ABB Trutnovský půlmaraton

08.06.2019 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci 100m celkem: 54, muži : 27, ženy: 27, kluci: 27, holky: 27 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školačky 400m celkem: 25, muži : 2, ženy: 23, kluci: 2, holky: 23 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 28, muži : 11, ženy: 17, kluci: 11, holky: 17 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 1600 celkem: 15, muži : 12, ženy: 3, kluci: 12, holky: 3 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 62, muži : 46, ženy: 16, M1: 17, M2: 22, M3: 7, Z1: 10, Z2: 4, Z3: 2 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
10km celkem: 61, muži : 43, ženy: 18, Muži: 43, Ženy: 18 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
5km celkem: 81, muži : 40, ženy: 41, Muži: 40, Ženy: 41 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
nordic 5 celkem: 4, muži : 1, ženy: 3, Muži: 1, Ženy: 3 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]

výsledková listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3okruh#4
1 1 / Z1 [34] Jana Solánská 1985 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:37:43.6 23:15.9 (27) 46:47.4 (23) 01:10:54.0 (22)
2 2 / Z1 [32] Thi Linh Pham 1989 CZE Lu and Anna Superteam 01:39:04.3 01:20.7 23:33.7 (31) 48:08.9 (28) 01:13:24.9 (27)
3 3 / Z1 [6] Anna Bartáková 1989 CZE Lu and Anna Superteam 01:43:46.5 06:02.9 26:19.7 (48) 51:46.6 (41) 01:17:31.3 (34)
4 4 / Z1 [39] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 01:45:33.4 07:49.8 25:18.2 (42) 51:21.1 (39) 01:18:12.3 (37)
5 5 / Z1ABB [52] Jana Ochvatova 1993 CZE Ostrava 02:00:53.1 23:09.5 27:26.0 (52) 58:28.7 (52) 01:29:15.3 (49)
6 6 / Z1 [28] Petra Maksymovová 1987 CZE Trutnov 02:02:41.5 24:57.9 28:15.4 (54) 59:14.8 (53) 01:30:58.4 (52)
7 7 / Z1 [53] Hana Antošová 1986 CZE Jablonec nad Nisou 1 02:07:39.5 29:55.9 29:19.0 (57) 01:00:52.2 (55) 01:33:53.0 (54)
8 8 / Z1 [17] Regina Holčáková 1985 CZE Ostrava 02:12:23.68 34:40.08 29:54.5 (60) 01:03:01.6 (58) 01:37:03.9 (56)
9 9 / Z1 [18] Stanislava Horáčková 1992 CZE Peřimov 02:14:30.98 36:47.38 29:27.5 (59) 01:03:31.9 (59) 01:37:51.9 (57)
10 10 / Z1 [36] Klára Steinbauerová 1993 CZE Nemojov 02:37:15.08 59:31.48 34:23.6 (61) 01:12:17.5 (60) 01:52:34.4 (59)