mobil   print   �esky   polski   english

Startlist - Sudety MTB Challenge 2013

Region Sudety 28.07. - 02.08.2013

(206 registrations, 161 paid)
PTU Eclipse BikeTires.pl11Pawe WilkWarszawaPOL1979
PTU Eclipse BikeTires.pl12Tomasz SzymaskiJzefwPOL1988
SWAT Team1011Sylwester SwatPrzemierowoPOL19932011Sebastian SwatprzemierowoPOL1990
SWAT Team1012Jacek SwatPrzemierowoPOL19642012Edyta SwatprzemierowoPOL1965
XC-mtb.Info1013Artur ZaraskiPiaPOL19782013Marcin mudaPiaPOL1969
- 13Sawomir WnukWrocawPOL1968
Jengle Team1014Paesen GlenBocholtBEL19912014Kesters JensLommelBEL1991
- 14Marcin LipowskiWarszawaPOL1982
- 15Aleksandra SosnowskaBiaystokPOL1982
- 16Pavel NosekMlada BoleslavCZE1984
Bydzia Power1015Arkadiusz SuBydgoszczPOL19762015Sebastian GapiskiEindhovenNLD1976
redBike17Roman BaytsurMoscowRUS1989
- 18Bert Ittersum, vanKlijndijkNLD1965
GHOST Racing Team19Lutz BabilonFreiburgGER1981
- 20Denis VorobjevMoscowRUS1984
- 21Gerjan OlsderBarneveldNLD1988
- 22Andr HoogendamMaassluisNLD1971
CTS Cycle- Training Schwarzwald23Matthias DeubleFreiburgGER1985
Mountain peaks5Vitalik LukinPetrozavodskRUS1977
Scott Rus6Dmitry StepanovSaint-PetersburgRUS1985
- 26Thomas BeutlerAeschlenSUI1975
- 27Eggimann RudolfKehrsatzSUI1972
- 28Sergey SavinLobnyaRUS1979
- 29Nobs MichelPortSUI1973
IPS technology cycling team30Nak FrankWeertNLD1984
- 31Ole PrassGentofteDNK1974
Furious Freds M 1001016Fred LdtkeHamburgGER19622016Knut KalbertodtHamburgGER1964
NewAgeFitness - Skleprowerowy.pl1017Mariusz GrotWarszawaPOL19732017Piotr KnapczykSkrzeszewPOL1978
- 32Daniel BringoldBlumensteinSUI1972
Most1018Nataliia ShershnevaPermRUS19862018Artem MakiyPermRUS1976
- 33Elas Herrero CasadoBilbaoESP1978
- 34Jon ArruabarrenaIzurtzaESP1981
- 35Urko Gutierrez Ruiz-BravoBilbaoESP1976
- 36Eduardo Calleja MarcosSodupe (Gueñes)ESP1963
- 37Agate LorenceRigaLAT1986
- 38Rob MeeuwessenrijenNLD1989
- 39Anton ShevelevSamaraRUS1978
- 40Roman ZuevSaint-PetersburgRUS1978
- 41Marx ThomasMuenchenGER1958
fusion-world.ch1019Matter BrittaAlpnachSUI19742019Steinmann PetiSachseln/OWSUI1969
IPS technology cycling team women1020Anouk van den BielerdMillingen aan de RijnNLD19892020Hanne van den BielerdMillingen aan de RijnNLD1989
Apeldoorn1021Hurenkamp BasApeldoornNLD19752021Metelli LaurenceApeldoornNLD1972
- 42Vladimir IvanovSaint-PeterburgRUS1973
Mountain peaks43Ivan IvanovSaint-PetersburgRUS1996
Mountain peaks44Michail AlexeevSt-PetersburgRUS1976
Mountain peaks45Viktor Poliakovsankt-peterbyrgRUS1980
- 46Hiltscher, Dr. WolfgangMnchenGER1963
- 47Jochen ElsesserHeppenheimGER1971
Fusion World GmbH1022Buffi DurrerKernsSUI19752022Paddy MatterAlpnach DorfSUI1972
IPS technology cycling teamOkke KampsNijmegenNLD198110Gijs DerksenMillingen aan de RijnNLD1986
- 48Thomas WimmerMunichGER1974
Aram-Zam-Zam MTB1024Egor OkatyevMoscowRUS19712024Alexey AzizovMoscowRUS1979
be-faster.ru team49Evgeniy MokrushinChelyabinskRUS1983
- 50Axel LombaertsGrimbergenBEL1968
cycle evasion1025Hansotte BernardBarchonBEL19672025Bastin SimonLiègeBEL1965
Nora Racing Team1026Marco ConterWienITA19802026Margit SchtzViennaAUT1982
Clee Cycles - KCNC51Rob BrickleyBridgnorthGBR1973
redBike1027Anna TilikinaStupino, Moscow regionRUS19872027Ivan TilikinStupino, Moscow regionRUS1988
Clee Cycles - KCNC52David WinterWhitchurch, HampshireGBR1981
Team Raes-Niner53Dupuis MartinSart-Dames-AvelinesBEL1979
Team Raes-Niner54Delaet JulienSart-Dames-AvelinesBEL1986
Bikeland 262 Dresden1028Torsten SczarnowskiMeissenGER19662028Katrin StrmelDresden OT LangebrckGER1978
Clee Cycles - KCNC55Joel ShottonFarlowGBR1977
Clee Cycles - KCNC56Nick MorrisBridgnorth , ShropshireGBR1985
Clee Cycles - KCNC57RICHARD SAMUELCAERPHILLYGBR1971
Clee Cycles - KCNC58Ben JonesFarnhamGBR1976
ZHR Team59Maciej PaszkiewiczMurowana GolinaPOL1962
Team Gerotech1029John van de WouwGeffenNLD19742029Roel VerhoevenEnschedeNLD1992
MTB Votum Team Wrocaw60Micha CesarczykWrocawPOL1983
Cycles Passion1030Peiry FlorianMarsensSUI19852030Sottas AurlienBulleSUI1985
Linthoutbikers61Van Overbeke GertVilvoordeBEL1968
MTB Cycletech1031Schmidlin YolandaWalchwilSUI19732031Kenel AndreasWalchwilSUI1964
Velodoctor.ru62Nikolai AndreevMoscowRUS1989
- 63Alt LucasTrierGER1987
- 64Reindl BerndMuenchenGER1968
- 65Jaroslav KlabanLitomylCZE1961
NITRO+ FLASH TEAM POLITECHNIKA GDASKA1032Daniel azarekPOL19852032Marcin SzyszlakGdaskPOL1983
www.statikacb.cz3Josef HavelTrebonCZE1982
Velohelden1033Carsten MaiwaldDresdenGER19822033Christian KnappeDresdenGER1987
Clee Cycles - KCNC67Andy JonesBridgnorth, ShropshireGBR1970
Cycling Nord1034Anne ThorbjørnAalborg SØDNK19802034Mads MikkelsenAalborgDNK1972
SC am Bachtel1035Andrin VontobelWaldSUI19922035Hano VontobelWaldSUI1964
- 68Greeven KevinOlenBEL1990
- 69Arkadiusz GogojewiczKodzkoPOL1977
- 70Robrt ScanlonDublinIRL1993
- 71Rafa TraczykWarszawaPOL1981
- 72ukasz MomotomiankiPOL1981
- 73Konstantin YashininSamaraRUS1981
MTB Licht Verzet74Martin StrikNijmegenNLD1960
MTB Licht Verzet75Willem Jan van der WoudeNijmegenNLD1981
MTB Licht Verzet76Bartels FredNijmegenNLD1979
NewAgeFitness - Skleprowerowy.pl 21036Marek ZajcWarszawaPOL19642036Kazimierz GabrylewiczBaranyPOL1961
- 77Buttiens HeidiLovenjoelBEL1971
- 78Bernd ChristophAachenGER1974
- 79aerts waltergrobbendonkGBR1959
Sudety MTB Challenge-Twomark1037Ewelina OrtylWrocawPOL19762037Wojciech KozowskiZielona GraPOL1968
- 80Denis VdovinEkaterinburgRUS1986
Team Zimmermann-BMC-New Work1038BEAUD BenotGenèveSUI19902038BUNTSCHU AdrienLa Tour-de-TrêmeSUI1990
- 81Jakub BachowiakLesznoPOL1989
- 82Van Bever SiegridWilseleBEL1974
TEAM DMK/MCV1039Thomas RasmussenEgtvedDNK19922039Kasper Overgaard NielsenBirkerødDNK1985
Brandstoffen Regie Smet4Ward MertensStabroekBEL1987
- 84Tim VissersWuustwezelBEL1986
Veloprobeg.ru85Dmitry BukashinMoscowRUS1982
IPS technology cycling team86ALEXANDER SANDERSNIJMEGEN NLD1977
- 87Bjarke RefslundAarhus CDNK1981
Zimmermann - BMC - New Work88Clment FabriceHaute-NendazSUI1980
Gomola Trans Airco1040Wioleta PitekBytomPOL19862040Dawid PitekBytomPOL1986
- 89Gijs BotterblomEexterveenNLD1984
Gomola Trans Airco90Jacek BaduraBytomPOL1972
- 91Van Hauteghem BartOudenaardeBEL1978
- 92De Craemer KrisOostendeBEL1980
- 93Andrzej SzeflerDhahranSAU1961
- 94Susantiningsih SzeflerDhahranIDN1976
Petr a Pavel1041Pavel OFKAJablonn n. OrlicCZE19692041Petr MaceekOstravaCZE1966
PTR Dojlidy - Bydzia Power95Micha GrzelakGdyniaPOL1979
MTBO Team Denmark1042Camilla SøgaardAllerødDNK19912042Andreas Bergmann HansenAllerødDNK1991
- 96Sudan MatteoRomanensSUI1987
- 97Holger RefslundIkastDNK1994
VENUTTO Jewellery sport collection98Jarosaw Wjcikomianki KiepinPOL1960
- 99Marc KundertFrankfurtGER1982
Dani's Bike Team/RMC Appenzell1043Rusch ThomasAppenzell SteineggSUI19822043Inauen LorenzAppenzell SteineggSUI1989
Kasia i ukasz1044Kasia ysekGdaskPOL19842044ukasz ysekGdaskPOL1981
Dani's Bike Team/RMC Appenzell100Hrler HampiAppenzell SUI1974
Gomola Trans Airco1045Wojciech OcylokChorzwPOL19852045Magorzata BorowikGliwicePOL1982
Gomola Trans Airco2010Artur WydraChorzwPOL1988
Gomola Trans Airco102Dorota JuranekKatowicePOL1985
Gomola Trans Airco103Dariusz TiffertChorzwPOL1969
Gomola Trans Airco1046Przemysaw KnapCzeladPOL19712046Jacek SufinGliwicePOL1966
Warszawski Klub Kolarski104Micha MarciniakWarszawaPOL1986
Gomola Trans Airco1010Micha BarczykwitochowicePOL1989
BMC-SAVO racing team2Tom VokrouhlkOpatovice nad labemCZE1981
BMC-SAVO racingjakub kavalirkutn horaCZE19932047martin horakhradec krlovCZE19771047tpn VojtekOstraviceCZE1975
MURAPOL TWOMARK SPECIALIZED107Katarzyna GalewiczKrakowPOL1976
Jamis Factory Team108Jason SagerOgdenUSA1974
bikeboard.at1048Axel StraussKlosterneuburgAUT19642048Ren ReidingerViennaAUT1969
- 109Aleksei IvanovSaint-PetersburgRUS1977
Wertykal bikeBoard Team110Zbigniew MossoczyZabierzwPOL1973
ALGIDA Kross Centrum Rowerowe Olsztyn111Piotr KozdrykStawigudaPOL1983
Goggle Pro Active Eyewear112Jerzy StkielWarszawaPOL1965
113Jose Luis ArceMadridESP1980
- 114Kristien AchtenKessel-LoBEL1984
World of MTB115Snke WegnerFreiburgGER1982
- 116Tim JacobsKessel loBEL1983
- 117Ints CelmaraugsBaloiLAT1965
- 118Catherine WilliamsonWhitbyRSA1982
REDPOiNT KAH TEAM1049Marek MullerVrchlab 3CZE19762049Tomas adaTeplice nad MetujCZE1964
- 119Luk HermanHronov 4CZE1984
OKULAR MTB TEAM120Piotr Berenicki Jelenia Gra POL1978
Redpoint HQBC Team121Pavel RyavBrnoCZE1979
INS-Nchod122Josef LelekHronovCZE1971
INS-Nchod123Karel BernardHronovCZE1967
Redpoint HQBC Team W1050Hanka NenadlovPelhimovCZE19782050Daniela ChlbkovBrnoCZE1967
- 25Pavel MICHALTrebonCZE1973
(45 not paid)
- Pavel Vasilyev pavlinuxMoscowRUS1977
- Fedor NikolaevMoscowRUS1979
- Jakub PolakowskiTczewPOL1993
- Piotr NiewieczerzalPrzytocznaPOL1982
DMK SRAMDiana BrlyeValbyDNK1975
DMK SRAMTom FolkmannHerlevDNK1973
- Lucjan MalanaWarszawaPOL1968
- Igor MitrofanovZhukovskiyRUS1987
- Piotr RembakSkarysko-KamiennaPOL1969
Harpagan GRAPHIC HOMEBartomiej PilarczykGdaskPOL1984Karolina PilarczykGdaskPOL1987
- Gleb BekasovMoscowRUS1966
ips technology cycling teamgijs derksenmillingen aan de rijnNLD1986okke kampsnijmegenNLD1981
cycle evasionbastin simonliègeBEL1900hansotte bernardbarchonBEL1967
LinthoutbikersNeubourg MichaelGrimbergenBEL1974
- Janssens LucMechelenBEL1952
- Hanka NenadlovPelhimovCZE1978
- Nikolai BatovSaint-PetersburgRUS1984
bikeAddicted.plAneta MaciejczakWarszawaPOL1984Jakub MaciejczakWarszawaPOL1984
- Cecilie OverbyeHørsholmDNK1973
Nitro+ Flash TeamDariusz StrzakowskiRumiaPOL1987Piotr DybowskiGdyniaPOL1989
PTR Dojlidy - Bydzia PowerMariusz Maniek KorolczukBiaystokPOL1979
- Inha KhloptsavaMinskBLR1982
- tom janasfreiburgGER1979
MTB Ha8Heymans GuidoKeerbergenBEL1957Sterckx KristofWespelaarBEL1980
Team SovindPeter SandholtHorsensDNK1976
Gomola Trans AircoRafa BukowskiZabrzePOL1982
Gomola Trans Airco Masters 100Marek KolachaKluczePOL1965Mietek BerezikZakopanePOL1958
Gomola Trans Airco Masters 100Mietek BerezikZakopanePOL1958Marek KolachaKluczePOL1965
- Rotem IshaiDurango, ColoradoUSA1986
- Jacek GotowczycStrzelce Kraj.POL1969

Amount of users: 34124

time to show this page 0.2605 s

© ptaak

Valid XHTML 1.0 Transitional   Valid CSS!