Běh Babiččiným údolím

08.04.2018 Ratibořice

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

O med pana Proška celkem: 14, muži : 7, ženy: 7, kluci: 7, holky: 7 [html] [pdf]
O mlynářův trdelník celkem: 29, muži : 14, ženy: 15, kluci: 14, holky: 15 [html] [pdf]
O krajánkův šátek celkem: 45, muži : 18, ženy: 27, kluci: 18, holky: 27 [html] [pdf]
O Kudrnovic veverky celkem: 47, muži : 22, ženy: 25, kluci: 22, holky: 25 [html] [pdf]
O Babiččiny pohádky celkem: 39, muži : 21, ženy: 18, kluci: 21, holky: 18 [html] [pdf]
Holky O pohádkové pexeso celkem: 21, muži : 0, ženy: 21, kluci: 0, holky: 21 [html] [pdf]
Kluci O pohádkové pexeso celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, kluci: 16, holky: 0 [html] [pdf]
O babiččin krajáč celkem: 267, muži : 148, ženy: 119, Muži: 148, Ženy: 119 [html] [pdf]

startovní listina O med pana Proška

start ~ 09:30:00 , přihlášeno: 14 účastníků ( 7 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [177] Bubeníčková Eliška CZE 2004 Náchod
kluci [337] Čuda Michal CZE 2004 ZŠ Václava Hejny Červený Kostelec
kluci [178] Dítě Marek CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
kluci [179] Hanzl František CZE 2004 Kramolna
kluci [180] Hofman Josef CZE 2003 Pivní Fond (nealko)
holky [329] Jirásková Johanka CZE 2004 ZŠ Komenského Náchod
holky [336] Křováková Michaela CZE 2003 TJ Sokol Jaroměř
holky [181] Kubečková Vendula CZE 2004 BKL Machov
kluci [330] Macek Tadeáš CZE 2004 Gymnázium Jaroměř
holky [335] Mertlíková Eliška CZE 2003 TJ Sokol Jaroměř
kluci [182] Potoček Vojtěch CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
holky [183] Prouzová Tereza CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
holky [184] Škopová Michaela CZE 2003 Hronov
kluci [185] Vojtěch Vojtěch CZE 2004 SK Nové Město nad Metují

startovní listina O mlynářův trdelník

start ~ 09:45:00 , přihlášeno: 29 účastníků ( 14 mužů, 15 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [186] Bělobrádková Adéla CZE 2006 SK Nové Město nad Metují
holky [187] Flousková Barbora CZE 2005 LK Broumov
holky [370] Gavlasová Anna CZE 2005 ZŠ Malecí Nové Město nad Metují
holky [188] Gultová Aneta CZE 2006 BKL Machov
holky [371] Hanušová Veronika CZE 2005 Lhota pod Hořičkmi
holky [ ] Hlaváčková Adéla CZE 2006 Hvězda Pardubice
holky [360] Kaválková Klára CZE 2006 Dolní Radechová
kluci [328] Kitayev Vladislav CZE 2006 Hvězda Pardubice
kluci [189] Kohl Jonáš CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
kluci [190] Kulda Filip CZE 2005 TJ Sokol Olešnice
kluci [365] Macháček Adam CZE 2006 Hvězda Pardubice
holky [369] Macháňová Tereza CZE 2005 TJ Sokol Žernov
kluci [353] Majera Radek CZE 2005 Hvězda Pardubice
holky [359] Malá Gabriela CZE 2005 TJ Maratonstav Úpice
kluci [191] Matoulek Michal CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
kluci [355] Nesládek Petr CZE 2005 Olfin car ski team
holky [333] Nyklíčková Veronika CZE 2005 BKL MAchov
holky [192] Rýdlová Barbora CZE 2006 tři dva 1
kluci [193] Řehák Ondřej CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
holky [194] Říhová Kateřina CZE 2006 Nové Město nad Metují
kluci [195] Sadílek Šimon CZE 2006 Trutnov
kluci [334] Serbousek Jan CZE 2006 Loko Trutnov
kluci [196] SKUHRAVÝ VOJTĚCH CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
kluci [368] SKUHRAVÝ VOJTĚCH CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
holky [332] Šturmová Anna CZE 2006 ZŠ Lhota
holky [331] Turková Tereza CZE 2005 ZŠ Školní 1000
holky [197] Venclová Nikola CZE 2006 SK Nové Město nad Metují
kluci [366] Zeman Daniel CZE 2005 Hvězda Pardubice
kluci [367] Zeman Martin CZE 2005 Hvězda Pardubice

startovní listina O krajánkův šátek

start ~ 10:00:00 , přihlášeno: 45 účastníků ( 18 mužů, 27 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [198] Bubeníček Jan CZE 2007 Náchod
holky [199] Bubeníčková Simona CZE 2008 BUBUTEAM
kluci [354] Cejnar Tobiáš CZE 2008 TJ Červený Kostelec
holky [200] Daňková Tereza CZE 2007 Hronov
holky [201] Dohnalová Barbora CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
holky [362] Erbanová Kateřina CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
kluci [202] Fetter Šimon CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
kluci [203] Flašar Marek CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
holky [204] Flousková Gabriela CZE 2007 LK Broumov
kluci [373] Gladics Radim CZE 2008 Česká Skalice
kluci [205] glos filip CZE 2008 rudník
holky [206] Hanušová Nela CZE 2008 Hvězda Pardubice
kluci [207] Hanzl Dominik CZE 2008 Náchod - Hvězda Pce
kluci [208] Hanzl Patrik CZE 2008 Náchod
holky [209] Hejnová Anna CZE 2008 Velké Poříčí
holky [210] Holečková Eliška CZE 2008 Nové Město nad Metují
holky [364] Horkelová Karolína CZE 2008 ZŠ Česká Skalice
holky [211] Hrochova Lucie CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
kluci [212] Jirman David CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
holky [213] KOHLOVÁ Štěpánka CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
holky [214] Kubečková Natálie CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
kluci [215] Kulda Jakub CZE 2008 TJ Sokol Olešnice
kluci [216] Mareth Jan CZE 2008 Česká Skalice
kluci [340] Müller Richard CZE 2007 ŽŠ Plhov Náchod
kluci [356] Nesládek Tomáš CZE 2007 Olfin car Ski Team
holky [363] Olbortová Adéla CZE 2008 ZŠ Česká Skalice
holky [217] Petráčková Anna CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
holky [218] Plíštilová Barbora CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
kluci [219] Ptáček Štěpán CZE 2008 Hvězda Pardubice
holky [220] Ričanyová Adéla CZE 2007 Česká Skalice
kluci [221] Rydlo Tomáš CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
holky [222] Schusterová Natálie CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
holky [357] Sitná Amélie CZE 2008 Pětihosty
holky [358] Sitná Rozálie CZE 2008 Pětihosty
kluci [223] Stejskal Pavel CZE 2008 IVT Náchod
holky [393] Ševčíková Anežka CZE 2008 Hvězda Pardubice
holky [ ] Ševčíková Anežka CZE 2008 Hvězda Pardubice
holky [224] Škopová Andrea CZE 2008 Hronov
holky [225] Šrůtková Barbora CZE 2007 BKL Machov
kluci [226] Švorčík František CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
holky [374] Vanžurová Kristýna CZE 2008 Komenského Náchod
holky [171] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
holky [227] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
holky [312] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
kluci [228] Zemanek Adam CZE 2008 zš Dvúr Kralove nad Labem

startovní listina O Kudrnovic veverky

start ~ 10:15:00 , přihlášeno: 47 účastníků ( 22 mužů, 25 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [229] Bejšovcová Laura CZE 2009 BKL Machov
holky [402] Bielicová Agáta CZE 2009 TJ Sokol Česká Sklaice
kluci [230] Breitr Jan CZE 2010 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
kluci [392] Brož Petr CZE 2010 MŠ Žďárky
kluci [232] Černík Marek CZE 2010 Atletika Dobruška
holky [395] Duchová Karolínka CZE 2010 TJ Maratonstav Úpice
holky [361] Erbanová Michaela CZE 2010 SK Nové Město nad Metují
kluci [396] Farský Rudolf CZE 2009 ZŠ Komenského Semily
kluci [346] Fetter Matyáš CZE 2009 ZŠ Česká Skalice
holky [291] Glosová Nela CZE 2009 TJ Dvůr Králové nad Labem
holky [233] Gultová Eliška CZE 2009 BKL Machov
kluci [234] Hanzl Antonín CZE 2010 Kramolna
holky [235] Hofmanová Anna CZE 2010 Hronov
holky [403] Chmelíková Tereza CZE 2010 Stepík Nové Město nad Metují
holky [236] Chytrá Natálie CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
holky [ ] Chytrá Natálie CZE 2009 Provodov-Šonov
holky [303] Kaválková Ella CZE 2010 Dolní Radechová
holky [237] Kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov
kluci [347] Kraml Matyáš CZE 2010 Hvězda Pardubice z.s.
kluci [ ] Kubec Matouš CZE 2010 SKP Hvězda Pardubice
holky [238] Kučerová Anežka CZE 2009 green4plan s.r.o.
holky [239] Kunová Ema CZE 2009 FC Ležák Česká Skalice
holky [240] Ležovič Jakub CZE 2010 Česká Skalice
kluci [241] Línek Albert CZE 2009 DLNK dream team
kluci [302] Maršík Jan CZE 2009 LOKO Trutnov
kluci [297] Mervart Vojtěch CZE 2010 Česká Skalice
kluci [242] Paar Adam CZE 2010 SK Nové Město nad Metují
kluci [243] Pajer Jan CZE 2010 #GLADIATORRACETEAM
holky [290] Peovská Nela CZE 2010 ZŠ Česká Skalice
kluci [287] Pešek Štěpán CZE 2010 TJ Sokol Žernov
kluci [244] Petráček Milan CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
holky [245] Polická Beáta CZE 2010 Velké Pořičí
holky [246] Prokopová Lucie CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
holky [247] Renská Adéla CZE 2009 Hvězda Pardubice
kluci [248] Renský Matěj CZE 2009 Hvězda Pardubice
kluci [249] Rufer Marek CZE 2009 TJ Sokol Starkoč
holky [250] Rydlová Michaela CZE 2010 SK Nové Město nad Metují
kluci [339] řihák filip CZE 2010 červený kostelec
holky [251] Sadílková Natálie CZE 2009 Trutnov
holky [288] Strnadová Natálie CZE 2010 Atletika Trutnov
holky [341] Škarková Aneta CZE 2009 ZŠ Hořičky
kluci [285] Špreňar Jan CZE 2009 Sokol Žernov
holky [252] Šrůtková Vendula CZE 2009 BKL Machov
kluci [253] Zemanek Daniel CZE 2010 mš Dvúr Kralove nad Labem
kluci [254] Zmítko Alexandr CZE 2010 Malá Úpa
kluci [300] Zvara Kryštof CZE 2010 ZŠ Hořičky
holky [255] Žďárská Anna CZE 2010 SK Nové Město nad Metují

startovní listina O Babiččiny pohádky

start ~ 10:30:00 , přihlášeno: 39 účastníků ( 21 mužů, 18 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [256] Balcar Matěj CZE 2011 SK Nové Město nad Metují
holky [257] Bejšovcová Pavlína CZE 2012 BKL Machov
holky [409] Beranová Anna CZE 2011 kupkolo.cz
kluci [378] Blažek Daniel CZE 2012 ACS Rýchory
holky [258] Brychová Viktorie CZE 2012 Dobřany
kluci [231] Březina Danny CZE 2010 Náchod
holky [259] Divišková Pavlínka CZE 2011 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
kluci [394] Duch Matyáš CZE 2012 TJ Maratonstav Úpice
kluci [260] Elich Ondřej CZE 2012 Apache Loko Trutnov
kluci [397] Farský Josef CZE 2012 MŠ Luční Semily
holky [261] Hanušová Lenka CZE 2012 Lhota pod Hořičkami
holky [261] Hanušová Lenka CZE 2012 Lhota pod Hořičkami
holky [262] Hejnová Klára CZE 2011 Velké Poříčí
kluci [263] Jirásek Šimon CZE 2011 S sport Hronov
kluci [264] Jirman Jakub CZE 2011 SK Nové Město nad Metují
holky [399] Kiezlerová Karin CZE 2012
holky [265] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Kupkolo MTB Trilogy
holky [266] Králová Denisa CZE 2012 Lvíčci Trutnov
kluci [267] Ležovič Filip CZE 2011 Česká Skalice
holky [304] Macháčková Kateřina CZE 2011 ZŠ Černilov
kluci [407] Maršík Tobiáš Petr CZE 2011 Náchod
holky [268] Melišíková Viktorie CZE 2011 BMC Pavlišov
holky [390] Michálková Adriana CZE 2012 Police nad Metují
holky [269] Míšková Julie CZE 2012 Hradec Králové
holky [372] Müllerová Michaela CZE 2012 MŠ Plhov Náchod
holky [296] Nováková Aneta CZE 2011 Habřina
kluci [294] Otčenášek Šimon CZE 2011 Atletika Náchod
kluci [404] Pohl Patrik CZE 2012 Sokol Česká Skalice
holky [270] Polická Julie CZE 2011 Velké Pořičí
holky [271] Ptáčková Kristýna CZE 2011 Hvězda Pardubice
kluci [298] Sitný Sebastián CZE 2011 Pětihosty
kluci [272] Slezák Matěj CZE 2011 OSK OPOČNO
kluci [348] Souček Dominik CZE 2011 Tj Sokol Lhota Č.Kostelec
kluci [273] Sychrovský Petr CZE 2012 Integraf running team
kluci [305] Šimák Marek CZE 2012 TJ Sokol Hradec Králové
kluci [405] Touška Eduard CZE 2011 Brusel Belgie
kluci [345] Vondra Miroslav CZE 2012 Hradec Králové
kluci [ ] Vondrka Miroslav CZE 2012 Hradec Králové
kluci [342] Zelenka Václav CZE 2011 Sokol Žernov

startovní listina Holky O pohádkové pexeso

start ~ 10:44:20 , přihlášeno: 21 účastníků ( 0 mužů, 21 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [398] Balcarová Nela CZE 2014 Vrchoviny
holky [408] Beranová Veronika CZE 2014 kupkolo.cz
holky [276] Bubeníčková Anna CZE 2013 BUBUTEAM
holky [343] Burdová Miachela CZE 2014
holky [423] Círová Alice CZE 2015 Česká Skalice
holky [391] Dědková Sára CZE 2015
holky [453] Dohnalová Beáta CZE 2016
holky [293] Finková Rozárie CZE 2014 Školka Česká Skalice
holky [292] Glosová Anetka CZE 2014 Kocbeře
holky [277] Hanušová Kateřina CZE 2015 Lhota pod Hořičkami
holky [455] Jarošová Nikola CZE 2014
holky [379] Kočová Natálie CZE 2015 TJ Sokol Žernov
holky [410] Kubovičová Barbora CZE 2014 Eurofoam team
holky [376] Melišíková Maja CZE 2015 STS Pavlišov
holky [282] Míšková Sofie CZE 2014 Lyžaři Česká Čermná
holky [295] Nováková Zuzana CZE 2013 TJ Sokol Jaroměř
holky [286] Pešková Eliška Gabriela CZE 2014 TJ Sokol Žernov
holky [380] Pidrmanová Anna CZE 2015 MŠ Česká Skalice
holky [283] Pšeničková Ingrid CZE 2015 Česká Skalice
holky [284] Slezáková Magdaléna CZE 2015 OSK OPOČNO
holky [289] Strnadová Barbora CZE 2013 Atletika Trutnov

startovní listina Kluci O pohádkové pexeso

start ~ 10:50:00 , přihlášeno: 16 účastníků ( 16 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [274] Brych Richard CZE 2014 Dobřany
kluci [275] Březina Eliáš CZE 2013 Náchod
kluci [344] Burda Marek CZE 2016
kluci [338] Hejna Tobiáš CZE 2013 Sokol Havlovice
kluci [278] Kellner Patrik CZE 2013 tři dva 1
kluci [280] Kučera Jonáš CZE 2014 green4plan s.r.o.
kluci [375] Laštůvka Marek CZE 2016 Rtyně v Podkrkonoší
kluci [400] Laštůvka Vojtěch CZE 2013 Rtyně v Podkrkonoší
kluci [406] Maršík Šimon CZE 2013
kluci [281] Míšek Jaromír CZE 2014 Hradec Králové
kluci [401] Pavlíček Ondřej CZE 2014 Hronov
kluci [381] Pidrman Petr CZE 2013 MŠ Krenkova Česká Skalice
kluci [389] Prislinger Tom CZE 2014 MŠ Myslbekova
kluci [299] Sitný Kristián CZE 2014 Pětihosty
kluci [424] Staněk Ondřej CZE 2013 Termyt Maraton team
kluci [301] Zvara Matyáš CZE 2016

startovní listina O babiččin krajáč

start ~ 11:00:17 , přihlášeno: 267 účastníků ( 148 mužů, 119 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [10] Adámek Daniel CZE 1999 SRTG Hradec Králové
Muži [11] Adámek Petr CZE 1993 Apache Loko Trutnov
Ženy [12] Bajzová Renata CZE 1975 Česká Skalice
Muži [14] Balcar Jan CZE 1990 PS Náchod-Kamenec
Muži [13] Balcar Jaroslav CZE 1975 Vysokov
Muži [318] Balcar Ondřej CZE 1984 Vrchoviny
Muži [412] Bárta David CZE 1984 Melichar CZ
Ženy [15] Bartoňová Aneta CZE 1993 ZKO Hronov
Ženy [16] Baškovská Kateřina CZE 1994 Holky z Vršovky
Ženy [17] Baškovská Romana CZE 1974 Holky z Vršovky
Ženy [18] Bellerová Martina CZE 1992 Hradec Králové
Muži [19] Beneš Jiří CZE 1988 Rychnov na kněžnou
Muži [413] Beran Marcel CZE 1977
Ženy [ ] Beránková Eva CZE 1971 HK
Ženy [20] Berná Eva CZE 1976 Run4fun
Muži [21] Biederman Michal CZE 1985 SHYBUJ.CZ
Muži [ ] Bielčík Petr CZE 1971 Czech outdoor extreme team
Muži [22] Bitnar Jaroslav CZE 1971 Náchod
Muži [443] Bogdány josef CZE 1971 Báječné ženy v běhu
Muži [451] Brádler Jakub CZE 1988 Trutnov
Ženy [24] Breitrová Adéla CZE 2002 SK Nové Město nad Metují
Ženy [23] Breitrová Petra CZE 1978 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Ženy [436] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
Ženy [25] Brychová Eva CZE 1984 Dobřany
Ženy [80] Březinová Alena CZE 1979 Run4run
Muži [26] Bubeníček Petr CZE 1980 BUBUTEAM
Ženy [27] Bubeníčková Simona CZE 1978 BUBUTEAM
Ženy [28] Burdychová Naďa CZE 1955 Sokol Burdych
Muži [29] Celba Petr CZE 1986 Pells Team Brno
Muži [421] Cír Filip CZE 1983 Česká Skalice
Muži [30] Cöger Martin CZE 1994 Náchod
Muži [447] Čech Daniel CZE 1993 Náchod
Muži [31] Čech Martin CZE 1987 ZKO Hronov
Ženy [32] Čechová Veronika CZE 1986 ZKO Hronov
Muži [33] Černík Martin CZE 1980 SK Semechnice
Muži [2] Čivrný Jiří CZE 1980 Semily
Ženy [35] Dočekalová Klára CZE 1992 Česká Skalice
Muži [430] Doleček Jan CZE 1995
Muži [383] Doležal Luboš CZE 1954 Cyklo Tony
Muži [36] Doležal Martin CZE 1976 Šneci v běhu
Muži [37] Domáň ml. Ladislav CZE 1981 Náchod
Muži [38] Domáň st. Ladislav CZE 1949 Náchod
Muži [39] Drobek Jindřich CZE 1971 Jameson team
Muži [40] Dufka Vladislav CZE 1991 Červený Kostelec
Muži [41] Dušek Milan CZE 1976 SK Týniště nad Orlicí
Muži [42] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
Ženy [320] Farská Jana CZE 1973 Hostinné
Muži [319] Farský Rudolf CZE 1983 Semily
Muži [43] Fejfar Aleš CZE 1969 TJ Spartak Vrchlabí
Ženy [326] Fendrychova Renata CZE 1974 Náchod
Muži [435] Fiedler Jaroslav CZE 1973 BIke Team KC Jaroměř
Ženy [434] Fiedlerová Jana CZE 1975 ženy sobě
Muži [350] Fišer Jiří CZE 1967
Ženy [44] Flígrová Petra CZE 1986 Hoky z Vršovky
Muži [45] Florian Tomáš CZE 1979 Integraf running team
Muži [46] Flousek Luboš CZE 1973 Barborka team
Muži [418] Foglar Adolf CZE 1948 Česká Skalice
Ženy [47] Fojtíková Simona CZE 1988 Náchod-Babí
Muži [310] Gladics Ladislav CZE 1974 FC Ležák Česká Skalice
Muži [48] glos petr CZE 1981 rudník
Muži [49] Goldbach Václav CZE 1950 SK Týniště nad Orlicí
Muži [50] Gult Martin CZE 1975 Wikov Hronov
Muži [51] Habr Jiří CZE 1973 Vella Team Náchod
Muži [52] Habr Martin CZE 1996 TJ Sokol Olešnice
Ženy [53] Habrová Klára CZE 1992 Červený Kostelec
Ženy [428] Hájková Renata CZE 1975 Maratonstav Úpice
Muži [309] Hanuš Jiří CZE 1972 vella team
Ženy [433] Hanušová Pavlína CZE 1973 ČESKÁ SKALICE
Ženy [54] Hanzlová Markéta CZE 1973 svaz českých bohémů
Ženy [55] Hartmanová Marcela CZE 1970 AC Gomango Högner
Muži [56] Hejna Leoš CZE 1974 SKH Královehradeckého kraje
Ženy [9] Hellerová Hana CZE 1961 Hradec Králové
Muži [57] Herzig Radek CZE 1988 4FUN
Ženy [327] Hillermannová Kateřina CZE 1976 Šneci v běhu
Ženy [58] Hladíková Lucie CZE 1990 SDH Nahořany
Ženy [352] Hlaváčková Dita CZE 1981
Muži [59] Hofman Jiří CZE 1984 For the Horde!
Ženy [60] Hofmanová Daniela CZE 1975 Pivní Fond
Muži [61] Holeček Mirek CZE 1974 Nové Město nad Metuji
Ženy [62] Holečková Žaneta CZE 1976 Červený Kostelec
Muži [5] Holub Miroslav CZE 1966 SK Nové Město nad Metují
Ženy [308] Horkelová Hana CZE 1974 Ženy sobě
Ženy [440] Hrotková Lenka CZE 1996
Muži [63] Hübl Radek CZE 1988 RunSport/Salomon Team
Ženy [425] Huďová Michaela CZE 1988 Česká Skalice
Ženy [459] Hudrliková Vendula CZE 1991 Havlovice
Muži [64] Hynek Petr CZE 1963 SK Nové Město nad Metují
Ženy [439] Chmelařová Marcela CZE 1985
Muži [414] Chumlen Ondřej CZE 1991 TP motorsport
Muži [65] Chytrý Jaroslav CZE 1975 Čert team Provodov
Ženy [66] Jakoubková Karla CZE 1972 VĚTVE K DRCENÍ
Muži [411] Jaroš David CZE 1984
Muži [67] Jelen Pavel CZE 1991 Hvězda Pardubice z.s.
Muži [68] Jelínek Matěj CZE 1942 Černilov
Muži [69] Jelínek Oldřich CZE 1973 Hronov
Ženy [70] Jelínková Magdalena CZE 1945 Černilov
Muži [71] Jeřábek David CZE 1980 TP motorsport
Muži [72] Jílek Kamil CZE 1973 B.K. Čestice
Muži [7] Jirásek Miroslav CZE 1947 SDH Pavlišov
Ženy [73] Jirásková Pavla CZE 1988 Česká Skalice
Ženy [74] Jiroutová Lucie CZE 1992 Pell´s Team Brno
Muži [449] Jurišta Pavel CZE 1988 PD-games
Muži [75] Kábrt Daniel CZE 1998 Sokol Studnice
Ženy [8] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
Muži [444] Kadaník Jan CZE 1981 Odd. klub
Muži [76] Kašpárek Martin CZE 1967 TJ Velichovky
Muži [77] Kašpařík Tomáš CZE 1975 SK Přerov
Ženy [78] Klimšová Barbora CZE 1991 green4plan s.r.o.
Ženy [385] Kočová Vlčková Hana CZE 1984 Červená Hora
Ženy [79] Koláčková Zorka CZE 1976 Náchod
Muži [81] Kolisko Vladimír CZE 1980 Červený Kostelec
Ženy [82] Kollertová Eva CZE 1983 MT
Muži [83] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
Muži [84] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
Muži [4] Král Jindřich CZE 1973 Iscarex Č.T.
Ženy [ ] Králová Petra CZE 1990 JIP Východočeská
Ženy [85] Krátká Anna CZE 1969 Hvězda Pardubice
Muži [86] Krátký Josef CZE 1965 Hvězda Pardubice z.s.
Muži [87] Kratochvil Ladislav CZE 1970 TJ Bižu JBC
Muži [ ] Kratochvíl Marek CZE 1989 Bražecký mládenci
Muži [450] Kratochvíl Radek CZE 1989
Ženy [88] Kratochvílová Lucie CZE 1995 Pardubice
Ženy [89] Kremličková Zdenka CZE 1978 MARIKA
Muži [90] Krempa Milan CZE 1963 AC GoMango Hogner
Ženy [91] Krempová Anna CZE 1964 AC Gomango Högner
Muži [386] Krtička Michal CZE 1973 Wikov
Muži [3] Krunka Kamil CZE 1986 SK Nové Město nad Metují
Muži [92] Křepelka Karel CZE 1987 Pro radost
Muži [93] Křivda Tomáš CZE 1999 SK Nové Město nad Metují
Ženy [316] Kubalová Tereza CZE 1979 Tehovec
Ženy [94] Kubečková Natálie CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
Ženy [452] Kubečková Vendula CZE 1994 zmrzliny
Ženy [448] Kubiasová Kateřina CZE 1978 Tyčka a kulička
Muži [95] Kučera Vojtěch CZE 1980 green4plan s.r.o.
Muži [96] Kulda Jan CZE 1973 TJ Sokol Olešnice
Muži [97] Kuna Zdeněk CZE 1972 FC Ležák Česká Skalice
Ženy [98] Kunová Vendula CZE 1997 FC Ležák Česká Skalice
Muži [99] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
Ženy [100] Lebedínská Andrea CZE 1988 Vítězná - Komárov
Muži [101] Lebedínský Petr CZE 1985 Ještě jsme se nedohodli
Ženy [321] Lešková Tereza CZE 1992 Trutnov
Muži [102] Línek David CZE 1974 DLNK dream team
Muži [103] Linhart Lukáš CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
Muži [441] Lojda Jan CZE 1993
Muži [104] Lukášek Vincent CZE 1998 BULOWAAH
Muži [105] Mach Jiří CZE 1966 Sněžné
Muži [432] Mach Lukáš CZE 1999 SOKOL Mezilesí
Muži [306] Macháček Petr CZE 1971 Černilov
Ženy [106] Maixnerová Michaela CZE 1993 green4plan s.r.o.
Muži [438] Majoroš Michal CZE 1986 RUN FOR FUN HK
Muži [107] Mareth Karel CZE 1971 Česká Skalice
Ženy [108] Marethová Alena CZE 1972 Česká Skalice
Muži [109] Martinec Jan CZE 1983 Náchod
Ženy [416] Martinová Alice CZE 1973 Pevnost Josefov
Ženy [110] Máslová Simona CZE 1997 Třebechovice pod Orebem
Ženy [111] Matěnová Stanislava CZE 1981 KOB Dobruška
Muži [112] Melišík Jan CZE 1974 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži [113] Mertlík Filip CZE 1993 SK Nové Město nad Metují
Muži [417] Mervart Vojtěch CZE 2000 TJ Sokol Jaroměř
Ženy [1] Metelková Táňa CZE 1972 TJ Sokol Hradec Králové
Muži [114] Michal Petr CZE 1991 Nové Město nad Metují
Muži [115] Míl Tomáš CZE 1971 HELLA stínící technika
Muži [116] Míšek David CZE 1978 TJ Sokol Hradec Králové
Muži [117] Míšek Petr CZE 1976 Česká Čermná
Muži [388] Miškay Michal CZE 1984 Sparťan Čelákovice
Ženy [387] Miškay Veronika CZE 1982 Sparťan Čelákovice
Ženy [325] Moravcová Dana CZE 1974 run4run
Ženy [118] Mosiurczáková Jana CZE 1974 Jablonecké Mattonky
Muži [119] Moucha Josef CZE 2001 Mladá Boleslav
Ženy [120] Mouchová Klára CZE 1976 Mladá Boleslav
Muži [121] Nápravník Jakub CZE 1987 TJ Maratonstav Úpice
Muži [314] Nečas Josef CZE 1958 Maratonstav Úpice
Muži [122] Novotný Jakub CZE 1988 green4plan s.r.o.
Muži [456] Nymš Lukáš CZE 1987
Ženy [446] Nývltová Martina CZE 1975 Báječné ženy v běhu
Ženy [307] Olbortová Jaroslava CZE 1977 Ženy sobě
Muži [123] Osoba Martin CZE 1965 TJ Lokomotiva Meziměstí
Muži [384] Ott Lukáš CZE 1981 Náchod
Ženy [124] Pajerová Jana CZE 1983 SDH Velký Třebešov
Ženy [125] Pávová Gabriela CZE 1975 Dobruška
Muži [ ] Petráček Milan CZE 1974 Česká Skalice
Ženy [ ] Píšová Věra CZE 1976 HK
Muži [126] Poláček jan CZE 1968 Náchod
Muži [127] Polický Tomáš CZE 1984 Velké Pořičí
Muži [323] Prokop Lubomír CZE 1973 z hecu
Muži [128] Prokop Michal CZE 1973 Poříčští orli
Muži [129] Ptašek Martin CZE 1985 green4plan s.r.o.
Ženy [429] Radějová Kateřina CZE 1986
Muži [ ] Ratsam Pavel CZE 1991 Ž3 Sport
Muži [130] Rejl Marek CZE 1999 Rasošky
Muži [131] Rek Stanislav CZE 1964 AMMANN
Ženy [132] Renska Lenka CZE 1980 Hvězda Pardubice
Muži [133] Renský Michal CZE 1979 Run4run
Muži [134] rýdlo jaroslav CZE 1977 tři dva 1
Muži [135] Řihák Jan CZE 1980 Červený Kostelec
Muži [136] Sadílek Radovan CZE 1978 ZPA Smart Energy 2
Muži [324] Sádlo Dominik CZE 1995 AKLVK a Skialp klub Orlické hory
Muži [137] Secký Michal CZE 1999 Jaroměř
Muži [138] Sedláček Jan CZE 2004 SK Plhov Náchod
Ženy [34] Sedláčková Zuzana CZE 2003 SK Nové Město nad Metují
Ženy [437] Seifrtová Martina CZE 1984 MM
Ženy [139] Selingerová Aneta CZE 1999 Trutnov
Ženy [140] Schubertová Monika CZE 1974 LÉKÁRNA U ŘEKY
Muži [445] Sláma Jiří CZE 1974 Vella team Náchod
Muži [315] Sláma Martin CZE 1968 SPORTVISIO TEAM HK
Muži [141] Slezák Roman CZE 1976 OSK OPOČNO
Ženy [142] Slezáková Veronika CZE 1985 OSK OPOČNO
Muži [427] Slovák Jiří CZE 1985 CHDP Sport Division
Muži [143] Smola Josef CZE 1980 Náchod
Muži [317] Souček Vladimír CZE 1973 TJ Sokol Červený Kostelec
Muži [426] Staněk Antonín CZE 2002 Nové Město nad Metují - Spy
Ženy [144] Stejskalová Jana CZE 1977 IVT Náchod
Muži [145] Strnad Petr CZE 1964 KSM HRÁDEK
Ženy [146] Suchánková Zdeňka CZE 1963 Česká Skalice
Ženy [419] Šemberová Andrea CZE 1976
Muži [147] Škoda Jakub CZE 2002 Broumov
Ženy [148] Škodová Dagmar CZE 1972 Broumov
Ženy [149] Škopová Vlasta CZE 1977 Hronov
Ženy [151] Šorfová Nikola CZE 1995 Trutnov
Ženy [150] Šorfová Pavla CZE 1970 Trutnov
Ženy [152] Šorfová Zuzana CZE 1992 Trutnov
Muži [349] Špreňar Miloslav CZE 1963 Sokol Žernov
Ženy [153] Špringrová Ivona CZE 1992 Maratonstav Úpice
Ženy [154] Štěpánová Dita CZE 1979 KOB Dobruška
Ženy [155] Štěpová Adéla CZE 1993 Hradec Králové
Ženy [156] Šternerová Hana CZE 1963 Hradec Králové
Muži [157] Štrekl Marek CZE 1999 Třebechovice pod Orebem
Ženy [158] Šubrtová Zuzana CZE 1993 Ž3 Sport
Ženy [377] Šulcová Markéta CZE 2001 TJ Sokol Žernov
Muži [322] Švorčík Jan CZE 1973
Muži [159] Tesař Patrik CZE 1996 green4plan s.r.o.
Ženy [160] Teuberová Jaroslava CZE 1969 Hořičky
Ženy [161] Teuberová Petra CZE 1998 Hořičky
Ženy [422] Tláskalová Eva CZE 1983 OSK OPOČNO
Ženy [162] Tribučková Veronika CZE 1985 Jablonecké Mattonky
Muži [454] Tučný Jan CZE 1947 MK Pardubice
Ženy [163] Tunklová Petra CZE 1991 Česká Skalice
Ženy [164] Tykalová Marie CZE 1990 Jaroměř
Muži [165] Ulich Petr CZE 1968 MT
Ženy [166] Umlaufová Ema CZE 1997 Náchod
Ženy [ ] Urbanová Petra CZE 1995 Šneci v běhu
Muži [382] Vacarda Vladimír CZE 1959 ELEVEN RUN TEAM
Ženy [351] Vacková Hana CZE 1956 TJ Sokol Starkoč
Ženy [167] Valášková Bohumila CZE 1975 Česká Skalice
Muži [168] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
Muži [442] Vebr Patrik CZE 1998 Vencl tým Ústí nad Orlicí
Ženy [ ] Vítková Klára CZE 1982 Run4run
Muži [169] Vlček Lukáš CZE 1985 Rtyně v Podkrkonoší
Muži [6] Vlček Milan CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
Ženy [431] Vlčková Iveta CZE 1983 (made in) Czechoslovakia
Muži [170] vojtech ladislav CZE 1956 ceska skalice
Muži [172] Vondra Josef CZE 1971 Hvězda Pardubice z.s.
Ženy [ ] Vondrková Nela CZE 1976 Hradec Králové
Ženy [171] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Ženy [227] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Ženy [312] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Ženy [171] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Ženy [227] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Ženy [312] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Ženy [313] Vondrová Nela CZE 1976 Hradec Králové
Muži [173] Vorel Milan CZE 1940 Slatiňany
Ženy [420] Wagnerová Aneta CZE 1990
Ženy [415] Wagnerová Veronika CZE 1978
Muži [174] Zámečník Adrien CZE 1998 BULOWAAH
Ženy [175] Zeisková Markéta CZE 1998 Rajbas klub Náchod
Ženy [311] Zelenková Jana CZE 1981 TJ Sokol Žernov
Ženy [176] Zítková Radka CZE 1988 Run4run