Čábelková Zuzana CZE 2005
Muži II [370] Čermák Karel CZE Batelov 1972
Ženy I [350] Červenková Milada CZE MIKO KENNEL MUSHING POČÁTKY 1981
Muži II [407] Deraha Aleš CZE Jihlava 1975
Muži I [408] Deraha Filip CZE Jihlavská Čtyřka 2001
Muži I [408] Deraha Filip CZE Jihlavská Čtyřka 2001
Muži II [377] Duba Martin CZE Marná Snaha 1973
Muži I [364] Fára David CZE Kamenice nad Lipou 1980
Muži III [387] Fous Jan CZE Horní Cerekev 1953
Muži I [389] Fuk Pavel CZE Velosport Valenta Scott team 1997
Muži I [426] Fuxa Jan CZE Bike Team Častrov 1991
Muži II [367] Gráf Jiří CZE PSK Znojmo 1976
Muži II [393] Grym Martin CZE GS Cykloteam Jistebnice 1974
Muži I [392] Grym Tadeáš CZE GS Cykloteam Jistebnice 2001
Muži I [371] Hanák Jakub CZE Cykloteam Vlasenice 1985
Muži III [302] Hanzl Milan CZE CYKLO Mníšek 1954
Muži III [391] Havlis Václav CZE SK HZS J. Hradec 1949
Ženy I [410] Hazová Michaela CZE Pelhřimov 2001
Muži I [374] Heřmánek Jan CZE JH Cycling 1996
Muži I [303] Hlaváč Jan CZE Křemže 1979
Muži II [357] Homolka Libor CZE RBB Invest J. HRADEC 1973
Ženy II [413] Homolková Markéta CZE Kamenice nad Lipou 1974
Muži II [304] Horký Miroslav CZE Žďár 1974
Muži I [375] Houška Jiří CZE Cykloteam Vlasenice 1992
Muži I [425] Houška Matěj CZE Cykloteam Vlasenice 1990
Muži II [305] Houška Tomáš CZE Houškovi Český ráj 1971
Ženy I [360] Houšková Tereza CZE Czkloteam Vlasenice 1990
Muži II [423] Hrnčíř Josef CZE HC Veselá 1978
Muži I [ ] Hřib Roman CZE Žirovnice 1983
Muži II [353] Hypš Jaroslav CZE Cyklo Hobby Rynárec 1973
Muži I [306] Hyšpler Robin CZE Prodoli racing team 1986
Ženy I [362] Chramostová Ema CZE 2007
Muži II [307] Ira Martin CZE Kamenice nad Lipou 1970
Muži II [400] Janoušek Jiří CZE Amcykl Humpolec 1970
Muži I [354] Juhás Jaroslav CZE Eurybia yacht club 1980
Muži I [351] Karda Miroslav CZE HTP Žirovnice 1982
Ženy II [308] Karpíšková Lenka CZE Rodinovské Orlice 1974
Ženy I [441] Kolaříková Magda CZE VIKI team 1987
Ženy II [382] Kolátorová Pavlína CZE MTB MEL 1972
Ženy I [388] Komínová Karolína CZE Dolní Cerekev 1997
Ženy I [309] Košecová Miroslava CZE CBC Team 1984
Muži II [310] Koten Libor CZE Musher Klub JCC 1975
Ženy I [311] Kottová Alena CZE 24 MTB WITCHES 1985
Muži I [419] Koubík Daniel CZE Pacov 1995
Muži II [421] Koubík Stanislav CZE Pacov 1970
Muži II [347] Krejča Zdeněk CZE Cycling Team Vodná 1968
Muži II [378] Kříž Miroslav CZE Marná snaha 1966
Muži III [312] Kubíček Vladimír CZE Sokol Lhota 1956
Muži II [436] Kubík Luboš CZE Pelhřimov 1962
Muži II [427] Kubík Martin CZE Cyklo Hobby Rynárec 1976
Muži II [313] Kubín Jan CZE Brian Racing Team 1961
Muži I [345] Kukla Michal CZE Těmice 1998
Ženy II [346] Kuklová Radka CZE Babín 1974
Muži I [342] Ledecký Filip CZE ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 2001
Muži III [424] Lenc Jiří CZE ŠuTri 1954
Muži II [314] Lepič Martin CZE PRODOLI Racing team 1968
Muži II [376] Lisý Jaroslav CZE Marná snaha 1964
Muži II [380] Malý Jiří CZE Nová Včelnice 1960
Muži II [403] Maňas Josef CZE ROOR 1967
Muži III [372] Mareš Václav CZE 1947
Muži I [402] Matoušek David CZE Mrákotín 1980
Ženy I [356] Mazancová Pavla CZE Cykloteam Vlasenice 1982
Muži I [300] Meissel Daniel CZE Nova Vcelnice 2005
Muži II [437] Meissel Karel CZE Nova Vcelnice 1978
Muži I [383] Michnica Martin CZE Eurofoam 1988
Ženy II [406] Mráčková Lenka CZE Cykloklub Chýnov 1973
Muži I [315] Musial Miloš CZE Tábor 1981
Muži III [386] Nechvátal František CZE HEFR Team 1953
Muži I [411] Novák Pavel CZE 2004
Muži II [340] Novák Václav CZE GW Jihotrans 1974
Ženy II [412] Nováková Jitka CZE Kola Kamenice 1978
Ženy I [343] Nováková Kristýna CZE GS cyklo team Jistebnice 1998
Ženy I [344] Nováková Nikola CZE GS cyklo team Jistebnice 1998
Ženy II [390] Nováková Vendula CZE SK hasiči JH 1976
Muži II [416] Obšil Petr CZE ČT SaunaBar Horní Cerekev 1965
Muži I [415] Obšil Tomáš CZE ČT SaunaBar Horní Cerekev 1993
Muži I [417] Obšilová Lucie CZE Statek pod Javořicí 1991
Ženy III [316] Ošmerová Zdeňka CZE RoNaKol Pravíkov 1956
Muži III [317] Pán František CZE Nová Bystřice 1949
Muži II [336] Papež Stanislav CZE Kamenice nad Lipou 1964
Muži II [361] Pavlíček Miroslav CZE GHOST Klatovy 1974
Muži I [337] Pechek Jan CZE Kola Bakus 1994
Muži II [335] Pechek Petr CZE Pechek team Vlasenice 1965
Muži II [318] Pechouš Miroslav CZE SB Cyklo Olympia 1966
Ženy II [319] Petrů Alena CZE Rodinovské Orlice 1967
Muži II [434] Pleticha Karel CZE 1978
Muži II [428] Podhradský Milan CZE Cykloteam Vlasenice 1975
Muži II [320] Prágr Stanislav CZE Bulls České Budějovice 1978
Ženy I [321] Pucandlová Miroslava CZE Kamenice nad Lipou 1985
Muži III [381] Rašovský Jiří CZE Kuřim 1956
Muži I [322] Řádek Martin CZE Bipisk 1985
Ženy I [323] Říhová Barbora CZE Cykloteam Vlasenice 1989
Muži I [359] Schrötter Michal CZE Vlasenice 1986
Muži II [384] Smetana Vojtěch CZE Počátky 1972
Ženy I [385] Smetanová Barbora CZE Počátky 2003
Muži III [341] Smíšek Bohumil CZE Domestic 1955
Muži I [368] Smrčka Jan CZE Pelhřimov-Valenta 1991
Muži III [418] Smrčka Jaroslav CZE BUK Team 1949
Muži II [422] Smrčka Roman CZE Buk team 1975
Muži I [420] SRP ZDENĚK CZE TŘEŠT 1981
Muži I [348] Stehlík Mikuláš CZE JH Cycling 2001
Muži I [324] Stropnický Ondra CZE Prodoli racing team 1987
Ženy II [325] Svěráková Ilona CZE mtb950 1968
Muži II [326] Šafařík Petr CZE GS cyklo team Jistebnice 1973
Ženy I [327] Šafaříková Klára CZE ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 2002
Muži II [ ] Šaroun Libor CZE Premium hotel Znojmo 1973
Ženy I [338] Šašková Silvie CZE Kamenice nad Lipou 2003
Muži I [328] Šíp David CZE Cycling Academy Tábor 1987
Muži I [329] Šiška Pavel CZE Kamenice nad Lipou 1995
Muži III [399] Škrleta Jan CZE Vodná 1946
Ženy II [349] Šustrová Martina CZE Kamenice nad Lipou 1965
Ženy I [330] Šustrová Zlata CZE 24MTB Witches 1986
Muži I [339] Tichý Michal CZE Rodinovští Výletníci 1997
Muži I [352] Tománek Jan CZE HTP Žirovnice 1983
Muži II [414] Tureček Petr CZE Pelhřimov 1966
Muži I [363] Tušil Matěj CZE Kamenice nad Lipou 2008
Muži I [365] Tušil Miroslav CZE Kamenice nad Lipou 1980
Muži I [438] Válek Václav CZE Roztoky 1980
Ženy I [373] Valková Barbora CZE Jindřichův Hradec 1992
Muži I [379] Váňa Zdeněk CZE Cyklo Hobby Rynárec 2002
Muži III [331] Vašíček Zdeněk CZE HAS JIHLAVA 1955
Muži I [430] Velíšek Petr CZE Kamenice nad Lipou 1999
Muži II [429] Velíšek Zdeněk CZE Pekárna Velíšek 1964
Muži II [404] Veselý Zdenek CZE Horní Cerekev 1962
Muži II [409] větrovský tomáš CZE pelhřimov 1972
Muži II [332] Viktora Jan CZE SB Cyklo Olympia 1978
Muži II [369] Vítků Miroslav CZE Rejoice 1970
Ženy I [440] Vítů Helena CZE Studnice 1994
Muži I [333] Votápek Petr CZE Kamenice nad Lipou 1980
Muži II [358] Vrána Milan CZE KOVOMAT Kamenice nad Lípou 1970
Ženy II [439] Zboroňová Marie CZE Studnice 1968
Muži II [334] Žaloudek Jaroslav CZE Jihlava 1960

start list Tandemy 38km

start ~ 14:15:00 , registered: 4 participants ( 4 of men, 0 of women)

category # name state team year
Muži [394] Dvouletí Vladimír a Filip CZE Kupkolo SRNCI 1942
Muži [355] Jan Holan Jiří Krejča CZE Sokol Lhota 1957
Muži [395] Martin Pexa Pavel Vlnas CZE VIKI team 1985
Muži [396] Vítů Helena a Josef CZE EUROFOAM SPORT TEAM 1972

start list Tandemy v Hobby závodu 38km

start ~ 14:20:00 , registered: 5 participants ( 4 of men, 1 of women)

category # team members
N [0][][m]
m
-
Filip Dvouletý
2000
N [0][][m] VIKI team
m
-
Martin Pexa
1974
m
-
Pavel Vlnas
1985
N [0][][x] EUROFOAM SPORT TEAM
w
-
Helena Vítů
1972
m
-
Josef Vítů
1972

start list Děti 21km

start ~ 14:20:00 , registered: 31 participants ( 22 of men, 9 of women)

category # name state team year
Mladší žáci [517] Bartoška Martin CZE Pelhřimov 2004
Předžáci [527] Dohnal Jakub CZE EON TT Tábor 2007
Předžáci [506] Dvouletý Adam CZE Force Kola Číhal 2009
Mladší žáci [501] Dvouletý Michal CZE Kola Číhal 2006
Mladší žáci [519] Filípek Jindřich CZE Rodinov 2004
Mladší žáci [520] Filípek Ondřej CZE Rodinov 2004
Mladší žákyně [ ] Hemberova Andrea CZE Kamenice nad Lipou 1983
Mladší žákyně [524] Holá Monika CZE CT Božejov 2005
Mladší žákyně [518] Horká Veronika CZE Žďár 2006
Předžákyně [523] Hrdinová Anna CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 2007
Předžáci [521] Hric Matěj CZE Velosport Valenta scott team 2012
Mladší žáci [508] Janů Lukáš CZE Fitness Bikers Team Nuzbely 2005
Mladší žáci [522] Jelínek Tomáš CZE Cyklohobby Rynárec 2005
Předžáci [502] Kukla Dominik CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 2007
Předžáci [528] Melichar Šimon CZE SAM Brno 2008
Předžáci [511] Novák Adam CZE Cyklo hobby Rynárec 2011
Předžákyně [512] Nováková Kristýna CZE Cyklo hobby Rynárec 2008
Mladší žákyně [513] Nováková Kristýna CZE GW Jihotrans 2004
Mladší žáci [530] Pechek Lukáš CZE Kamenice N/C 1995
Mladší žáci [514] Pelíšek Michal CZE Kamenice nad Lipou 2005
Mladší žáci [529] Podhradský Vojtěch CZE Cyklo team Vlasenice 2004
Předžáci [515] Strašík Jan CZE Kamenice nad Lipou 2012
Předžáci [525] Šalanda Adam CZE Patry cycling team Třešť 2010
Předžáci [507] Šašek Martin CZE 2007
Mladší žáci [526] Šimeček David CZE CYCLING ACADEMY TÁBOR 2005
Předžákyně [516] Šmídková Anna CZE Cykloteam Vlasenice 2008
Mladší žáci [509] Tichý Adam CZE Kamenice nad Lipou 2006
Mladší žáci [510] Trkola Lukáš CZE Eurofoam Sport Team 2005
Mladší žáci [503] Vítů Vaclav CZE EUROFOAM SPORT TEAM 2006
Předžákyně [504] Voráčková Natálie CZE TJ Nová Včelnice 2008
Mladší žákyně [505] Voráčková Simona CZE TJ Nová Včelnice 2004

start list Potěr, odrážedla

start ~ 14:30:00 , registered: 11 participants ( 5 of men, 6 of women)

category # name state team year
holky [5] Čelustková Adéla CZE Vlasenice 2014
holky [3] Hemberová Eliška CZE Kamenice nad Lipou 2016
kluci [2] Houška Tomáš CZE Kamenice nad Lipou 2015
kluci [9] Hyšpler Václav CZE Prodoli racing team 2015
kluci [1] Kolaja Bedřich CZE Sportchallenge 2013
holky [11] Kudlíková Nela CZE Urbanov 2015
holky [6] Langová Eliška CZE Vlasenice 2014
holky [32] majerčíková Stela CZE Jinřichův Hradec 2015
holky [7] Mazancová Veronika CZE Cykloteam Vlasenice 2015
kluci [13] Novák Štěpán CZE Slovan Kamenice nad Lipou 2015
kluci [22] Žák Marek CZE Fitness Bikers Team Nuzbely 2015

start list Potěr, děti kola

start ~ 14:40:00 , registered: 8 participants ( 6 of men, 2 of women)

category # name state team year
kluci [4] Hembera Matěj CZE Kamenice nad Lipou 2013
holky [30] Joudlová Agáta CZE Antonka 2013
holky [33] majerčíková Johanka CZE Jinřichův Hradec 2014
kluci [12] Novák Kryštof CZE Slovan Kamenice nad Lipou 2013
kluci [10] Pechek Vojtěch CZE Rodinov 2013
kluci [27] Rathouský Jan CZE Vlasenice 2013
kluci [8] Rathouský Ondřej CZE Vlasenice 2015
kluci [25] Smíšek Jakub CZE 2013

start list Potěr, děti starší

start ~ 14:50:00 , registered: 7 participants ( 4 of men, 3 of women)

category # name state team year
Muži [26] Čelustka Vlastimil CZE Vlasenice 2011
Muži [29] Ferdan Alex CZE 2012
Muži [23] Houška Robin CZE Houška team 2012
Muži [28] Jelínek Viktor CZE Cyklohobby Rynárec 2010
Ženy [24] Smíšková Andrea CZE MTB Zlomený Malíček 2010
Ženy [31] Smrčková Eliška CZE BUK TEAM 2012
Ženy [21] Trkolová Zuzana CZE Eurofoam Sport Team 2010