5.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, dlouhý závod
2017-09-02 Velké Poříčí (Náchod)
44km (muži, junioři) | celkem: 50 , men : 50, women: 0, junioři: 4, senioři: 20, masters muži: 16, veteráni: 10, ultraveteráni: 0 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
5.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, dlouhý závod | N/A | 2017-09-04 10:16:02 | |
5.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, dlouhý závod po kategoriích | N/A | 2017-09-04 10:16:02 |
výsledková listina 44km (muži, junioři)
start ~ 15:30:00
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 | okruh#2 | okruh#3 | okruh#4 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / senioři | [ 2 ] | Michal Kulka | 1982 | CZE | Ultima K.Lap Team | 01:29:09.2 | 21:45.6 (1) | 43:38.8 (2) | 01:06:16.7 (2) | splits | ||
2 | 2 / senioři | [ 1 ] | Tomáš Pelc | 1989 | CZE | Ultima k.lap Team | 01:29:13.8 | 00:04.6 | 21:48.8 (2) | 43:36.6 (1) | 01:06:14.7 (1) | splits | |
3 | 3 / senioři | [ 4 ] | Jan Pavel | 1998 | CZE | Bez Pedálů | 01:31:08.9 | 01:59.7 | 22:17.5 (4) | 45:35.4 (4) | 01:08:26.2 (4) | splits | |
4 | 4 / senioři | [ 8 ] | Ondřej Theiner | 1994 | CZE | Ultima K. Lap Team | 01:31:38.9 | 02:29.7 | 22:19.4 (5) | 45:36.7 (6) | 01:08:27.7 (5) | splits | |
5 | 5 / senioři | [ 37 ] | Michal Jarůšek | 1982 | CZE | Ultima K. Lap Team | 01:37:03.5 | 07:54.3 | 23:16.7 (11) | 47:22.6 (11) | 01:12:13.0 (10) | splits | |
6 | 6 / senioři | [ 10 ] | Ladislav Bartůněk | 1983 | CZE | KOBRA | 01:37:28.3 | 08:19.1 | 23:14.2 (10) | 48:17.4 (12) | 01:13:06.3 (13) | splits | |
7 | 7 / senioři | [ 11 ] | Jiří Chmelík | 1979 | CZE | Koloběžci Pardubice | 01:37:55.6 | 08:46.4 | 23:42.0 (15) | 48:18.6 (13) | 01:13:06.3 (12) | splits | |
8 | 8 / senioři | [ 21 ] | Jakub Švéda | 1994 | CZE | KOSTKA Racing | 01:39:06.3 | 09:57.1 | 23:45.2 (17) | 48:22.1 (16) | 01:13:42.0 (17) | splits | |
9 | 9 / senioři | [ 16 ] | Aleš Kule | 1984 | CZE | CHRTI Holoubkov | 01:39:14.8 | 10:05.6 | 23:44.9 (16) | 48:26.0 (17) | 01:13:21.8 (15) | splits | |
10 | 10 / senioři | [ 30 ] | Josef Kvita | 1989 | CZE | BoKolobka tým Ostrava | 01:39:50.4 | 10:41.2 | 23:52.6 (18) | 49:30.6 (20) | 01:14:50.3 (20) | splits | |
11 | 11 / senioři | [ 25 ] | Michal Štěpánek | 1980 | CZE | Ultima K. Lap Team | 01:42:40.9 | 13:31.7 | 24:38.8 (24) | 50:20.5 (23) | 01:16:16.8 (22) | splits | |
12 | 12 / senioři | [ 41 ] | Ladislav Mandelík | 1992 | CZE | BKG | 01:44:18.2 | 15:09.0 | 24:43.6 (27) | 50:19.7 (22) | 01:17:41.6 (25) | splits | |
13 | 13 / senioři | [ 39 ] | Aleš Kopecký | 1995 | CZE | Cyklosport Sobotka | 01:46:58.0 | 17:48.8 | 24:51.2 (28) | 51:37.3 (29) | 01:19:25.5 (29) | splits | |
14 | 14 / senioři | [ 45 ] | Jindřich Šmíd | 1987 | CZE | PSP KK Plzeň | 01:47:08.8 | 17:59.6 | 25:15.3 (30) | 52:05.1 (30) | 01:20:01.8 (30) | splits | |
15 | 15 / senioři | [ 63 ] | Ladislav Rudolf | 1979 | CZE | CHRTI Holoubkov | 01:47:12.3 | 18:03.1 | 25:26.0 (31) | 52:30.5 (31) | 01:20:27.6 (32) | splits | |
16 | 16 / senioři | [ 42 ] | Tomáš Sůra | 1982 | CZE | COCONi | 01:53:29.1 | 24:19.9 | 27:28.9 (39) | 56:35.2 (39) | 01:24:58.6 (37) | splits | |
17 | 17 / senioři | [ 294 ] | Tomáš Hanuš | 1998 | CZE | Vella team | 01:55:00.4 | 25:51.2 | 26:42.6 (37) | 55:11.2 (36) | 01:24:04.4 (36) | splits | |
18 | 18 / senioři | [ 40 ] | Petr Fürbach | 1983 | CZE | COCONi | 01:57:43.9 | 28:34.7 | 28:13.9 (42) | 57:45.8 (42) | 01:27:41.3 (41) | splits | |
19 (-1) | 19 / senioři | [ 46 ] | Jan Rožec | 1981 | CZE | JAFIDUTO 1984 / Město Klášterec nad Ohří | 01:34:13.5 | 30:24.5 (44) | 01:02:19.4 (44) | 01:34:13.5 (44) | splits | ||
20 (-1) | 20 / senioři | [ 36 ] | Ľuboš Uličný | 1985 | SVK | Lipenští draci | 01:37:51.3 | 31:35.5 (45) | 01:04:41.0 (45) | 01:37:51.3 (45) | splits |