ABB Trutnovský půlmaraton

08.06.2019 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci 100m celkem: 54, muži : 27, ženy: 27, kluci: 27, holky: 27 [html] [pdf]
Školačky 400m celkem: 25, muži : 2, ženy: 23, kluci: 2, holky: 23 [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 28, muži : 11, ženy: 17, kluci: 11, holky: 17 [html] [pdf]
Školáci 1600 celkem: 15, muži : 12, ženy: 3, kluci: 12, holky: 3 [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 62, muži : 46, ženy: 16, M1: 17, M2: 22, M3: 7, Z1: 10, Z2: 4, Z3: 2 [html] [pdf]
10km celkem: 61, muži : 43, ženy: 18, Muži: 43, Ženy: 18 [html] [pdf]
5km celkem: 81, muži : 40, ženy: 41, Muži: 40, Ženy: 41 [html] [pdf]
nordic 5 celkem: 4, muži : 1, ženy: 3, Muži: 1, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Školáci 1600

start ~ 11:34:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10km
1 1 / kluci [920] Štěpán Kudlej 2007 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 07:17.2 03:41.9 (2)
1 1 / kluci [919] Radim Kudlej 2007 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 07:17.2 03:42.4 (3)
3 3 / kluci [914] Adam Svatoš 2008 CZE Trutnov 07:22.6 00:05.4 03:44.8 (6)
4 4 / kluciABB [904] Ondřej Dutka 2007 CZE Jablonec nad Nisou 07:25.3 00:08.1 03:41.8 (1)
5 5 / kluci [917] Matouš Fiebinger 2006 CZE Trutnov 07:27.6 00:10.4 03:43.4 (4)
6 6 / kluci [901] Matyáš Čepelka 2008 CZE Úpice 07:33.6 00:16.4 03:46.5 (7)
7 7 / kluciABB [903] Pavel Dutka 2005 CZE Jablonec nad Nisou 07:39.2 00:22.0 03:43.8 (5)
8 8 / kluci [915] Matěj Vondra 2007 CZE Rudnik 08:11.3 00:54.1 03:58.4 (8)
9 1 / holky [909] Tereza Petrovová 2007 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 09:08.9 01:51.7 04:20.6 (10)
10 9 / kluci [918] David Kalyn 2008 CZE SK Janské Lázně 09:27.6 02:10.4 04:22.3 (11)
11 2 / holky [906] Nikol Jančíková 2008 CZE Hořice 09:40.5 02:23.3 04:19.2 (9)
12 10 / kluci [907] Jan Micopulos 2008 CZE Trutnov 09:56.8 02:39.6 04:51.4 (13)
13 11 / kluci [902] Martin Čížek 2008 CZE Mladé Buky 10:02.5 02:45.3 04:50.3 (12)
14 12 / kluci [916] Matěj Sadílek 2008 CZE Praha 10:34.9 03:17.7 05:02.8 (15)
15 3 / holky [912] Eliška Sloupová 2007 CZE Trutnov 10:36.8 03:19.6 04:57.3 (14)