ABB Trutnovský půlmaraton

08.06.2019 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci 100m celkem: 54, muži : 27, ženy: 27, kluci: 27, holky: 27 [html] [pdf]
Školačky 400m celkem: 25, muži : 2, ženy: 23, kluci: 2, holky: 23 [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 28, muži : 11, ženy: 17, kluci: 11, holky: 17 [html] [pdf]
Školáci 1600 celkem: 15, muži : 12, ženy: 3, kluci: 12, holky: 3 [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 62, muži : 46, ženy: 16, M1: 17, M2: 22, M3: 7, Z1: 10, Z2: 4, Z3: 2 [html] [pdf]
10km celkem: 61, muži : 43, ženy: 18, Muži: 43, Ženy: 18 [html] [pdf]
5km celkem: 81, muži : 40, ženy: 41, Muži: 40, Ženy: 41 [html] [pdf]
nordic 5 celkem: 4, muži : 1, ženy: 3, Muži: 1, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Školačky 400m

start ~ 11:14:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / holky [414] Viktorie Melišíková 2011 CZE Hvězda Pavlišov 01:59.0
2 2 / holky [420] Lucie Tyrychtrová 2012 CZE Batňovice 01:59.4 00:00.4
3 3 / holky [433] Tereza Štikarová 2011 CZE SK Janské Lázně 02:05.3 00:06.3
4 4 / holky [419] Amálie Šustrová 2012 CZE SK Janské Lázně 02:12.3 00:13.3
5 5 / holky [441] Linda Netíková 2012 CZE Mladé Buky 02:18.9 00:19.9
6 6 / holky [442] Nikol Beluská 2012 CZE Trutnov 02:21.5 00:22.5
7 7 / holky [430] Vitalína Kalyn 2012 CZE SK Janské Lázně 02:22.7 00:23.7
8 8 / holky [413] Marta Matsko 2011 CZE ABB 02:25.5 00:26.5
9 9 / holky [447] Markéta Váňová 2011 CZE Rudná 02:27.7 00:28.7
10 10 / holky [416] Julie Polická 2011 CZE Velké Pořičí 02:29.9 00:30.9
11 11 / holky [422] Kateřina Žáková 2012 CZE Nahořany City 02:31.8 00:32.8
12 12 / holky [438] Julie Plšková 2012 CZE Trutnov 02:34.3 00:35.3
13 13 / holky [440] Lenka Zajíčková 2012 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 02:37.8 00:38.8
14 14 / holky [446] Nikola Trejbalová 2012 CZE Trutnov 02:39.4 00:40.4
15 15 / holky [439] Tereza Brýdlová 2011 CZE Trutnov 02:40.0 00:41.0
16 16 / holky [436] Karolína Voleská 2012 CZE Trutnov 02:43.0 00:44.0
17 17 / holky [405] Anika Johanová 2012 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 02:43.9 00:44.9
18 18 / holky [431] Kristýna Kapuciánová 2012 CZE SK Janské Lázně 02:45.6 00:46.6
19 19 / holky [425] Amélie Valentová 2011 CZE Trutnov 02:48.7 00:49.7
20 20 / holky [427] Zuzana Schreiberová 2012 CZE Trutnov 02:52.8 00:53.8
21 21 / holky [435] Tereza Losenická 2012 CZE Svoboďáci 02:57.3 00:58.3
22 22 / holky [417] Kateřina Pošvová 2012 CZE Nahořany City 03:04.9 01:05.9
23 23 / holky [408] Šárka Kratěnová 2012 CZE Nahořany City 04:33.0 02:34.0