ABB Trutnovský půlmaraton

08.06.2019 Trutnov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci 100m celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, kluci: 0, holky: 1 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, kluci: 1, holky: 2 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 1600m celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, kluci: 0, holky: 1 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 4, muži : 3, ženy: 1, M1: 2, M2: 1, M3: 0, Z1: 1, Z2: 0, Z3: 0 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
10km celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
5km celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Muži: 0, Ženy: 1 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
nordic 5 celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]

startovní listina Předškoláci 100m

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [ ] Prouzova Laura CZE 2014 Trutnoc

startovní listina Školáci 800m

start ~ 11:05:00 , přihlášeno: 3 účastníků ( 1 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [ ] Kolaja Bedřich CZE 2013 Sportchallenge
holky [ ] Polická Julie CZE 2011 Velké Pořičí
holky [ ] Polická Beáta CZE 2010 Velké Pořičí

startovní listina Školáci 1600m

start ~ 11:10:00 , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [ ] Prouzova Sara CZE 2008 Trutnov

startovní listina Školáci 400m

start ~ 11:20:00

startovní listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 4 účastníků ( 3 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M1 [ ] Veselý Jan CZE 1985 Happy Team
M2 ABB [ ] Gottwald Michal CZE 1983 Janov nad Nisou
Z1 [ ] Lešková Tereza CZE 1992 Trutnov
M1 [ ] Procházka Radek CZE 1989 Trutnov

startovní listina 10km

start ~ 12:05:00 , přihlášeno: 5 účastníků ( 5 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži ABB [ ] Ficek Jan CZE 1992 ABB PGHV Brno Slatina
Muži ABB [ ] Miháč Maroš CZE 1988 ABB PGHV Brno Slatina
Muži ABB [ ] Šmejkal Petr CZE 1989 ABB PGHV Brno Slatina
Muži ABB [ ] Stempel Adam CZE 1992 SMT
Muži [ ] Polický Tomáš CZE 1984 Velké Pořičí

startovní listina 5km

start ~ 12:10:00 , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [ ] Vogelová Anna CZE 1991 Šneci v běhu

startovní listina nordic 5

start ~ 12:10:00 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [ ] Vévoda Tomáš CZE 1973 SK Stanovice