Montacké vlny

15.09.2018 Náchod

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Montacké vlnky 700 m celkem: 49, muži : 24, ženy: 25, Minižáci: 12, Přípravka kluci: 12, Minižákyně: 17, Přípravka holky: 8 [html] [pdf]
Montacké vlnky 1500 m celkem: 20, muži : 8, ženy: 12, Mladší žáci: 1, Starší žáci: 7, Mladší žákyně: 7, Starší žákyně: 5 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km celkem: 114, muži : 84, ženy: 30, MA: 24, MB: 21, MC: 26, MD: 4, ME: 9, ZA: 7, ZB: 23 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km celkem: 20, muži : 9, ženy: 11, Muži: 9, Ženy: 11 [html] [pdf]

startovní listina Montacké vlnky 700 m

start ~ 12:44:50 , 2007 a mladší , přihlášeno: 49 účastníků ( 24 mužů, 25 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Přípravka kluci [142] Ardelt Václav CZE 2007 PRIMÁTOR
Přípravka kluci [201] Bednařík Jan CZE 2007 Hronov
Minižákyně [202] Bednaříková Aneta CZE 2013 Hronov
Minižákyně [203] Bejšovcová Laura CZE 2009 BKL Machov
Minižákyně [204] Bejšovcová Pavlína CZE 2012 BKL Machov
Minižáci [205] Beran štěpán CZE 2014 SKI Police nad Metují
Minižákyně [206] Beranová Sára CZE 2009 SKI Police nad Metují
Minižákyně [257] Brychová Viktorie CZE 2012 Dobřany
Přípravka kluci [207] Bubeníček Jan CZE 2007 OCH ČK
Přípravka holky [208] Bubeníčková Simona CZE 2008 BKL Machov
Přípravka holky [143] Dohnalová Barbora CZE 2007 Náchod
Minižákyně [209] Dostálová Vendula CZE 2010 Černožice
Přípravka holky [210] Flousková Gabriela CZE 2007 LK Broumov
Přípravka holky [211] Hejnová Anna CZE 2008 Velké Poříčí
Minižákyně [212] Hejnová Klára CZE 2011 Velké Poříčí
Minižáci [214] Hemelík Luboš CZE 2010 Jaroměř
Minižáci [213] Hemelík Vítek CZE 2009 Jaroměř
Minižáci [215] Holubář Radim CZE 2013 Běhej, mysli, zvítěz
Přípravka kluci [145] Horák Michal CZE 2008 TJ Sokol Studnice
Minižáci [252] Hroch Jakub CZE 2010 Provodov-Šonov
Přípravka holky [254] Hrochová Lucie CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
Minižákyně [216] Hynková Dominika CZE 2010 Hynkovka
Minižáci [244] Jiroušek Jakub CZE 2009 Třtice
Přípravka kluci [146] Kauflman Patrik CZE 2007 Pěkov
Minižáci [144] Kaufman Lukáš CZE 2009 Pěkov
Přípravka kluci [255] Kočnar David CZE 2008 FK Náchod
Minižákyně [217] Kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov
Minižákyně [218] Kráčmarová Michaela CZE 2012 BKL Machov
Přípravka kluci [219] Mádle Ondřej CZE 2007 LK Broumov
Přípravka kluci [220] Mareth Jan CZE 2008 Česká Skalice
Přípravka kluci [221] Metelka Tomáš CZE 2008 OK99 Hradec Králové
Minižáci [ ] Pokorný Vojtěch CZE 2010 Náchod
Minižákyně [223] Polická Beáta CZE 2010 Velké Pořičí
Minižákyně [222] Polická Julie CZE 2011 Velké Pořičí
Minižákyně [224] Renská Adéla CZE 2009 SK Hvězda Pardubice
Minižáci [225] Renský Matěj CZE 2009 SK Hvězda Pardubice
Přípravka holky [226] Ričanyová Adéla CZE 2007 Česká Skalice
Přípravka kluci [227] Rudolf Marek CZE 2007 Deep Sea
Minižáci [138] Souček Ondřej CZE 2013 Křinice
Minižáci [248] Souček Viktor CZE 2009 Náchod
Přípravka kluci [228] Stejskal Pavel CZE 2008 IVT Náchod
Minižákyně [229] Šemberová Agáta CZE 2014 LK Broumov
Minižáci [247] Šimák Marek CZE 2012 TJ Sokol Hradec Králové
Přípravka holky [242] Šrůtková Barbora CZE 2007 BKL Machov
Minižákyně [243] Šrůtková Vendula CZE 2009 BKL Machov
Přípravka kluci [148] Touc Jakub CZE 2007 Podbřezí - Skalka
Minižákyně [147] toucová Kamila CZE 2010 Podbřezí - Skalka
Přípravka holky [230] Vojtěchová Michaela CZE 2007 LK Broumov
Minižákyně [249] Wiesnerová Denisa CZE 2009 BKL Machov

startovní listina Montacké vlnky 1500 m

start ~ 13:00:00 , 2003 - 2006 , přihlášeno: 20 účastníků ( 8 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Starší žákyně [253] Bubeníčková Eliška CZE 2004 Náchod
Starší žáci [231] Dítě Marek CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
Mladší žákyně [251] Ducháčová Ema CZE 2006 BKL Machov
Mladší žákyně [232] Flousková Barbora CZE 2005 LK Broumov
Mladší žákyně [139] Gultová Aneta CZE 2006 BKL Machov
Starší žákyně [150] Jahodová Eliška CZE 2004 Náchod
Mladší žáci [256] Kočnar Adam CZE 2005 FK Náchod
Starší žáci [233] Mádle Kryštof CZE 2004 LK Broumov
Starší žáci [234] Nagy Kamil CZE 2004 Jaroměř
Starší žáci [235] Potoček Vojtěch CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
Starší žákyně [250] Schejbalová Veronika CZE 2003 SK Plhov Náchod
Mladší žákyně [246] Součková Karolína CZE 2006 Křinice
Mladší žákyně [236] Šemberová Kristýna CZE 2005 LK Broumov
Starší žákyně [245] Špásová Anežka CZE 2004 Chlumec nad Cidlinou
Mladší žákyně [140] štenclová Kateřina CZE 2006 Nové Město nad Metují
Starší žáci [237] Uher Jan CZE 2004 Přibyslav 5
Mladší žákyně [238] Uherová Tereza CZE 2006 Přibyslav 5
Starší žáci [239] Vašata Tomáš CZE 2003 SK Týniště nad Orlicí
Starší žákyně [240] Veselá Kristýna CZE 2004 LK Broumov
Starší žáci [241] Vojtěch Vojtěch CZE 2004 SK Nové Město nad Metují

startovní listina hlavní závod Montacké vlny 9 km

start ~ 13:30:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 114 účastníků ( 84 mužů, 30 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
MA [10] Adámek Daniel CZE 1999 OCR PARDUBACI
MC [11] Ardelt Martin CZE 1971 PRIMÁTOR
MB [12] Balcar Jaroslav CZE 1975 Vysokov
MA [13] Bárta David CZE 1984 Melichar CZ
MB [14] beran jan CZE 1983 SKI Police nad Metují
ZB [15] Breitrová Petra CZE 1978 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
ZB [15] Breitrová Petra CZE 1978 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
ZB [16] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
ZA [17] Brychová Eva CZE 1984 Dobřany
MB [18] Bubeníček Petr CZE 1980 BUBUTEAM
ZB [19] Bubeníčková Simona CZE 1978 BUBUTEAM
MA [20] Celba Petr CZE 1986 Pells Team Brno
ZA [21] Celbová Lucie CZE 1992 Pell´s Team Brno
MA [22] Cöger Martin CZE 1994 Náchod
ME [23] Culka Václav CZE 1935 Nové Město nad Metují
MA [24] Čech Daniel CZE 1993 Náchod
MB [25] Domáň ml. Ladislav CZE 1981 Náchod
MA [26] Dostál Jan CZE 1986 VELLA TEAM NÁCHOD
ME [27] Dostál Václav CZE 1942 Černožice
ZB [28] Dostálová Hana CZE 1970 Černožice
MC [29] Drobek Jindřich CZE 1971 Jameson team
MA [30] Dufka Vladislav CZE 1991 Červený Kostelec
MA [149] Dušek Patrik CZE 1987 Rockmachine Cyklomax
MC [31] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
MB [32] Florian Tomáš CZE 1979 Integraf running team
MC [33] Gajdoš Dušan CZE 1973 Červený Kostelec
ME [34] Goldbach Václav CZE 1950 SK Týniště nad Orlicí
MC [36] Habr Jiří CZE 1973 Vella Team Náchod
MA [35] Habr Martin CZE 1996 TJ Sokol Olešnice
MB [156] Halaj Jan CZE 1977 Náchod
MA [94] Hanousek Jakub CZE 1991 Police nad metují
ZB [37] Hanzlová Markéta CZE 1973 svaz českých bohémů
MB [38] Hejna Leoš CZE 1974 SKH Královehradeckého kraje
MA [40] Hoffman David CZE 2002 hoffíci
MC [39] Hoffman Pavel CZE 1967 hoffíci
MB [41] Holeček Mirek CZE 1974 Nové Město nad Metuji
MB [42] Holubář Martin CZE 1979 Běhej, mysli, zvítěz
MB [43] Horák Michal CZE 1975 TJ Sokol Studnice
MB [125] Hynek Martin CZE 1981 Opočno
MD [44] Hynek Petr CZE 1963 SK Nové Město nad Metují
ZB [95] Jakoubková Karla CZE 1972 VĚTVE K DRCENÍ
ME [45] Jelínek Matěj CZE 1942 Černilov
ME [46] jirásek Miroslav CZE 1947 SDH Pavlišov
MA [96] Jiráský Jakub CZE 1990 YOLO BAND
MA [47] Kábrt Daniel CZE 1998 Sokol Studnice
ZB [48] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
ZA [49] Kočová Vlčková Hana CZE 1984 TJ Sokol Žernov
MB [50] Kolisko Vladimír CZE 1980 Červený Kostelec
MA [51] Kosař Roman CZE 1999 Náchod
MC [52] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
MC [53] koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
MC [1] Král Jindřich CZE 1973 Iscarex Č.T.
ZB [54] Krátká Anna CZE 1969 Hvězda Pardubice
MC [55] Krátký Josef CZE 1965 Hvězda Pardubice z.s.
MD [56] Krempa Milan CZE 1963 AC GoMango Hogner
MC [141] krtička Michal CZE 1973 Wikov
MA [2] Krunka Kamil CZE 1986 SK Nové Město nad Metují
ZB [123] Kubiasová Kateřina CZE 1978 Tyčka a kulička
MC [97] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
MA [151] Kulda Jiří CZE 2002 Maratonstav Úpice a HOCK
MA [57] Langenberger Adam CZE 1985 Children Of Olymp
MB [58] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
MA [98] Linhart Lukáš CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
MC [59] Mach Jiří CZE 1966 Sněžné
ZB [60] Marethová Alena CZE 1972 Česká Skalice
MB [155] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
ZB [61] Metelková Táňa CZE 1972 TJ Sokol Hradec Králové
MC [62] Mikuška Pavel CZE 1964 Slavoj Babí
MA [63] Nápravník Jakub CZE 1987 TJ Maratonstav Úpice
MD [118] Nečas Josef CZE 1958 Klub Upice
MC [99] Pešek Martin CZE 1967 Náchod
MC [64] Poláček jan CZE 1968 Náchod
MC [66] Prokop Lubomír CZE 1973 Z HECU
MC [65] Prokop Michal CZE 1973 Poříčští orli
ZB [67] Renska Lenka CZE 1980 Hvězda Pardubice
MB [68] Renský Michal CZE 1979 Run4run
ZB [154] Ringlová Kateřina CZE 1980 Meziměstí
ZB [124] Rýdlová Denisa CZE 1982 RunSport Team
MB [157] Severýn David CZE 1981 Jaroměř
MB [69] Smola Josef CZE 1980 Náchod
MC [70] Souček Vladimír CZE 1973 TJ Sokol Červený Kostelec
ME [119] Sponar jAN CZE 1950 Tesla Brno
MA [100] Staněk Antonín CZE 2002 Nové Město nad Metují - Spy
ZB [71] Stejskalová Jana CZE 1977 IVT Náchod
MC [72] Strnad Petr CZE 1964 KSM HRÁDEK
ZB [73] Suchánková Zdeňka CZE 1963 Česká Skalice
MD [74] Šebela Jiří CZE 1958 Blansko
MB [75] Šimák Jan CZE 1983 Hradec králové
ZB [76] Šimáková Klára CZE 1983 Hradec Králové
MA [77] Šimek Petr CZE 1991 Červený Kostelec
ME [122] Šmída Oldřich CZE 1948 Červený Kostelec
MB [126] Šplíchal Jan CZE 1983 SOKOL Valteřice
MB [9] Šrůtek David CZE 1980 BKL Machov
ZB [78] Šternerová Hana CZE 1963 Hradec Králové
MA [152] Tichý Aleš CZE 1994 Opava
MC [79] Touc Petr CZE 1973 Podbřezí - SK Skalka
ME [80] Tučný Jan CZE 1947 MK Pardubice
MC [81] Uher Juraj CZE 1973 Přibyslav 5
ZB [82] Uherová Jana CZE 1972 Přibyslav
ZA [83] Umlaufová Ema CZE 1997 Náchod
ZB [84] Vacková Hana CZE 1956 TJ Sokol Starkoč
MC [85] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
MC [86] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
MC [87] Vít Pavel CZE 1971 Vella team Náchod
MC [153] Vítek Miroslav CZE 1972 Vencl tým Ústí nad Orlicí
ZA [88] Vítková Veronika CZE 1989 Nahořany
MA [3] Vlček Milan CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
ZB [89] Vlčková Iveta CZE 1983 SK Babice / Inov-8 team
ME [90] Vorel Milan CZE 1940 Slatiňany
MB [120] Wiesner Radek CZE 1980 Baduna Team
ZA [91] Zeiskova Markéta CZE 1998 Kasper Swix Team
ZB [92] Zelenková Jana CZE 1981 TJ Sokol Žernov
MA [93] Zítko Jakub CZE 1995 Piráti
ZA [117] Zítková Radka CZE 1988 Run4run

startovní listina Kondiční vlny 4,5 km

start ~ 13:30:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 20 účastníků ( 9 mužů, 11 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [101] Balcar Jan CZE 1990 PS Náchod-Kamenec
Ženy [102] Baškovská Romana CZE 1974 Holky z Vršovky
Ženy [102] Baškovská Romana CZE 1974 Holky z Vršovky
Muži [103] Bitnar Jaroslav CZE 1971 Run4run
Muži [104] Doležal Jakub CZE 1974 Fit Run Hronov
Ženy [105] Filipcová Iveta CZE 1974 Nové Město nad Metují
Ženy [107] Hynková Renata CZE 1985 #sajouvakci
Ženy [108] Klusáčková Aneta CZE 1995 Vella Team Náchod
Muži [158] kolaja Jan CZE 1981 Slavia Liberec Orienteering
Muži [121] Kolář Adam CZE 2001 Sportovní klub Nové Město nad Metují
Ženy [109] Kulhavá Petra CZE 1976 ŽENY V BĚHU
Muži [110] Mareth Karel CZE 1971 Česká Skalice
Muži [111] Mikšíček Pavel CZE 1990 Náchod
Ženy [ ] Pokorná Denisa CZE 1984 Náchod
Muži [112] Polický Tomáš CZE 1984 Velké Pořičí
Ženy [113] Slavíková Kamila CZE 1984 Náchod
Ženy [114] Škodová Dagmar CZE 1972 Broumov
Muži [115] Štěp Radim CZE 1993 Hradec Králové
Ženy [116] Štěpová Adéla CZE 1993 Hradec Králové
Ženy [106] Vlčková Klára CZE 1992 Červený Kostelec