ABB Trutnovský půlmaraton

08.06.2019 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci 100m celkem: 54, muži : 27, ženy: 27, kluci: 27, holky: 27 [html] [pdf]
Školačky 400m celkem: 25, muži : 2, ženy: 23, kluci: 2, holky: 23 [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 28, muži : 11, ženy: 17, kluci: 11, holky: 17 [html] [pdf]
Školáci 1600 celkem: 15, muži : 12, ženy: 3, kluci: 12, holky: 3 [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 62, muži : 46, ženy: 16, M1: 17, M2: 22, M3: 7, Z1: 10, Z2: 4, Z3: 2 [html] [pdf]
10km celkem: 61, muži : 43, ženy: 18, Muži: 43, Ženy: 18 [html] [pdf]
5km celkem: 81, muži : 40, ženy: 41, Muži: 40, Ženy: 41 [html] [pdf]
nordic 5 celkem: 4, muži : 1, ženy: 3, Muži: 1, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3okruh#4
1 1 / M2ABB [1] Pavel Brýdl 1980 CZE SALOMON/SUUNTO 01:20:54.4 20:07.1 (2) 40:50.1 (2) 01:00:31.3 (1)
2 2 / M2 [60] Tomáš Hak 1978 CZE Vítězná - Huntířov 01:28:09.8 07:15.4 20:54.6 (8) 42:33.9 (7) 01:05:14.3 (6)
3 3 / M2 [16] Jan Havelka 1979 CZE Optika Vodehnal 01:30:16.6 09:22.2 21:04.0 (12) 43:18.7 (10) 01:06:41.1 (10)
4 4 / M2ABB [59] Jan Matějec 1982 CZE PRAHA 8 01:31:23.2 10:28.8 21:59.8 (15) 44:50.8 (13) 01:08:43.4 (13)
5 5 / M2 [3] Jan Melišík 1974 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 01:32:05.1 11:10.7 20:58.1 (9) 43:41.9 (11) 01:07:35.4 (11)
6 6 / M2 [15] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix team Trutnov 01:33:06.1 12:11.7 22:05.4 (16) 45:12.6 (15) 01:08:58.9 (15)
7 7 / M2ABB [58] Viktor Matějec 1982 CZE Praha 01:34:55.0 14:00.6 21:58.7 (14) 44:52.6 (14) 01:08:45.1 (14)
8 8 / M2 [25] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 01:35:37.8 14:43.4 22:52.4 (22) 46:37.4 (22) 01:10:59.3 (24)
9 9 / M2 [44] Michal Vojtěch 1977 CZE Posilovna Vella Trutnov 01:35:50.5 14:56.1 22:59.9 (25) 46:35.5 (21) 01:10:56.6 (23)
10 10 / M2 [57] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 01:35:56.3 15:01.9 22:27.7 (20) 46:29.4 (19) 01:10:49.8 (20)
11 11 / M2 [38] Karel Šesták 1971 CZE Kasper Swix Team Trutnov 01:39:16.3 18:21.9 23:28.1 (29) 47:47.6 (27) 01:13:19.9 (26)
12 12 / M2 [42] Roman Vašíček 1974 CZE CONTINENTAL ADRŠPACH 01:40:54.4 20:00.0 23:30.8 (30) 48:16.9 (29) 01:14:08.7 (29)
13 13 / M2 [50] Martin Jindrisek 1972 CZE Trutnov 01:42:31.5 21:37.1 24:04.9 (35) 49:00.9 (32) 01:15:14.8 (31)
14 14 / M2 [54] Zdeněk Vojtíšek 1973 CZE Sneci v behu 01:43:35.8 22:41.4 23:49.7 (32) 49:04.8 (33) 01:15:38.3 (32)
15 15 / M2 [41] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:45:24.0 24:29.6 24:38.2 (37) 50:38.4 (35) 01:17:43.6 (35)
16 16 / M2 [51] Martin Kubín 1970 CZE tRUtNov 01:49:06.3 28:11.9 25:32.4 (44) 52:30.9 (43) 01:20:01.9 (43)
17 17 / M2 [49] Karel Kostka 1973 CZE Trutnov 01:51:39.2 30:44.8 25:46.9 (46) 52:45.8 (46) 01:20:46.5 (44)
18 18 / M2 [10] Aleš Duba 1979 CZE Trutnov 01:54:35.8 33:41.4 26:03.6 (47) 54:46.0 (49) 01:24:35.0 (48)
19 19 / M2ABB [14] Michal Gottwald 1983 CZE Janov nad Nisou 02:02:31.0 41:36.6 27:32.7 (53) 58:22.6 (51) 01:29:56.0 (50)
20 20 / M2 [9] Martin Čížek 1979 CZE Kasperovci 02:12:43.8 51:49.4 29:06.8 (56) 01:00:55.3 (56) 01:35:10.8 (55)
DNF / M2 [48] Aleš Sadílek 1981 CZE ABB Praha - Vyskočilova 29:19.4 (58) 01:01:05.3 (57) 01:39:04.3 (58)
DNF / M2 [31] Jaroslav Mollingr 1978 CZE Kasper - Swix Team 21:00.0 (10)