ABB Trutnovský půlmaraton

08.06.2019 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci 100m celkem: 54, muži : 27, ženy: 27, kluci: 27, holky: 27 [html] [pdf]
Školačky 400m celkem: 25, muži : 2, ženy: 23, kluci: 2, holky: 23 [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 28, muži : 11, ženy: 17, kluci: 11, holky: 17 [html] [pdf]
Školáci 1600 celkem: 15, muži : 12, ženy: 3, kluci: 12, holky: 3 [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 62, muži : 46, ženy: 16, M1: 17, M2: 22, M3: 7, Z1: 10, Z2: 4, Z3: 2 [html] [pdf]
10km celkem: 61, muži : 43, ženy: 18, Muži: 43, Ženy: 18 [html] [pdf]
5km celkem: 81, muži : 40, ženy: 41, Muži: 40, Ženy: 41 [html] [pdf]
nordic 5 celkem: 4, muži : 1, ženy: 3, Muži: 1, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina 10km

start ~ 12:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10km
1 1 / Ženy [159] lenka Ungerova 1989 CZE ELEVEN RUN TEAM 46:58.1 22:50.0 (11)
2 2 / Ženy [132] Tereza Tyrychtrová 1981 CZE Batňovice 51:19.4 04:21.3 24:43.2 (23)
3 3 / Ženy [150] Klára Retková 2006 CZE Trutnov 52:13.0 05:14.9 24:43.7 (24)
4 4 / ŽenyABB [154] Marketa Pechova 1976 CZE Trutnov 52:44.2 05:46.1 25:57.6 (32)
5 5 / Ženy [158] Hana Moulisova 1989 CZE 54:07.2 07:09.1 26:24.3 (35)
6 6 / Ženy [113] Eliška Hnízdilová 1977 CZE AC Tomisovi 54:10.9 07:12.8 26:27.2 (36)
7 7 / Ženy [112] Radka Goderová 1974 CZE Maratonstav Úpice 54:55.2 07:57.1 26:41.6 (38)
8 8 / ŽenyABB [140] Lucie Fajfrová 1998 CZE Vrchlabí 55:46.6 08:48.5 27:06.4 (42)
9 9 / Ženy [114] Kateřina Holubová 1998 CZE Libotov 56:56.4 09:58.3 28:06.3 (51)
10 10 / Ženy [155] Nikola Metelková 1980 CZE 57:17.5 10:19.4 27:30.6 (45)
11 11 / ŽenyABB [124] Ingrid Oravcova 1975 CZE Český Brod 59:42.3 12:44.2 28:46.0 (52)
12 12 / Ženy [152] Michaela Sadílková 1976 CZE Sáďovci 01:00:20.5 13:22.4 30:20.1 (55)
13 13 / Ženy [111] Dita Gnolová 1979 CZE Trutnov 01:02:17.4 15:19.3 30:30.1 (56)
13 13 / Ženy [131] Helena Štěpánská 1975 CZE VOCODE 01:02:17.4 15:19.3 30:35.6 (58)
15 15 / Ženy [125] Petra Paděrová 1977 CZE Vrchlabí 01:02:28.3 15:30.2 30:41.3 (59)
16 16 / Ženy [107] Lucie Celbová 1992 CZE Pell´s Team Brno 01:03:17.1 16:19.0 30:32.3 (57)
17 17 / Ženy [157] Ivana Holá 0000 CZE Trutnov 01:04:00.6 17:02.5 31:11.8 (60)
18 18 / Ženy [116] Petra Judová 1975 CZE běhna z Trauče 01:08:16.2 21:18.1 33:01.8 (61)