ABB Trutnovský půlmaraton

09.06.2018 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci 100m celkem: 53, muži : 25, ženy: 28, kluci: 25, holky: 28 [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 36, muži : 19, ženy: 17, kluci: 19, holky: 17 [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 30, muži : 17, ženy: 13, kluci: 17, holky: 13 [html] [pdf]
Školáci 1600m celkem: 14, muži : 11, ženy: 3, kluci: 11, holky: 3 [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 60, muži : 51, ženy: 9, M1: 18, M2: 23, M3: 10, Z1: 6, Z2: 3, Z3: 0 [html] [pdf]
10km celkem: 54, muži : 44, ženy: 10, Muži: 44, Ženy: 10 [html] [pdf]
5km celkem: 97, muži : 54, ženy: 43, Muži: 54, Ženy: 43 [html] [pdf]
nordic 5 celkem: 9, muži : 1, ženy: 8, Muži: 1, Ženy: 8 [html] [pdf]

výsledková listina Předškoláci 100m

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / holky [353] Kateřina Pošvová 2012 CZE Nahořany City 00:10.1
2 2 / holky [304] Matylda Gumanova 2012 CZE Trutnov 00:11.0 00:00.9
3 3 / holky [354] Barbora Strnadová 2013 CZE Atletika Trutnov 00:11.9 00:01.8
4 4 / holky [365] Anna Šretrová 2013 CZE Malé Svatoňovice 00:12.0 00:01.9
5 5 / holky [367] Michaela němečková 2012 CZE Trutnov 00:12.3 00:02.2
6 6 / holky [346] Julie Plšková 2012 CZE Trutnov 00:13.0 00:02.9
7 7 / holky [341] Anetka Glosová 2014 CZE Kocbeře 00:13.2 00:03.1
8 8 / holky [319] Veronika Lysenko 2012 UKR Trutnov 00:13.4 00:03.3
9 9 / holky [363] Anna doležalová 2013 CZE Trutnov 00:14.5 00:04.4
10 10 / holky [311] Veronika Waciakowski 2013 CZE Veltrusy 00:14.9 00:04.8
11 11 / holky [350] Denisa Králová 2012 CZE Lvíčci Trutnov 00:15.0 00:04.9
12 12 / holky [340] Annie Ryantová 2013 CZE Trutnov 00:16.0 00:05.9
12 12 / holky [306] Stela Trejbalová 2014 CZE Trutnov 00:16.0 00:05.9
14 14 / holky [348] Dominika Svatá 2014 CZE Trutnov 00:16.3 00:06.2
15 15 / holky [361] Anna Morávková 2012 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 00:16.4 00:06.3
16 16 / holky [313] Nikola Trejbalová 2012 CZE Trutnov 00:16.5 00:06.4
17 17 / holky [335] Tereza Losenická 2012 CZE Kasper Swix Team Trutnov 00:16.7 00:06.6
18 18 / holky [337] Rozárie Bartelová 2013 CZE Trutnov 00:17.2 00:07.1
19 19 / holky [356] Kateřina Žáková 2012 CZE Nahořany City 00:17.5 00:07.4
20 20 / holky [359] Sára Dědková 2015 CZE 00:17.8 00:07.7
21 21 / holky [344] Anežka Veselá 2014 CZE Trutnov 00:18.6 00:08.5
22 22 / holky [317] Lucie Brýdlová 2014 CZE Trutnov 00:19.2 00:09.1
23 23 / holky [307] Tereza Drygalská 2014 CZE Trutnov 00:20.5 00:10.4
24 24 / holky [362] Janek pilný 2015 CZE Trutnov 00:20.9 00:10.8
25 25 / holky [339] Adéla Vondrová 2014 CZE Trutnov 00:26.4 00:16.3
26 26 / holky [312] Maja Melišíková 2015 CZE STS Pavlišov 00:30.7 00:20.6
27 27 / holky [316] bARBORA ZLÁMALOVÁ 2016 CZE Trutnov 00:36.6 00:26.5
28 28 / holky [366] Adélka Čížková 2015 CZE Mladé Buky 00:38.4 00:28.3