ABB Trutnovský půlmaraton

10.06.2017 Trutnov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Děti 100m celkem: 44, muži : 20, ženy: 24, kluci: 20, holky: 24 [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 22, muži : 7, ženy: 15, kluci: 7, holky: 15 [html] [pdf]
Školáci 1600m celkem: 11, muži : 6, ženy: 5, kluci: 6, holky: 5 [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 19, muži : 10, ženy: 9, kluci: 10, holky: 9 [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 75, muži : 64, ženy: 11, M1: 29, M2: 29, M3: 6, Z1: 5, Z2: 5, Z3: 1 [html] [pdf]
10km celkem: 79, muži : 58, ženy: 21, Muži: 58, Ženy: 21 [html] [pdf]
5km celkem: 116, muži : 57, ženy: 59, Muži: 57, Ženy: 59 [html] [pdf]

startovní listina Děti 100m

start ~ 11:05:33 , přihlášeno: 44 účastníků ( 20 mužů, 24 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [510] Bednář Nicholas CZE 2012 Vlčice
kluci [512] Bradáček Matyáš CZE 2011 Trutnov
holky [531] Buková Antonie CZE 2013 Trutnov
holky [530] Buková Rozárie CZE 2011 Trutnov
holky [537] Drygalská Tereza CZE 2014 Trutnov
kluci [536] Drygalsky Samuel CZE 2012 Trutnov
kluci [528] Dvorský Antonín Karel CZE 2013 Olfin Car Ski Team Trutnov
kluci [534] Dvořák Pepa CZE 2011 Trutnov
holky [543] Holubová Aneta CZE 2013 Trutnov
holky [544] Holubová Linda CZE 2011 Trutnov
holky [545] Holubová Nela CZE 2011 Trutnov
holky [518] Hospodková Lucie CZE 2011 Trutnov
holky [538] Hurdálková Alžběta CZE 2015 Trutnov
holky [539] Hurdálková Anna Adely CZE 2013 Trutnov
kluci [519] Juklíček Alois CZE 2013 Trutnov
holky [520] Juklíčková Anežka CZE 2015 Trutnov
kluci [535] Karajanis Nicos CZE 2011 Trutnov
kluci [509] Kokeš Alexander CZE 2011 Trutnov
kluci [540] Kolovrátník Václav CZE 2012 Trutnov
holky [508] Kopecká Eliška CZE 2011 Trutnov
holky [507] Kopecká Ema CZE 2011 Trutnov
holky [523] Králová Denisa CZE 2012 Lvíčci Trutnov
kluci [541] Krýsl František CZE 2011 Trutnov
kluci [542] Krýsl Martin CZE 2011 Jívka
kluci [527] Morávek Matěj CZE 2014 Trutnov
holky [525] Morávková Anna CZE 2012 Olfin Car Ski Team Trutnov
kluci [514] Novotný Ondřej CZE 2011 Trutnov
kluci [526] Pavlíček Jakub CZE 2013 Roudnice
holky [516] Polická Julie CZE 2011 Velké Pořičí
holky [511] Ryantová Annie CZE 2013 Trutnov
holky [524] Svatošová Valerie CZE 2013 Trutnov
kluci [521] Šimek Kryštof CZE 2015 Trutnov
holky [522] Šimková Ema CZE 2011 Trutnov
holky [513] Špráchalová Adéla CZE 2013 Trutnov
holky [501] Tremlová Hana CZE 2011 Pilníkov
kluci [517] Tyrychtr Vojtěch CZE 2014 Trutnov
holky [267] Tyrychtrová Lucie CZE 2012 Batňovice
holky [515] Tyrychtrová Lucie CZE 2012 Batňovice
kluci [506] Vaněk Jan CZE 2011 Trutnov
holky [529] Veselá Anežka CZE 2014 Trutnov
holky [546] Vondrová Adéla CZE 2014 Trutnov
kluci [532] Zahrádka Jan CZE 2014 Trutnov
kluci [504] Žaloudek Matěj CZE 2012 Turnov
kluci [505] Žaluda Jonatan CZE 2014 Trutnov

startovní listina Školáci 400m

start ~ 11:10:00 , přihlášeno: 22 účastníků ( 7 mužů, 15 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [619] Augustová Amálka CZE 2009 Trutnov
kluci [605] Bednář William CZE 2009 Vlčice
holky [607] Cambell Emily CZE 2011 Trutnov
kluci [503] Dvořák Josef CZE 2011 Trutnov
holky [618] Fajglová Krystýna CZE 2010 Novodvorská Trutnov
kluci [617] Holada Martin CZE 2009 Olfin car Ski Team
kluci [533] kopecký Aleš CZE 2011 Trutnov
holky [606] Králíková Anna CZE 2010 Olfin car Ski Team
kluci [608] Novotný Jan CZE 2009 Olfin Car Ski team
holky [602] Ouhrabková Iveta CZE 2010 Trutnov
holky [615] Pavlíčková Nela CZE 2010 Roudnice
kluci [502] Pech Jiří CZE 2011 Trutnov
holky [601] Pechová Anna CZE 2010 Trutnov
holky [603] Petrovová Michaela CZE 2010 Trutnov
holky [609] Polická Beáta CZE 2010 Velké Pořičí
kluci [616] Poprach Vladimír CZE 2009 Trutnov
holky [611] Sadílková Natálie CZE 2009 Trutnov
holky [614] Součková Lucie CZE 2010 Trutnov
holky [717] Stets Yeva CZE 2009 Dvůr Králové n.L.
holky [610] Trejbalová Natálie CZE 2009 Trutnov
holky [612] Tunová Johanka CZE 2009 Trutnov
holky [604] Vojáčková Andrejka CZE 2010 Poříčí

startovní listina Školáci 1600m

start ~ 11:25:00 , přihlášeno: 11 účastníků ( 6 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [803] Černá Karolína CZE 2006 DUKLA PRAHA
kluci [806] Dutka Pavel CZE 2005 Trutnov
holky [808] Fajglová Anna CZE 2006 Trutnov
kluci [801] Fiebinger Matouš CZE 2006 Trutnov
kluci [810] Kašpar Lukáš CZE 2004 Kasparci
holky [809] Kynclová Andrea CZE 2006 Trutnov
kluci [800] Najman Filip CZE 2006 Trutnov
holky [802] Polická Liliana CZE 2006 Velké Poříčí
holky [805] Redková Klára CZE 2006 Trutnov
kluci [807] Sadílek Šimon CZE 2006 Trutnov
kluci [804] Vinš Lukáš CZE 2004 Olfin Car Ski Team Trutnov

startovní listina Školáci 800m

start ~ 11:27:00 , přihlášeno: 19 účastníků ( 10 mužů, 9 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [705] Cambell Julia CZE 2007 Trutnov
kluci [706] Cambell Tihmoty CZE 2009 Trutnov
kluci [714] Drygalski Dominik CZE 2008 Trutnov
kluci [707] Dutka Ondřej CZE 2007 Trutnov
kluci [703] Havelka Tomáš CZE 2008 Trutnov
holky [713] Holadová Anna CZE 2008 Olfin car Ski Team
kluci [709] Jahoda Adam CZE 2007 Trutnov
holky [701] Petrovová Tereza CZE 2007 Trutnov
holky [711] Sloupová Adélka CZE 2007 Trutnov
holky [710] Sloupová Eliška CZE 2007 Trutnov
kluci [716] Stets Hlieb CZE 2007 Dvůr Králové n.L.
kluci [718] Svatoš Adam CZE 2008 Trutnov
kluci [700] Treml Benjamin CZE 2008 Pilníkov
holky [704] Trnovská Karolína CZE 2007 Trutnov
holky [708] Tunová Štěpánka CZE 2007 Trutnov
holky [142] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
holky [702] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
kluci [712] Vykus Vlastimil CZE 2008 Trutnov
kluci [715] Zemanek Adam CZE 2008 Dvůr Králové nad Labem

startovní listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 75 účastníků ( 64 mužů, 11 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M1 [21] Bäumelt Tomáš CZE 1990 VK Lanžov
M2 [22] Bednář Martin CZE 1980 Vlčice
Z2 [23] Bednářová Katarína CZE 1981 Vlčice
Z2 [24] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
M2 [25] Buka Tomáš CZE 1980 Trutnov
M1 [81] Civín Jaroslav CZE 1989 Praha
M1 [60] Čech Jan CZE 1993 ČKS SKI Jilemnice
Z1 [26] Čechová Anna CZE 1993 ČKS SKI Jilemnice
M3 [27] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
M3 [28] Dvorský Jaroslav CZE 1963 Kasper - Swix Trutnov
Z2 [74] Ernestová Zuzana CZE 1974 Trutnov
M2 [4] Ferlik Tomas CZE 1981 Havířov
M2 [29] Frýba Milan CZE 1975 Trutnov
M1 [76] Götz Adam CZE 1997 Trutnov
M1 [30] Haas Jan CZE 1984 Kasper Swix team Trutnov
M2 [31] Hak Tomáš CZE 1978 Vítězná
M2 [32] Hegr David CZE 1977 Lulec
M1 [33] Holík Filip CZE 1989 Pardubice
M2 [6] Hošek Pavel CZE 1974 Trutnov
M1 [34] Hradecký Jaromír CZE 1985 Skuteč
M1 [35] Hruška Jan CZE 1989 Kasper - Swix Team
M2 [75] Hurdálek Robert CZE 1978 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
M2 [36] Jahoda Zdeněk CZE 1977 BK BĚKODO TEPLICE
Z3 [8] Jonášová Zdeňka CZE 1964 Hradec Králové
M2 [ ] Kalina Miroslav CZE 1982 SPORTICUS team
M3 [37] KARLÍK Michal CZE 1964 Loko Trutnov
M2 [38] Kašpar Tomáš CZE 1978 Kasparci
Z2 [39] Kirschova Eva CZE 1978 Trutnov
M1 [ ] Klíma Josef CZE 1989 ABB PGHV Brno Slatina
M3 [40] Kožnar Aleš CZE 1966 ČKS SKI Jilemnice
M1 [41] Kožnar František CZE 1996 ČKS SKI Jilemnice
Z1 [42] Kožnarová Kristína CZE 1994 ČKS SKI JIlemnice
M1 [79] Krunka Kamil CZE 1986 SK Nové Město nad Metují
M2 [43] Kubín Martin CZE 1970 tRUtNov
M1 [44] Lev Petr CZE 1988 Praha
Z1 [45] Maksymovová Petra CZE 1987 Trutnov
M1 [46] Maňhal Ondřej CZE 2000 SKBU Trutnov
M2 [47] Martinček Ivan CZE 1977 Brno
M2 [48] Mosca Massimiliano ITA 1981 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
M1 [49] Müller David CZE 1997 SKBU Trutnov
M2 [10] Nádeníček Jaroslav CZE 1981 Hradec Králové
M2 [50] Nazarej Stanislav CZE 1980 Almark Group s.r.o.
M3 [80] Nečas Josef CZE 1958 Maratonstav Úpice
M1 [58] Novotný Tomáš CZE 1993 Trutnov
Z1 [52] Ochvatová Jana CZE 1993 Opava
M1 [53] Pačovský Jan CZE 1986 Přelouč
M2 [2] Pilný Marek CZE 1973 TE
M2 [73] Pleskot Daniel CZE 1973 Pardubice
M1 [54] Plný David CZE 1993 ENERVIT Team
M1 [7] Počekajlo Václav CZE 1987 Triatlon Trutnov
M1 [55] Prášek Adam CZE 1999 Kasper Swix Team
M1 [56] Provazník Josef CZE 1999 ČKS SKI Jilemnice
M1 [56] Provazník Josef CZE 1999 ČKS SKI Jilemnice
M2 [71] Richvalský Dušan CZE 1980 Hodonin
Z2 [57] Rudolfová Jana CZE 1971 BAK seal6 Team
M2 [5] Ryšavý Martin CZE 1975 Promusic Prolog Bike
M2 [51] Sadílek Aleš CZE 1981 Horní Slivno
M2 [59] Salaba David CZE 1971 ČKS SKI Jilemnice
M1 [61] Schutz Michael CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice
M1 [62] Skřivánek Pavel CZE 1985 Liaz Jablonec
M2 [63] Sloup Stepan CZE 1976 Trutnov
M1 [77] Suchánek Lubomír CZE 1987 Trutnov
M2 [64] Svoboda Petr CZE 1968 ČKS SKI Jilemnice
M1 [9] Šimák Radek CZE 1987 Semín
M1 [3] Škrob Vojtěch CZE 1985 Sivice
Z1 [ ] Švorcová Irena CZE 1989 Šneci v běhu
M1 [65] Toman Radek CZE 1987 AFK Kornice
M2 [66] Trejbal Miroslav CZE 1982 Trutnov
M2 [67] Tuna Jan CZE 1973 Praha 8
M3 [82] Vanta Josef CZE 1962 Triklub Dobruška
M2 [68] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
M1 [69] Veselý Jan CZE 1985 Happy Team
M2 [70] Vojtěch Michal CZE 1977 Trutnov
M1 [78] Vyšanský Eduard CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice
M2 [1] Žaloudek Martin CZE 1980 Turnov

startovní listina 10km

start ~ 12:05:00 , přihlášeno: 79 účastníků ( 58 mužů, 21 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [101] Baier Lukáš CZE 1992 Trutnov
Muži [102] Balický Tomáš CZE 1998 Praha
Muži [103] Bergmann David CZE 1974 Hradec Králové
Muži [148] Brož Radek CZE 1984 Trutnov
Muži [ ] Cvrkal Martin CZE 1977 Victus.cz
Muži [172] David Michal CZE 1977 Trutnov
Muži [ ] David Michal CZE 1975 Trutnov
Ženy [105] Dvorská Alžběta CZE 2004 Olfin Car Ski Team Trutnov
Muži [106] Fátor Hynek CZE 1997 Kasper - Swix Trutnov
Muži [107] Frode Nikolas CZE 2000 Trutnov
Muži [108] Frýba Jakub CZE 1999 Trutnov
Muži [181] Götz Jan CZE 1969 Bohemiabike
Muži [72] Holub Petr CZE 1966 Kasper - Swix Team
Muži [109] Hušek Jaroslav CZE 1972 Silvini Madshus Team
Ženy [110] Hušková Jana CZE 1974 Silvini Madshus team
Muži [111] Charvát Jan CZE 1998 Nerudní běžci
Ženy [112] Jahodová Jindra CZE 1974 Baník Osek
Muži [184] Kolovrátník Jiří CZE 1977 JIROUS
Muži [113] Kral Daniel CZE 1984 Trutnov
Muži [188] Krýsl Martin CZE 1974 Jívka
Ženy [177] Křížová Monika CZE 1997 Spartan race training group Trutnov
Muži [175] Kuhn Sebastian CZE 2000 Trutnov
Muži [115] Lebloch Jan CZE 1979 Olfin car Ski Team
Ženy [114] Leblochová Jana CZE 2004 Olfin car Ski Team
Ženy [235] Leblochová Jana CZE 2004 Olfin car Ski Team
Muži [116] Lowelt Nick CZE 1994 ČKS SKI Jilemnice
Muži [117] Machoň Josef CZE 1972 Trutnov
Muži [118] Majera Dominik CZE 2000 SKBU Trutnov
Ženy [119] Mašková Ivana CZE 1989 Horní Branná
Ženy [120] Matějíková Eva CZE 1992 ABB PGHV Brno Slatina
Ženy [173] Matějovská Jana CZE 1971 Trutnov
Muži [121] Matsko Oleksii CZE 1977 ABB
Muži [122] Miháč Maroš CZE 1988 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [123] Mollingr Jaroslav CZE 1978 Kasper - Swix Team
Ženy [185] Nevlidová Radka CZE 1993 Trutnov
Muži [124] Nývlt Jiří CZE 1959 Olfin Car - Vella Trutnov
Muži [150] Ondřej Šimák CZE 1990 Lázně Bohdaneč
Muži [176] Pech Michal CZE 1967 Trutnov
Ženy [170] Pechová Markéta CZE 1976 Trutnov
Muži [179] Petrášek Miloslav CZE 1978 TJ Rumburk
Ženy [174] Petrovová Pavlína CZE 1983 Trutnov
Muži [168] Petrus Karel CZE 1990 Upice
Muži [125] Podroužek Jan CZE 2001 Trutnov
Muži [126] Polický Tomáš CZE 1984 Velké Pořičí
Muži [189] Prouza Daniel CZE 2001 Trutnov
Muži [187] Pšenička Jakub CZE 1991 Vltava Fund ski team
Muži [186] Rieger Vojta CZE 1988 Trutnov
Muži [147] Richter Marek CZE 1998 Kasper - Swix Team
Muži [128] Ryzák David CZE 1999 Trutnov
Ženy [ ] Řehořková Ivana CZE 1988 Brno
Muži [129] Skalický Roman CZE 1971 HS Strážné
Muži [129] Skalický Roman CZE 1971 HS Strážné
Ženy [130] Smith Lucie CZE 1973 Vrchlabí
Muži [155] Smola Josef CZE 1980 Náchod
Muži [131] Souček Tomáš CZE 1971 SKBU Trutnov
Muži [132] Stádník Jakub CZE 1998 Kasper Swix Team
Ženy [133] Stoklasová Eva CZE 1975 Kasper - Swix Team
Muži [134] Suchánek Jan CZE 1998 Nerudní běžci
Muži [149] Synek Jakub CZE 1984 Svoboda nad Úpou
Ženy [169] Šelepinová Daniela CZE 1974 trutnov
Muži [135] Šilar Martin CZE 1976 Trutnov
Muži [136] Šimůnek Ondřej CZE 1999 Nerudní běžci
Muži [182] Šlégr Jiří CZE 1954 SK Autorest
Muži [137] Šmejkal Petr CZE 1989 ABB Tuřanka
Ženy [171] štěpánská Helena CZE 1975 Trutnov
Muži [ ] Štolfa Štěpán CZE 1998 SKI Police nad Metují
Muži [180] Švarc Martin CZE 1994 Ski klub Jablonec
Muži [183] Tilgner Adam CZE 2000 Trutnov
Muži [138] Tomášek Lukáš CZE 1988 BH Racing Team
Muži [138] Tomášek Lukáš CZE 1988 BH Racing Team
Muži [139] Tomeš Miroslav CZE 1997 Úpice
Ženy [140] Trojanová Hana CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice
Muži [141] Tyrner Tomáš CZE 1999 Kasper Swix team
Ženy [142] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Ženy [702] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Muži [167] Vozka Pavel CZE 1989 Kasper - Swix Team
Muži [143] Vykus Vlastimil CZE 1984 ABB SAS
Ženy [145] Wańková Dita CZE 1971 TJ Tichá ulička
Muži [ ] Žaluda David CZE 1973 Jedna noha netleska

startovní listina 5km

start ~ 12:10:00 , přihlášeno: 116 účastníků ( 57 mužů, 59 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [214] Augusta Čeněk CZE 1998 SK NMMET
Ženy [288] Benešová Anna CZE 2004 Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L.
Ženy [307] Bezvodová Lucie CZE 1992 Lázně Bohdaneč
Muži [221] Bugner Jan CZE 1988 Brno
Muži [222] Buryšek Matyáš CZE 2008 Olfin Car Ski Team Trutnov
Muži [223] Cajthaml Pavel CZE 1974 Krkonošský deník
Ženy [224] Cajthamlová Věra CZE 0000 Krkonošský deník
Ženy [292] Campbell Pavla CZE 1984 Trutnov
Muži [301] Čtvrtečka Ondrej CZE 1997 Triatlon Team Loko Trutnov
Muži [225] Davídek Oliver CZE 2005 OlfinCar Fitness Horská Trutnov
Muži [226] Dvořák Josef CZE 1970 Trutnov
Ženy [217] Férová Nikola CZE 1988 Trutnov
Muži [294] Fiebinger Kamil CZE 1977 Trutnov
Muži [293] Fiebinger Šimon CZE 2003 Trutnov
Muži [210] Fink Petr CZE 1988 Trutnov
Ženy [212] Gavlíková Hana CZE 1997 Trutnov
Ženy [289] Goliney Maryana CZE 2002 Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L.
Muži [227] Havelka Daniel CZE 1977 elektromontáže ELHAT
Ženy [228] Havelková Marcela CZE 1974 ZPA BIKE TEAM
Muži [309] Horák Radek CZE 2000 Trutnov
Ženy [229] Horochovská Martina CZE 1972 Trutnov 1
Ženy [230] Hrdová Kristína CZE 1977 Brno
Muži [231] Hurdálek Robert CZE 2003 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
Muži [277] Jahelka Adam CZE 2003 Olfin car Ski Team
Muži [278] Jahelka Kryštof CZE 2005 Olfin Car - Vella Trutnov
Muži [295] Jiranek Michal CZE 1979 Trutnov
Muži [232] Johan Marek CZE 1978 Trutnov - Městská policie
Muži [216] JUNEK IVAN CZE 1967 REALITY JUNEK
Ženy [300] Kadanikova Andrea CZE 1975 Trutnov
Muži [290] Kašpar Dominik CZE 2003 Olfin Car - Vella Trutnov
Ženy [233] Kmínková Lucie CZE 1977 Praha
Muži [ ] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
Muži [ ] Kopecký Radek CZE 1985 Votice
Ženy [ ] Kopitzova Lenka CZE 1988 Hořice
Muži [234] Košťál Petr CZE 1989 SRTG Trutnov
Muži [291] Kotek Petr CZE 1998 Trutnov
Ženy [114] Leblochová Jana CZE 2004 Olfin car Ski Team
Ženy [235] Leblochová Jana CZE 2004 Olfin car Ski Team
Ženy [236] Lehká Markéta CZE 1976 Trutnov
Ženy [237] Lešková Tereza CZE 1992 TRAINEE Continental Trutnov
Muži [287] Macl Přemysl CZE 2000 Trutnov
Muži [238] Mader Zdeněk CZE 2003 ČKS SKI Jilemnice
Ženy [239] Machoňová Marie CZE 2004 Trutnov
Ženy [283] Marczicsuková Jitka CZE 2002 Trutnov
Ženy [240] Máslová Simona CZE 1992 Hradec Králové
Muži [ ] Mikołajczyk Mirosław POL 1967 MUKN Pod Stróżą.
Ženy [241] Modlíková Hana CZE 1962 Trutnov
Ženy [242] Moníková Petra CZE 1971 Trutnov
Muži [243] Moszor Lukáš CZE 1985 Bernartice
Ženy [286] Motyčková Zuzana CZE 1994 Trutnov
Muži [244] Mráz Michael CZE 1998 Kasper Swix team
Ženy [304] Müllerová Veronika CZE 2000 CCC region Damane
Muži [285] Najman Josef CZE 1978 Trutnov
Ženy [282] Najmanová Karolína CZE 2004 Trutnov
Ženy [245] Navrátilová Šárka CZE 1983 Brno, 63600
Ženy [246] Nejedlá Ivana CZE 1986 ABB s.r.o.
Muži [247] Netušil Tomáš CZE 1987 Liberec
Muži [310] Nosek Tomáš CZE 1990 Trutnov
Ženy [248] Nývltová Tereza CZE 1989 Olfin Car - Vella Trutnov
Ženy [ ] Ouhrabková Radka CZE 1981 SPORTICUS team
Ženy [302] Petirova Pavlina CZE 1988 Trutnov
Muži [249] Plecháč Matěj CZE 1998 Nerudní běžci
Ženy [250] PLNÁ Natálie CZE 2004 BKL Machov
Muži [218] Požár Jára CZE 1970 Slapy
Muži [209] Procházka Radek CZE 1989 Trutnov
Ženy [251] Průchová Tereza CZE 1986 Praha 8
Ženy [303] Rysulová Marie CZE 2002 ČKS SKI Jilemnice
Muži [207] Ryšavý David CZE 1999 Béčkoví kluci
Muži [299] Sadílek Radovan CZE 1978 ZPA Smart Energy 2
Muži [297] Sadílek Šimon CZE 2006 Trutnov
Ženy [298] Sadílková Michaela CZE 1976 Trutnov
Ženy [296] Sadílková Natálie CZE 2009 Trutnov
Ženy [279] Seidlova Jana CZE 1974 Trutnov
Muži [252] Skalický Jakub CZE 2004 MTB Spartak Vrchlabí
Muži [202] Slavkovský Milan CZE 1976 Rudník
Ženy [253] Součková Petra CZE 2001 SKBU Trutnov
Muži [254] Stehlík Vít CZE 2005 Rudník
Ženy [255] Stejskalová Romana CZE 1972 Trutnov
Muži [256] Stoklasa Štěpán CZE 2003 Olfin Car - Vella Trutnov
Ženy [257] Stříbrná Lenka CZE 1986 Smiřice
Muži [258] Šantroch Michal CZE 1990 Trutnov 3
Ženy [306] Šimáková Tereza CZE 1992 Semín
Ženy [259] Šípková Petra CZE 1987 Kasper - Swix Team
Ženy [215] Škopová Štěpánka CZE 2007 Trutnov
Ženy [ ] Štěpánová Jitka CZE 1994 Teplice nad Metují
Muži [260] Štrekl Marek CZE 1999 Třebechovice pod Orebem
Ženy [261] Tauchmannová Martina CZE 1990 Dolní Branná
Ženy [262] Titzenthalerová Marcela CZE 1970 Trutnov
Ženy [263] Tomášková Markéta CZE 1985 ABB PGHV Brno Slatina
Ženy [264] Trachtulcová Hana CZE 1979 Rudník
Ženy [203] Truxová Anděla CZE 1974 Continental Adršpach
Muži [265] Tůma Radim CZE 1967 Trutnov
Ženy [266] Tylšová Daniela CZE 1978 LOKO Trutnov Triatlon Team
Ženy [205] Tylšová Jana CZE 1970 Trutnov
Ženy [267] Tyrychtrová Lucie CZE 2012 Batňovice
Ženy [515] Tyrychtrová Lucie CZE 2012 Batňovice
Muži [305] Vaníček Vladimír CZE 1972 Královec
Ženy [268] Vaníčková Jana CZE 1987 Královec
Ženy [269] Vaňková Kateřina CZE 1979 Penzion U Karabiny, Adršpach
Muži [270] Vejtasa Miroslav CZE 1967 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [271] Vinš Lukáš CZE 2004 Olfin Car Ski Team Trutnov
Muži [308] Víta Šimon CZE 1998 EVN Run
Muži [272] Vlach Petr CZE 1971 Trutnov
Muži [208] Vomočil Jan CZE 1986 Trutnov
Muži [206] Vosáhlo Vít CZE 2000 LOKO TRUTNOV
Muži [273] Votoček Matyáš CZE 2003 ČKS SKI JILEMNICE II
Ženy [220] Votočková Denisa CZE 1985 Trutnov
Ženy [274] Vozková Lada CZE 1965 Kasper - Swix Team
Muži [280] Zdeněk Teichman CZE 1976 Trutnov
Muži [275] Zemanek Petr CZE 1969 Dvůr Králové nad Labem
Muži [211] Zieris Matyaš CZE 1995 Trutnov
Muži [204] Zieris Petr CZE 1965 Trutnov
Ženy [213] Zierisová Radomíra CZE 1967 Trutnov
Muži [281] Žaloudek Václav CZE 2002 Pilnikov
Ženy [276] Žaludová Jana CZE 1979 SPB Dubový Háj
Ženy [ ] Žaludová Jana CZE 0000 Trutnov