běh

startovka

Hitachi ABB Trutnovský půlmaraton

05.09.2021 Trutnov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

děti pro přihlášky mladší (bez časomíry) celkem: 49, muži : 22, ženy: 27, kluci: 22, holky: 27 [html] [pdf] [csv]
Školačky 400m celkem: 28, muži : 0, ženy: 28, kluci: 0, holky: 28, ABB: 1 [html] [pdf] [csv]
Školáci 400m kluci celkem: 17, muži : 17, ženy: 0, kluci: 17, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Školačky 800 m celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
Školáci 800m kluci celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, kluci: 14, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Školáci, školačky 1600m celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, kluci: 4, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
1/2 Maraton celkem: 40, muži : 30, ženy: 10, M1: 7, M2: 17, M3: 6, Z1: 3, Z2: 6, Z3: 1, ABB: 4 [html] [pdf] [csv]
10km celkem: 28, muži : 18, ženy: 10, Muži: 18, Ženy: 10, ABB: 1 [html] [pdf] [csv]
5km celkem: 52, muži : 30, ženy: 22, Muži: 30, Ženy: 22, ABB: 3 [html] [pdf] [csv]
štafeta 4x5km celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, mix: 2, ABB: 1 [html] [pdf] [csv]
děti pro přihlášky starší celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci 400m: 0, kluci 800m: 0, kluci 1600m: 0, holky 400m: 0, holky 800m: 0, holky 1600m: 0 [html] [pdf] [csv]

startovní listina děti pro přihlášky mladší (bez časomíry)

start ~ 11:04:00 , 2014 a mladší , přihlášeno: 49 účastníků ( 22 mužů, 27 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky5026Bálintová EmilieCZE2017TrutnovTrutnov
holky5001Baťková EllenCZE2018Olfincar Ski TeamTrutnov
holky5002Blažková AnnaCZE2014Sportovnimedaile.euMaršovice
holky5003Blažková EmaCZE2016Sportovnimedaile.euMaršovice
holky5031Burešová DenisaCZE2014Ski AdršpachJívka
holky5004Burešová SofieCZE2014Ski Adršpach Trutnov
kluciCogan Richard RudolfCZE2017Piráti+stanNová Paka
kluciDoležal LukášCZE2015TrutnovTrutnov
holkyDrtinová KarolínaCZE2015Olfin Car Ski TeamTrutnov
holky5005Drygalská TerezaCZE2014TrutnovTrutnov
kluci5006Dvořák ŠtěpánCZE2017TrutnovTrutnov
kluci5007Dvořák TomášCZE2020TrutnovTrutnov
kluciHodas FilipCZE2016TrutnovTrutnov
kluci5030Hofman AlanCZE2016Pec Pod SněžkouPec Pod Sněžkou
kluci5029Hofman TomášCZE2014Pec Pod SněžkouPec Pod Sněžkou
holkyJiraskova VeronikaCZE2016TrutnovTrutnov
holky5008Karhanová AdrianaCZE2020TrutnovTrutnov
holkyKopecká ŠtěpánkaCZE2016TrutnovTrutnov
kluciKrál DanielCZE2018TrutnovTrutnov
kluci5009Král DavidCZE2016Olfincar Ski team Trutnov Trutnov
holkyKuželová AnnaCZE2016TrutnovTrutnov
kluci5010Kysela RudolfCZE2016Olfincar Ski Team TrutnovTrutnov
holky5011Labašová AdelaidaCZE2016Starý Rokytník TrutnovStarý Rokytník Trutnov
kluciLaštůvka MarekCZE2016Rtyně v PodkrkonošíRtyně V Podkrkonoší
kluciMatsko MarkCZE2014SEPraha
holkyMelišíková MajaCZE2015BĚŽECKÝ KLUB NÁCHODNáchod
holky5027Menšíková TerezaCZE2016SKI AdršpachDolní Adršpach 49
holky5012Metelková EmaCZE2015Dolní LánovDolní Lánov
holkyMilatová AdaCZE2019TrutnovTrutnov
holkyMollingrová AnetaCZE2017TrutnovTrutnov
holky5013Morávková MartinaCZE2018TrutnovTrutnov
holky5014Nosková MarkétaCZE2018Ho Excentric TrutnovTrutnov
holky5028Nováková NelaCZE2018HabřinaHabřina
holkyPetřina HanaCZE2017TrutnovTrutnov
kluciPetřina TobiášCZE2014TrutnovTrutnov
kluci5015Semerák JakubCZE2017TrutnovTrutnov
holky5016Slavíková NelaCZE2017TrutnovTrutnov
holky5017Stierandova Valerie MonaCZE2014Šneci V BěhuTrutnov
kluci5019Stránský JáchymCZE2018TrutnovTrutnov
kluci5018Stránský KryštofCZE2016TrutnovTrutnov
kluciTomšík PetrCZE2015Trutnov - PoříčíTrutnov - Poříčí
holkyTomšíková BáraCZE2018TrutnovTrutnov
kluciVaněk FilipCZE2014TrutnovTrutnov
kluciVaněk FrantišekCZE2015TrutnovTrutnov
holkyVomocilova ValerieCZE2018TrutnovTrutnov
kluci5022Zlámal JakubCZE2017TrutnovTrutnov
kluci5023Zlámal MatějCZE2019TrutnovTrutnov
holky5024Zlámalová BarboraCZE2016TrutnovTrutnov
kluci5025Žaluda JonatanCZE2014TrutnovTrutnov

startovní listina Školačky 400m

start ~ 11:10:30 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 28 účastníků ( 0 mužů, 28 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky301Baťková MelisaCZE2013Olfincar Ski TeamTrutnov
holky356Benešová GabrielaCZE2012MělníkMělník
holky303Buková AntonieCZE2013Olfincar Ski TeamTrutnov
holky332Burešová PavlaCZE2012SKI AdršpachTrutnov
holky354Doležalová AnnaCZE2013Atletika TrutnovDolní Předměstí (trutnov 1)
holky328Dostálková ViktorieCZE2012Mladé BukyMladé Buky
holky336Drtinová AdélaCZE2012Olfin Car Ski TeamTrutnov
holky330Ferusová AnnemariCZE2013Dolní Adršpach 27Dolní Adršpach 27
holky338Hodasová BerenikaCZE2013TrutnovTrutnov
holky309Johanová AnikaCZE2012Olfin Car Ski TrutnovTrutnov 1
holky312Králová DenisaCZE2012Olfincar Ski team Trutnov Trutnov
holky317Labašová JoanCZE2012Starý Rokytník TrutnovStarý Rokytník Trutnov
holky361Loseňská TerezaCZE2012Svoboda N/ÚSvoboda N/Ú
holky344Lysenko VeronikaUKR2012TrutnovTrutnov
holky331Menšíková RózaCZE2012SKI AdršpachDolní Adršpach 49
holky347Metelková AnežkaCZE2012Dolní LánovDolní Lánov
holky318Morávková AnnaCZE2012TrutnovTrutnov
holky335Nováková ZuzanaCZE2013HabřinaHabřina
holky363Rayantová AnnieCZE2013TrutnovTrutnov
holky357Rejlová SarahCZE2012
holky321Schreiberová ZuzanaCZE2012Sk JanskÉ LÁznĚTrutnov
holky350Skálová MichaelaCZE2012Olfin Car Ski TeamSvoboda Nad Úpou
holky351Součková NelaCZE2012Sk Jánské LázněRtyně V Podkrkonoší
holky352Strnadová BarboraCZE2013OlfinCar Ski TeamHořičky
holky371Štollová MarieCZE2014Ask MazurskaPraha 8
holky369Šustrová AmálieCZE2012SK Janské LázněTrutnov
holky327Tyrychtrová LucieCZE2012Atletika TrutnovTrutnov
holky364Voleská KarolínaCZE2012TrutnovTrutnov

startovní listina Školáci 400m kluci

start ~ 11:14:30 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 17 účastníků ( 17 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci360Blažek DanielCZE2012ACS RÝCHORYSvoboda Nad Upou
kluci304Drygalski SamuelCZE2012TrutnovTrutnov
kluci306Homolka PetrCZE2012Olfincar Ski TeamPilníkov
kluci339Kopecký AntonínCZE2013TrutnovTrutnov
kluci340Králik MartinCZE2012OlfinCar Ski team TrutnovTrutnov
kluci313Kubík JindřichCZE2013TJ Maratonstav ÚpiceBatňovice
kluci316Kysela JiříCZE2013Olfincar Ski Team TrutnovTrutnov
kluci343Laštůvka VojtěchCZE2013Rtyně v PodkrkonošíRtyně V Podkrkonoší
kluci349Mollingr RadekCZE2012TrutnovTrutnov
kluci322Slavík TomášCZE2012TrutnovTrutnov
kluci323Stierand VáclavCZE2012Šneci V BěhuTrutnov
kluci374Šimek KryštofCZE2015TrutnovTrutnov
kluci324Šretr OskarCZE2012Olfin Car Ski TeamVelké Svatoňovice
kluci325Štoll EduardCZE2012Praha 8Praha 8
kluci326Tuček MatějCZE2012SKI Adršpach z. s. Adršpach
kluci372Tyrychtr VojtěchCZE2014Atletika TrutnovTrutnov
kluci365Voleský VítCZE2013Trutnov

startovní listina Školačky 800 m

start ~ 11:18:00 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 10 účastníků ( 0 mužů, 10 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky348Brýdlová TerezaCZE2011TrutnovTrutnov
holky302Buková RozárieCZE2011Olfincar Ski TeamTrutnov
holky307Hromádková ElenCZE2010Olfincar Ski TeamPilníkov
holky345Matsko MartaCZE2011SEPraha
holky346Melišíková ViktorieCZE2011BĚŽECKÝ KLUB NÁCHODNáchod
holky366Nečinová BarboraCZE2010AtletikaTrutnov
holky334Nováková AnetaCZE2011HabřinaHabřina
holky319Nováková MarianaCZE2010TrutnovTrutnov
holky370Ryšavá TerezaCZE2010PrologbikeTrutnov
holky353Strnadová NatálieCZE2010Olfin car Ski TeamHořičky

startovní listina Školáci 800m kluci

start ~ 11:24:00 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 14 účastníků ( 14 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci305Hainiš PavelCZE2011Atletika TrutnovTrutnov 4
kluci337Havel VojtaCZE2011Skilauf TeamTrutnov
kluci362Hrdlička JakubCZE2011TrutnovTrutnov
kluci373Hrubý JanCZE2011Ac Jívka
kluci310Kodet TobiášCZE2011Svoboda Nad ÚpouSvoboda Nad Úpou
kluci311Kohoutek AdamCZE2011SKI AdršpachAdršpach
kluci341Krýsl FrantišekCZE2011-Jívka 225
kluci342Krýsl MartinCZE2011Jívka 225Jívka 225
kluci314Kubík VojtěchCZE2011TJ Maratonstav ÚpiceBatňovice
kluci315Kysela VojtěchCZE2010Olfincar Ski Team TrutnovTrutnov
kluci329Novák JakubCZE2011TrutnovTrutnov
kluci333Novotný OndřejCZE2011Olfin carTrutnov
kluci359Rudolf JonášCZE2010Deep SeaČervený Kostelec
kluci367Sýkora ŠtěpánCZE2011SýkorkySýkorky

startovní listina Školáci, školačky 1600m

start ~ 11:32:00 , 2006 - 2009 , přihlášeno: 5 účastníků ( 4 mužů, 1 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci355Doležal AdamCZE2009TrutnovTrutnov
kluci308Johan MarekCZE2009Olfincar Ski TrutnovTrutnov 1
kluci320Raim LadislavCZE2009Nový HradecHradec Králové
kluci358Rudolf MarekCZE2007Hězda Pardubice z. s. Červený Kostelec
holky368Sýkorová JůlieCZE2009Sýkorky

startovní listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 40 účastníků ( 30 mužů, 10 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
M225Adamec MilošCZE1975TrutnovTrutnov
M229Bartoš DaliborCZE1975DB SchenkerMilíře - Rádlo
Z14Bezpalcová HelenaCZE2004PrahaPraha
M15Bezpalec JakubCZE1999PrahaPraha
M26Brož MichalCZE1980Ob Lokomotiva TrutnovMladé Buky
M21Brydl PavelCZE1980Salomon/suuntoTrutnov
M27Buka TomášCZE1980TrutnovTrutnov
M38Čipera RadekCZE1964Ski RadvaniceRadvanice
M233Čivrný JiříCZE1980SK Nové Město nad MetujíSemily
M226Flos JanCZE1976STG TrutnovDvůr Králové Nad Labem, Žireč
M29Frýba MilanCZE1975Kasper KovoTrutnov
M240Haas JanCZE1984Kasper Swix Team TrutnovTrutnov
Z210Honzová PetraCZE1984Šneci V BěhuTrutnov 1
Z211Horochovská MartinaCZE1972TrutnovTrutnov
M235Hrubý PavelCZE1977Horní MaršovHorní Maršov
Z212Kirschova EvaCZE1978Loko Trutnov Triatlon TeamTrutnov
Z213Korecká BlankaCZE1974Šneci V BěhuPříbram
M241Kosek LubošCZE1979HostinnéHostinné
M130Kozák MilanCZE1991Hitachi ABBČervený Kostelec
Z23Kozáková DenisaCZE1979Nový HradecHradec Králové
M114Kozlík LukášCZE1989Tj Sokol Na MělníceMělník
M339Krátký JosefCZE1965Hvězda Pardubice /BezvaBěh Vysoká Nad Labem
M128Melicher JanCZE1993TrutnovTrutnov
Z136Opočenská TerezaCZE1991Kasper - Swix TeamTrutnov
Z131Romančáková JitkaCZE1991Orel Rtyně v PodkrkonošíÚpice
Z324Rudolfová JanaCZE1971STG TrutnovTrutnov
M115Říha TomášCZE1995Hvězda PardubicePardubice
M316Sákra LukášCZE1970PardubicePardubice
M218Sloup StepanCZE1976Hitachi Abb Power GridsTrutnov
Z238Sýkorová ŠárkaCZE1976Sýkorky
M337Šesták KarelCZE1971Kasper Swix TeamMalé Svatoňovice
M119Šibrava JosefCZE1989TrutnovTrutnov
M327ŠtĚpÁnek RostislavCZE1969TrutnovTrutnov
M220Vagenknecht RomanCZE1975Maratonstav UpiceTrutnov
M221Vojtěch MichalCZE1977TrutnovTrutnov
M222Vojtisek ZdenekCZE1973Šneci V BěhuTrutnov
M232Vránek DavidCZE1978BrnoBrno
M223Wiener ŠtěpánCZE1977Šneci V BěhuPříbram
M12Zlámal AlešCZE1987Kasper Swix TeamTrutnov
M334Žák JiříCZE1969ABB, Elektro-PragaJablonec Nad Nisou

startovní listina 10km

start ~ 12:05:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 28 účastníků ( 18 mužů, 10 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži123Berka LuděkCZE1972Atletika Rtyně v PodkrkonošíRtyně V Podkrkonoší
Muži115Brož JanCZE1980TrutnovTrutnov
Ženy127Černá SandraCZE1997Trutnov
Muži121Dohnanský TomášCZE1994Decathlon Hradec KrálovéVelichovky
Muži116Drtina VratislavCZE1980SAC Špindlerův MlýnTrutnov
Muži101Drygalski HenrykCZE1979TrutnovTrutnov
Ženy102Eflerová LibušeCZE1964TrutnovTrutnov
Ženy103Erlebachová HanaCZE1976Horní BrannáHorní Branná
Muži104Hanuš TomášCZE1989TrutnovTrutnov
Ženy105Holadova AnnaCZE2008OlfinCar Ski Team TrutnovTrutnov
Muži106Křepelka KarelCZE1987Zdravotní KlaunPolice Nad Metují
Muži107Kubík OndřejCZE1981TJ Maratonstav ÚpiceBatňovice
Muži126Kudela OndřejCZE1980BatercaTrutnov
Muži122Kužel MartinCZE1986Kasper Swix TeamTrutnov
Muži117Matsko AlexeyCZE1977SEPraha
Ženy108Mičková KateřinaCZE1974Trutnov 3Trutnov 3
Ženy124Michlová MartinaCZE1971Sýkorky
Muži118Milata VojtěchCZE2001TrutnovTrutnov
Muži119Mollingr JaroslavCZE1978Kasper - Swix TeamTrutnov
Muži109Nosek TomášCZE1990Ho Excentric TrutnovTrutnov
Muži110Pěcha TomášCZE1966PoděbradyPoděbrady
Ženy128Sákrová MarkétaCZE1971PardubicePardubice
Muži120Šarman DenisCZE1978Snowsport School Trutnov
Ženy111Špringrová IvonaCZE1992MaratonstavRtyně V Podkrkonoší
Muži125Tomšík ZdeněkCZE1987TrutnovTrutnov
Ženy112Tyrychtrová TerezaCZE1981TrutnovTrutnov
Ženy113Vlčková LenkaCZE1991HAGAAP Bernartice
Muži114Vomocil JanCZE1986TrutnovTrutnov

startovní listina 5km

start ~ 12:10:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 52 účastníků ( 30 mužů, 22 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži224Adamec MatějCZE2011TrutnovTrutnov
Muži225Adamec TobiášCZE2008TrutnovTrutnov
Ženy223Bálintová KateřinaCZE1990TrutnovTrutnov
Muži252Bečka JosefCZE1977Trutnov
Ženy201Bezušková LeontýnaCZE2005Ski Police Nad Metují, Z. S.Adršpach
Muži202Blažek JosefCZE1985Sportovnimedaile.euMaršovice
Ženy203Burešová LudmilaCZE1957Trutnov 1Trutnov 1
Muži231Cogan RudolfCZE1971Piráti+stanNová Paka
Ženy237Csampaiová JanaCZE1969Městys Mladé BukyMladé Buky
Muži232Daněk MichalCZE1996OlfinCar Ski team TrutnovTrutnov
Muži240David MichalCZE1977Trutnov
Muži204Drygalski DominikCZE2008TrutnovTrutnov
Muži250Dufek MichalCZE2000TrutnovTrutnov
Muži226Dutka OndřejCZE2007ABBJablonec
Muži247Dvořák JosefCZE1970Inex SpeditionTrutnov
Muži248Dvořák JosefCZE2011Inex SpeditionTrutnov
Ženy205Dvořáková MarcelaCZE1985TrutnovTrutnov
Muži239Fátor HynekCZE1997Kasper - Swix TrutnovTrutnov
Ženy206Fišerová TerezaCZE2005Trutnov 4Trutnov 4
Muži230Hladky LiborCZE1973TrutnovTrutnov
Muži207Holada MartinCZE2009OlfinCar Ski Team TrutnovTrutnov
Muži246Horák JakubCZE1982Zpa Smart Energy ATrutnov
Ženy208Hromádková ElenCZE2010Olfincar Ski TeamPilníkov
Muži238Hurdálek LadislavCZE1975Tetrapak IFTrutnov
Muži251Janovský JanCZE2006Trutnov
Muži209Jirasek JanCZE1985TrutnovTrutnov
Muži210Junek IvanCZE1967Realityjunek , Fincentrum RealityTrutnov
Ženy211Karhanová TerezaCZE1989TrutnovTrutnov
Muži236Kysela VojtěchCZE2010Olfincar Ski Team TrutnovTrutnov
Ženy212Metelková LenkaCZE1987Dolní LánovDolní Lánov
Ženy249Müllerová VeronikaCZE2000CCC region DamaneVoletiny, Trutnov
Muži228Novotný JanCZE1981MountainguideagencyTrutnov
Muži229Novotný JanCZE2009Olfin carTrutnov
Muži213Nývlt JiříCZE1959TrutnovTrutnov
Muži214Poprach VladimírCZE2009Olfincar Ski TeamTrutnov
Muži241Rudolf MarekCZE2007Deep SeaČervený Kostelec
Ženy235Sochanová MichaelaCZE1984Městys Mladé BukyMladé Buky
Muži227Stierand VojtěchCZE2006Lokomotiva TrutnovTrutnov
Muži215Strnad JosefCZE1979HořičkyHořičky
Ženy218Strnadová BarboraCZE2013OlfinCar Ski TeamHořičky
Ženy217Strnadová NatálieCZE2010OlfinCar Ski TeamHořičky
Ženy216Strnadová PetraCZE1984HořičkyHořičky
Ženy244Šedivá MarcelaCZE1975Tým SnůPraha 8
Ženy219Šretrová EliškaCZE2010Olfin Car Ski TeamVelké Svatoňovice
Muži243Šustr MarekCZE1974SK Janské LázněHorní Maršov
Ženy242Šustrová JanaCZE1980SK Janské LázněHorní Maršov
Ženy233Tomšíková LenkaCZE1989Run4funTrutnov
Ženy234Truxová AndělaCZE1974Continental AdršpachJívka 225
Ženy220Tylšová DanielaCZE1978Triatlon Team TrutnovTrutnov
Ženy221Vaňková KateřinaCZE1979Opravna Obuvi TrutnovTrutnov
Muži222Vlček TomášCZE1993TrutnovTrutnov
Ženy245Žaludová JanaCZE1979SPB Dubový HájTrutnov

startovní listina štafeta 4x5km

start ~ 15:00:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 12 účastníků ( 8 mužů, 4 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
mix Trutnov
[1001]
Nikola Férová
1988
[3001]
Veronika Hanulová
1984
[2001]
Tomáš Hofmann
1992
[4001]
Vojta Hofmann
1988
mix Trutnov
[4002]
Marek Fiala
1984
[2002]
Silvie Janečková
1982
[1002]
Markéta Pechová
1976
[3002]
Vlastimil Vykus
1984
N [0][][m] Trutnov
[3003]
Adam Götz
1997
[1003]
Jan Götz
1969
[2003]
Oliver Götz
2007
[4003]
Radek Horák
2007

startovní listina děti pro přihlášky starší

start ~ 21:00:00 , 2006 - 2013