ABB Trutnovský půlmaraton

09.06.2018 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci 100m celkem: 53, muži : 25, ženy: 28, kluci: 25, holky: 28 [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 36, muži : 19, ženy: 17, kluci: 19, holky: 17 [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 30, muži : 17, ženy: 13, kluci: 17, holky: 13 [html] [pdf]
Školáci 1600m celkem: 14, muži : 11, ženy: 3, kluci: 11, holky: 3 [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 60, muži : 51, ženy: 9, M1: 18, M2: 23, M3: 10, Z1: 6, Z2: 3, Z3: 0 [html] [pdf]
10km celkem: 54, muži : 44, ženy: 10, Muži: 44, Ženy: 10 [html] [pdf]
5km celkem: 97, muži : 54, ženy: 43, Muži: 54, Ženy: 43 [html] [pdf]
nordic 5 celkem: 9, muži : 1, ženy: 8, Muži: 1, Ženy: 8 [html] [pdf]

výsledková listina Školáci 400m

start ~ 11:09:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / holky [453] Tereza Prokopová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:55.4
2 2 / holky [454] Anna Králíková 2010 CZE Olfin car Ski Team 01:58.2 00:02.8
3 3 / holky [439] Ema Kolbová 2010 CZE Horní Maršov 02:06.0 00:10.6
4 4 / holky [459] Ketrin Špačková 2010 CZE Trutnov 02:09.9 00:14.5
5 5 / holky [447] Lucie Tyrychtrová 2012 CZE Batňovice 02:12.7 00:17.3
6 6 / holky [434] Rozárie Buková 2011 CZE Trutnov 02:14.8 00:19.4
7 7 / holky [433] Emily Campbell 2011 CZE Trutnov 02:17.6 00:22.2
8 8 / holky [432] Hana Božková 2011 CZE Trutnov 02:18.4 00:23.0
9 9 / holky [461] Lucie Součková 2010 CZE Trutnov 02:21.5 00:26.1
10 10 / holky [437] Marta Matsko 2011 CZE ABB 02:22.6 00:27.2
11 11 / holky [445] Beáta Polická 2010 CZE Velké Pořičí 02:23.5 00:28.1
12 12 / holky [456] Natálie Strnadová 2010 CZE Atletika Trutnov 02:23.6 00:28.2
13 13 / holky [455] Sára Karnetová 2011 CZE Trutnov 02:26.4 00:31.0
14 14 / holky [458] Kristýnka Hemrová 2010 CZE Trutnov 02:30.3 00:34.9
15 15 / holky [444] Amélie Valentová 2011 CZE Trutnov 02:45.5 00:50.1
16 16 / holky [436] Tereza Brýdlová 2011 CZE Trutnov 02:57.6 01:02.2
17 17 / holky [435] Veronika Šedivá 2010 CZE Praha 8 03:17.2 01:21.8