ABB Trutnovský půlmaraton

08.06.2019 Trutnov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci 100m celkem: 55, muži : 27, ženy: 28, kluci: 27, holky: 28 [html] [pdf]
Školačky 400m celkem: 25, muži : 2, ženy: 23, kluci: 2, holky: 23 [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, kluci: 16, holky: 0 [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 28, muži : 11, ženy: 17, kluci: 11, holky: 17 [html] [pdf]
Školáci 1600 celkem: 15, muži : 12, ženy: 3, kluci: 12, holky: 3 [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 65, muži : 48, ženy: 17, M1: 17, M2: 23, M3: 8, Z1: 11, Z2: 4, Z3: 2 [html] [pdf]
10km celkem: 67, muži : 47, ženy: 20, Muži: 47, Ženy: 20 [html] [pdf]
5km celkem: 86, muži : 41, ženy: 45, Muži: 41, Ženy: 45 [html] [pdf]
nordic 5 celkem: 8, muži : 2, ženy: 6, Muži: 2, Ženy: 6 [html] [pdf]

startovní listina 10km

start ~ 12:05:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 67 účastníků ( 47 mužů, 20 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [101] Babka Zdeněk CZE 1981 Trutnov
Muži [103] Blažek Martin CZE 1971 ACS Rýchory
Muži [104] Brož Michal CZE 1980 Mladé Buky
Muži [105] Brož Jan CZE 1980 Trutnov
Muži [106] Bureš Jindřich CZE 1953 Maratonstav Úpice
Muži [142] Dvořák Josef CZE 1970 Trutnov
Muži [109] Fabricius Marián SVK 1984 Praha
Muži [110] Ficek Jan CZE 1992 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [138] Fiebinger Simon CZE 2003 Trutnov
Muži [143] Hošek Pavel CZE 1974 Trutnov
Muži [161] Hurdálek Robert CZE 1978 TJ Lokomotiva Trutnov
Muži [115] Hůlek Lubomír CZE 1987 Džusy a šťávy
Muži [165] Karlík Michal CZE 1964 Loko Trutnov
Muži [117] Kolovrátník Jiří CZE 1977 JIROUS
Muži [145] Kosek Luboš CZE 1979 ARGO-HYTOS Vrchlabí
Muži [118] Kotyk Vojta CZE 2005 HC Trutnov
Muži [ ] Kraus Tomáš CZE 1999 FTVS SPORT TEAM
Muži [162] Krákora Petr CZE 1970 Kasper Swix Team
Muži [141] Kudlej Štěpán CZE 2007 OlfinCar Ski team Trutnov
Muži [119] Kudrna Tomáš CZE 1997 Trutnov
Muži [120] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
Muži [ ] Maršík Radek CZE 1991 Červený Kostelec
Muži [163] Maršín Radek CZE 1991
Muži [121] Matsko Oleksii CZE 1977 ABB
Muži [122] Miháč Maroš CZE 1988 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [123] Morávek Marek CZE 1981 Trutnov
Muži [146] Nesládek tomáš CZE 2007 Olfin car Ski Team
Muži [156] Nesládek Petr CZE 2005 Olfin car ski team
Muži [160] Nývlt Jiří CZE 1959 Olfin Car - Vella Trutnov
Muži [144] Poklop Jaroslav CZE 1966 Žacléř
Muži [126] Polický Tomáš CZE 1984 Velké Pořičí
Muži [127] Ryzák David CZE 1999 Trutnov
Muži [149] Schejbal Oldřích CZE 1991 Rafans Team
Muži [128] Schmidt Josef CZE 1986 Trutnov
Muži [129] Sloup Stepan CZE 1976 ABB Trutnov
Muži [147] Stempel Adam CZE 1992 SMT
Muži [135] Vanoušek Miroslav CZE 1975 Květnice
Muži [134] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
Muži [136] Vomocil Jan CZE 1986 Trutnov
Muži [137] Vykus Vlastimil CZE 1984 Trutnov
Muži [151] Vácha Lukáš CZE 1994 HC Trutnov
Muži [133] Váňa Aleš CZE 1979 Rudná
Muži [164] Wiesner Radek CZE 1980 Baduna team
Muži [148] Šabata Josef CZE 1993
Muži [139] Šedivý Pavel CZE 1973 SK Jánské Lázně
Muži [130] Šmejkal Petr CZE 1989 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [153] Štěpánský Jan CZE 1994 TJ Loko Trutnov Triatlon
Ženy [102] Blanárová Natália SVK 1990 Sokol Nové Město nad Metují
Ženy [107] Celbová Lucie CZE 1992 Pell´s Team Brno
Ženy [140] Fajfrová Lucie CZE 1998 Vrchlabí
Ženy [111] Gnolová Dita CZE 1979 Trutnov
Ženy [112] Goderová Radka CZE 1974 Maratonstav Úpice
Ženy [113] Hnízdilová Eliška CZE 1977 AC Tomisovi
Ženy [114] Holubová Kateřina CZE 1998 Libotov
Ženy [157] Holá Ivana CZE 0000 Trutnov
Ženy [ ] Hušková Jana CZE 1990 Chlumec nad Cidlinou
Ženy [116] Judová Petra CZE 1975 běhna z Trauče
Ženy [155] Metelková Nikola CZE 1980
Ženy [158] Moulisova Hana CZE 1989
Ženy [124] Oravcova Ingrid CZE 1975 Český Brod
Ženy [125] Paděrová Petra CZE 1977 Vrchlabí
Ženy [154] Pechova Marketa CZE 1976 Trutnov
Ženy [150] Retková Klára CZE 2006 Trutnov
Ženy [152] Sadílková Michaela CZE 1976 Sáďovci
Ženy [132] Tyrychtrová Tereza CZE 1981 Batňovice
Ženy [159] Ungerova lenka CZE 1989 ELEVEN RUN TEAM
Ženy [131] Štěpánská Helena CZE 1975 VOCODE