15.09.2018 Náchod
start ~ 13:30:00
, 2002 a starší
,
přihlášeno: 114 účastníků
(
84 mužů,
30 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
MA | 10 | Adámek Daniel | CZE | 1999 | OCR PARDUBACI | 0 | Náchod |
MC | 11 | Ardelt Martin | CZE | 1971 | PRIMÁTOR | 0 | Rybitví |
MB | 12 | Balcar Jaroslav | CZE | 1975 | Vysokov | 0 | Vysokov |
MA | 13 | Bárta David | CZE | 1984 | Melichar CZ | 90 | Rtyně v podkrkonoší |
MB | 14 | Beran Jan | CZE | 1983 | HKO, SKI Police nad Metují | 2 | Police Nad Metují |
ZB | 15 | Breitrová Petra | CZE | 1978 | SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ | 510 | Nové Město Nad Metují |
ZB | 15 | Breitrová Petra | CZE | 1978 | SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ | 510 | Nové Město Nad Metují |
ZB | 16 | Brumlichová Romana | CZE | 1976 | Wikov | 530 | Hronov |
ZA | 17 | Brychová Eva | CZE | 1984 | Dobřany | 270 | Dobřany |
MB | 18 | Bubeníček Petr | CZE | 1980 | BUBUTEAM | 360 | Velké Poříčí |
ZB | 19 | Bubeníčková Simona | CZE | 1978 | Bubuteam | 330 | Velké Poříčí |
MA | 20 | Celba Petr | CZE | 1986 | Kola Rtyně | 0 | Rtyně V Podkrkonoší |
ZA | 21 | Celbová Lucie | CZE | 1992 | Kola-Rtyně | 0 | Rtyně V Podkrkonoší |
MA | 22 | Cöger Martin | CZE | 1994 | Náchod | 2 | Náchod |
ME | 23 | Culka Václav | CZE | 1935 | Nové Město Nad Metují | 490 | Nové Město Nad Metují |
MA | 24 | Čech Daniel | CZE | 1993 | Náchod | 270 | Náchod |
MB | 25 | Domáň ml. Ladislav | CZE | 1981 | Náchod | 0 | Náchod |
MA | 26 | Dostál Jan | CZE | 1986 | Běžecký Klub Náchod | 2 | Náchod |
ME | 27 | Dostál Václav | CZE | 1942 | Černožice | 580 | Černožice |
ZB | 28 | Dostálová Hana | CZE | 1970 | Černožice | 180 | Černožice |
MC | 29 | Drobek Jindřich | CZE | 1971 | Jameson team | 0 | Náchod |
MA | 30 | Dufka Vladislav | CZE | 1991 | Běžecký Klub Náchod | 420 | Červený Kostelec |
MA | 149 | Dušek Patrik | CZE | 1987 | Rockmachine Cyklomax | 1 | Hradec Králové |
MC | 31 | Elich Jiří | CZE | 1964 | Levit Loko Trutnov | 0 | Náchod |
MB | 32 | Florian Tomáš | CZE | 1979 | NÁCHOD | 100 | Náchod |
MC | 33 | Gajdoš Dušan | CZE | 1973 | Červený Kostelec | 330 | ČervenÝ Kostelec |
ME | 34 | Goldbach Václav | CZE | 1950 | SK Týniště nad Orlicí | 650 | Týniště Nad Orlicí |
MC | 36 | Habr Jiří | CZE | 1973 | Vella Team Náchod | 220 | Červený Kostelec |
MA | 35 | Habr Martin | CZE | 1996 | Tj Sokol Olešnice | 110 | Červený Kostelec |
MB | 156 | Halaj Jan | CZE | 1977 | Náchod | 1 | Náchod |
MA | 94 | Hanousek Jakub | CZE | 1991 | SABZO | 2 | Braník |
ZB | 37 | Hanzlová Markéta | CZE | 1973 | Svaz českých Bohémů | 440 | Kramolna |
MB | 38 | Hejna Leoš | CZE | 1974 | SKH Královehradeckého kraje | 0 | Velké Poříčí |
MA | 40 | Hoffman David | CZE | 2002 | hoffíci | 0 | Náchod |
MC | 39 | Hoffman Pavel | CZE | 1967 | hoffíci | 0 | Náchod |
MB | 41 | Holeček Mirek | CZE | 1974 | Nové Město Nad Metuji | 0 | Nové Město Nad Metuji |
MB | 42 | Holubář Martin | CZE | 1979 | Běhej, mysli, zvítěz | 270 | Velichovky |
MB | 43 | Horák Michal | CZE | 1975 | COLAS CZ, a.s. | 2 | Hradec Králové |
MB | 125 | Hynek Martin | CZE | 1981 | Opočno | 0 | Opočno |
MD | 44 | Hynek Petr | CZE | 1963 | SK Nové Město nad Metují | 500 | Nové Město nad Metují |
ZB | 95 | Jakoubková Karla | CZE | 1972 | VĚTVE K DRCENÍ | 270 | Náchod |
ME | 45 | Jelínek Matěj | CZE | 1942 | Černilov | 750 | Černilov |
ME | 46 | Jirasek Miroslav | CZE | 1947 | SDH Pavlisov | 730 | 547 01 Náchod,pavlisov C.35 |
MA | 96 | Jiráský Jakub | CZE | 1990 | YOLO BAND | 0 | Náchod |
MA | 47 | Kábrt Daniel | CZE | 1998 | Sokol Studnice | 2 | Studnice |
ZB | 48 | Kábrtová Jitka | CZE | 1971 | Maratonstav Úpice | 550 | Studnice |
ZA | 49 | Kočová Vlčková Hana | CZE | 1984 | TJ Sokol Žernov | 2 | Červený Kostelec |
MB | 50 | Kolisko Vladimír | CZE | 1980 | BK Náchod | 340 | Červený Kostelec |
MA | 51 | Kosař Roman | CZE | 1999 | Náchod | 0 | Náchod |
MC | 52 | Kostelecký Vladimír | CZE | 1970 | Vella Team Náchod | 1 | Hronov |
MC | 53 | Koudelka Drahomir | CZE | 1971 | meixner consulting | 270 | Pysely |
MC | 1 | Král Jindřich | CZE | 1973 | AK Iscarex Česká Třebová | 750 | Trutnov |
ZB | 54 | Krátká Anna | CZE | 1969 | Hvězda Pardubice | 670 | Svitavy |
MC | 55 | Krátký Josef | CZE | 1965 | Vysoká n. Labem | 0 | Hradec Králové |
MD | 56 | Krempa Milan | CZE | 1963 | pivovar Primátor | 440 | Hradec Králové |
MC | 141 | Krtička Michal | CZE | 1973 | Sokol Žďárky | 2 | Žďárky |
MA | 2 | Krunka Kamil | CZE | 1986 | Běžecký klub Náchod | 750 | Náchod |
ZB | 123 | Kubiasová Kateřina | CZE | 1978 | tyčka a kulička | 590 | Praha |
MC | 97 | Kulda Jan | CZE | 1973 | TJ Sokol Olešnice | 2 | Červený Kostelec |
MA | 151 | Kulda Jiří | CZE | 2002 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Hronov |
MA | 57 | Langenberger Adam | CZE | 1985 | BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD | 1 | Nové Město Nad Metují |
MB | 58 | Laštůvka Martin | CZE | 1980 | Cyklo Tony | 110 | Rtyně V Podkrkonoší |
MA | 98 | Linhart Lukáš | CZE | 1989 | SK Nové MÄ›sto nad Metujà | 0 | Nové Město nad Metují |
MC | 59 | Mach Jiří | CZE | 1966 | Sněžné | 0 | pošta Dobruška |
ZB | 60 | Marethová Alena | CZE | 1972 | Česká Skalice | 330 | Česká Skalice |
MB | 155 | Melišík Jan | CZE | 1974 | Skilauf team | 410 | Pavlišov |
ZB | 61 | Metelková Táňa | CZE | 1972 | Běžecký klub Náchod | 750 | Náchod |
MC | 62 | Mikuška Pavel | CZE | 1964 | Slavoj Babí | 0 | Náchod |
MA | 63 | Nápravník Jakub | CZE | 1987 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Červený Kostelec |
MD | 118 | Nečas Josef | CZE | 1958 | Maratonstav | 630 | Úpice |
MC | 99 | Pešek Martin | CZE | 1967 | Náchod | 0 | Náchod |
MC | 64 | Poláček Jan | CZE | 1968 | Nachod | 0 | Náchod |
MC | 66 | Prokop Lubomír | CZE | 1973 | Z HECU | 0 | Česká Skalice |
MC | 65 | Prokop Michal | CZE | 1973 | Poříčí Orli | 0 | velké Poříčí |
ZB | 67 | Renská Lenka | CZE | 1980 | Náchod | 1 | Náchod |
MB | 68 | Renský Michal | CZE | 1979 | Běžecký klub Náchod | 2 | Náchod |
ZB | 154 | Ringlová Kateřina | CZE | 1980 | Meziměstí | 1 | Meziměstí |
ZB | 124 | Rýdlová Denisa | CZE | 1982 | BKN | 2 | Všeliby |
MB | 157 | Severýn David | CZE | 1981 | Jaroměř | 0 | Jaroměř |
MB | 69 | Smola Josef | CZE | 1980 | Běžecký Klub Náchod | 0 | Náchod |
MC | 70 | Souček Vladimír | CZE | 1973 | Sokol Lhota Červený Kostelec | 300 | Červený Kostelec |
ME | 119 | Sponar jAN | CZE | 1950 | Tesla Brno | 1 | |
MA | 100 | Staněk Antonín | CZE | 2002 | Nové Město nad Metují - Spy | 0 | Nové Město nad Metují - Spy |
ZB | 71 | Stejskalová Jana | CZE | 1977 | IVT Náchod | 2 | Náchod |
MC | 72 | Strnad Petr | CZE | 1964 | KSM HRÁDEK | 2 | Hrádek Nad Nisou |
ZB | 73 | Suchánková Zdeňka | CZE | 1963 | Česká Skalice | 750 | Česká Skalice |
MD | 74 | Šebela Jiří | CZE | 1958 | FÉNIX SPORT BLANSKO | 210 | Blansko |
MB | 75 | Šimák Jan | CZE | 1983 | Hradec králové | 590 | Hradec Králové |
ZB | 76 | Šimáková Klára | CZE | 1983 | Hradec Králové | 180 | Hradec Králové |
MA | 77 | Šimek Petr | CZE | 1991 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
ME | 122 | ŠmÍda OldŘich | CZE | 1948 | Maratonstav Úpice | 2 | Úpice |
MB | 126 | Šplíchal Jan | CZE | 1983 | Sokol Valteřice | 1 | Vysokov |
MB | 9 | Šrůtek David | CZE | 1980 | Bkl Machov | 2 | Machov |
ZB | 78 | Šternerová Hana | CZE | 1963 | Hradec Králové | 480 | Hradec Králové |
MA | 152 | Tichý Aleš | CZE | 1994 | Skp Judo Náchod | 0 | Červený Kostelec |
MC | 79 | Touc Petr | CZE | 1973 | SK Skalka - Podbřezí | 0 | Podbřezí |
ME | 80 | TuČnÝ Jan | CZE | 1947 | MK Pardubice | 280 | Pardubice |
MC | 81 | Uher Juraj | CZE | 1973 | Přibyslav 5 | 1 | Přibyslav 5 |
ZB | 82 | Uherová Jana | CZE | 1972 | Přibyslav | 1 | Přibyslav |
ZA | 83 | Umlaufová Ema | CZE | 1997 | Náchod | 330 | Náchod |
ZB | 84 | Vacková Hana | CZE | 1956 | TJ Sokol Starkoč | 0 | Červený Kostelec |
MC | 85 | Vaněk Josef | CZE | 1965 | TJ Sokol KARATE Náchod | 0 | Provodov - Šonov |
MC | 86 | Vašíček Martin | CZE | 1971 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Trutnov |
MC | 87 | Vít Pavel | CZE | 1971 | Vella team Náchod | 250 | Náchod |
MC | 153 | Vítek Miroslav | CZE | 1972 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 580 | Ustí nad Orlicí |
ZA | 88 | Vítková Veronika | CZE | 1989 | SDH Nahořany | 80 | Nahořany |
MA | 3 | Vlček Milan | CZE | 1989 | SK Nové Město nad Metují | 520 | Červená Hora |
ZB | 89 | Vlčková Iveta | CZE | 1983 | Sk Babice / RAB | 680 | Hořičky |
ME | 90 | Vorel Milan | CZE | 1940 | Slatiňany | 470 | Slatiňany |
MB | 120 | Wiesner Radek | CZE | 1980 | Baduna Team | 0 | |
ZA | 91 | Zeisková Markéta | CZE | 1998 | Běžecký klub Náchod | 730 | Náchod |
ZB | 92 | Zelenková Jana | CZE | 1981 | Sokol Žernov | 180 | Žernov |
MA | 93 | Zítko Jakub | CZE | 1995 | Levý stupátko | 0 | Náchod |
ZA | 117 | Zítková Radka | CZE | 1988 | Run4run | 310 | Žďárky |