1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, dlouhý závod
2018-05-12 Náchod
3 kola (muži, junioři) | celkem: 54 , men : 54, women: 0, junioři: 3, senioři: 31, masters muži: 13, veteráni: 7 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, dlouhý závod | N/A | 2018-05-12 16:12:05 | |
1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, dlouhý závod po kategoriích | N/A | 2018-05-12 16:12:05 |
výsledková listina 3 kola (muži, junioři)
start ~ 14:31:00
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 | okruh#2 | okruh#3 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / senioři | [ 1 ] | Michal Kulka | 1982 | CZE | Ultima K.Lap Team | 01:07:36.6 | 22:20.5 (1) | 45:15.9 (2) | splits | ||
2 | 2 / senioři | [ 2 ] | Matyáš Olšar | 1999 | CZE | KOSTKA Racing | 01:07:36.9 | 00:00.3 | 22:38.4 (3) | 45:15.9 (3) | splits | |
3 | 3 / senioři | [ 7 ] | Ondřej Theiner | 1994 | CZE | Ultima K. Lap Team | 01:08:15.5 | 00:38.9 | 22:42.0 (5) | 45:17.3 (4) | splits | |
4 | 4 / senioři | [ 68 ] | jakub kopecký | 1993 | CZE | Ultima K. Lap Team | 01:08:58.9 | 01:22.3 | 22:43.6 (9) | 45:33.0 (6) | splits | |
5 | 5 / senioři | [ 4 ] | Jan Pavel | 1998 | CZE | Bez Pedálů | 01:09:23.3 | 01:46.7 | 22:43.5 (8) | 45:33.6 (7) | splits | |
6 | 6 / senioři | [ 10 ] | Michal Jarůšek | 1982 | CZE | Ultima K. Lap Team | 01:10:29.4 | 02:52.8 | 22:45.3 (10) | 46:13.1 (9) | splits | |
7 | 7 / senioři | [ 13 ] | Ladislav Bartůněk | 1983 | CZE | KOBRA | 01:12:52.1 | 05:15.5 | 23:31.8 (13) | 48:20.4 (13) | splits | |
8 | 8 / senioři | [ 33 ] | Karel Hübner | 1982 | CZE | Vlkov | 01:12:54.9 | 05:18.3 | 23:30.6 (12) | 48:20.0 (12) | splits | |
9 | 9 / senioři | [ 25 ] | Jakub Švéda | 1994 | CZE | KOSTKA Racing | 01:12:56.2 | 05:19.6 | 23:43.1 (14) | 48:20.6 (14) | splits | |
10 | 10 / senioři | [ 48 ] | Václav Šafář | 1983 | CZE | Lázně Slatinice | 01:13:05.6 | 05:29.0 | 23:57.1 (15) | 48:46.6 (15) | splits | |
11 | 11 / senioři | [ 19 ] | Josef Kvita | 1989 | CZE | Bokolobka tým Ostrava | 01:13:25.0 | 05:48.4 | 24:02.7 (18) | 48:55.9 (17) | splits | |
12 | 12 / senioři | [ 17 ] | Martin Kadlec jr. | 1981 | CZE | PSP KK Plzen | 01:13:33.6 | 05:57.0 | 24:03.6 (20) | 48:57.5 (19) | splits | |
13 | 13 / senioři | [ 24 ] | Aleš Kule | 1984 | CZE | CHRTI Holoubkov | 01:13:37.4 | 06:00.8 | 24:00.9 (17) | 48:56.6 (18) | splits | |
14 | 14 / senioři | [ 16 ] | Jiří Chmelík | 1979 | CZE | Koloběžci Pardubice | 01:14:33.8 | 06:57.2 | 23:58.2 (16) | 48:55.6 (16) | splits | |
15 | 15 / senioři | [ 36 ] | Jiří Klepáč | 1982 | CZE | UNIKOSY | 01:15:38.2 | 08:01.6 | 24:47.5 (27) | 50:11.6 (24) | splits | |
16 | 16 / senioři | [ 63 ] | jan murín | 1992 | CZE | Ultima K. Lap Team | 01:16:15.5 | 08:38.9 | 24:25.5 (22) | 50:11.5 (23) | splits | |
17 | 17 / senioři | [ 65 ] | Jan Bouda | 1988 | CZE | KK Tachov | 01:16:24.7 | 08:48.1 | 25:16.2 (33) | 51:26.7 (32) | splits | |
18 | 18 / senioři | [ 30 ] | Jindřich Šmíd | 1987 | CZE | PSP KK Plzeň | 01:16:26.4 | 08:49.8 | 24:50.4 (29) | 50:31.7 (26) | splits | |
19 | 19 / senioři | [ 35 ] | Ondřej Koláček | 1993 | CZE | BoKolobka tým Ostrava | 01:16:26.5 | 08:49.9 | 24:29.7 (24) | 50:30.4 (25) | splits | |
20 | 20 / senioři | [ 50 ] | Boleslav Žemlík | 1991 | CZE | BKG | 01:16:28.5 | 08:51.9 | 24:48.3 (28) | 50:36.2 (27) | splits | |
21 | 21 / senioři | [ 31 ] | Jan Fuchs | 1992 | CZE | BoKolobka tým Ostrava | 01:19:09.3 | 11:32.7 | 25:29.2 (36) | 52:30.8 (34) | splits | |
22 | 22 / senioři | [ 60 ] | Jakub Bostl | 1982 | CZE | Yedoo | 01:19:22.3 | 11:45.7 | 25:38.7 (38) | 52:35.0 (36) | splits | |
23 | 23 / senioři | [ 67 ] | Jaroslav Hájek | 1982 | CZE | Yedoo | 01:20:02.2 | 12:25.6 | 25:13.5 (32) | 53:15.9 (40) | splits | |
24 | 24 / senioři | [ 59 ] | Aleš Kopecký | 1995 | CZE | yedoo | 01:20:02.7 | 12:26.1 | 25:42.7 (39) | 52:49.8 (37) | splits | |
25 | 25 / senioři | [ 29 ] | Michal Štěpánek | 1980 | CZE | Ultima K. Lap Team | 01:20:20.0 | 12:43.4 | 25:21.4 (34) | 52:33.7 (35) | splits | |
26 | 26 / senioři | [ 38 ] | Tomáš Král | 1982 | CZE | KOBRA | 01:20:35.9 | 12:59.3 | 25:43.5 (40) | 52:54.8 (39) | splits | |
27 | 27 / senioři | [ 41 ] | David Neugebauer | 1985 | CZE | BKG | 01:22:58.7 | 15:22.1 | 27:33.9 (48) | 55:14.3 (44) | splits | |
28 | 28 / senioři | [ 53 ] | Martin Mihulka | 1979 | CZE | TJ Sokol Kunvald | 01:35:32.4 | 27:55.8 | 31:14.9 (50) | 01:01:34.9 (50) | splits | |
29 (-1) | 29 / senioři | [ 39 ] | Jan Matuška | 1981 | CZE | BKG | 01:09:02.4 | 33:50.9 (52) | 01:09:02.4 (52) | |||
DNF | / senioři | [ 3 ] | Tomáš Pelc | 1989 | CZE | Ultima k.lap Team | 22:20.9 (2) | 45:18.4 (5) | ||||
DNF | / senioři | [ 47 ] | Tomáš Sůra | 1982 | CZE | COCONi | 28:23.7 (49) | 58:31.1 (49) |