ABB Trutnovský půlmaraton

10.06.2017 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Děti 100m celkem: 41, muži : 19, ženy: 22, kluci: 19, holky: 22 [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 22, muži : 7, ženy: 15, kluci: 7, holky: 15 [html] [pdf]
Školáci 1600m celkem: 11, muži : 6, ženy: 5, kluci: 6, holky: 5 [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 18, muži : 11, ženy: 7, kluci: 11, holky: 7 [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 70, muži : 61, ženy: 9, M1: 25, M2: 27, M3: 9, Z1: 3, Z2: 5, Z3: 1 [html] [pdf]
10km celkem: 70, muži : 54, ženy: 16, Muži: 54, Ženy: 16 [html] [pdf]
5km celkem: 104, muži : 52, ženy: 52, Muži: 52, Ženy: 51, [k]2017: 1 [html] [pdf]

výsledková listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3okruh#4
1 1 / M1 [79] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 01:15:51.3 19:39.63 37:40.26 56:23.18
2 2 / M1 [62] Pavel Skřivánek 1985 CZE Liaz Jablonec 01:18:21.21 02:29.91 19:39.58 38:30.37 58:14.2
3 3 / M1 [60] Jan Čech 1993 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:18:32.05 02:40.75 19:36.58 38:40.17 58:49.63
4 4 / M1 [34] Jaromír Hradecký 1985 CZE Skuteč 01:21:40.43 05:49.13 20:00.09 40:14.66 01:00:44.95
5 5 / M1 [35] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 01:22:59.32 07:08.02 19:33.69 39:48.85 01:00:33.48
6 6 / M1 [65] Radek Toman 1987 CZE AFK Kornice 01:23:11.28 07:19.98 19:59.2 40:47.55 01:01:44.09
7 7 / M1 [78] Eduard Vyšanský 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:27:55.67 12:04.37 21:32.37 43:11.94 01:04:56.26
8 8 / M1 [56] Josef Provazník 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:28:34.9 12:43.6 21:56.91 45:05.64 01:07:09.4
9 9 / M1 [61] Michael Schutz 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:28:54.67 13:03.37 21:31.92 43:12.08 01:05:56.69
10 10 / M1 [33] Filip Holík 1989 CZE Pardubice 01:29:34.83 13:43.53 23:05.22 45:12.26 01:07:31.4
11 11 / M1 [41] František Kožnar 1996 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:30:48.04 14:56.74 20:54.33 43:50.89 01:07:04.0
12 12 / M1ABB [3] Vojtěch Škrob 1985 CZE Sivice 01:31:17.84 15:26.54 22:57.79 45:33.27 01:08:43.7
13 13 / M1 [7] Václav Počekajlo 1987 CZE Trutnov 01:33:02.21 17:10.91 22:58.5 46:27.36 01:10:18.51
14 14 / M1 [21] Tomáš Bäumelt 1990 CZE VK Lanžov 01:33:20.57 17:29.27 23:07.42 45:59.72 01:09:18.58
15 15 / M1 [76] Adam Götz 1997 CZE 2b moto 01:34:02.88 18:11.58 21:51.2 45:10.19 01:09:08.46
16 16 / M1 [55] Adam Prášek 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:35:03.57 19:12.27 22:19.54 46:01.87 01:10:17.42
17 17 / M1 [30] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix team Trutnov 01:37:09.74 21:18.44 22:25.92 46:32.82 01:11:35.84
18 18 / M1 [46] Ondřej Maňhal 2000 CZE SKBU Trutnov 01:41:50.01 25:58.71 25:03.43 50:49.44 01:16:38.12
19 19 / M1 [69] Jan Veselý 1985 CZE Trutnov 01:41:53.84 26:02.54 24:56.93 50:39.85 01:16:35.84
20 20 / M1 [77] Lubomír Suchánek 1987 CZE Trutnov 01:42:39.24 26:47.94 22:34.36 47:47.11 01:14:21.53
21 21 / M1 [58] Tomáš Novotný 1993 CZE Trutnov 01:48:13.02 32:21.72 25:26.13 52:20.3 01:20:02.02
22 22 / M1 [44] Petr Lev 1988 CZE Praha 01:48:52.35 33:01.05 27:04.5 54:50.05 01:21:33.32
23 23 / M1 [81] Jaroslav Civín 1989 CZE Praha 01:48:56.45 33:05.15 27:06.22 54:50.72 01:21:34.19
24 24 / M1 [49] David Müller 1997 CZE SKBU Trutnov 01:50:41.2 34:49.9 25:09.79 51:45.0 01:19:48.12
25 25 / M1 [9] Radek Šimák 1987 CZE Semín 01:55:34.04 39:42.74 28:03.46 56:09.58 01:25:16.25