24 hodin MTB, Těžká pohoda

27.05.2017 - 28.05.2017 Ktová (Turnov)

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Sólo 24 hodin celkem: 17, muži : 17, ženy: 0, muži do 39: 8, muži 40-54: 8, muži nad 55: 1, ženy do 39: 0, ženy nad 40: 0 [html] [pdf]
Sólo 12 hodin celkem: 16, muži : 14, ženy: 2, Muži: 14, Ženy: 2 [html] [pdf]
Dvojice 24 hodin celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, muži: 5, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]
Dvojice 12 hodin celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, bez rozdílu: 2, elektrokola: 0 [html] [pdf]
Čtveřice 24 hodin celkem: 65, muži : 58, ženy: 7, muži: 0, veteráni: 13, ženy: 0, firemní: 0, mix: 3 [html] [pdf]
Handbike celkem: 5, muži : 3, ženy: 2, Muži: 3, Ženy: 2 [html] [pdf]

startovní listina Sólo 24 hodin

start ~ 11:59:25 , přihlášeno: 17 účastníků ( 17 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
muži do 39 [13] Cindr Martin CZE 1983 AMULET ROHOZEC TEAM
muži do 39 [3] Havel Filip CZE 1986 Praha
muži do 39 [15] Havlis Tomas CZE 1979 ASA TURNOV
muži 40-54 [2] Hnízdo Petr CZE 1972 Velocipedklub Nová Paka
muži do 39 [ ] kolaja jan CZE 1981 VSK Humanita Praha
muži 40-54 [4] Kotrba Per CZE 1975 Jiřetín pod Bukovou 105
muži 40-54 [5] Koutský Tondes CZE 1972 Řešetka
muži 40-54 [6] Lacina Vladimír CZE 1967 RIGI BIKE
muži do 39 [7] Makal Tomáš CZE 1991 Horní Počernice
muži nad 55 [8] Novák Jaromír CZE 1962 Marathon sport Most
muži do 39 [16] Novák Lukáš CZE 1996 AG therm
muži 40-54 [17] Palounek Michal CZE 1977 BSB Bakajda
muži 40-54 [9] Synek Miroslav CZE 1973 Starý Jičín
muži 40-54 [10] Šimeček Miroslav CZE 1975 GRIOTTE TEAM
muži do 39 [11] Šklíba Josef CZE 1980 Lovosice
muži do 39 [20] Tandler Jan CZE 1978 Freeride Team Ještěd
muži 40-54 [12] Vondriska Václav CZE 1971 kola-onix

startovní listina Sólo 12 hodin

start ~ 11:59:25 , přihlášeno: 16 účastníků ( 14 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [503] Fiedler Bohumil CZE 1986 SAC Bělá pod Bezdězem
Muži [504] Horák Miroslav CZE 1974 Bolt Racing Team
Muži [501] Jareš Martin CZE 1972 Amulet Rohozec
Muži [502] Koubík Jan CZE 1976 Czech Lion Cycling Team
Muži [500] Křepelka Marek CZE 1974 Mireas Reality
Muži [505] Lavrík Josef CZE 1973 Continental sport club
Muži [506] Loukotka Milan CZE 1975 SAC Bělá pod Bezdězem
Muži [516] Semerád Ondřej CZE 1974 REVITBUILD s.r.o.
Muži [507] Stránský Jiří CZE 1976 Zeleneč
Muži [508] Šafařík Petr CZE 1973 GS cyklo team Jistebnice
Ženy [509] Šafaříková Klára CZE 2002 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
Muži [510] Váňa Pavel CZE 1976 Smečno
Ženy [511] Váňová Irena CZE 1977 Smečno
Muži [512] Veselý Jan CZE 1990 MelCon cycling team
Muži [513] Vild Michal CZE 1996 SAC Bělá pod Bezdězem
Muži [514] Víšek Tadeáš CZE 1994 Sezemice

startovní listina Dvojice 24 hodin

start ~ 11:59:25 , přihlášeno: 11 účastníků ( 11 mužů, 0 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
muži
m
[1056]
Jiří Balák
1978
muži Liberec
m
[1053]
Ondřej Bažant
1968
m
[2053]
Petr Šíma
1976
muži Fávotrans
m
[1054]
František Košťál
1981
m
[2054]
Lukáš Werner
1985
muži Rov team
m
[1052]
Jiří Kubelka
1973
m
[2052]
Aleš Náhlovský
1957
muži Chrudim 4
m
[1055]
Josef Meliš
1984
m
[2055]
Radim Pačes
1972
muži CK Vinohradské Šlapky
m
[1057]
Jiří Vlček
1974
m
[2057]
Petr Vlček
1971

startovní listina Dvojice 12 hodin

start ~ 11:59:25 , přihlášeno: 6 účastníků ( 3 mužů, 3 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
bez rozdílu Liberec
m
[1503]
Ivan Barchánek
1965
m
[2503]
Jan Havlíček
1973
bez rozdílu
w
-
Jana Kolaja Ehlerová
1980
bez rozdílu beMANIAX MADBIKE
w
[1504]
Michaela Novotná
1993
w
[2504]
Vendula Zedníková
1991
bez rozdílu RAJEC Allivictus
m
[2505]
Michal Prokop
1978

startovní listina Čtveřice 24 hodin

start ~ 11:59:25 , přihlášeno: 65 účastníků ( 58 mužů, 7 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
veteráni MPM
m
-
0000
m
[2002]
Matyáš Jireček
2003
m
[1002]
Petr Jireček
1976
m
[3002]
Michal Pelinka
1974
veteráni AG therm
m
[1016]
František Adamec
1970
m
[2016]
Zdeněk Hnízdil
1965
m
[3016]
Jakub Rossmann
1987
m
[4016]
Karel Sklenár
1989
veteráni Bronec Beauties
w
[1003]
Štěpánka Balogová
1968
w
[2003]
Tereza Šilhánová
1990
w
[3003]
Martina Štočková
1980
w
[4003]
Andrea Trojanová
1983
veteráni Nakriv
m
[1004]
Svatoslav Běhůnek
1981
m
[2004]
Kamil Brachař
1986
m
[3004]
Martin Grézl
1991
m
[4004]
Stanislav Jakeš
1989
veteráni BSR - Bronec Sport Racing
m
[1005]
Roman Beran
1976
m
[2005]
Martin Bronec
1970
m
[3005]
Jiří Kučera
1971
m
[4005]
Robert Škvor
1966
mix Veselá čtyřka
w
[1006]
Šárka Beránková
1987
m
[2006]
Jiří Dobiáš
1985
m
[3006]
Luděk Friedl
1976
m
[4006]
Pavel Hykel
1971
veteráni TopwetDEK
m
[1007]
Jaroslav Černý
1979
m
[2007]
Filip Krutský
1976
m
[3007]
Tomáš Kunst
1978
m
[4007]
Martin Pánek
1988
veteráni AG therm
m
[1017]
Jan Červeň
1971
m
[2017]
Jan Novák
2000
m
[3017]
Jan Švandrlík
1980
m
[4017]
Michal Tomín
1969
veteráni HAKA Racing Team
m
[1008]
Patrik Čuj
1973
m
[2008]
Jindřich Fuka
1985
m
[3008]
Pavel Pliml
1985
m
[4008]
Marek Vilím
1984
veteráni TUKAN bike team Karlovy Vary
m
[1009]
Petr Fábera
1970
m
[2009]
Roman Chlup
1970
m
[3009]
martin sýkora
1970
m
[4009]
Martin Zrůst
1970
veteráni Sella Bike Team
m
[1010]
Petr Gertner
1969
m
[2010]
Hynek Remeš
1974
m
[3010]
Martin Talpa
1975
m
[4010]
Jiří Vlasák
1973
veteráni BTT Libochovice
m
[1011]
Radek Holub
1970
m
[2011]
Pavel Říha
1976
m
[3011]
Zbyněk Říha
1986
m
[4011]
Kamil Zinga
1972
veteráni MTB Heřmánkovice
m
[1012]
Michal Jurásek
1978
m
[2012]
Ladislav Koller
1977
m
[3012]
Josef Kosek
1963
m
[4012]
Martin Krupička
1979
mix #MiJuKaMo
m
[1013]
Jan Jurčíček
1988
m
[2013]
Josef Kalabis
1985
w
[3013]
Kateřina Kalabisová
1982
m
[4013]
Miro Vaško
1975
muži Agresivní Hlemýždi
m
[1018]
Jan Kliment
1982
mix Old School boys and Pretty woman
m
[1014]
Jan Podzimek
1975
w
[2014]
Nina Podzimková
1975
m
[3014]
Zdeněk Trejbal
1977
m
[4014]
David Urban
1974
veteráni Samci
m
[1015]
Jakub Samec
2000
m
[2015]
Michal Samec
1987
m
[3015]
Petr Samec
1965
m
[4015]
Petr Samec ml.
1987

startovní listina Handbike

start ~ 15:00:40 , přihlášeno: 5 účastníků ( 3 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [22] Fabián Radoslav CZE 1975 Černí koně
Ženy [21] Hurtová Petra CZE 1985 Dexter
Muži [23] Očenášek Petr CZE 1990 Černí koně
Ženy [24] Rozsypalová Monika CZE 1980 Bronec sport
Muži [25] Zvolský Zdeněk CZE 1974 Černí koně