Montacké vlny

14.09.2019 Náchod

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Montacké vlnky I 700 m celkem: 35, muži : 19, ženy: 16, Minižáci: 11, Přípravka kluci: 8, Minižákyně: 8, Přípravka holky: 8 [html] [pdf]
Montacké vlnky II 1500 m celkem: 16, muži : 11, ženy: 5, Mladší žáci: 6, Starší žáci: 5, Mladší žákyně: 3, Starší žákyně: 2 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km celkem: 123, muži : 90, ženy: 33, MA: 21, MB: 19, MC: 30, MD: 11, ME: 9, ZA: 11, ZB: 22 [html] [pdf]
Kondiční vlny a Junioři 4,5 km celkem: 31, muži : 11, ženy: 20, Junioři: 2, Muži: 9, Juniorky: 6, Ženy: 14 [html] [pdf]

startovní listina Montacké vlnky I 700 m

start ~ 12:43:29 , 2008 a mladší , přihlášeno: 35 účastníků ( 19 mužů, 16 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Přípravka holky [135] Balcarová Radka CZE 2009 ZŠ Náchod - Plhov
Minižáci [ ] Beran štěpán CZE 2014 SKI Police nad Metují
Přípravka holky [ ] Beranová Sára CZE 2009 SKI Police nad Metují
Minižákyně [ ] Brychová Viktorie CZE 2012 BKL Machov
Přípravka holky [101] Bubeníčková Simona CZE 2008 BKL Machov
Přípravka kluci [102] Cejnar Tobiáš CZE 2008 FC Orel Rtyně
Minižákyně [129] Divišková Pavlínka CZE 2011 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Minižáci [103] Elich Ondřej CZE 2012 Apache Loko Trutnov
Přípravka holky [104] Elichová Noemi CZE 2009 Apache Loko Trutnov
Minižáci [106] Hemelík Luboš CZE 2010 Jaroměř
Přípravka kluci [105] Hemelík Vítek CZE 2009 Jaroměř
Přípravka kluci [107] Horák Michal CZE 2008 TJ Sokol Studnice
Minižákyně [120] Horníková Laura CZE 2014 TJ Kraso Náchod
Minižáci [108] Hroch Jakub CZE 2010 SK Nové Město nad Metují
Přípravka holky [144] Hrochová Lucie CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
Minižákyně [131] Macurová Adéla CZE 2012 Hvězda Pardubice z.s.
Minižáci [159] Macháček Jan CZE 2013 Velké Poříčí
Přípravka kluci [109] Mareth Jan CZE 2008 Česká Skalice
Minižákyně [145] Melišíková Viktorie CZE 2011 BKL Machov
Přípravka kluci [110] Raim Ladislav CZE 2009 Nový Hradec
Přípravka holky [111] Renská Adéla CZE 2009 Hvězda Pardubice
Přípravka kluci [112] Renský Matěj CZE 2009 SK Hvězda Pardubice
Minižáci [147] Schrötter vojtěch CZE 2012 Náchod
Přípravka kluci [132] Souček Šimon CZE 2008 TJ Maratonstav Úpice
Přípravka holky [113] Ševčíková Anežka CZE 2008 TJ Start Náchod
Minižákyně [140] Školníková Lea CZE 2014 Edumed
Minižáci [150] Štancl Roman CZE 2010 Rašovice
Minižáci [153] Štancl Štěpán CZE 2012 Rašovice
Minižáci [143] Tlapák Tomáš CZE 2010 Edumed
Minižákyně [156] toucová Kamila CZE 2010 Podbřezí - Skalka
Přípravka kluci [114] Vaněk David CZE 2009 BKL Machov
Minižáci [115] Vlk Štěpán CZE 2010 Vernéřovice
Přípravka holky [148] Wiesnerová Denisa CZE 2009 BKL Machov
Minižáci [136] Zikmund Vojtěch CZE 2012
Minižákyně [116] Žitkova Andrea CZE 2010 Machov

startovní listina Montacké vlnky II 1500 m

start ~ 12:57:10 , 2004 - 2007 , přihlášeno: 16 účastníků ( 11 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Mladší žáci [124] Ardelt Václav CZE 2007 PRIMÁTOR
Mladší žáci [152] Brejtr Kryštof CZE 2006 Náchod
Mladší žáci [ ] Brejtr KRYŠTOF CZE 2006 Náchod
Mladší žáci [158] Bubeníček Jan CZE 2007 HC Náchod
Starší žáci [125] Dítě Marek CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
Starší žákyně [117] Flousková Barbora CZE 2005 LK Broumov
Mladší žákyně [118] Flousková Gabriela CZE 2007 LK Broumov
Mladší žákyně [130] Konrátová Nela CZE 2009 BKL Machov
Starší žákyně [126] Kubečková Vendula CZE 2004 BKL Machov
Starší žáci [127] Potoček Vojtěch CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
Mladší žáci [128] Souček Ondřej CZE 2006 TJ Maratonstav Úpice
Mladší žáci [142] Školník Vítek CZE 2007 Edumed
Mladší žákyně [141] Školníková Zoe CZE 2006 Hobra
Starší žáci [137] Šulc Dominik CZE 2005 Náchod
Starší žáci [138] Šulc Patrik CZE 2005 Náchod
Starší žáci [119] Vojtěch Vojtěch CZE 2004 SK Nové Město nad Metují

startovní listina hlavní závod Montacké vlny 9 km

start ~ 13:30:00 , 1999 a starší , přihlášeno: 123 účastníků ( 90 mužů, 33 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
MC [56] Ardelt Martin CZE 1971 PRIMÁTOR
MB [10] Balcar Jaroslav CZE 1975 Vysokov
ZB [11] Baškovská Romana CZE 1974 Holky z Vršovky
MB [ ] beran jan CZE 1983 SKI Police nad Metují
ME [57] Bielčík Jindřich CZE 1940 Lichkov
ZB [12] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
ZB [ ] Brychová Eva CZE 1984 Dobřany
ZB [13] Bubeníčková Simona CZE 1978 BUBUTEAM
MC [59] Buřil František CZE 1966 Vidochov
ZA [14] Cejnarová Eliška CZE 1999 TuKaBel
MA [60] Celba Petr CZE 1986 Pells Team Brno
ZA [61] Celbová Lucie CZE 1992 Pell´s Team Brno
ME [15] Culka Václav CZE 1935 Nové Město nad Metují
ZA [62] Černíková Kateřina CZE 1989 Cyklo Tony
MB [63] Čížek Jan CZE 1984 Hradec Králové
ZB [64] Divíšková Pavlina CZE 1974 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
ME [65] Domáň Ladislav CZE 1949 Vella Náchod
ME [66] Dostál Václav CZE 1942 Černožice
MC [16] Drobek Jindřich CZE 1971 Jameson team
MA [8] Dufka Vladislav CZE 1991 Červený Kostelec
ZA [17] Dušková Adéla CZE 1991 DZS Náchod
MD [18] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
ZB [19] Filipcová Iveta CZE 1974 Nové Město nad Metují
MB [20] Florian Tomáš CZE 1979 Integraf running team
MB [164] Friede Jan CZE 1977 Wikov
MC [21] Gajdoš Dušan CZE 1973 Červený Kostelec
MA [23] Habr Jan CZE 1987 DZS Náchod
MC [22] Habr Jiří CZE 1973 Vella Team Náchod
MA [67] Habr Martin CZE 1996 TJ Sokol Olešnice
MC [68] Habr Petr CZE 1965 Žernov pro radost
MA [162] Hanousek Jakub CZE 1991 Police nad metují
MB [24] Hanzl Pavel CZE 1978 Prkenice
ZB [ ] Hanzlová Markéta CZE 1973 svaz českých bohémů
MB [25] Heller Tomáš CZE 1981 Hradec Králové
ZB [69] Hellerová Hana CZE 1961 Hradec Králové
MB [70] hoferka adam CZE 1983 TJ Sokol Opočno
ZB [71] Hochmanová Pavla CZE 1977 SK Babice
MC [26] Holeček Mirek CZE 1974 Nové Město nad Metuji
MC [72] Holub Miroslav CZE 1966 SK Nové Město nad Metují
MB [27] Horák Michal CZE 1975 COLAS CZ a.s.
MA [73] Jandáček Jakub CZE 1997 Wikov
MA [2] Jelen Pavel CZE 1991 Hvězda Pardubice z.s.
MA [2] Jelen Pavel CZE 1991 Hvězda Pardubice z.s.
ME [154] Jirásek Miroslav CZE 1947 SDH Pavlišov
ZB [28] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
ZB [29] Kleinová Ivana CZE 1981 SDH Velké Poříčí
MD [157] Klimeš Jiří CZE 1961 AC Náchod
MB [139] Kolisko Vladimír CZE 1980 Červený Kostelec
MC [74] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
MC [75] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
MD [76] Kozák Jan CZE 1962 Praha 8
ZB [4] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
MC [6] Král Jindřich CZE 1973 Iscarex Č.T.
ZB [ ] Krátká Anna CZE 1969 Hvězda Pardubice
MC [ ] Krátký Josef CZE 1965 Hvězda Pardubice z.s.
ZB [77] Krejčí Klára CZE 1979 Běleč nad Orlicí
MD [30] Krempa Milan CZE 1963 AC GoMango Hogner
MC [31] krtička Michal CZE 1973 Wikov
MA [1] Krunka Kamil CZE 1986 SK Nové Město nad Metují
MA [1] Krunka Kamil CZE 1986 SK Nové Město nad Metují
MB [78] Kubeček Štěpán CZE 1976 PRKENICE
MC [79] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
MA [80] Linhart Lukáš CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
ZA [32] Macháčková Blanka CZE 1986 Erika copy shop
MC [81] Machút Michal CZE 1967 Běleč nad Orlicí
MD [82] Matějíček Luboš CZE 1962 Hovrch
MC [161] Matuška Václav CZE 1969 Velká Jesenice
MA [33] May Petr CZE 1985 Bezděkov nad metují
MC [155] mazač Jaroslav CZE 1968 Wikov
MC [9] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
ME [151] Metelka Josef CZE 1944 SKI Police nad Metují
MA [83] Michl Miroslav CZE 1991 Náchod
MD [84] MILATA PAVEL CZE 1961 LOKO TRUTNOV
MD [34] Nečas Josef CZE 1958 Klub Upice
MB [85] Pajer Jan CZE 1980 Česká Skalice
MC [35] Pešek Martin CZE 1967 Náchod
MA [86] Petr Jakub CZE 1987 TJ Sokol Hradec Králové
MA [5] Plný David CZE 1993 ENERVIT Team
MC [36] Poláček Jan CZE 1968 Náchod
MC [87] Prokop Lubomír CZE 1973 Z HECU
MC [88] Prokop Ondřej CZE 1969 Náchod
MA [89] Ptašek Martin CZE 1985 green4plan s.r.o.
ME [37] Pullman Miroslav CZE 1950 Jablonc nad Nisou
MD [38] Rek Stanislav CZE 1964 AMMANN
ZB [39] Renska Lenka CZE 1980 Hvězda Pardubice
MB [40] Renský Michal CZE 1979 Run4run
ZA [90] Richtrová Eva CZE 1993 Nové Město nad Metují
MA [41] Rücker Jakub CZE 1988 Bonbon Machov
ZB [42] Rýdlová Denisa CZE 1982 RunSport Team
MA [163] Seidl Jiří CZE 1995 Náchod
MB [91] Schejbal Jan CZE 1976 RunSport Team
MC [92] Sláma Jiří CZE 1974 Vella team Náchod
MC [134] sláma Martin CZE 1968 ČK
MB [43] Smola Josef CZE 1980 Náchod
MC [160] Souček Vladimír CZE 1973 TJ Sokol Červený Kostelec
MC [93] Stehlík Jirka CZE 1966 Rádoby
ZA [94] Stehlíková Kateřina CZE 1995 Náchod
ZB [44] Svozilova Lenka CZE 1970 Relaxační a pohybové centrun EDEN
ZB [95] Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
ME [146] Šmída Oldřich CZE 1948 Červený Kostelec
MA [45] Šolc Vítězslav CZE 1991 -
MD [46] Šolc Vítězslav CZE 1957 BKL Machov
ZA [47] Špringrová Ivona CZE 1992 Maratonstav Úpice
ZB [48] Švorcová Marie CZE 1981 Jasenná
MA [133] Tichý Aleš CZE 1994 Opava
ME [96] Tučný Jan CZE 1947 MK Pardubice
MD [97] Vacarda Vladimír CZE 1959 ELEVEN RUN TEAM
ZB [49] Vacková Hana CZE 1956 TJ Sokol Starkoč
ZA [98] Vanclová Anna CZE 2002 Náchod
MC [50] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
MD [99] Vanta Josef CZE 1962 TriClub Dobruška
MC [100] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
MC [121] vejběra jan CZE 1966 Cyklopokr Hradec Králové
MC [122] Vencl Václav CZE 1973 SPACE
ZA [51] Vítková Veronika CZE 1989 Nahořany
MA [7] Vlček Milan CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
MB [52] Vlk Jiří CZE 1982 Vernéřovice
MB [149] Wiesner Radek CZE 1980 Baduna Team
ZA [3] Zeiskova Markéta CZE 1998 Kasper Swix Team
ZB [53] Zelenková Jana CZE 1981 TJ Sokol Žernov
MB [123] Zeleny Vladimir CZE 1976 SDH Běloves
MB [54] Zoubek Michal CZE 1976 ERIKA COPY SHOP
ZB [55] Zoubková Erika CZE 1976 Erika copy shop

startovní listina Kondiční vlny a Junioři 4,5 km

start ~ 13:30:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 31 účastníků ( 11 mužů, 20 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [201] Adámek Daniel CZE 1999 OCR PARDUBACI
Muži [202] Balcar Jan CZE 1990 PS Náchod-Kamenec
Ženy [228] Bartošová Tereza CZE 1993 Nové Město nad Metují
Juniorky [214] Benešová Štěpánka CZE 2003 Náchod
Muži [203] Bitnar Jaroslav CZE 1971 Run4run
Juniorky [225] Breitrová Adéla CZE 2002 SK Nové Město nad Metují
Muži [226] Bubeníček Petr CZE 1980 BUBUTEAM
Muži [200] Čermák Michal CZE 1980 Náchod
Ženy [204] Hanušová Lada CZE 1981 Náchod
Ženy [215] Hynková Renata CZE 1985 Nachod
Ženy [205] Kalousová Michaela CZE 1993 SDH Bohuslavice
Ženy [222] Koděrová Kristýna CZE 1989 Praha
Muži [58] kolaja Jan CZE 1981 Slavia Liberec Orienteering
Ženy [206] Ládrová Lenka CZE 1987 Náchod
Ženy [207] Lejsková Lucie CZE 1991 SDH Bohuslavice
Ženy [208] Manová Kateřina CZE 1992 Velké Poříčí
Muži [209] Mareth Karel CZE 1971 Česká Skalice
Ženy [210] Marethová Alena CZE 1972 Česká Skalice
Ženy [229] Matušková Jana CZE 1969 Velká Jesenice
Juniorky [216] Plná Natálie CZE 2004 ČKS SKI JILEMNICE
Ženy [217] Reková Jana CZE 1981 SDH Bohuslavice
Juniorky [223] Sedláčková Zuzana CZE 2003 SK Nové Město nad Metují
Junioři [227] Sichrovský Benjamin CZE 2000 Náchod
Junioři [218] Staněk Antonín CZE 2002 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
Juniorky [219] Šimková Kamila CZE 2000 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
Ženy [224] Šulcová Veronika CZE 1971 Farmet a.s.
Ženy [211] Tojnarová Jolana CZE 1982 J and M
Muži [212] Touc Petr CZE 1973 Podbřezí - SK Skalka
Ženy [220] Umlaufová Ema CZE 1997 Náchod
Juniorky [221] Vojtasová Denisa CZE 2000 Dynamo
Muži [213] Vondra Josef CZE 1971 Hvězda Pardubice z.s.