běh

výsledky

Hitachi ABB Trutnovský půlmaraton

05.09.2021 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

děti pro přihlášky mladší (bez časomíry) celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Školačky 400m celkem: 25, muži : 0, ženy: 25, kluci: 0, holky: 25 [html] [pdf] [csv]
Školáci 400m kluci celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Školačky 800 m celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
Školáci 800m kluci celkem: 13, muži : 13, ženy: 0, kluci: 13, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Školáci, školačky 1600m celkem: 4, muži : 3, ženy: 1, kluci: 3, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
1/2 Maraton celkem: 37, muži : 27, ženy: 10, M1: 7, M2: 15, M3: 5, Z1: 3, Z2: 6, Z3: 1 [html] [pdf] [csv]
10km celkem: 27, muži : 17, ženy: 10, Muži: 17, Ženy: 10 [html] [pdf] [csv]
5km celkem: 50, muži : 28, ženy: 22, Muži: 28, Ženy: 22 [html] [pdf] [csv]
štafeta 4x5km celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, mix: 0, [k]39: 1, [m]14: 2, [k]33: 1, [k]37: 1, [m]33: 1, [k]45: 1, [m]24: 1, [m]29: 1, [m]37: 2, [m]52: 1 [html] [pdf] [csv]
děti pro přihlášky starší celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci 400m: 0, kluci 800m: 0, kluci 1600m: 0, holky 400m: 0, holky 800m: 0, holky 1600m: 0 [html] [pdf] [csv]
soubor typ souboru velikost poslední změna
stafety pdf 30744B05.09.2021 14:18:18

výsledková listina Školáci 400m kluci

start ~ 11:14:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [326] Matěj Tuček 2012 CZE SKI Adršpach 01:33.6
2 2 / kluci [343] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:36.9 00:03.3
3 3 / kluci [372] Vojtěch Tyrychtr 2014 CZE Trutnov 01:37.1 00:03.5
4 4 / kluci [316] Jiří Kysela 2013 CZE Olfincar Ski Team Trutnov 01:37.8 00:04.2
5 5 / kluci [349] Radek Mollingr 2012 CZE Trutnov 01:37.9 00:04.3
6 6 / kluci [365] Vít Voleský 2013 CZE Trutnov 01:39.0 00:05.4
7 7 / kluci [340] Martin Králik 2012 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 01:39.6 00:06.0
8 8 / kluci [313] Jindřich Kubík 2013 CZE Tj Maratonstav Úpice 01:40.5 00:06.9
9 9 / kluci [304] Samuel Drygalski 2012 CZE Trutnov 01:42.5 00:08.9
10 10 / kluci [306] Petr Homolka 2012 CZE Olfincar Ski Team 01:44.0 00:10.4
11 11 / kluci [324] Oskar Šretr 2012 CZE Olfin Car Ski Team 01:48.4 00:14.8
12 12 / kluci [323] Václav Stierand 2012 CZE Šneci V Běhu 01:50.1 00:16.5
13 13 / kluci [339] Antonín Kopecký 2013 CZE Trutnov 01:53.1 00:19.5
14 14 / kluci [374] Kryštof Šimek 2015 CZE Trutnov 01:53.4 00:19.8
15 15 / kluci [360] Daniel Blažek 2012 CZE Bintana - Speciální Stavební Práce 01:59.3 00:25.7