běh

výsledky

Hitachi ABB Trutnovský půlmaraton

05.09.2021 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

děti pro přihlášky mladší (bez časomíry) celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Školačky 400m celkem: 25, muži : 0, ženy: 25, kluci: 0, holky: 25 [html] [pdf] [csv]
Školáci 400m kluci celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Školačky 800 m celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
Školáci 800m kluci celkem: 13, muži : 13, ženy: 0, kluci: 13, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Školáci, školačky 1600m celkem: 4, muži : 3, ženy: 1, kluci: 3, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
1/2 Maraton celkem: 37, muži : 27, ženy: 10, M1: 7, M2: 15, M3: 5, Z1: 3, Z2: 6, Z3: 1 [html] [pdf] [csv]
10km celkem: 27, muži : 17, ženy: 10, Muži: 17, Ženy: 10 [html] [pdf] [csv]
5km celkem: 50, muži : 28, ženy: 22, Muži: 28, Ženy: 22 [html] [pdf] [csv]
štafeta 4x5km celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, mix: 0, [k]39: 1, [m]14: 2, [k]33: 1, [k]37: 1, [m]33: 1, [k]45: 1, [m]24: 1, [m]29: 1, [m]37: 2, [m]52: 1 [html] [pdf] [csv]
děti pro přihlášky starší celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci 400m: 0, kluci 800m: 0, kluci 1600m: 0, holky 400m: 0, holky 800m: 0, holky 1600m: 0 [html] [pdf] [csv]
soubor typ souboru velikost poslední změna
stafety pdf 30744B05.09.2021 14:18:18

výsledková listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / M2 [33] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 01:16:08.5 18:35.4 (1) 37:31.3 (1) 56:54.9 (1)
2 2 / M2 [1] Pavel Brydl 1980 CZE Salomon/suunto 01:16:42.6 00:34.1 18:36.5 (2) 37:40.1 (2) 57:05.6 (2)
3 3 / M2 [20] Roman Vagenknecht 1975 CZE Maratonstav Upice 01:26:29.5 10:21.0 20:35.0 (5) 42:15.9 (5) 01:04:16.3 (5)
4 4 / M2 [21] Michal Vojtěch 1977 CZE Trutnov 01:29:43.3 13:34.8 21:55.1 (7) 44:27.4 (6) 01:07:01.1 (6)
5 5 / M2 [40] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix Team Trutnov 01:33:55.3 17:46.8 21:57.5 (8) 45:11.8 (7) 01:09:17.0 (7)
6 6 / M2 [7] Tomáš Buka 1980 CZE Trutnov 01:36:54.9 20:46.4 23:45.8 (15) 47:57.9 (13) 01:12:34.9 (10)
7 7 / M2 [6] Michal Brož 1980 CZE Ob Lokomotiva Trutnov 01:38:29.0 22:20.5 22:54.4 (10) 47:30.8 (10) 01:12:49.3 (11)
8 8 / M2 [41] Luboš Kosek 1979 CZE Hostinné 01:38:49.0 22:40.5 23:11.2 (12) 47:46.9 (12) 01:12:58.8 (12)
9 9 / M2 [26] Jan Flos 1976 CZE STG Trutnov 01:42:25.0 26:16.5 24:47.8 (21) 49:47.5 (17) 01:15:51.8 (17)
10 10 / M2ABB [25] Miloš Adamec 1975 CZE Trutnov 01:44:13.1 28:04.6 24:43.2 (19) 49:59.0 (18) 01:16:39.7 (18)
11 11 / M2 [35] Pavel Hrubý 1977 CZE Horní Maršov 01:50:51.4 34:42.9 26:51.0 (28) 55:10.4 (26) 01:23:12.9 (25)
12 12 / M2 [22] Zdenek Vojtisek 1973 CZE Šneci V Běhu 01:51:01.7 34:53.2 25:37.0 (23) 52:23.8 (22) 01:20:52.3 (22)
13 13 / M2 [9] Milan Frýba 1975 CZE Kasper Kovo 01:53:36.1 37:27.6 26:01.7 (25) 53:44.4 (23) 01:22:48.9 (24)
14 14 / M2 [23] Štěpán Wiener 1977 CZE Šneci V Běhu 02:21:04.1 01:04:55.6 33:11.8 (33) 01:07:30.0 (32) 01:42:44.0 (32)
DNF / M2 [32] David Vránek 1978 CZE Brno 24:58.2 (22)