ABB Trutnovský půlmaraton

08.06.2019 Trutnov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci 100m celkem: 6, muži : 2, ženy: 4, kluci: 2, holky: 4 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 5, muži : 2, ženy: 3, kluci: 2, holky: 3 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 1600m celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 7, muži : 3, ženy: 4, kluci: 3, holky: 4 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 22, muži : 16, ženy: 6, M1: 8, M2: 8, M3: 0, Z1: 4, Z2: 1, Z3: 1 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
10km celkem: 21, muži : 14, ženy: 7, Muži: 14, Ženy: 7 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
5km celkem: 20, muži : 12, ženy: 8, Muži: 12, Ženy: 8 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
nordic 5 celkem: 8, muži : 1, ženy: 7, Muži: 1, Ženy: 7 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]

startovní listina Předškoláci 100m

start ~ 11:00:00 , 2013 a mladší , přihlášeno: 6 účastníků ( 2 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [ ] Matsko Mark CZE 2014 ABB
holky [ ] Prouzova Laura CZE 2014 Trutnoc
kluci [ ] Roubík Jan CZE 2016 Trutnov
holky [ ] Strnadová Barbora CZE 2013 Gymnastika Trutnov
holky [ ] Svatošová Valerie CZE 2013 Trutnov
holky [ ] Veselá Anežka CZE 2014 Happy Team

startovní listina Školáci 800m

start ~ 11:05:00 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 5 účastníků ( 2 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci ABB [ ] Bečka Viktor CZE 2010 Praha
kluci [ ] Kolaja Bedřich CZE 2013 Sportchallenge
holky [ ] Polická Beáta CZE 2010 Velké Pořičí
holky [ ] Polická Julie CZE 2011 Velké Pořičí
holky [ ] Strnadová Natálie CZE 2010 Atletika Trutnov

startovní listina Školáci 1600m

start ~ 11:10:00 , 2005 - 2008 , přihlášeno: 6 účastníků ( 3 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [ ] Prouzova Sara CZE 2008 Trutnov
holky [ ] Sloupová Adéla CZE 2007 Trutnov
holky [ ] Sloupová Eliška CZE 2007 Trutnov
kluci [ ] Svatoš Adam CZE 2008 Trutnov
kluci [ ] Svatoš Adam CZE 2008 Trutnov
kluci [ ] Vondra Matěj CZE 2007 Rudnik

startovní listina Školáci 400m

start ~ 11:20:00 , 2011 - 2012 , přihlášeno: 7 účastníků ( 3 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci ABB [ ] Bečka Martin CZE 2012 Praha
kluci [ ] Kubín Filip CZE 2012 Trutnov
kluci [ ] Kubín Marek CZE 2012 Trutnov
holky [ ] Losenická Tereza CZE 2012 Svoboďáci
holky [ ] Lysenko Veronika UKR 2012 Trutnov
holky [ ] Matsko Marta CZE 2011 ABB
holky [ ] Váňová Markéta CZE 2011 Rudná

startovní listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 22 účastníků ( 16 mužů, 6 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Z1 [ ] Bartáková Anna CZE 1989 Lu and Anna Superteam
M2 [ ] Duba Aleš CZE 1979 Trutnov
Z3 [ ] Fassati Gabriela CZE 1967 TJ Sokol Josefov
M2 ABB [ ] Gottwald Michal CZE 1983 Janov nad Nisou
M2 [ ] Gregorczyk Krzysztof POL 1970 Chełmsko Śląskie
M2 [ ] Hak Tomáš CZE 1978 Vítězná - Huntířov
Z1 ABB [ ] Holčáková Regina CZE 1985 Ostrava
M1 ABB [ ] Jeřábek Petr CZE 1993 Velká Bíteš
Z2 [ ] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
M2 [ ] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
M1 ABB [ ] Kozák Milan CZE 1991 Červený Kostelec
M2 [ ] Kubín Martin CZE 1970 tRUtNov
Z1 [ ] Lešková Tereza CZE 1992 Trutnov
M1 [ ] Matyáš Josef CZE 1996 Náchod
Z1 [ ] Pham Thi Linh CZE 1989 Lu and Anna Superteam
M1 [ ] Procházka Radek CZE 1989 Trutnov
M1 ABB [ ] Spurný Martin CZE 1986 ABB PGHV Brno Slatina
M2 [ ] Šesták Karel CZE 1971 Kasper Swix Team Trutnov
M1 ABB [ ] Škrob Vojtěch CZE 1985 Sivice
M1 [ ] Veselý Jan CZE 1985 Happy Team
M2 [ ] Vojtěch Michal CZE 1977 Posilovna Vella Trutnov
M1 ABB [ ] Zošiak Dušan SVK 1985 TC EPDS Brno

startovní listina 10km

start ~ 12:05:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 21 účastníků ( 14 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy ABB [ ] Čuláková Michaela CZE 1986 ABB PGHV Brno Slatina
Muži ABB [ ] Ficek Jan CZE 1992 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [ ] Gregorczyk Krzysztof POL 1970 Chełmsko Śląskie
Ženy [ ] Hnízdilová Eliška CZE 1977 AC Tomisovi
Ženy [ ] Holubová Kateřina CZE 1998 Libotov
Ženy [ ] Hušková Jana CZE 1990 Chlumec nad Cidlinou
Muži [ ] Kotyk Vojta CZE 2005 HC Trutnov
Muži [ ] Kraus Tomáš CZE 1999 FTVS SPORT TEAM
Muži ABB [ ] Matsko Oleksii CZE 1977 ABB
Muži ABB [ ] Miháč Maroš CZE 1988 ABB PGHV Brno Slatina
Ženy ABB [ ] Oravcova Ingrid CZE 1975 Český Brod
Ženy [ ] Paděrová Petra CZE 1977 Vrchlabí
Ženy ABB [ ] Pechova Marketa CZE 1976 Trutnov
Muži [ ] Polický Tomáš CZE 1984 Velké Pořičí
Muži [ ] Ryzák David CZE 1999 Trutnov
Muži ABB [ ] Sloup Stepan CZE 1976 ABB Trutnov
Muži ABB [ ] Stempel Adam CZE 1992 SMT
Muži ABB [ ] Šmejkal Petr CZE 1989 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [ ] Váňa Aleš CZE 1979 Rudná
Muži ABB [ ] Vanoušek Miroslav CZE 1975 Květnice
Muži ABB [ ] Vykus Vlastimil CZE 1984 Trutnov

startovní listina 5km

start ~ 12:10:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 20 účastníků ( 12 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [ ] Blažek Radek CZE 1986 Trutnov
Ženy [ ] Blažková Pavlína CZE 1987 Trutnov
Muži [ ] Buryšek Matyáš CZE 2008 Olfin Car Ski Team Trutnov
Muži [ ] Cvrček Jan CZE 1982 Trutnov
Muži [ ] Čech Petr CZE 1989 Trutnov
Ženy [ ] Horochovská Martina CZE 1972 Trutnov 1
Muži [ ] Junek Ivan CZE 1967 REALITY JUNEK s.r.o.
Muži [ ] Kotyk Šíma CZE 2008 HC Trutnov
Muži ABB [ ] Machoň Josef CZE 1972 Trutnov
Ženy [ ] Machoňová Marie CZE 2004 Trutnov
Ženy [ ] Máslová Simona CZE 1992 Hradec Králové
Muži [ ] Netušil Tomáš CZE 1987 Praha
Ženy ABB [ ] Odehnalová Marie CZE 1979 ABB
Muži ABB [ ] Serafin Daniel CZE 1988 ABB PGHV Brno Slatina
Ženy [ ] Strnadová Petra CZE 1984 Hořičky
Muži [ ] Štrekl Marek CZE 1999 Trutnov
Muži ABB [ ] Tobek Jan CZE 1981 ABB PGHV Brno Slatina
Ženy [ ] Vogelová Anna CZE 1991 Šneci v běhu
Muži [ ] Vondra VáclAV CZE 1968 Rudník
Ženy [ ] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník

startovní listina nordic 5

start ~ 12:10:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 8 účastníků ( 1 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [ ] Čípelová Šárka CZE 1982 Trutnov
Ženy [ ] Daňková Šárka CZE 0000 TRUTNOV
Ženy [ ] Jiterská Pavlína CZE 0000 Velká Úpa
Ženy [ ] Korotvičková Miroslava CZE 1977 Trutnov
Ženy [ ] Turčíková Vladimíra CZE 1973 Horní Maršov
Muži [ ] Vévoda Tomáš CZE 1973 SK Stanovice
Ženy [ ] Volšanská Dagmar CZE 1968 Trutnov
Ženy [ ] Vozková Lada CZE 1965 Kasper - Swix Team