ABB Trutnovský půlmaraton

08.06.2019 Trutnov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci 100m celkem: 55, muži : 27, ženy: 28, kluci: 27, holky: 28 [html] [pdf]
Školačky 400m celkem: 25, muži : 2, ženy: 23, kluci: 2, holky: 23 [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, kluci: 16, holky: 0 [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 28, muži : 11, ženy: 17, kluci: 11, holky: 17 [html] [pdf]
Školáci 1600 celkem: 15, muži : 12, ženy: 3, kluci: 12, holky: 3 [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 65, muži : 48, ženy: 17, M1: 17, M2: 23, M3: 8, Z1: 11, Z2: 4, Z3: 2 [html] [pdf]
10km celkem: 67, muži : 47, ženy: 20, Muži: 47, Ženy: 20 [html] [pdf]
5km celkem: 86, muži : 41, ženy: 45, Muži: 41, Ženy: 45 [html] [pdf]
nordic 5 celkem: 8, muži : 2, ženy: 6, Muži: 2, Ženy: 6 [html] [pdf]

startovní listina Předškoláci 100m

start ~ 11:04:50 , 2013 a mladší , přihlášeno: 55 účastníků ( 27 mužů, 28 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [314] Matsko Mark CZE 2014 ABB
holky [310] Koštířová Timea CZE 2017 ACS Rýchory
holky [305] Doležalová Anna CZE 2013 Atletika Trutnov
kluci [329] Tyrychtr Vojtěch CZE 2014 Batňovice
holky [327] Strnadová Barbora CZE 2013 Gymnastika Trutnov
kluci [320] Pochobradský Adam CZE 2013 HC Trutnov
holky [330] Veselá Anežka CZE 2014 Happy Team
kluci [353] Nedvídek David CZE 2013 Hradec Králové
kluci [337] Šesták Kryštof CZE 2016 KST
kluci [352] Veber Jakub CZE 2016 Klub Dřevěnice
holky [304] Čížková Adélka CZE 2015 Mladé Buky
kluci [306] Hradil Max CZE 2016 Nahořany City
kluci [333] Žák Josef CZE 2015 Nahořany City
kluci [309] Kolaja Bedřich CZE 2013 Pokus 2
kluci [313] Laštůvka Vojtěch CZE 2013 Rtyně v Podkrkonoší
kluci [312] Laštůvka Marek CZE 2016 Rtyně v Podkrkonoší
kluci [345] Anton Denis CZE 2015 SK Janské Lázně
holky [315] Melišíková Maja CZE 2015 STS Pavlišov
holky [307] Hůlková Eliška CZE 2014 Ski Police nad Metují
kluci [334] Kolaja Jaromír CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering
holky [346] Kapuciánová Zuzana CZE 2016 Svoboda nad Ǔpou
holky [308] Hurdálková Anna Amely CZE 2013 TJ Lokomotiva Trutnov
holky [316] Menclová Šárka CZE 2013 TJ Sokol Hradec Králové
kluci [355] Schovánek Ondřej CZE 2014 TRUTNOV
holky [338] Bartelová Rozárie CZE 2013 Trutnov
holky [348] Beluská Lucie CZE 2014 Trutnov
kluci [302] Blažek Antonín CZE 2015 Trutnov
holky [349] Bojanovská Klára CZE 2015 Trutnov
kluci [303] Bracháček Daniel CZE 2016 Trutnov
holky [344] Brýdlová Lucie CZE 2014 Trutnov
kluci [350] Manych Radim CZE 2014 Trutnov
holky [358] Maryšová Anna CZE 2013 Trutnov
holky [357] Metelková Maya CZE 2014 Trutnov
holky [356] Metelková Emma CZE 2013 Trutnov
kluci [317] Morávek Matěj CZE 2014 Trutnov
holky [318] Morávková Kateřina CZE 2017 Trutnov
holky [319] Mykasová Tereza CZE 2013 Trutnov
holky [342] Nečinová Veronika CZE 2016 Trutnov
kluci [351] Pilný Janek CZE 2015 Trutnov
kluci [343] Plšek Jan CZE 2015 Trutnov
kluci [324] Schmidt Alexander CZE 2015 Trutnov
holky [325] Schmidtova Magdalena CZE 2013 Trutnov
kluci [323] Semerak Jakub CZE 2017 Trutnov
kluci [326] Stránský Kryštof CZE 2016 Trutnov
holky [328] Svatošová Valerie CZE 2013 Trutnov
holky [335] ZLÁMALOVÁ bARBORA CZE 2016 Trutnov
kluci [331] Zahrádka Jan CZE 2014 Trutnov
holky [332] Zahrádková Karolína CZE 2017 Trutnov
kluci [339] Šilar Filip CZE 2017 Trutnov
holky [340] Špráchalová Adéla CZE 2013 Trutnov
holky [341] Špráchalová Barbora CZE 2015 Trutnov
kluci [354] Žaluda Jonatan CZE 2014 Trutnov
holky [301] Bechyňková Barbora CZE 2016 Trutnov
holky [347] Waciakowski Veronika CZE 2013 Veltrusy
kluci [336] zlámal jakub CZE 2017 trutnov

startovní listina Školačky 400m

start ~ 11:14:00 , 2011 - 2012 , přihlášeno: 25 účastníků ( 2 mužů, 23 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [413] Matsko Marta CZE 2011 ABB
holky [420] Tyrychtrová Lucie CZE 2012 Batňovice
holky [414] Melišíková Viktorie CZE 2011 Hvězda Pavlišov
holky [441] Netíková Linda CZE 2012 Mladé Buky
holky [408] Kratěnová Šárka CZE 2012 Nahořany City
holky [417] Pošvová Kateřina CZE 2012 Nahořany City
holky [422] Žáková Kateřina CZE 2012 Nahořany City
holky [405] Johanová Anika CZE 2012 Olfin Car Ski Team Trutnov
holky [440] Zajíčková Lenka CZE 2012 OlfinCar Ski team Trutnov
kluci [401] Bečka Martin CZE 2012 Praha
kluci [429] Sadílek Jakub CZE 2011 Praha
holky [447] Váňová Markéta CZE 2011 Rudná
holky [430] Kalyn Vitalína CZE 2012 SK Janské Lázně
holky [431] Kapuciánová Kristýna CZE 2012 SK Janské Lázně
holky [433] Štikarová Tereza CZE 2011 SK Janské Lázně
holky [419] Šustrová Amálie CZE 2012 SK Janské Lázně
holky [435] Losenická Tereza CZE 2012 Svoboďáci
holky [442] Beluská Nikol CZE 2012 Trutnov
holky [439] Brýdlová Tereza CZE 2011 Trutnov
holky [438] Plšková Julie CZE 2012 Trutnov
holky [427] Schreiberová Zuzana CZE 2012 Trutnov
holky [446] Trejbalová Nikola CZE 2012 Trutnov
holky [425] Valentová Amélie CZE 2011 Trutnov
holky [436] Voleská Karolína CZE 2012 Trutnov
holky [416] Polická Julie CZE 2011 Velké Pořičí

startovní listina Školáci 400m

start ~ 11:18:13 , 2011 - 2012 , přihlášeno: 16 účastníků ( 16 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [402] Blažek Daniel CZE 2012 ACS Rýchory
kluci [403] Fejkl Jan CZE 2012 HC Trutnov
kluci [444] Nedvídek Filip CZE 2011 Hradec Králové
kluci [404] Hradil Matyáš CZE 2012 Nahořany City
kluci [415] Novotný Ondřej CZE 2011 Olfin car Ski Team
kluci [437] Dvořák Josef CZE 2011 OlfinCar Ski team Trutnov
kluci [423] Anton Nikola CZE 2012 SK Janské Lázně
kluci [428] Roušal Jakub CZE 2012 SK Janské Lázně
kluci [432] Černý Lukáš CZE 2012 SK Janské Lázně
kluci [406] Kodet Tobiáš CZE 2011 Svoboda nad Úpou
kluci [434] Hainiš Pavel CZE 2011 Trutnov
kluci [443] Hůlek Matyáš CZE 2012 Trutnov
kluci [426] Mollingr Radek CZE 2012 Trutnov
kluci [424] Novák Jakub CZE 2011 Trutnov
kluci [445] Pech Jiří CZE 2011 Trutnov
kluci [418] Radoch Matyáš CZE 2011 Trutnov

startovní listina Školáci 800m

start ~ 11:24:45 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 28 účastníků ( 11 mužů, 17 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [824] Kolovrátníková Ema CZE 2009 Jaroměř
holky [819] Valentová Viktorie CZE 2010 Liberec
kluci [826] Netík Lukáš CZE 2009 Mladé Buky
kluci [811] Pošva Jan CZE 2010 Nahořany City
kluci [817] Žák Vratislav CZE 2009 Nahořany City
holky [813] Strnadová Natálie CZE 2010 Olfin car Ski Team
kluci [823] Vagenknecht Lukas CZE 2010 OlfinCar Ski team Trutnov
holky [803] doležalová thea CZE 2009 Rudník u Vrchlabí
holky [821] Kolbová Ema CZE 2010 SK Janské Lázně
kluci [822] Folc Ludvík CZE 2010 SK-Janske Lazně
kluci [805] Hůlka Vít CZE 2010 Ski Police nad Metují
holky [806] Hůlková Adéla CZE 2010 Ski Police nad Metují
holky [812] Sadílková Natálie CZE 2009 Sáďovci
holky [809] Petrovová Michaela CZE 2010 TJ Lokomotiva Trutnov
kluci [802] Doležal Adam CZE 2009 Trutnov
holky [804] Filipová Tereza CZE 2009 Trutnov
holky [808] Mykasová Natálie CZE 2010 Trutnov
holky [825] Nečinová Barbora CZE 2010 Trutnov
holky [818] Nováková Mariana CZE 2010 Trutnov
holky [828] Pechová Anna CZE 2010 Trutnov
holky [830] Pánková Anna CZE 2010 Trutnov
holky [829] Trejbalová Natálie CZE 2009 Trutnov
kluci [816] Valent Filip CZE 2010 Trutnov
kluci [814] Šilhan David CZE 2009 Trutnov
kluci [807] Johan Marek CZE 2009 Trutnov - Oblanov
holky [810] Polická Beáta CZE 2010 Velké Pořičí
kluci [827] Holan Matěj CZE 2009 carla.kupkolo.cz
holky [820] Králíková Anna CZE 2010 tyco

startovní listina Školáci 1600

start ~ 11:34:00 , 2005 - 2008 , přihlášeno: 15 účastníků ( 12 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [906] Jančíková Nikol CZE 2008 Hořice
kluci [903] Dutka Pavel CZE 2005 Jablonec nad Nisou
kluci [904] Dutka Ondřej CZE 2007 Jablonec nad Nisou
kluci [902] Čížek Martin CZE 2008 Mladé Buky
kluci [920] Kudlej Štěpán CZE 2007 OlfinCar Ski team Trutnov
kluci [919] Kudlej Radim CZE 2007 OlfinCar Ski team Trutnov
kluci [916] Sadílek Matěj CZE 2008 Praha
kluci [915] Vondra Matěj CZE 2007 Rudnik
kluci [918] Kalyn David CZE 2008 SK Janské Lázně
holky [909] Petrovová Tereza CZE 2007 TJ Lokomotiva Trutnov
kluci [917] Fiebinger Matouš CZE 2006 Trutnov
kluci [907] Micopulos Jan CZE 2008 Trutnov
holky [912] Sloupová Eliška CZE 2007 Trutnov
kluci [914] Svatoš Adam CZE 2008 Trutnov
kluci [901] Čepelka Matyáš CZE 2008 Úpice

startovní listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 65 účastníků ( 48 mužů, 17 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M1 [22] Jeřábek Petr CZE 1993 ABB PGHV Brno Slatina
M1 [35] Spurný Martin CZE 1986 ABB PGHV Brno Slatina
M1 [47] Žlnay Tomáš CZE 1986 ABB Polovodiče
M2 [48] Sadílek Aleš CZE 1981 ABB Praha - Vyskočilova
M2 [57] Novotný Luděk CZE 1974 Carla.kupkolo.cz
M1 [43] Veselý Jan CZE 1985 Happy Team
M3 [61] Krátký Josef CZE 1965 Hvězda Pardubice z.s.
Z1 [53] Antošová Hana CZE 1986 Jablonec nad Nisou 1
M2 [14] Gottwald Michal CZE 1983 Janov nad Nisou
M3 [63] Brodský Vladimír CZE 1968 Jičín
M1 [12] Fátor Hynek CZE 1997 Kasper - Swix Trutnov
M2 [31] Mollingr Jaroslav CZE 1978 Kasper - Swix Team
M1 [45] Vozka Pavel CZE 1989 Kasper - Swix Team
M1 [2] Zlámal Aleš CZE 1987 Kasper Swix Team
M2 [38] Šesták Karel CZE 1971 Kasper Swix Team Trutnov
M2 [15] Haas Jan CZE 1984 Kasper Swix team Trutnov
Z2 [13] Fryba Milan CZE 1975 Kasperovci
M2 [9] Čížek Martin CZE 1979 Kasperovci
M3 [ ] Nečas Josef CZE 1958 Klub Upice
Z1 [6] Bartáková Anna CZE 1989 Lu and Anna Superteam
Z1 [32] Pham Thi Linh CZE 1989 Lu and Anna Superteam
Z1 [39] Špringrová Ivona CZE 1992 Maratonstav Úpice
Z1 [36] Steinbauerová Klára CZE 1993 Nemojov
M1 [29] Matyáš Josef CZE 1996 Náchod
M1 [20] Hrdinka Daniel CZE 1997 OOS TJ Spartak Vrchlabí
M1 [56] Makovička Milan CZE 2001 Olfin Car Ski Team
M2 [16] Havelka Jan CZE 1979 Optika Vodehnal
Z1 [17] Holčáková Regina CZE 1985 Ostrava
Z1 [52] Ochvatova Jana CZE 1993 Ostrava
M2 [59] Matějec Jan CZE 1982 PRAHA 8
M1 [7] Celba Petr CZE 1986 Pells Team Brno
M1 [30] Mihok Michal CZE 1991 Peřimov
Z1 [18] Horáčková Stanislava CZE 1992 Peřimov
M1 [33] Slavík Vojtěch CZE 2003 Pilníkov
M2 [44] Vojtěch Michal CZE 1977 Posilovna Vella Trutnov
M2 [58] Matějec Viktor CZE 1982 Praha
M2 [3] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
M2 [1] Brýdl Pavel CZE 1980 SALOMON/SUUNTO
M2 [42] Vašíček Roman CZE 1974 SK RADVANICE
M3 [8] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
Z3 [37] Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
M1 [5] Škrob Vojtěch CZE 1985 Sivice
M2 [54] Vojtíšek Zdeněk CZE 1973 Sneci v behu
Z2 [23] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
Z2 [62] Fišerová Dagmar CZE 1975 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
M3 [21] Jančík Bořek CZE 1964 Svartes Hořice
M1 [46] Zošiak Dušan SVK 1985 TC EPDS Brno
M2 [ ] Jindřišek Martin CZE 1972 TE Connectivity
M2 [10] Duba Aleš CZE 1979 TE Connectivity 3
Z1 [34] Solánská Jana CZE 1985 TJ Maratonstav Úpice
M2 [41] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
Z3 [11] Fassati Gabriela CZE 1967 TJ Sokol Josefov
M2 [50] Jindrisek Martin CZE 1972 Trutnov
M2 [49] Kostka Karel CZE 1973 Trutnov
Z1 [27] Lešková Tereza CZE 1992 Trutnov
Z1 [28] Maksymovová Petra CZE 1987 Trutnov
M2 [60] Hak Tomáš CZE 1978 Vítězná - Huntířov
M1 [19] Horák Rudolf CZE 1998 maminka
M3 [40] Štěpánek Rostislav CZE 1969 maminka
M2 [25] koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
M2 [51] Kubín Martin CZE 1970 tRUtNov
M3 [4] Prokůpek Aleš CZE 1966 ČKS SKI JILEMNICE
M1 [26] Kozák Milan CZE 1991 Červený Kostelec
M3 [55] Sláma Martin CZE 1968 Český rozhlas Hradec Králové
Z2 [24] Kilianová Dagmar CZE 1976 Čistá u Horek

startovní listina 10km

start ~ 12:05:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 67 účastníků ( 47 mužů, 20 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [163] Maršín Radek CZE 1991
Ženy [155] Metelková Nikola CZE 1980
Ženy [158] Moulisova Hana CZE 1989
Muži [148] Šabata Josef CZE 1993
Muži [121] Matsko Oleksii CZE 1977 ABB
Muži [110] Ficek Jan CZE 1992 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [122] Miháč Maroš CZE 1988 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [130] Šmejkal Petr CZE 1989 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [129] Sloup Stepan CZE 1976 ABB Trutnov
Ženy [113] Hnízdilová Eliška CZE 1977 AC Tomisovi
Muži [103] Blažek Martin CZE 1971 ACS Rýchory
Muži [145] Kosek Luboš CZE 1979 ARGO-HYTOS Vrchlabí
Muži [164] Wiesner Radek CZE 1980 Baduna team
Ženy [132] Tyrychtrová Tereza CZE 1981 Batňovice
Ženy [ ] Hušková Jana CZE 1990 Chlumec nad Cidlinou
Muži [120] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
Muži [115] Hůlek Lubomír CZE 1987 Džusy a šťávy
Ženy [159] Ungerova lenka CZE 1989 ELEVEN RUN TEAM
Muži [ ] Kraus Tomáš CZE 1999 FTVS SPORT TEAM
Muži [118] Kotyk Vojta CZE 2005 HC Trutnov
Muži [151] Vácha Lukáš CZE 1994 HC Trutnov
Muži [117] Kolovrátník Jiří CZE 1977 JIROUS
Muži [162] Krákora Petr CZE 1970 Kasper Swix Team
Muži [135] Vanoušek Miroslav CZE 1975 Květnice
Ženy [114] Holubová Kateřina CZE 1998 Libotov
Muži [165] Karlík Michal CZE 1964 Loko Trutnov
Muži [106] Bureš Jindřich CZE 1953 Maratonstav Úpice
Ženy [112] Goderová Radka CZE 1974 Maratonstav Úpice
Muži [104] Brož Michal CZE 1980 Mladé Buky
Muži [160] Nývlt Jiří CZE 1959 Olfin Car - Vella Trutnov
Muži [146] Nesládek tomáš CZE 2007 Olfin car Ski Team
Muži [156] Nesládek Petr CZE 2005 Olfin car ski team
Muži [141] Kudlej Štěpán CZE 2007 OlfinCar Ski team Trutnov
Ženy [107] Celbová Lucie CZE 1992 Pell´s Team Brno
Muži [109] Fabricius Marián SVK 1984 Praha
Muži [149] Schejbal Oldřích CZE 1991 Rafans Team
Muži [133] Váňa Aleš CZE 1979 Rudná
Muži [139] Šedivý Pavel CZE 1973 SK Jánské Lázně
Muži [147] Stempel Adam CZE 1992 SMT
Ženy [102] Blanárová Natália SVK 1990 Sokol Nové Město nad Metují
Ženy [152] Sadílková Michaela CZE 1976 Sáďovci
Muži [153] Štěpánský Jan CZE 1994 TJ Loko Trutnov Triatlon
Muži [161] Hurdálek Robert CZE 1978 TJ Lokomotiva Trutnov
Muži [134] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
Muži [101] Babka Zdeněk CZE 1981 Trutnov
Muži [105] Brož Jan CZE 1980 Trutnov
Muži [142] Dvořák Josef CZE 1970 Trutnov
Muži [138] Fiebinger Simon CZE 2003 Trutnov
Ženy [111] Gnolová Dita CZE 1979 Trutnov
Ženy [157] Holá Ivana CZE 0000 Trutnov
Muži [143] Hošek Pavel CZE 1974 Trutnov
Muži [119] Kudrna Tomáš CZE 1997 Trutnov
Muži [123] Morávek Marek CZE 1981 Trutnov
Ženy [154] Pechova Marketa CZE 1976 Trutnov
Ženy [150] Retková Klára CZE 2006 Trutnov
Muži [127] Ryzák David CZE 1999 Trutnov
Muži [128] Schmidt Josef CZE 1986 Trutnov
Muži [136] Vomocil Jan CZE 1986 Trutnov
Muži [137] Vykus Vlastimil CZE 1984 Trutnov
Ženy [131] Štěpánská Helena CZE 1975 VOCODE
Muži [126] Polický Tomáš CZE 1984 Velké Pořičí
Ženy [140] Fajfrová Lucie CZE 1998 Vrchlabí
Ženy [125] Paděrová Petra CZE 1977 Vrchlabí
Ženy [116] Judová Petra CZE 1975 běhna z Trauče
Muži [ ] Maršík Radek CZE 1991 Červený Kostelec
Ženy [124] Oravcova Ingrid CZE 1975 Český Brod
Muži [144] Poklop Jaroslav CZE 1966 Žacléř

startovní listina 5km

start ~ 12:10:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 86 účastníků ( 41 mužů, 45 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [275] Jebavá Lucie CZE 1991
Muži [276] Jebavý Jindřich CZE 1989
Muži [293] Rada Matyáš CZE 2003
Muži [291] Rada leos CZE 1965
Ženy [283] Sadílková Naty CZE 2009
Muži [288] netík rené CZE 1989
Ženy [278] Čuláková Michaela CZE 1986 ABB PGHV Brno Slatina
Ženy [290] Dušková Iveta CZE 1988 #GLADIATORRACETEAM
Ženy [235] Odehnalová Marie CZE 1979 ABB
Muži [238] Serafin Daniel CZE 1988 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [243] Tobek Jan CZE 1981 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [228] Mehl Jakub CZE 1998 AC Péťa
Muži [279] Gotz Jan CZE 1969 Bohemiabike
Ženy [258] Goliney Maryana CZE 2002 Carla.kupkolo.cz
Muži [229] Melichar Oldrich CZE 1982 Casia Trutnov
Muži [217] Kašlík Jan CZE 1989 Dolní Branná
Ženy [274] Hůlková Kateřina CZE 1986 Džusy a šťávy
Muži [208] Doležal Jakub CZE 1974 Fit Run Hronov
Muži [221] Kotyk Šíma CZE 2008 HC Trutnov
Ženy [236] Ožďanová Klára CZE 1979 Havlovice
Ženy [239] Strnadová Petra CZE 1984 Hořičky
Ženy [227] Máslová Simona CZE 1992 Hradec Králové
Ženy [273] Grusová Kateřina CZE 1972 Jilemnice
Muži [292] Šípek Jan CZE 1983 Kasper - Swix Team sourozenci
Muži [231] MILATA PAVEL CZE 1961 LOKO TRUTNOV
Ženy [262] Kirschova Eva CZE 1978 LOKO Trutnov Triatlon Team
Muži [286] Plecháč Matěj CZE 1998 Nerudní běžci
Muži [204] Buryšek Matyáš CZE 2008 Olfin Car Ski Team Trutnov
Ženy [209] Dvořáková Marcela CZE 1985 Olfin Car Ski Team Trutnov
Muži [234] Novotný Jan CZE 2009 Olfin Car Ski team
Ženy [222] Leblochová Jana CZE 2004 Olfin car Ski Team
Muži [294] Valenta Vojtěch CZE 1991 PM-Trutnov
Ženy [260] Kolaja Ehlerová Jana CZE 1980 Pokus
Muži [213] Horký Tomáš CZE 1989 Praha
Muži [233] Netušil Tomáš CZE 1987 Praha
Ženy [244] Tylčeová Šárka CZE 1986 Praha
Muži [216] Junek Ivan CZE 1967 REALITY JUNEK s.r.o.
Muži [230] Mencl Miloš CZE 1988 Royal Sport Team Hradec K.
Muži [246] Vondra VáclAV CZE 1968 Rudník
Ženy [247] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Muži [207] doležal martin CZE 1964 Rudník u Vrchlabí
Ženy [289] doležalová thea CZE 2009 Rudník u Vrchlabí
Muži [264] Folc Tomáš CZE 2005 SK Janské Lázně
Ženy [263] Matasová Kateřina CZE 2004 SK Janské Lázně
Ženy [265] Černá Karolína CZE 2005 SK Janské Lázně
Muži [241] Šustr Marek CZE 1974 SK Janské Lázně
Ženy [242] Šustrová Jana CZE 1980 SK Janské Lázně
Muži [268] Hošek Adam CZE 2007 Staré Buky
Ženy [223] Losenická Jana CZE 1977 Svoboda nad Úpou
Muži [282] Sadílek Radovan CZE 1978 Sáďovci
Ženy [245] Tylšová Daniela CZE 1978 Triatlon Team Trutnov
Muži [202] Blažek Radek CZE 1986 Trutnov
Ženy [203] Blažková Pavlína CZE 1987 Trutnov
Muži [205] Cvrček Jan CZE 1982 Trutnov
Muži [210] Fajgl Jan CZE 1976 Trutnov
Muži [280] Götz Oliver CZE 2007 Trutnov
Ženy [212] Horáková Renata CZE 1982 Trutnov
Ženy [266] Hospodková Michaela CZE 1975 Trutnov
Ženy [ ] Javůrková Karolína CZE 1985 Trutnov
Muži [215] Jiránek Martin CZE 1978 Trutnov
Ženy [257] Kodenková Hana CZE 1980 Trutnov
Ženy [219] Kopecká Daniela CZE 2004 Trutnov
Muži [220] Kopecký Zdeněk CZE 1974 Trutnov
Ženy [287] Kubecová Vendula CZE 1994 Trutnov
Ženy [281] Křemenská Jana CZE 1978 Trutnov
Muži [224] Machoň Josef CZE 1972 Trutnov
Ženy [225] Machoňová Marie CZE 2004 Trutnov
Ženy [232] Modlíková Hana CZE 1962 Trutnov
Ženy [267] Nováková Renata CZE 1974 Trutnov
Ženy [269] Ondrášková Barbora CZE 2004 Trutnov
Muži [270] Pangrác Pavel CZE 1976 Trutnov
Ženy [277] Petrovová Tereza CZE 2007 Trutnov
Muži [285] Procházka Radek CZE 1989 Trutnov
Ženy [248] Votočková Denisa CZE 1985 Trutnov
Muži [206] Čech Petr CZE 1989 Trutnov
Muži [240] Štrekl Marek CZE 1999 Trutnov
Muži [201] Binar Martin CZE 1986 Trutnov
Ženy [211] Fišerová Tereza CZE 2005 Trutnov
Ženy [226] Marčoková Pavla CZE 1990 Trutnov
Ženy [214] Horochovská Martina CZE 1972 Trutnov 1
Muži [271] Waciakowski Roman CZE 2009 Veltrusy
Ženy [272] Waciakowski Zdenka CZE 1979 Veltrusy
Ženy [218] Kolisková Monika CZE 1978 Červený Kostelec
Ženy [284] Vogelová Anna CZE 1991 Šneci v běhu
Ženy [259] Benešová Hana CZE 2004 Špindlerův Mlýn
Ženy [237] Pospíšilová Diana CZE 1974 Žacléř

startovní listina nordic 5

start ~ 12:15:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 8 účastníků ( 2 mužů, 6 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [254] Turčíková Vladimíra CZE 1973 Horní Maršov
Muži [255] Vévoda Tomáš CZE 1973 SK Stanovice
Ženy [261] Daňková Šárka CZE 1967 TRUTNOV
Muži [251] Doležal Jiří CZE 1975 Trutnov
Ženy [256] Volšanská Dagmar CZE 1968 Trutnov
Ženy [249] Čípelová Šárka CZE 1982 Trutnov
Ženy [253] Korotvičková Miroslava CZE 1977 Trutnov
Ženy [252] Jiterská Pavlína CZE 0000 Velká Úpa