Memoriál Václava Vele 2016

2016-08-14 Železný Brod [CZ]

announcement

registration

start list

results

start list

ELM

start ~ 10:30:00 , registered: 79 participants ( 71 of men, 8 of women)

M: 2, A-M30: 9, B-M40: 13, C-M50: 14, D-M60: 17, E-M70: 16, M: 2, C-Z: 1, C-Z30: 1, D-Z40: 3, E-Z60: 3

category
#
name
state
team
year
A-M30
[150]
Baier Jiří
CZE
Velosport Domažlice\r
1984
E-M70
[828]
BEČKA Václav
CZE
CK Lokomotiva Pardub...\r
1946
A-M30
[152]
BENEŠ Petr
CZE
CYKLOKROS MILOVICE\r
1979
D-M60
[765]
Beránek Petr
CZE
Johnson Controls a.š\r
1952
D-M60
[709]
Bien Miroslav
CZE
KC Pivovar Vratislav...\r
1947
E-M70
[824]
Bláha Bohuslav
CZE
SKC Pečky\r
1943
C-M50
[585]
Blažek Pavel
CZE
KCL Kooperativa-Svij...\r
1957
C-M50
[581]
Boštík Jiří
CZE
Collm racing team\r
1961
A-M30
[174]
Bradna Václav
CZE
KCL Kooperativa-Svij...\r
1980
D-M60
[763]
Čapek Jiří
CZE
TJ KOVO Praha\r
1950
B-M40
[428]
Dlab Jaroslav
CZE
SSC Železný Brod\r
1969
A-M30
[202]
Dobiášovský Pavel
CZE
TJ Jiskra N. Bydžov\r
1981
C-Z
[551]
Dubnová Jana
CZE
KCL Kooperativa-Svij...\r
1990
E-M70
[800]
Fiřt František
CZE
TJ. stadion Louny\r
1945
E-M70
[826]
Frič Miroslav
CZE
Slavia Karlovy Vary\r
1946
B-M40
[394]
Guse Michal
CZE
TJ KOVO Praha\r
1976
E-M70
[821]
Gyra František
CZE
Moto Kolo BC Litvíno...\r
1941
C-M50
[568]
Hájek Stanislav
CZE
CSK Markus\r
1960
D-M60
[724]
Hampl Jaromír
CZE
KCL Kooperativa-Svij...\r
1954
C-M50
[557]
Havrda Rudolf
CZE
KCL Kooperativa-Svij...\r
1957
D-Z40
[714]
Hodáňová Jitka
CZE
SK Prima Polička\r
1975
E-M70
[827]
Hoffmann Augustin
CZE
KCL Kooperativa-Svij...\r
1943
C-M50
[555]
Holas Jiří
CZE
Cyklo Point Jičín\r
1958
E-M70
[815]
Horáček Karel
CZE
Kbely Cycling Team\r
1942
B-M40
[366]
Hruška Jan
CZE
KCL Kooperativa-Svij...\r
1969
A-M30
[186]
HUŠEK MARTIN
CZE
SSC Železný Brod\r
1979
D-M60
[708]
Charvát František
CZE
KCL Kooperativa-Svij...\r
1948
C-M50
[572]
Jelínek Vladimír
CZE
SK Cyklosport Kern\r
1957
C-M50
[562]
Jeřábek Petr
CZE
KCL Kooperativa-Svij...\r
1966
E-Z60
[804]
Ježková Věra
CZE
TJ Slavia K. Vary\r
1955
E-M70
[820]
Karásek Zdeněk
CZE
Collm racing team\r
1936
D-M60
[762]
Killinger Ludvík
CZE
Cyklo Team Killi\r
1954
A-M30
[198]
Killinger Ludvík
CZE
Cyklo Team Killi\r
1977
C-M50
[584]
Kleiner Robert
CZE
LAWI GRANFONDO\r
1966
A-M30
[176]
Klejna Petr
CZE
KCL Kooperativa-Svij...\r
1980
B-M40
[379]
Koďousek Daniel
CZE
SKC Pečky\r
1971
D-M60
[758]
Kohoutek Pavel
CZE
TJ Jiskra N. Bydžov\r
1954
E-M70
[807]
Koloc Josef
CZE
KCL Kooperativa-Svij...\r
1943
E-M70
[805]
Kopal Zdeněk
CZE
TJ Plamen Chodov\r
1945
B-M40
[361]
Kopr Karel
CZE
KC Slavia Praha\r
1973
M
[38]
Kozák Matouš
CZE
ZPcyklo PROOFY Corra...\r
1998
C-M50
[605]
Krummer Radoslav
CZE
Slavia Karlovy Vary\r
1958
M
[16]
Krupička Vlastimil
CZE
TJ Lokomotiva Nymburk
1990
D-M60
[718]
Kubín Igor
CZE
CSK Markus\r
1951
C-M50
[560]
Kudrnac Miloslav
CZE
Cyklo Point Jičín\r
1961
B-M40
[350]
Landa František
CZE
KCL Kooperativa-Svij...\r
1974
D-M60
[746]
Lehotský Jiří
CZE
CUBECykloŠpicarJilemnice
1948
A-M30
[196]
Malík Tomáš
CZE
SSC Železný Brod
1984
D-M60
[700]
Malinský František
CZE
KAH sport Vrchlabí\r
1949
D-M60
[723]
Mařík Pavel
CZE
SK Cyklo Kladno\r
1954
E-M70
[825]
Mattuš Milan
CZE
Cyklo Pokr Pardubice\r
1937
E-M70
[808]
Michel Herbert
CZE
Kola Brabec Rumburk\r
1943
D-Z40
[719]
Mikšovská Alena
CZE
CSK Markus\r
1960
D-M60
[706]
Mlátek Antonín
CZE
TJ KOVO Praha\r
1949
D-M60
[769]
Mojžíš Jaromír
CZE
Jízdní kola Mojžíš\r
1954
E-Z60
[833]
Mojžíšová Jaroslava
CZE
Jízdní kola Mojžíš\r
1955
M
[8]
Nechanický Jakub
CZE
SSC Železný Brod\r
1989
E-Z60
[829]
NĚMCOVÁ Libuše
CZE
CK Lokomotiva Pardub...\r
1943
M
[381]
Nováček Petr
CZE
Chlumec nad Cidlinou
2006
E-M70
[830]
Novák Milan
CZE
LAWI GRANFONDO\r
1946
E-M70
[831]
Novák Petr
CZE
Masterteam Loko Prah...\r
1942
C-M50
[578]
Novák Vladimír
CZE
Sportovní klub MS Au...\r
1963
D-M60
[751]
PAVLAS Josef
CZE
CK Lokomotiva Pardub...\r
1952
B-M40
[392]
Petr Pavel
CZE
CK Lokomotiva Pardub...\r
1969
C-M50
[558]
Prager Karel
CZE
CK Vinohradské šlapk...\r
1963
E-M70
[812]
Prach Karel
CZE
SK Cyklosport Kern\r
1946
M
[2]
Průcha Bedřich
CZE
Cykloservex - DURATE...
1973
D-Z40
[726]
Pultarová Kateřina
CZE
KCL Kooperativa-Svij...\r
1967
B-M40
[410]
Rauschert Jan
CZE
AC Sparta Praha cycl...\r
1976
B-M40
[378]
Reichelt Rudolf
CZE
Sportovní klub MS Au...\r
1971
B-M40
[353]
Rydval Michal
CZE
CK Vinohradské šlapk...\r
1974
D-M60
[752]
RYS Miloslav
CZE
CK Lokomotiva Pardub...\r
1949
C-M50
[593]
Řiha Josef
CZE
Masterteam Loko Prah...\r
1959
B-M40
[377]
Semerád Josef
CZE
Sportovní klub MS Au...\r
1969
E-M70
[801]
Schneider Hans
CZE
Berlin1888
1941
C-Z30
[574]
Simonová Monika
CZE
Cyklotrenink F. Trka...\r
1985
C-M50
[554]
Strnad Ivo
CZE
BMC Racing\r
1964
E-M70
[823]
ŚTURC Miloslav
CZE
SKC Pečky\r
1939
D-M60
[705]
Svárovský Stanislav
CZE
KCL Kooperativa-Svij...\r
1954
D-M60
[707]
Šorm Petr
CZE
Kovo Praha\r
1950
E-M70
[803]
Šustr Miloslav
CZE
Collm racing team\r
1945
B-M40
[352]
Švarc Radek
CZE
SK Maxbike Ostrava\r
1971
E-M70
[816]
TRSEK Václav
CZE
Kbely Cycling Team\r
1942
A-M30
[211]
Turáň Petr
CZE
Bohemie Nový Bor
1982
B-M40
[417]
Urbanec David
CZE
Eleven Mercedes Mita...\r
1970
D-M60
[753]
Uttendorfský Vladislav
CZE
CK Lokomotiva Pardub...\r
1950
B-M40
[391]
Valeš Jan
CZE
Cyklo Team Killi\r
1970
D-M60
[755]
Vancl František
CZE
KCL Kooperativa-Svij...\r
1949
B-M40
[373]
Vávra Jaroslav
CZE
SSC Železný Brod\r
1970
D-Z40
[733]
Vávrová Lenka
CZE
SSC Železný Brod\r
1973
A-M30
[165]
Veselý Pavel
CZE
Sportovní klub MS Au...\r
1981
C-M50
[582]
Vlček Ladislav
CZE
Collm racing team\r
1961
D-M60
[729]
Vokatý Vladimír
CZE
SKC Pečky\r
1948
C-M50
[559]
Wűrz Martin
CZE
KCL Kooperativa-Svij...\r
1963
D-M60
[721]
Zelenka Václav
CZE
SK Cyklosport Kern\r
1952
A-M30
[179]
Zeman Aleš
CZE
SSC Železný Brod\r
1980
A-M30
[161]
Živný Miroslav
CZE
KCL Kooperativa-Svij...\r
1982

příchozí

start ~ 10:00:00 , registered: 54 participants ( 50 of men, 4 of women)

Kadeti: 9, Junioři: 1, Muži do 39: 15, Muži nad 40: 25, Kadetky: 0, Juniorky: 0, Ženy: 4

category
#
name
state
team
year
Muži do 39
[28]
Bartoš David
CZE
Železný Brod
1986
Muži nad 40
[48]
Boudík Jiří
CZE
Zásada
1951
Kadeti
[56]
Bříza Ondřej
CZE
CK Gruppetto
2000
Muži nad 40
[46]
Ďoubalík Pavel
CZE
1976
Muži nad 40
[47]
Ďoubalík Pavel
CZE
Cyklo Vysoké
1949
Muži nad 40
[60]
Drška Milan
CZE
KC Pivovar Vratislavice
1951
Muži nad 40
[54]
Drška Vladimír
CZE
KCPivovarVratislavice
1947
Muži nad 40
[49]
Forman Tomáš
CZE
Tommbike
1968
Muži nad 40
[6]
Hanus Miroslav
CZE
Sportovní klub MS Auto
1951
Muži do 39
[52]
Háze Martin
CZE
COOLTURISTIKA.CZ
1985
Muži nad 40
[32]
Hodáň Petr
CZE
SK Prima Polička
1968
Kadeti
[5]
Holec Miloš
CZE
SK MS Auto
2002
Muži do 39
[1]
Hudský Luděk
CZE
SSC Železný Brod
1978
Kadeti
[37]
Chlum Matyáš
CZE
Jesenný
2004
Muži do 39
[18]
Chlupáč Jan
CZE
SSCŽeleznýBrod
1994
Junioři
[31]
Jakoubek Tomáš
CZE
Tanvald
1999
Muži nad 40
[50]
Jareš Martin
CZE
KCLKooperativa-Svijany
1972
Muži do 39
[21]
Kafka Libor
CZE
BC Sport Semily
1979
Muži nad 40
[29]
Kopka Jan
CZE
Jablonec nad Nisou
1963
Kadeti
[25]
Koudelka Dominik
CZE
Cyklo Vysoké
2000
Muži nad 40
[11]
Kurfiřt Jiří
CZE
Bratříkov
1968
Ženy
[40]
Loubková Ivana
CZE
ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM
1980
Muži do 39
[7]
Lubas Matouš
CZE
SSC Železný Brod
1991
Kadeti
[26]
Majšajdr Jaroslav
CZE
SSC Železný Brod
2002
Muži do 39
[19]
Maruška Jindra
CZE
Triatlon Jablonec
1979
Muži do 39
[51]
Mašek Jan
CZE
Železný Brod
1990
Muži nad 40
[9]
Matoušek Jaroslav
CZE
Matti SB
1967
Ženy
[58]
Mikulášová Lenka
CZE
Eleven Mercedes Mitas Team
1984
Muži nad 40
[45]
Minár Miloš
CZE
Hosťovce
1960
Muži nad 40
[14]
Motlík Vlastimil
CZE
Železný Brod
1950
Muži nad 40
[41]
Náhlovský Aleš
CZE
Cyklo Šonský
1957
Muži nad 40
[24]
Nechutný Jan
CZE
Sokol Malá Skála
1974
Muži do 39
[10]
Novotný Jan
CZE
AC Lomnice
1986
Kadeti
[27]
Novotný Václav
CZE
Hrádek nad Nisou
2000
Ženy
[59]
Palová Iva
CZE
TJ Hrubá Horka
1960
Muži nad 40
[23]
Pavlas Ondřej
CZE
Kolokrám
1969
Kadeti
[43]
Pechout Matěj
CZE
Cyklo Benda
2001
Kadeti
[55]
Podmanický Tomáš
CZE
CK Grupetto
2000
Muži nad 40
[36]
Polák Kamil
CZE
Cyklo Kampo Turnov
1968
Ženy
[39]
Preislerová Monika
CZE
Železný Brod
1971
Muži nad 40
[4]
Sauer Tomáš
CZE
Sokol Spořilov
1973
Muži do 39
[30]
Schwarz Radek
CZE
nkt cables cycling team
1981
Muži do 39
[57]
Slavíček Jan
CZE
Forbidden
1984
Muži nad 40
[44]
Svoboda Jan
CZE
SILVINI MADSHUS team
1966
Muži nad 40
[35]
Šikola Miloš
CZE
TJ AutobrzdyJablonecn.N.
1957
Muži nad 40
[20]
Šimon Ivo
CZE
KČC BC Sport Semily
1961
Muži nad 40
[34]
Špulák Ladislav
CZE
KC Pivovar Vratislavice
1949
Muži nad 40
[33]
Tichý Ladislav
CZE
KC Pivovar Vratislavice
1953
Muži nad 40
[42]
Vavřich Luděk
CZE
Železný Brod
1951
Muži do 39
[53]
Vele Václav
CZE
SSC Železný Brod
1978
Muži nad 40
[12]
Voňka Jiří
CZE
Loko Trutnov
1954
Muži do 39
[3]
Zahradník Petr
CZE
Železný Brod
1984
Kadeti
[13]
Žilík Jan
CZE
Železný Brod
2002
Muži do 39
[17]
Živný Pavel
CZE
KCL Kooperativa-Svijany
1987

start times