ABB Trutnovský půlmaraton

08.06.2019 Trutnov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci 100m celkem: 6, muži : 2, ženy: 4, kluci: 2, holky: 4 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 5, muži : 2, ženy: 3, kluci: 2, holky: 3 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 1600m celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 7, muži : 3, ženy: 4, kluci: 3, holky: 4 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 22, muži : 16, ženy: 6, M1: 8, M2: 8, M3: 0, Z1: 4, Z2: 1, Z3: 1 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
10km celkem: 20, muži : 13, ženy: 7, Muži: 13, Ženy: 7 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
5km celkem: 20, muži : 12, ženy: 8, Muži: 12, Ženy: 8 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
nordic 5 celkem: 8, muži : 1, ženy: 7, Muži: 1, Ženy: 7 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]

startovní listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 22 účastníků ( 16 mužů, 6 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Z3 [ ] Fassati Gabriela CZE 1967 TJ Sokol Josefov
M2 [ ] Gregorczyk Krzysztof POL 1970 Chełmsko Śląskie
M2 [ ] Kubín Martin CZE 1970 tRUtNov
Z2 [ ] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
M2 [ ] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
M2 [ ] Šesták Karel CZE 1971 Kasper Swix Team Trutnov
M2 [ ] Vojtěch Michal CZE 1977 Posilovna Vella Trutnov
M2 [ ] Hak Tomáš CZE 1978 Vítězná - Huntířov
M2 [ ] Duba Aleš CZE 1979 Trutnov
M2 ABB [ ] Gottwald Michal CZE 1983 Janov nad Nisou
M1 [ ] Veselý Jan CZE 1985 Happy Team
Z1 ABB [ ] Holčáková Regina CZE 1985 Ostrava
M1 ABB [ ] Škrob Vojtěch CZE 1985 Sivice
M1 ABB [ ] Zošiak Dušan SVK 1985 TC EPDS Brno
M1 ABB [ ] Spurný Martin CZE 1986 ABB PGHV Brno Slatina
Z1 [ ] Bartáková Anna CZE 1989 Lu and Anna Superteam
Z1 [ ] Pham Thi Linh CZE 1989 Lu and Anna Superteam
M1 [ ] Procházka Radek CZE 1989 Trutnov
M1 ABB [ ] Kozák Milan CZE 1991 Červený Kostelec
Z1 [ ] Lešková Tereza CZE 1992 Trutnov
M1 ABB [ ] Jeřábek Petr CZE 1993 Velká Bíteš
M1 [ ] Matyáš Josef CZE 1996 Náchod