ABB Trutnovský půlmaraton

10.06.2017 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Děti 100m celkem: 41, muži : 19, ženy: 22, kluci: 19, holky: 22 [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 22, muži : 7, ženy: 15, kluci: 7, holky: 15 [html] [pdf]
Školáci 1600m celkem: 11, muži : 6, ženy: 5, kluci: 6, holky: 5 [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 18, muži : 11, ženy: 7, kluci: 11, holky: 7 [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 70, muži : 61, ženy: 9, M1: 25, M2: 27, M3: 9, Z1: 3, Z2: 5, Z3: 1 [html] [pdf]
10km celkem: 70, muži : 54, ženy: 16, Muži: 54, Ženy: 16 [html] [pdf]
5km celkem: 104, muži : 52, ženy: 52, Muži: 52, Ženy: 51, [k]2017: 1 [html] [pdf]

výsledková listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3okruh#4
1 1 / M1 [79] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 01:15:51.3 19:39.63 37:40.26 56:23.18
2 2 / M1 [62] Pavel Skřivánek 1985 CZE Liaz Jablonec 01:18:21.21 02:29.91 19:39.58 38:30.37 58:14.2
3 3 / M1 [60] Jan Čech 1993 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:18:32.05 02:40.75 19:36.58 38:40.17 58:49.63
4 1 / M2 [75] Robert Hurdálek 1978 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 01:20:50.95 04:59.65 19:51.0 40:08.62 01:00:31.0
5 4 / M1 [34] Jaromír Hradecký 1985 CZE Skuteč 01:21:40.43 05:49.13 20:00.09 40:14.66 01:00:44.95
6 5 / M1 [35] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 01:22:59.32 07:08.02 19:33.69 39:48.85 01:00:33.48
7 6 / M1 [65] Radek Toman 1987 CZE AFK Kornice 01:23:11.28 07:19.98 19:59.2 40:47.55 01:01:44.09
8 2 / M2 [59] David Salaba 1971 CZE ČSK SKI Jilemnice 01:25:37.98 09:46.68 20:28.29 42:00.41 01:03:36.78
9 7 / M1 [78] Eduard Vyšanský 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:27:55.67 12:04.37 21:32.37 43:11.94 01:04:56.26
10 8 / M1 [56] Josef Provazník 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:28:34.9 12:43.6 21:56.91 45:05.64 01:07:09.4
11 3 / M2 [31] Tomáš Hak 1978 CZE Vítězná 01:28:54.66 13:03.36 20:52.93 43:08.85 01:05:59.64
12 9 / M1 [61] Michael Schutz 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:28:54.67 13:03.37 21:31.92 43:12.08 01:05:56.69
13 10 / M1 [33] Filip Holík 1989 CZE Pardubice 01:29:34.83 13:43.53 23:05.22 45:12.26 01:07:31.4
14 11 / M1 [41] František Kožnar 1996 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:30:48.04 14:56.74 20:54.33 43:50.89 01:07:04.0
15 12 / M1ABB [3] Vojtěch Škrob 1985 CZE Sivice 01:31:17.84 15:26.54 22:57.79 45:33.27 01:08:43.7
16 13 / M1 [7] Václav Počekajlo 1987 CZE Trutnov 01:33:02.21 17:10.91 22:58.5 46:27.36 01:10:18.51
17 14 / M1 [21] Tomáš Bäumelt 1990 CZE VK Lanžov 01:33:20.57 17:29.27 23:07.42 45:59.72 01:09:18.58
18 4 / M2 [38] Tomáš Kašpar 1978 CZE Kasparci 01:33:24.43 17:33.13 22:08.33 45:10.26 01:08:56.14
19 15 / M1 [76] Adam Götz 1997 CZE 2b moto 01:34:02.88 18:11.58 21:51.2 45:10.19 01:09:08.46
20 5 / M2 [36] Zdeněk Jahoda 1977 CZE Eddie Edwards Team 01:34:29.74 18:38.44 22:54.74 46:29.99 01:10:54.09
21 16 / M1 [55] Adam Prášek 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:35:03.57 19:12.27 22:19.54 46:01.87 01:10:17.42
22 6 / M2 [48] Massimiliano Mosca 1981 ITA Brandýs nad Labem - Stará Boleslav 01:35:19.06 19:27.76 23:56.22 47:42.96 01:11:35.3
23 1 / M3ABB [27] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 01:35:49.32 19:58.02 22:56.7 45:50.42 01:10:11.53
24 7 / M2 [70] Michal Vojtěch 1977 CZE Trutnov 01:37:01.37 21:10.07 23:07.15 47:00.27 01:11:45.74
25 17 / M1 [30] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix team Trutnov 01:37:09.74 21:18.44 22:25.92 46:32.82 01:11:35.84
26 2 / M3 [37] Michal KARLÍK 1964 CZE Loko Trutnov 01:37:57.34 22:06.04 23:19.61 47:55.17 01:12:29.87
27 8 / M2 [64] Petr Svoboda 1968 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:38:15.0 22:23.7 01:12:46.52 01:38:15.0
28 9 / M2 [68] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:41:22.41 25:31.11 23:20.7 47:46.55 01:13:43.4
29 18 / M1 [46] Ondřej Maňhal 2000 CZE SKBU Trutnov 01:41:50.01 25:58.71 25:03.43 50:49.44 01:16:38.12
30 19 / M1 [69] Jan Veselý 1985 CZE Trutnov 01:41:53.84 26:02.54 24:56.93 50:39.85 01:16:35.84
31 10 / M2 [67] Jan Tuna 1973 CZE Praha 8 01:41:58.07 26:06.77 24:10.11 49:38.36 01:16:44.86
32 20 / M1 [77] Lubomír Suchánek 1987 CZE Trutnov 01:42:39.24 26:47.94 22:34.36 47:47.11 01:14:21.53
33 3 / M3 [82] Josef Vanta 1962 CZE Triklub Dobruška 01:43:37.74 27:46.44 24:45.95 50:28.3 01:16:47.55
34 11 / M2 [43] Martin Kubín 1970 CZE Loko Trutnov 01:44:28.45 28:37.15 24:20.53 50:07.96 01:16:46.13
35 4 / M3 [80] Josef Nečas 1958 CZE Úpice 01:44:32.98 28:41.68 25:10.62 51:00.98 01:17:29.68
36 12 / M2 [2] Marek Pilný 1973 CZE TE 01:44:54.85 29:03.55 25:10.69 51:14.23 01:17:57.44
37 13 / M2 [71] Dušan Richvalský 1980 CZE Hodonin 01:46:13.63 30:22.33 25:39.33 52:06.6 01:19:05.02
38 14 / M2 [6] Pavel Hošek 1974 CZE Trutnov 01:47:22.91 31:31.61 25:02.16 50:50.04 01:18:01.32
39 15 / M2 [25] Tomáš Buka 1980 CZE Trutnov 01:47:51.18 31:59.88 25:08.23 51:44.26 01:47:51.18
40 21 / M1 [58] Tomáš Novotný 1993 CZE Trutnov 01:48:13.02 32:21.72 25:26.13 52:20.3 01:20:02.02
41 16 / M2 [5] Martin Ryšavý 1975 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 01:48:39.16 32:47.86 25:09.0 52:11.27 01:20:22.85
42 22 / M1 [44] Petr Lev 1988 CZE Praha 01:48:52.35 33:01.05 27:04.5 54:50.05 01:21:33.32
43 23 / M1 [81] Jaroslav Civín 1989 CZE Praha 01:48:56.45 33:05.15 27:06.22 54:50.72 01:21:34.19
44 5 / M3 [40] Aleš Kožnar 1966 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:50:01.77 34:10.47 25:48.32 53:20.18 01:22:09.39
45 24 / M1 [49] David Müller 1997 CZE SKBU Trutnov 01:50:41.2 34:49.9 25:09.79 51:45.0 01:19:48.12
46 17 / M2 [29] Milan Frýba 1975 CZE Trutnov 01:50:47.36 34:56.06 25:47.69 52:50.85 01:21:07.7
47 18 / M2 [1] Martin Žaloudek 1980 CZE Turnov 01:51:25.57 35:34.27 25:42.58 53:38.14 01:22:17.23
48 19 / M2 [66] Miroslav Trejbal 1982 CZE Trutnov 01:51:27.42 35:36.12 24:43.7 50:57.04 01:18:36.62
49 25 / M1 [9] Radek Šimák 1987 CZE Semín 01:55:34.04 39:42.74 28:03.46 56:09.58 01:25:16.25
50 20 / M2ABB [32] David Hegr 1977 CZE Lulec 02:01:04.85 45:13.55 29:57.12 01:01:31.43 01:31:49.6
51 6 / M3 [28] Jaroslav Dvorský 1963 CZE Kasper - Swix Trutnov 02:03:56.55 48:05.25 27:24.65 57:37.44 01:29:15.12
52 21 / M2 [63] Stepan Sloup 1976 CZE Trutnov 02:04:55.11 49:03.81 29:51.63 01:00:57.73 01:32:53.19
53 22 / M2ABB [47] Ivan Martinček 1977 CZE Brno 02:05:59.89 50:08.59 29:57.77 01:01:41.95 01:33:38.04
54 23 / M2ABB [4] Tomas Ferlik 1981 CZE Havířov 02:09:43.75 53:52.45 29:51.92 01:00:57.78 01:33:36.9
55 24 / M2 [50] Stanislav Nazarej 1980 CZE Almark Group s.r.o. 02:14:41.06 58:49.76 28:01.89 59:42.04 01:36:26.93
56 25 / M2 [22] Martin Bednář 1980 CZE Vlčice 02:15:41.41 59:50.11 30:59.72 01:05:19.86 01:40:28.47
57 26 / M2 [73] Daniel Pleskot 1973 CZE Pardubice 02:17:20.58 01:01:29.28 30:54.95 01:05:21.76 01:40:32.73
57 7 / M3 [201] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
57 7 / M3 [164] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
DNF / M2 [10] Jaroslav Nádeníček 1981 CZE Hradec Králové 30:01.44 01:03:22.15 01:40:06.65
DNS / M3 [146] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?