15.09.2018 Náchod
Montacké vlnky 700 m
|
celkem: 48 , muži : 23, Přípravka kluci: 12, ženy: 25, Minižákyně: 17, Minižáci: 11, Přípravka holky: 8 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Montacké vlnky 1500 m
|
celkem: 20 , ženy: 12, Starší žákyně: 5, muži : 8, Starší žáci: 7, Mladší žákyně: 7, Mladší žáci: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
hlavní závod Montacké vlny 9 km
|
celkem: 113 , muži : 84, MA: 24, MC: 26, MB: 21, ženy: 29, ZB: 22, ZA: 7, ME: 9, MD: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Kondiční vlny 4,5 km
|
celkem: 18 , muži : 9, Muži: 9, ženy: 9, Ženy: 9 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 12:44:50
, 2007 a mladší
,
přihlášeno: 48 účastníků
(
23 mužů,
25 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Přípravka kluci | 142 | Ardelt Václav | CZE | 2007 | PRIMÁTOR | 0 | Chrudim |
Přípravka kluci | 201 | Bednařík Jan | CZE | 2007 | Hronov | 0 | Hronov |
Minižákyně | 202 | Bednaříková Aneta | CZE | 2013 | Endorphin Republic | 0 | Hronov - Zbečník |
Minižákyně | 203 | Bejšovcová Laura | CZE | 2009 | BKL Machov | 0 | Machov |
Minižákyně | 204 | Bejšovcová Pavlína | CZE | 2012 | BKL Machov | 0 | Machov |
Minižáci | 205 | Beran štěpán | CZE | 2014 | SKI Police nad Metují | 0 | Police Nad Metují |
Minižákyně | 206 | Beranová Sára | CZE | 2009 | SKI Police nad Metují | 0 | Police Nad Metují |
Minižákyně | 257 | Brychová Viktorie | CZE | 2012 | Wikov Ski Skuhrov nad Bělou | 0 | Dobřany |
Přípravka kluci | 207 | Bubeníček Jan | CZE | 2007 | Hc Náchod | 0 | NÁchod |
Přípravka holky | 208 | Bubeníčková Simona | CZE | 2008 | BKL Machov | 0 | Velké Poříčí |
Přípravka holky | 143 | Dohnalová Barbora | CZE | 2007 | Náchod | 0 | Náchod |
Minižákyně | 209 | Dostálová Vendula | CZE | 2010 | TJ Sokol Jaroměř | 0 | Černožice |
Přípravka holky | 210 | Flousková Gabriela | CZE | 2007 | MARFLO TEAM | 0 | Broumov |
Přípravka holky | 211 | Hejnová Anna | CZE | 2008 | Velké Poříčí | 0 | Velké Poříčí |
Minižákyně | 212 | Hejnová Klára | CZE | 2011 | Velké Poříčí | 0 | Velké Poříčí |
Minižáci | 214 | Hemelík Luboš | CZE | 2010 | Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Minižáci | 213 | Hemelík Vítek | CZE | 2009 | Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Minižáci | 215 | Holubář Radim | CZE | 2013 | SMARTRUN.cz | 0 | Velichovky |
Přípravka kluci | 145 | Horák Michal | CZE | 2008 | TJ Sokol Studnice | 0 | Starkoč |
Minižáci | 252 | Hroch Jakub | CZE | 2010 | Provodov-Šonov | 0 | Provodov-Šonov |
Přípravka holky | 254 | Hrochová Lucie | CZE | 2008 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Česká Skalice |
Minižákyně | 216 | Hynková Dominika | CZE | 2010 | Hynkovka | 0 | Nachod |
Minižáci | 244 | Jiroušek Jakub | CZE | 2009 | Třtice | 0 | Třtice |
Přípravka kluci | 146 | Kauflman Patrik | CZE | 2007 | Pěkov | 0 | Pěkov |
Minižáci | 144 | Kaufman Lukáš | CZE | 2009 | Pěkov | 0 | Pěkov |
Přípravka kluci | 255 | Kočnar David | CZE | 2008 | FK Náchod | 0 | Náchod |
Minižákyně | 217 | Kráčmarová Anna | CZE | 2009 | BKL Machov | 0 | Velké Poříčí |
Minižákyně | 218 | Kráčmarová Michaela | CZE | 2012 | BKL Machov | 0 | Velké Poříčí |
Přípravka kluci | 219 | Mádle Ondřej | CZE | 2007 | LK Broumov | 0 | |
Přípravka kluci | 220 | Mareth Jan | CZE | 2008 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město Nad Metují |
Přípravka kluci | 221 | Metelka Tomáš | CZE | 2008 | OK99 Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
Minižákyně | 223 | Polická Beáta | CZE | 2010 | Velké Pořičí | 0 | Velké Poříčí |
Minižákyně | 222 | Polická Julie | CZE | 2011 | Velké Pořičí | 0 | Velké Poříčí |
Minižákyně | 224 | Renská Adéla | CZE | 2009 | Běžecký klub Náchod | 0 | Náchod |
Minižáci | 225 | Renský Matěj | CZE | 2009 | Běžecký klub Náchod | 0 | Náchod |
Přípravka holky | 226 | Ričanyová Adéla | CZE | 2007 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
Přípravka kluci | 227 | Rudolf Marek | CZE | 2007 | Deep Sea | 0 | Červený Kostelec |
Minižáci | 138 | Souček Ondřej | CZE | 2013 | Křinice | 0 | Křinice |
Minižáci | 248 | Souček Viktor | CZE | 2009 | Náchod | 0 | Náchod |
Přípravka kluci | 228 | Stejskal Pavel | CZE | 2008 | IVT Náchod | 0 | Náchod |
Minižákyně | 229 | Šemberová Agáta | CZE | 2014 | LK Broumov | 0 | Broumov |
Minižáci | 247 | Šimák Marek | CZE | 2012 | TJ Sokol Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
Přípravka holky | 242 | Šrůtková Barbora | CZE | 2007 | Bkl Machov | 0 | Machov |
Minižákyně | 243 | Šrůtková Vendula | CZE | 2009 | Bkl Machov | 0 | Machov |
Přípravka kluci | 148 | Touc Jakub | CZE | 2007 | SK Skalka - Podbřezí | 0 | Podbřezí |
Minižákyně | 147 | toucová Kamila | CZE | 2010 | Podbřezí - Skalka | 0 | Podbřezí |
Přípravka holky | 230 | Vojtěchová Michaela | CZE | 2007 | LK Broumov | 0 | |
Minižákyně | 249 | Wiesnerová Denisa | CZE | 2009 | SKP Nové Město n. Met | 0 | Velké Poříčí |
start ~ 13:00:00
, 2003 - 2006
,
přihlášeno: 20 účastníků
(
8 mužů,
12 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Starší žákyně | 253 | Bubeníčková Eliška | CZE | 2004 | Náchod | 0 | Náchod |
Starší žáci | 231 | Dítě Marek | CZE | 2004 | TJ Sokol Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Mladší žákyně | 251 | Ducháčová Ema | CZE | 2006 | BKL Machov | 0 | Hradec Králové |
Mladší žákyně | 232 | Flousková Barbora | CZE | 2005 | LK Broumov | 0 | Broumov |
Mladší žákyně | 139 | Gultová Aneta | CZE | 2006 | Wikov | 0 | Velké Poříčí |
Starší žákyně | 150 | Jahodová Eliška | CZE | 2004 | Náchod | 0 | Náchod |
Mladší žáci | 256 | Kočnar Adam | CZE | 2005 | FK Náchod | 0 | Náchod |
Starší žáci | 233 | Mádle Kryštof | CZE | 2004 | LK Broumov | 0 | |
Starší žáci | 234 | Nagy Kamil | CZE | 2004 | Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Starší žáci | 235 | Potoček Vojtěch | CZE | 2004 | TJ Sokol Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Starší žákyně | 250 | Schejbalová Veronika | CZE | 2003 | SK Plhov Náchod | 0 | Náchod |
Mladší žákyně | 246 | Součková Karolína | CZE | 2006 | Křinice | 0 | Křinice |
Mladší žákyně | 236 | Šemberová Kristýna | CZE | 2005 | LK Broumov | 0 | Broumov |
Starší žákyně | 245 | Špásová Anežka | CZE | 2004 | Chlumec nad Cidlinou | 0 | Chlumec nad Cidlinou |
Mladší žákyně | 140 | štenclová Kateřina | CZE | 2006 | Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
Starší žáci | 237 | Uher Jan | CZE | 2004 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Přibyslav |
Mladší žákyně | 238 | Uherová Tereza | CZE | 2006 | SK Nove Mesto nad metuji | 0 | Přibyslav |
Starší žáci | 239 | Vašata Tomáš | CZE | 2003 | SK Týniště nad Orlicí | 0 | Týniště nad Orlicí |
Starší žákyně | 240 | Veselá Kristýna | CZE | 2004 | LK Broumov | 0 | |
Starší žáci | 241 | Vojtěch Vojtěch | CZE | 2004 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Broumov |
start ~ 13:30:00
, 2002 a starší
,
přihlášeno: 113 účastníků
(
84 mužů,
29 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
MA | 10 | Adámek Daniel | CZE | 1999 | OCR PARDUBACI | 0 | Náchod |
MC | 11 | Ardelt Martin | CZE | 1971 | PRIMÁTOR | 0 | Rybitví |
MB | 12 | Balcar Jaroslav | CZE | 1975 | Vysokov | 0 | Vysokov |
MA | 13 | Bárta David | CZE | 1984 | Melichar CZ | 90 | Rtyně v podkrkonoší |
MB | 14 | Beran Jan | CZE | 1983 | SKI Police nad Metují | 2 | Police Nad Metují |
ZB | 15 | Breitrová Petra | CZE | 1978 | SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ | 510 | Nové Město Nad Metují |
ZB | 16 | Brumlichová Romana | CZE | 1976 | Wikov | 530 | Hronov |
ZA | 17 | Brychová Eva | CZE | 1984 | Dobřany | 270 | Dobřany |
MB | 18 | Bubeníček Petr | CZE | 1980 | BUBUTEAM | 360 | Velké Poříčí |
ZB | 19 | Bubeníčková Simona | CZE | 1978 | Bubuteam | 330 | Velké Poříčí |
MA | 20 | Celba Petr | CZE | 1986 | Kola Rtyně | 0 | Rtyně V Podkrkonoší |
ZA | 21 | Celbová Lucie | CZE | 1992 | S-SPORT MTB TEAM | 0 | Rtyně V Podkrkonoší |
MA | 22 | Cöger Martin | CZE | 1994 | Náchod | 2 | Náchod |
ME | 23 | Culka Václav | CZE | 1935 | Nové Město Nad Metují | 490 | Nové Město Nad Metují |
MA | 24 | Čech Daniel | CZE | 1993 | Náchod | 270 | Náchod |
MB | 25 | Domáň ml. Ladislav | CZE | 1981 | Náchod | 0 | Náchod |
MA | 26 | Dostál Jan | CZE | 1986 | Běžecký Klub Náchod | 2 | Náchod |
ME | 27 | Dostál Václav | CZE | 1942 | Černožice | 580 | Černožice |
ZB | 28 | Dostálová Hana | CZE | 1970 | Černožice | 180 | Černožice |
MC | 29 | Drobek Jindřich | CZE | 1971 | Jameson team | 0 | Náchod |
MA | 30 | Dufka Vladislav | CZE | 1991 | Běžecký Klub Náchod | 420 | Červený Kostelec |
MA | 149 | Dušek Patrik | CZE | 1987 | Rockmachine Cyklomax | 1 | Hradec Králové |
MC | 31 | Elich Jiří | CZE | 1964 | Levit Loko Trutnov | 0 | Náchod |
MB | 32 | Florian Tomáš | CZE | 1979 | NÁCHOD | 100 | Náchod |
MC | 33 | Gajdoš Dušan | CZE | 1973 | Červený Kostelec | 330 | ČervenÝ Kostelec |
ME | 34 | Goldbach Václav | CZE | 1950 | SK Týniště nad Orlicí | 650 | Týniště Nad Orlicí |
MC | 36 | Habr Jiří | CZE | 1973 | Vella Team Náchod | 220 | Červený Kostelec |
MA | 35 | Habr Martin | CZE | 1996 | Tj Sokol Olešnice | 110 | Červený Kostelec |
MB | 156 | Halaj Jan | CZE | 1977 | Náchod | 1 | Náchod |
MA | 94 | Hanousek Jakub | CZE | 1991 | SABZO | 2 | Braník |
ZB | 37 | Hanzlová Markéta | CZE | 1973 | Svaz českých Bohémů | 440 | Kramolna |
MB | 38 | Hejna Leoš | CZE | 1974 | SKH Královehradeckého kraje | 0 | Velké Poříčí |
MA | 40 | Hoffman David | CZE | 2002 | hoffíci | 0 | Náchod |
MC | 39 | Hoffman Pavel | CZE | 1967 | hoffíci | 0 | Náchod |
MB | 41 | Holeček Mirek | CZE | 1974 | Nové Město Nad Metuji | 0 | Nové Město Nad Metuji |
MB | 42 | Holubář Martin | CZE | 1979 | Běhej, mysli, zvítěz | 270 | Velichovky |
MB | 43 | Horák Michal | CZE | 1975 | COLAS CZ, a.s. | 2 | Hradec Králové |
MB | 125 | Hynek Martin | CZE | 1981 | Opočno | 0 | Opočno |
MD | 44 | Hynek Petr | CZE | 1963 | SK Nové Město nad Metují | 500 | Nové Město nad Metují |
ZB | 95 | Jakoubková Karla | CZE | 1972 | VĚTVE K DRCENÍ | 270 | Náchod |
ME | 45 | Jelínek Matěj | CZE | 1942 | Černilov | 750 | Černilov |
ME | 46 | Jirasek Miroslav | CZE | 1947 | SDH Pavlisov | 730 | 547 01 Náchod,pavlisov C.35 |
MA | 96 | Jiráský Jakub | CZE | 1990 | YOLO BAND | 0 | Náchod |
MA | 47 | Kábrt Daniel | CZE | 1998 | Sokol Studnice | 2 | Studnice |
ZB | 48 | Kábrtová Jitka | CZE | 1971 | Maratonstav Úpice | 550 | Studnice |
ZA | 49 | Kočová Vlčková Hana | CZE | 1984 | TJ Sokol Žernov | 2 | Červený Kostelec |
MB | 50 | Kolisko Vladimír | CZE | 1980 | Běžecký klub Náchod | 340 | Červený Kostelec |
MA | 51 | Kosař Roman | CZE | 1999 | Náchod | 0 | Náchod |
MC | 52 | Kostelecký Vladimír | CZE | 1970 | Vella Team Náchod | 1 | Hronov |
MC | 53 | Koudelka Drahomir | CZE | 1971 | meixner consulting | 270 | Pysely |
MC | 1 | Král Jindřich | CZE | 1973 | AK Iscarex Česká Třebová | 750 | Trutnov |
ZB | 54 | Krátká Anna | CZE | 1969 | Hvězda Pardubice | 670 | Svitavy |
MC | 55 | Krátký Josef | CZE | 1965 | Hvězda Pardubice | 0 | Vysoká Nad Labem |
MD | 56 | Krempa Milan | CZE | 1963 | pivovar Primátor | 440 | Hradec Králové |
MC | 141 | Krtička Michal | CZE | 1973 | TJ Žďárky | 2 | Žďárky |
MA | 2 | Krunka Kamil | CZE | 1986 | Běžecký klub Náchod | 750 | Náchod |
ZB | 123 | Kubiasová Kateřina | CZE | 1978 | tyčka a kulička | 590 | Praha |
MC | 97 | Kulda Jan | CZE | 1973 | TJ Sokol Olešnice | 2 | Červený Kostelec |
MA | 151 | Kulda Jiří | CZE | 2002 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Hronov |
MA | 57 | Langenberger Adam | CZE | 1985 | BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD | 1 | Nové Město Nad Metují |
MB | 58 | Laštůvka Martin | CZE | 1980 | Cyklo Tony | 110 | Rtyně V Podkrkonoší |
MA | 98 | Linhart Lukáš | CZE | 1989 | SK Nové MÄ›sto nad Metujà | 0 | Nové Město nad Metují |
MC | 59 | Mach Jiří | CZE | 1966 | Sněžné | 0 | pošta Dobruška |
ZB | 60 | Marethová Alena | CZE | 1972 | Česká Skalice | 330 | Česká Skalice |
MB | 155 | Melišík Jan | CZE | 1974 | Skilauf team | 410 | Pavlišov |
ZB | 61 | Metelková Táňa | CZE | 1972 | Běžecký klub Náchod | 750 | Náchod |
MC | 62 | Mikuška Pavel | CZE | 1964 | Slavoj Babí | 0 | Náchod |
MA | 63 | Nápravník Jakub | CZE | 1987 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Červený Kostelec |
MD | 118 | Nečas Josef | CZE | 1958 | Maratonstav | 630 | Úpice |
MC | 99 | Pešek Martin | CZE | 1967 | Náchod | 0 | Náchod |
MC | 64 | Poláček Jan | CZE | 1968 | Nachod | 0 | Náchod |
MC | 66 | Prokop Lubomír | CZE | 1973 | Z HECU | 0 | Česká Skalice |
MC | 65 | Prokop Michal | CZE | 1973 | Poříčí Orli | 0 | velké Poříčí |
ZB | 67 | Renská Lenka | CZE | 1980 | Náchod | 1 | Náchod |
MB | 68 | Renský Michal | CZE | 1979 | Běžecký klub Náchod | 2 | Náchod |
ZB | 154 | Ringlová Kateřina | CZE | 1980 | Meziměstí | 1 | Meziměstí |
ZB | 124 | Rýdlová Denisa | CZE | 1982 | BKN | 2 | Všeliby |
MB | 157 | Severýn David | CZE | 1981 | Jaroměř | 0 | Jaroměř |
MB | 69 | Smola Josef | CZE | 1980 | Běžecký Klub Náchod | 0 | Náchod |
MC | 70 | Souček Vladimír | CZE | 1973 | Sokol Lhota Červený Kostelec | 300 | Červený Kostelec |
ME | 119 | Sponar jAN | CZE | 1950 | Tesla Brno | 1 | |
MA | 100 | Staněk Antonín | CZE | 2002 | Nové Město nad Metují - Spy | 0 | Nové Město nad Metují - Spy |
ZB | 71 | Stejskalová Jana | CZE | 1977 | IVT Náchod | 2 | Náchod |
MC | 72 | Strnad Petr | CZE | 1964 | KSM HRÁDEK | 2 | Hrádek Nad Nisou |
ZB | 73 | Suchánková Zdeňka | CZE | 1963 | Česká Skalice | 750 | Česká Skalice |
MD | 74 | Šebela Jiří | CZE | 1958 | FÉNIX SPORT BLANSKO | 210 | Blansko |
MB | 75 | Šimák Jan | CZE | 1983 | Hradec králové | 590 | Hradec Králové |
ZB | 76 | Šimáková Klára | CZE | 1983 | Hradec Králové | 180 | Hradec Králové |
MA | 77 | Šimek Petr | CZE | 1991 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
ME | 122 | ŠmÍda OldŘich | CZE | 1948 | Maratonstav Úpice | 2 | Úpice |
MB | 126 | Šplíchal Jan | CZE | 1983 | Sokol Valteřice | 1 | Vysokov |
MB | 9 | Šrůtek David | CZE | 1980 | Bkl Machov | 2 | Machov |
ZB | 78 | Šternerová Hana | CZE | 1963 | Hradec Králové | 480 | Hradec Králové |
MA | 152 | Tichý Aleš | CZE | 1994 | Skp Judo Náchod | 0 | Červený Kostelec |
MC | 79 | Touc Petr | CZE | 1973 | SK Skalka - Podbřezí | 0 | Podbřezí |
ME | 80 | TuČnÝ Jan | CZE | 1947 | MK Pardubice | 280 | Pardubice |
MC | 81 | Uher Juraj | CZE | 1973 | Přibyslav 5 | 1 | Přibyslav 5 |
ZB | 82 | Uherová Jana | CZE | 1972 | Přibyslav | 1 | Přibyslav |
ZA | 83 | Umlaufová Ema | CZE | 1997 | Náchod | 330 | Náchod |
ZB | 84 | Vacková Hana | CZE | 1956 | TJ Sokol Starkoč | 0 | Červený Kostelec |
MC | 85 | Vaněk Josef | CZE | 1965 | TJ Sokol karate Náchod | 0 | Provodov-Šonov |
MC | 86 | Vašíček Martin | CZE | 1971 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Trutnov |
MC | 87 | Vít Pavel | CZE | 1971 | Vella team Náchod | 250 | Náchod |
MC | 153 | Vítek Miroslav | CZE | 1972 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 580 | Ustí nad Orlicí |
ZA | 88 | Vítková Veronika | CZE | 1989 | SDH Nahořany | 80 | Nahořany |
MA | 3 | Vlček Milan | CZE | 1989 | SK Nové Město nad Metují | 520 | Červená Hora |
ZB | 89 | Vlčková Iveta | CZE | 1983 | Sk Babice / RAB | 680 | Hořičky |
ME | 90 | Vorel Milan | CZE | 1940 | Slatiňany | 470 | Slatiňany |
MB | 120 | Wiesner Radek | CZE | 1980 | Baduna Team | 0 | |
ZA | 91 | Zeisková Markéta | CZE | 1998 | Běžecký klub Náchod | 730 | Náchod |
ZB | 92 | Zelenková Jana | CZE | 1981 | Sokol Žernov | 180 | Žernov |
MA | 93 | Zítko Jakub | CZE | 1995 | Levý stupátko | 0 | Náchod |
ZA | 117 | Zítková Radka | CZE | 1988 | Run4run | 310 | Žďárky |
start ~ 13:30:00
, 2002 a starší
,
přihlášeno: 18 účastníků
(
9 mužů,
9 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 101 | Balcar Jan | CZE | 1990 | Ps Náchod-kamenec | 0 | Náchod |
Ženy | 102 | Baškovská Romana | CZE | 1974 | Holky Z Vršovky | 1 | Nové Město Nad Metují |
Muži | 103 | Bitnar Jaroslav | CZE | 1971 | Run4run | 0 | Náchod |
Muži | 104 | Doležal Jakub | CZE | 1974 | Fit run Hronov | 0 | Hronov |
Ženy | 105 | Filipcová Iveta | CZE | 1974 | Nové Město nad Metují | 1 | Nové Město nad Metují |
Ženy | 107 | Hynkova Renata | CZE | 1985 | Rozběhame Nachod | 0 | Nachod |
Ženy | 108 | Klusáčková Aneta | CZE | 1995 | Vella Team Náchod | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 158 | Kolaja Jan | CZE | 1981 | Slavia Liberec Orienteering | 0 | Liberec |
Muži | 121 | Kolář Adam | CZE | 2001 | Sportovní klub Nové Město nad Metují | 0 | Police nad Metují |
Ženy | 109 | Kulhavá Petra | CZE | 1976 | ŽENY V BĚHU | 0 | Náchod |
Muži | 110 | Mareth Karel | CZE | 1971 | Česká Skalice | 1 | Česká Skalice |
Muži | 111 | Mikšíček Pavel | CZE | 1990 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 112 | Polický Tomáš | CZE | 1984 | Velké Pořičí | 0 | Velké Poříčí |
Ženy | 113 | Slavíková Kamila | CZE | 1984 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 114 | Škodová Dagmar | CZE | 1972 | Broumov | 2 | Broumov |
Muži | 115 | Štěp Radim | CZE | 1993 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
Ženy | 116 | Štěpová Adéla | CZE | 1993 | Hradec Králové | 2 | Hradec Králové |
Ženy | 106 | Vlčková Klára | CZE | 1992 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |