Běh Babiččiným údolím

08.04.2018 Ratibořice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

O med pana Proška celkem: 14, muži : 7, ženy: 7, kluci: 7, holky: 7 [html] [pdf]
O mlynářův trdelník celkem: 27, muži : 13, ženy: 14, kluci: 13, holky: 14 [html] [pdf]
O krajánkův šátek celkem: 39, muži : 18, ženy: 21, kluci: 18, holky: 21 [html] [pdf]
O Kudrnovic veverky celkem: 43, muži : 19, ženy: 24, kluci: 19, holky: 24 [html] [pdf]
O Babiččiny pohádky celkem: 36, muži : 19, ženy: 17, kluci: 19, holky: 17 [html] [pdf]
Holky O pohádkové pexeso celkem: 21, muži : 0, ženy: 21, kluci: 0, holky: 21 [html] [pdf]
Kluci O pohádkové pexeso celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf]
O babiččin krajáč celkem: 251, muži : 144, ženy: 107, Muži: 144, Ženy: 107 [html] [pdf]

výsledková listina O babiččin krajáč

start ~ 11:00:17

00:33:03.585
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [3] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 20:07.6
2 2 / Muži [324] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 20:12.5 00:04.9
3 3 / Muži [442] Patrik Vebr 1998 CZE Vencl tým Ústí nad Orlicí 20:19.3 00:11.7
4 4 / Muži [93] Tomáš Křivda 1999 CZE SK Nové Město nad Metují 20:37.3 00:29.7
5 5 / Muži [63] Radek Hübl 1988 CZE RunSport/Salomon Team 20:47.5 00:39.9
6 6 / Muži [4] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 21:27.1 01:19.5
7 7 / Muži [6] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 22:38.8 02:31.2
8 8 / Muži [174] Adrien Zámečník 1998 CZE BULOWAAH 23:00.9 02:53.3
9 9 / Muži [40] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 23:22.9 03:15.3
10 10 / Muži [72] Kamil Jílek 1973 CZE B.K. Čestice 23:24.0 03:16.4
11 11 / Muži [116] David Míšek 1978 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 23:28.5 03:20.9
12 12 / Muži [67] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 23:39.6 03:32.0
13 13 / Muži [165] Petr Ulich 1968 CZE MT 23:49.4 03:41.8
14 14 / Muži [5] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 24:02.8 03:55.2
15 15 / Muži [450] Radek Kratochvíl 1989 CZE 24:20.1 04:12.5
16 16 / Muži [123] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 24:23.7 04:16.1
17 17 / Muži [426] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 24:30.4 04:22.8
18 18 / Muži [104] Vincent Lukášek 1998 CZE BULOWAAH 24:33.6 04:26.0
19 19 / Muži [413] Marcel Beran 1977 CZE 24:54.2 04:46.6
20 20 / Muži [382] Vladimír Vacarda 1959 CZE ELEVEN RUN TEAM 25:01.3 04:53.7
21 21 / Muži [112] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint- Eleven team 25:07.4 04:59.8
22 22 / Muži [81] Vladimír Kolisko 1980 CZE RUN4RUN 25:55.2 05:47.6
23 23 / Muži [430] Jan Doleček 1995 CZE 25:57.4 05:49.8
24 24 / Muži [52] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 26:01.9 05:54.3
25 25 / Muži [432] Lukáš Mach 1999 CZE SOKOL Mezilesí 26:11.5 06:03.9
26 26 / Muži [317] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 26:22.9 06:15.3
27 27 / Muži [447] Daniel Čech 1993 CZE Police nad Metují 26:25.6 06:18.0
28 28 / Muži [51] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 26:26.2 06:18.6
29 29 / Muži [84] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 26:32.5 06:24.9
30 30 / Muži [315] Martin Sláma 1968 CZE SPORTVISIO TEAM HK 26:41.6 06:34.0
31 31 / Muži [121] Jakub Nápravník 1987 CZE TJ Maratonstav Úpice 26:57.9 06:50.3
32 32 / Muži [412] David Bárta 1984 CZE Melichar CZ 27:07.4 06:59.8
33 33 / Muži [386] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 27:10.1 07:02.5
34 34 / Muži [50] Martin Gult 1975 CZE Wikov Hronov 27:11.0 07:03.4
35 35 / Muži [19] Jiří Beneš 1988 CZE Rychnov na kněžnou 27:14.2 07:06.6
36 36 / Muži [314] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav Úpice 27:16.9 07:09.3
37 37 / Muži [75] Daniel Kábrt 1998 CZE Studnice 27:22.7 07:15.1
38 38 / Muži [29] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 27:24.8 07:17.2
39 39 / Muži [383] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 27:25.2 07:17.6
40 40 / Muži [350] Jiří Fišer 1967 CZE 27:29.5 07:21.9
41 41 / Muži [172] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 27:34.2 07:26.6
42 42 / Muži [26] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 27:44.2 07:36.6
43 43 / Muži [41] Milan Dušek 1976 CZE SK Týniště nad Orlicí 27:49.7 07:42.1
44 44 / Muži [30] Martin Cöger 1994 CZE Náchod 27:56.6 07:49.0
45 45 / Muži [127] Tomáš Polický 1984 CZE Veké Poříčí 28:02.4 07:54.8
46 46 / Muži [77] Tomáš Kašpařík 1975 CZE SK Přerov 28:05.6 07:58.0
47 47 / Muži [427] Jiří Slovák 1985 CZE CHDP Sport Division 28:09.2 08:01.6
48 48 / Muži [10] Daniel Adámek 1999 CZE REDPOINT - ELEVEN TEAM 28:20.5 08:12.9
49 49 / Muži [96] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 28:20.7 08:13.1
50 50 / Muži [42] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 28:31.6 08:24.0
51 51 / Muži [133] Michal Renský 1979 CZE Run4run 28:37.3 08:29.7
52 52 / Muži [33] Martin Černík 1980 CZE SK Semechnice 28:47.4 08:39.8
53 53 / Muži [145] Petr Strnad 1964 CZE KSM HRÁDEK 28:49.3 08:41.7
54 54 / Muži [99] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 28:52.8 08:45.2
55 55 / Muži [103] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 28:56.7 08:49.1
56 56 / Muži [135] Jan Řihák 1980 CZE Červený Kostelec 28:59.5 08:51.9
57 57 / Muži [65] Jaroslav Chytrý 1975 CZE Čert team Provodov 29:03.8 08:56.2
58 58 / Muži [31] Martin Čech 1987 CZE Žďár nad Metují 29:06.2 08:58.6
59 59 / Muži [131] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 29:15.4 09:07.8
60 60 / Muži [83] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 29:22.5 09:14.9
60 60 / Muži [138] Jan Sedláček 2004 CZE Svaz českých bohémů 29:22.5 09:14.9
62 62 / Muži [445] Jiří Sláma 1974 CZE Vella team Náchod 29:22.8 09:15.2
63 63 / Muži [143] Josef Smola 1980 CZE Náchod 29:29.9 09:22.3
64 64 / Muži [59] Jiří Hofman 1984 CZE For the Horde! 29:34.5 09:26.9
65 65 / Muži [87] Ladislav Kratochvil 1970 CZE TJ Bižu JBC 29:41.4 09:33.8
66 66 / Muži [45] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 29:50.6 09:43.0
67 67 / Muži [438] Michal Majoroš 1986 CZE RUN FOR FUN HK 29:57.7 09:50.1
68 68 / Muži [57] Radek Herzig 1988 CZE 4FUN 30:02.2 09:54.6
69 69 / Muži [61] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 30:04.4 09:56.8
70 70 / Muži [76] Martin Kašpárek 1967 CZE Velichovky 30:07.1 09:59.5
71 71 / Muži [7] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 30:09.2 10:01.6
72 72 / Muži [113] Filip Mertlík 1993 CZE SK Nové Město nad Metují 30:27.2 10:19.6
73 73 / Muži [444] Jan Kadaník 1981 CZE Odd. klub 30:35.6 10:28.0
74 74 / Muži [90] Milan Krempa 1963 CZE AC GoMango Hogner 30:49.4 10:41.8
75 75 / Muži [64] Petr Hynek 1963 CZE SK Nové Město nad Metují 30:55.6 10:48.0
76 76 / Muži [13] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 31:01.7 10:54.1
77 77 / Muži [421] Filip Cír 1983 CZE Česká Skalice 31:02.3 10:54.7
78 78 / Muži [114] Petr Michal 1991 CZE Nové Město nad Metují 31:08.3 11:00.7
79 79 / Muži [107] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 31:13.9 11:06.3
80 80 / Muži [456] Lukáš Nymš 1987 CZE 31:21.4 11:13.8
81 81 / Muži [14] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 31:23.0 11:15.4
82 82 / Muži [168] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 31:53.7 11:46.1
83 83 / Muži [109] Jan Martinec 1983 CZE Náchod 31:55.2 11:47.6
84 84 / Muži [101] Petr Lebedínský 1985 CZE Ještě jsme se nedohodli 31:59.5 11:51.9
85 85 / Muži [136] Radovan Sadílek 1978 CZE ZPA Smart Energy 2 32:02.2 11:54.6
86 86 / Muži [49] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 32:10.5 12:02.9
87 87 / Muži [309] Jiří Hanuš 1972 CZE vella team 32:16.8 12:09.2
88 88 / Muži [441] Jan Lojda 1993 CZE 32:19.6 12:12.0
89 89 / Muži [37] Ladislav Domáň ml. 1981 CZE ASSA ABLOY 32:20.0 12:12.4
90 90 / Muži [318] Ondřej Balcar 1984 CZE Vrchoviny 32:20.7 12:13.1
91 91 / Muži [69] Oldřich Jelínek 1973 CZE Hronov 32:25.3 12:17.7
92 92 / Muži [38] Ladislav Domáň st. 1949 CZE Náchod 32:37.8 12:30.2
93 93 / Muži [349] Miloslav Špreňar 1963 CZE Sokol Žernov 32:39.6 12:32.0
94 94 / Muži [97] Zdeněk Kuna 1972 CZE FC Ležák Česká Skalice 32:49.7 12:42.1
95 95 / Muži [159] Patrik Tesař 1996 CZE green4plan s.r.o. 32:52.2 12:44.6
96 96 / Muži [117] Petr Míšek 1976 CZE Česká Čermná 32:55.1 12:47.5
97 97 / Muži [46] Luboš Flousek 1973 CZE Barborka team 32:58.8 12:51.2
98 98 / Muži [115] Tomáš Míl 1971 CZE HELLA 33:02.8 12:55.2
99 99 / Muži [21] Michal Biederman 1985 CZE SHYBUJ.CZ 33:16.1 13:08.5
100 100 / Muži [56] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Královehradeckého kraje 33:19.0 13:11.4
101 101 / Muži [171] Václav Vondra 1968 CZE Rudník 33:23.2 13:15.6
102 102 / Muži [417] Vojtěch Mervart 2000 CZE TJ Sokol Jaroměř 33:32.8 13:25.2
103 103 / Muži [39] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 33:34.4 13:26.8
104 104 / Muži [306] Petr Macháček 1971 CZE Černilov 33:38.8 13:31.2
105 105 / Muži [105] Jiří Mach 1966 CZE pošta Dobruška 33:41.5 13:33.9
106 106 / Muži [22] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Náchod 33:47.1 13:39.5
107 107 / Muži [134] Jaroslav Rýdlo 1977 CZE tři dva 1 33:54.4 13:46.8
108 108 / Muži [92] Karel Křepelka 1987 CZE Pro radost 34:18.2 14:10.6
109 109 / Muži [388] Michal Miškay 1984 CZE Sparťan Čelákovice 34:18.4 14:10.8
110 110 / Muži [122] Jakub Novotný 1988 CZE Hronov 34:21.4 14:13.8
111 111 / Muži [147] Jakub Škoda 2002 CZE Broumov 34:31.6 14:24.0
112 112 / Muži [411] David Jaroš 1984 CZE 34:34.2 14:26.6
113 113 / Muži [310] Ladislav Gladics 1974 CZE FC Ležák Česká Skalice 35:00.3 14:52.7
114 114 / Muži [384] Lukáš Ott 1981 CZE Náchod 35:23.7 15:16.1
115 115 / Muži [435] Jaroslav Fiedler 1973 CZE BIke Team KC Jaroměř 35:31.4 15:23.8
116 116 / Muži [11] Petr Adámek 1993 CZE Babí 35:37.6 15:30.0
117 117 / Muži [319] Rudolf Farský 1983 CZE Semily 35:39.5 15:31.9
118 118 / Muži [102] David Línek 1974 CZE DLNK dream team 35:45.4 15:37.8
119 119 / Muži [323] Lubomír Prokop 1973 CZE z hecu 35:48.4 15:40.8
120 120 / Muži [129] Martin Ptašek 1985 CZE green4plan s.r.o. 36:00.6 15:53.0
121 121 / Muži [95] Vojtěch Kučera 1980 CZE green4plan s.r.o. 36:04.2 15:56.6
122 122 / Muži [43] Aleš Fejfar 1969 CZE TJ Spartak Vrchlabí 36:10.1 16:02.5
123 123 / Muži [443] Josef Bogdány 1971 CZE Boďáci 36:36.2 16:28.6
124 124 / Muži [128] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 37:00.3 16:52.7
125 125 / Muži [68] Matěj Jelínek 1942 CZE Černilov 37:25.0 17:17.4
126 126 / Muži [137] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 37:38.6 17:31.0
127 127 / Muži [414] Ondřej Chumlen 1991 CZE TP motorsport 37:45.4 17:37.8
128 128 / Muži [141] Roman Slezák 1976 CZE OSK OPOČNO 37:52.9 17:45.3
129 129 / Muži [126] jan Poláček 1968 CZE Náchod 38:03.8 17:56.2
130 130 / Muži [48] petr glos 1981 CZE rudník 38:04.3 17:56.7
131 131 / Muži [86] Josef Krátký 1965 CZE Hvězda Pardubice z.s. 38:35.9 18:28.3
132 132 / Muži [157] Marek Štrekl 1999 CZE Třebechovice pod Orebem 38:37.9 18:30.3
133 133 / Muži [322] Jan Švorčík 1973 CZE 38:41.7 18:34.1
134 134 / Muži [130] Marek Rejl 1999 CZE Rasošky 38:54.6 18:47.0
135 135 / Muži [449] Pavel Jurišta 1988 CZE PD-games 39:01.7 18:54.1
136 136 / Muži [451] Jakub Brádler 1988 CZE Trutnov 40:00.6 19:53.0
137 137 / Muži [71] David Jeřábek 1980 CZE TP motorsport 40:15.8 20:08.2
138 138 / Muži [418] Adolf Foglar 1948 CZE Česká Skalice 40:29.8 20:22.2
139 139 / Muži [170] ladislav vojtech 1956 CZE ceska skalice 42:32.9 22:25.3
140 140 / Muži [454] Jan Tučný 1947 CZE MK Pardubice 43:04.2 22:56.6
141 141 / Muži [36] Martin Doležal 1976 CZE Šneci v běhu 43:09.6 23:02.0
142 142 / Muži [173] Milan Vorel 1940 CZE Slatiňany 55:00.8 34:53.2
142 142 / Muži [119] Josef Moucha 2001 CZE Mladá Boleslav
142 142 / Muži [2] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují