běh

výsledky

Hitachi ABB Trutnovský půlmaraton

05.09.2021 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

děti pro přihlášky mladší (bez časomíry) celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Školačky 400m celkem: 25, muži : 0, ženy: 25, kluci: 0, holky: 25 [html] [pdf] [csv]
Školáci 400m kluci celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Školačky 800 m celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
Školáci 800m kluci celkem: 13, muži : 13, ženy: 0, kluci: 13, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Školáci, školačky 1600m celkem: 4, muži : 3, ženy: 1, kluci: 3, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
1/2 Maraton celkem: 37, muži : 27, ženy: 10, M1: 7, M2: 15, M3: 5, Z1: 3, Z2: 6, Z3: 1 [html] [pdf] [csv]
10km celkem: 27, muži : 17, ženy: 10, Muži: 17, Ženy: 10 [html] [pdf] [csv]
5km celkem: 50, muži : 28, ženy: 22, Muži: 28, Ženy: 22 [html] [pdf] [csv]
štafeta 4x5km celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, mix: 0, [k]39: 1, [m]14: 2, [k]33: 1, [k]37: 1, [m]33: 1, [k]45: 1, [m]24: 1, [m]29: 1, [m]37: 2, [m]52: 1 [html] [pdf] [csv]
děti pro přihlášky starší celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci 400m: 0, kluci 800m: 0, kluci 1600m: 0, holky 400m: 0, holky 800m: 0, holky 1600m: 0 [html] [pdf] [csv]
soubor typ souboru velikost poslední změna
stafety pdf 30744B05.09.2021 14:18:18

výsledková listina 5km

start ~ 12:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Muži [222] Tomáš Vlček 1993 CZE Trutnov 21:04.6
2 2 / Muži [231] Rudolf Cogan 1971 CZE Piráti+stan 21:04.7 00:00.1
3 3 / Muži [241] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 21:39.0 00:34.4
4 4 / Muži [238] Ladislav Hurdálek 1975 CZE Tetrapak IF 22:09.3 01:04.7
5 5 / Muži [213] Jiří Nývlt 1959 CZE Trutnov 22:14.0 01:09.4
6 6 / Muži [232] Michal Daněk 1996 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 22:26.6 01:22.0
7 7 / Muži [236] Vojtěch Kysela 2010 CZE Olfincar Ski Team Trutnov 22:28.0 01:23.4
8 8 / MužiABB [226] Ondřej Dutka 2007 CZE ABB 22:35.3 01:30.7
9 9 / Muži [228] Jan Novotný 1981 CZE Mountainguideagency 22:56.9 01:52.3
10 10 / Muži [227] Vojtěch Stierand 2006 CZE Lokomotiva Trutnov 23:55.3 02:50.7
11 11 / Muži [246] Jakub Horák 1982 CZE Zpa Smart Energy A 24:14.5 03:09.9
12 12 / Muži [252] Josef Bečka 1977 CZE 24:22.4 03:17.8
13 13 / Muži [239] Hynek Fátor 1997 CZE Kasper - Swix Trutnov 24:27.4 03:22.8
14 14 / Muži [229] Jan Novotný 2009 CZE Olfin car 24:44.2 03:39.6
15 15 / Muži [240] Michal David 1977 CZE Trutnov 25:01.2 03:56.6
16 16 / MužiABB [225] Tobiáš Adamec 2008 CZE Trutnov 25:36.9 04:32.3
17 17 / MužiABB [224] Matěj Adamec 2011 CZE Trutnov 26:35.2 05:30.6
18 18 / Muži [202] Josef Blažek 1985 CZE Sportovnimedaile.eu 27:05.4 06:00.8
19 19 / Muži [204] Dominik Drygalski 2008 CZE Trutnov 27:35.3 06:30.7
20 20 / Muži [214] Vladimír Poprach 2009 CZE Olfincar Ski Team 28:12.0 07:07.4
21 21 / Muži [251] Jan Janovský 2006 CZE 30:10.8 09:06.2
22 22 / Muži [230] Libor Hladký 1973 CZE Trutnov 30:16.6 09:12.0
23 23 / Muži [250] Michal Dufek 2000 CZE Trutnov 30:32.1 09:27.5
24 24 / Muži [210] Ivan Junek 1967 CZE Realityjunek , Fincentrum Reality 31:08.9 10:04.3
25 25 / Muži [248] Josef Dvořák 2011 CZE Inex Spedition 31:19.5 10:14.9
25 25 / Muži [247] Josef Dvořák 1970 CZE Trutnov 31:19.5 10:14.9
27 27 / Muži [215] Josef Strnad 1979 CZE Hořičky 32:39.9 11:35.3
28 28 / Muži [243] Marek Šustr 1974 CZE SK Janské Lázně 33:10.9 12:06.3